• Новинка
Баня стенен кран LED стенен водопад баня кран суета съд мивка Батерия за топла и студена вода кран на

Баня стенен кран LED стенен водопад баня кран суета съд мивка Батерия за топла и студена вода кран на

резултат:
BGN 255.97
BGN 131.00 -49 %

Брой продукти
Налично


12440 ТОПЛА ПРОДАДЕ
Чешми Слив Бања Torneira Нови Водопад Масло Протри Бронза Палубата Монтирани Singel Се Справи Со Еден Црево Месинг 8030-1 Потоне Чешми,Миксери & Славини
Објектот pecifics : Тапа Стил : Бања Молк Тела Потоне Слив Чешми Материјал : Трајни Солидна Месинг завршна Површина : Хром Полиран Вода Притисок : 0.1-0.7 Mpa Топла и Ладна : Да Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Цврсти Месинг Инсталирате Метод : Ѕид Монтирани Производство Гаранција Време : 24 месеци
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да да побарате помош .
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.

Подробности

търговска марка:
Торайвино
Топла И Студена Вода:
ДА
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Повърхностно Покритие:
Хром
Тегло На Опаковката:
Номер На Модела:
8210-1
Стил:
Модерен
Тип:
Смесители За Мивки
Тип:
Баня С Мивка, Мивка С Кран
Инсталация:
палубное планина
Монтажни Отвори:
Една Дупка
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка

Избор на купувачи

подгонянное качество 5pcs златист цвят смола статичен миксер MS06-48 смесване на дюзи безплатна доставка с цена на цена на производителя

79.68 -5 % BGN 76.00

Детали 5 PCS MS0648 СТАТИЧЕН МИКСЕР Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети, Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање совети,Издавање советиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Античен месинг комплект за монтаж на двойни порцеланови дръжки баня съд мивка басейна кран кран anf259

143.98 -33 % BGN 96.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Луксозен водопад баня смесители за мивки на месинг топка кран мивка батерия за мивка суета кран

107.14 -26 % BGN 79.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг изградба ORB заврши Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

твърди месинг басейн водопад кран миксер черно готов луксозен басейн висок смесител кран torneira para banheiro ZR316

102.40 -40 % BGN 61.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Античен месинг однорычажная дръжка за вана буркан мивка басейна кран кран anf066

143.98 -33 % BGN 96.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

две на изхода на водата двойна дръжка перална машина кран

26.45 -9 % BGN 24.00

Функција : Материјал : Модел Б е цинк легура, Моделот C D се месинг Крај : chromed полиран Два начини за вода штекер$10$12$17$14$16$20МоделМодел БМодел ЦМодел DПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

Античен месинг комплект за монтаж с две дръжки вана съд мивка басейна кран кран anf038

159.98 -33 % BGN 107.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

нов прием на висококачествен кран КЪЛБО студен и горещ однорычажный смесител за мивка за баня смесител за мивка с две сантехническими маркучи

137.28 -30 % BGN 96.00

нови пристигнување висок квалитет на Вода допрете ORB ладна и топла еден лост бања потоне тапа слив тапа со две водоводни црево1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античен месинг однорычажная дръжка баня съд на мивка, мивка с кран кран anf034

95.98 -33 % BGN 64.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Смесители За Басейна Месинг Масло Се Втрива Бронзов Смесител За Баня-Висока Единична Дръжка В Черен Квадратен Палубни Кран За Мивка Смесител За Вода

145.60 -40 % BGN 87.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни солидна Месинг Изградба врвот Висок квалитет на хром заврши топла и ладна потоне водопад тапа слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Полиран месинг комплект за монтаж на двойни порцеланови дръжки баня съд на мивка, мивка с кран кран anf262

159.98 -33 % BGN 107.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Смесител За Баня Модерен И Луксозен Деликатен Смесител За Басейна Хром Полиран Една Дръжка Гореща-Студена Вода Изключителен Смесител За Басейна

174.05 -10 % BGN 157.00

функција : Супериорен Квалитет и Возвишено Слив ТапаРазумни во Цена и Керамичка Плоча Гајтанот Слив ТапаХром Полиран Стакло Посебни Роман Дизајн Слив ТапаМатеријал : ПолиранТип : Слив ТапаЗаврши Топли и ладна вода црева & додатоциГарантниот период : 5 годиниЛесно да се инсталира.Лесно да се чисти.Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· Доаѓа со 2 години производство гаранција· Јас ќе се опише предмети, како и што можам...

Безплатна доставка злато clour една дръжка баня мивка кран кран кран дракон

1124.86 -10 % BGN 1012.00

Бесплатен превозот злато заврши бања потоне ТапаЕдна дупка планината, едно се справи со контролаСолидна Месинг Материјал Керамички cartirgde може да се користи најмалку 600.000 патиЕдна година фабриката гаранцијаСовршен за Бања lavtory потоне, вклучуваат ПОТРОШУВАЧКАТапа вкупната висина 25cmТапа spout се постигне : 9cmТапа spout висина : 20cmПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

10*10 см квадратен пол водосточни месинг хром покритие анти-миризма душ отпадъчни води с мрежесто филтър за коса-аксесоари за баня

18.40 -24 % BGN 14.00

Desciption : Тип : Бања Подот На МозоциФункција : DeodorizationМатеријал : МесингПовршински Третман : ПолскиПовршината Finsih : Златна FinsihГолемина : 100mm*100mm (4inch)Цевка со Дијаметар : 5060cmAnswer : ___________________________ Note : Цената не вклучува тарифи, тарифи платени од страна на купувачот, продавачот не е одговорен за тарифите...

Mrosaa Силиконова Сливная Корк Мивка За Баня Филтър За Вода Ловецът На Косата Кухненска Мивка Пол Водосточни Протектор Антиблокирующее Цедка

3.97 -50 % BGN 2.00

Опис : Лесно да се отстрани и да се исчисти Идеален за Бања Тоне и Кујна Басени заедно со Бања кади и Тушеви Совршена замена за валкани и истрошени drainer отпад...

HIDEEP Brass Bathroom Classic Common Floor Изтичане на Анти-odor Floor Изтичане на Deodorization Type Special Floor Изтичане на за семейството

49.52 -13 % BGN 43.00

HIDEEP Месинг Бања Класичен Заеднички Кат Мозоци Антимирис на Подот на Мозоци Deodorization Тип на Посебен Кат се Исцеди За Семејството Туш Мозоци Drainer Апликација За семејство бања Класичен Стил Бања Кат Мозоци Кат Канализација Туш

Класически двоен кръст дръжка месинг баня кран съд мивка басейна смесители anf124

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Дракон кран античен басейн дракон миксер дракон кран баня бронзов кран Китай дракон кран миксер

95.98 -14 % BGN 83.00

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Здрава игольчатая тръба, вентил настоящата никел латунная корк игла OD 6mm/8mm / 10mm клапан MY26_35

3.78 -21 % BGN 3.00

Карактеристики : Материјал : Месинг Структура : Игла Процес : НикелОбложено Карактеристики : Погоден медиум : масло, вода, гас и други не корозивни или корозивни медиум Игла вентил тип може да издржи повеќе притисок од другите типови на вентили, добра запечатување перформанси, тоа е генерално се користи за мали текови, висок притисок, гас или течност запечатување медиум иглата вентил се користи во врска со притисок мерач е најсоодветно игла вентил тип генерално тема врска Порта Големина : 6mm, 8mm, 10мм Pckage вклучени 1 x Игла Вентил

1 бр Xueqin кръгла Силиконова сливная корк Ловец на косата кухня, баня пол водосточни протектор цедка за баня, мивки басейна

2.83 -29 % BGN 2.00

Опис : Лесно да се отстрани и да се исчисти Идеален за Бања Тоне и Кујна Басени заедно со Бања кади и Тушеви...

Издърпайте кран мивки за баня висок кран кран за топла и студена вода, като черно масло смлян бронз и мрамор корпус

150.48 -28 % BGN 108.00

Тапа Тип : Извадете Слив ТапаИнсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички БронзаПроток : 1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesТапа Тело Материјал : МермерMOLI санитарија Корп е основана на 20 јули 2007 година, ние главниот производство на Античкиот Бронза ,Масло Урнатини Антички и други бои, бања производи ,вклучувајќи Бања Тапа ,Туш Тапа ,Кујна Тапа и Бања Прибор .По неколку години напорна работа, ние целата продажба на многу земја , и има добиено поврзани со сертификати и нејзините производи се добро примени во пазарот.Компанијата Тестирање Лабораториски Во јули, 2011 утврдивме нашите Стандардни Тапа Лабораторија, која може да се спроведе Пукна Тест, Мерење на Проток, Термички Циклус Тест, Вентил Core Живот Тест, Тапа Замав Тест, Сол Спреј Тест, Позлата Дебелина Мерење, итн., целосно во согласност на GB / T181452003, EN817 и други национални и меѓународни стандарди...

Класически однорычажный дръжка месинг бамбук форма баня кран съд мивка басейна смесители anf108

111.98 -33 % BGN 75.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

HNGCHOIGE PVC мивка корк сливная корк кухня хромированное пръстен на басейна, ресторант издънка дизайн синьо / розово / бежово на разположение

1.84 -46 % BGN 1.00

Карактеристики : Кујнски мијалник вода shutoff приклучок, приклучок за приклучување адсорпција, за повеќето потоне мозоци Вшмукување чаша дизајн, може да се додадат на резервоарот ѕид кога тоа не е во употреба во Прилог на резервоарот ѕид тесно,не јаз, лесно да се извлече, и многу лесен за миење садови Спецификации : Материјал : ПВЦ Боја : Сина / Розова / Беж Дијаметар : 10.9 cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Месинг палубни однорычажный кран за топла и студена вода, мивка с кран никелова смесител за баня с прибиращ се дюза за душата

131.20 -25 % BGN 98.00

1карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет на хром Финиш еден лост топла и ладна слив тапа Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Античен месинг однорычажная дръжка смесител за баня съд мивка батерия за мивка Anf268

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античен месинг двоен кръст дръжка баня басейна миксер / кораб мивка кран гъша шия стил Wnf250

121.58 -35 % BGN 79.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатна доставка brassThermostatic Mix Valve с 3-гореща адаптор за вентил за регулиране на температурата на смесване на вода Термостатичен смесител AF00D

69.15 -10 % BGN 62.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 1530 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.Гаранција & ReturnПредмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.За Повратни ИнформацииВе молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги...

Златист цвят полиран месинг, 2 писалки, комплект за монтаж санитарен възел съд мивка басейна кран кран anf237

127.98 -33 % BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.