• Новинка
Черно масло се втрива месинг една дръжка лост баня една дупка комплект за монтаж водопад кран съд мивка басейна миксер ahg034

Черно масло се втрива месинг една дръжка лост баня една дупка комплект за монтаж водопад кран съд мивка басейна миксер ahg034

резултат:
BGN 159.98
BGN 107.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Подробности

Surface Покритие:
Месинг
Цвят:
Черен
Тип:
Смесители За Мивки
Номер На Модела:
ahg034
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Повърхностно Покритие:
С галванично покритие
Топла И Студена Вода:
ДА
Брой химикалки:
Двойна Дръжка
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Тегло На Опаковката:
Стил:
Класически

Избор на купувачи

Torayvino Луксозен Палубни Миксер Керамични Златни Мраморни Кранове Водопад 3 Бр. Баня С Вана И Мивка Месинг Кран, Определени

270.59 -49 % BGN 138.00

12440 ТОПЛА ПРОДАДЕOuboni Када Тапа Torneira Водопад 3 Парчиња 2 Лост Златна K2 Z Туш Бања Слив Потоне Месинг Тапа,Миксери &СлавиниКарактеристики Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни солидна месинг и jade изградба Злато полиран Двоен крст рачки за топла и ладна контрола на Палубата или bathrub Монтирани Водопад Spout Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се инсталира Заврши со топли и ладна вода црева&додатоци Доаѓа со две години работно производство гаранцијаМеѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку епошта,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.· Доаѓа со 2 години производство гаранција· Јас ќе се опише предмети, како и што можам...

Rolya Кухня И Баня Кран Отклонитель Аератор Мивка Батерия За Чешма Басейна Чучур Подмяна На Част В Хром

BGN 30.37

Rolya Diverter Aerator за Кујнски Мијалник Миксер Допрете Бања Туш Слив Тапа Spout Замена Дел за кујнски мијалник славина или бања потоне тапа, M22 x M24 врска големини ROLYA DIVERTER : Метално тело изградба Rolya DIVERTER : 1 / 4свиок вентил операција значи само една четвртина пак на се справи со Switch проток на вода помеѓу тапа и рака мијалник sprayer G1 / 2Инчен IPS конекција за редовно туш црево / снабдување црево Пакување Листа : 1 Pcs diverter ве Молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање...

Torayvino Луксозен Водопад Масло Се Втрива Бронзови Смесителни Батерии Една Дръжка Кран Мивка Батерия За Мивка Батерия За Мощност Комплект За Монтаж

95.97 -49 % BGN 49.00

НИ Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Не се транспортира до Алјаска, Хаваи, Puerto Rico, Гвам Torayvino Луксузни Масло Протри Бронза Водопад Чешми Еден Справи Со Тапа Миење Слив Миксер Потоне Миксер Допрете Го Палубата МонтираниНапомена : ние може да љубезно ве потсетам дека овој вид на производ е само да се транспортираат од страна на кина пост воздух mail25 50 дена за превозот време...

4шт пластмасова водопроводните кранове с една част на PTFE

21.58 -12 % BGN 19.00

Пластични вода слив тапаГолемина : 20mmМатеријал : ПВЦБоја : Бела + ЦрвенаИнсталација : Ѕид монтирани со PTFE лента лепак.Стил : Пластични вода допрете гонето тежина : 41g / секојКонкурентна цена со висок квалитет на вода допрете.Издржливи,здрава,отпорни на високи температури.Удобен и сигурен инсталација, ниски трошоци за изградбаЛесен, лесен за транспорт и да се справи.Рециклираат, животната срединапријателски.PTFE Тема Печат Лента

Нов златен цвят месинг Лебед моделиране баня басейна кран съд мивка батерия за wgf009

175.98 -35 % BGN 114.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатна доставка басейн водопад кран златист цвят миксер кран, широко разпространена тоалетна мивка с кран

303.98 -10 % BGN 274.00

Злато clour Бања 3 парчиња широка слив миксер допрете гоСолидна месинг H59 месинг материјал НЕ "ВОДИ" на загадување на Керамички Касети (washerless), добро за 600,000 користиНЕ се ИСЦЕДИ вклучени19.5 cm високи spout10cm spout високи12 cm spout стигнат доЦената само за еден сет тапа во злато clour ,ако треба на хром или бела или ORB ,ве Молиме да ни оставите порака .Плаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

един студен стенен кран медни мивка хром с кухненски смесител един кран за студена вода с кухненски смесител стенен кухненски студен кран

59.18 -5 % BGN 56.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Висококачествени Месингови Нефрит Смесители За Басейна Torneira Европейските Луксозни Златни Смесители За Баня Един Вакуум Покритие Баня Мивка, Смесители За Мивка

265.12 -30 % BGN 186.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ Висок Квалитет Месинг Jade Слив Чешми Torneira Европската Луксузни Златна Бања Чешми Вакуум Слој Бања Слив Потоне Миксер Чешми K601 Опис : Тип : Слив ТапаПовршина Заврши : Вакуум СлојМатеријал : Месинг + Природни JadeСтил : Единствен Носител На Една ДупкаИнсталација Тип : Дек МонтираниТопли И Ладна Вода : ДаВредност Core Материјал : КерамичкиСе прилагодат Дупка со Дијаметар : 32милиметри~42mm Answer : ___________________________ Note : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2, ве Молиме љубезно дозволете 1~3cm за отстапување на мерни податоци...

Chrome Touch Free Hygeian Water Saving Faucet миксер DC6V инфрачервен сензор автоматично кран топла студена вода интелигентен

219.20 -30 % BGN 153.00

Хром Допир Слободни Hygeian Заштеда на Вода Тапа Миксер DC6 V Инфраред Сензор за Автоматско Тапа Топла и Ладна Вода ИнтелигентниКарактеристики1...

Безплатна доставка горещи продажба Лебед хром мед 2 крило баня суета мивка / басейн Torneira Banheiro Cozinha смесители смесители кранове

BGN 126.40

Спецификации Спецификација Тапа Тип Бања Потоне Чешми Инсталација Тип Centerset Инсталација Дупки Една Дупка Број на се Справува со Една Рачка Заврши Хром Стилот Арт Деко / Ретро Вентил Тип Керамички Вентил Ладна и Топла Switch Да Димензии вкупна Висина 190 mm ( 7.5 ") Spout Висина од 120 mm ( 4.7 ") Spout Должина од 100 mm ( 3.9 " ) Тапа центарот Една Дупка Материјал Тапа Тело Материјал Месинг Тапа Spout Материјал Месинг Тапа Рачка Материјал Месинг Додатоци Информации Вентил вклучени Да се Исцеди вклучени Нема Тегови Нето Тежина (kg) 1.5 Испорака Тежина (kg) 2Дознај Повеќе За Овој Производ Карактеристики : > Доаѓа со сите потребни додатоци за инсталирање...

Високо качество на L16085 комплект за монтаж в черен цвят с топла и студена вода месинг басейна с кран

108.86 -15 % BGN 93.00

[ Точка Бр ] : L16085[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Црна[ Употреба ] : Миење Слив[ Вода Притисок ] : 0.10.6 Mpa[ Додатоци ] : Дек Монтирани Одредување Делови, 2 ПАРЧИЊА Вода Црево[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 10 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Черно Масло Натерло Месинг Завъртане Чучур Кухненска Мивка Смесител За Мивка / Керамични Дръжка Съд Мивка Батерия За Батерии Комплект За Монтаж Wnf506

159.98 -35 % BGN 104.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Смесители баня керамични златна декорация басейна мивка батерия за чешма с топла и студена вода кран ZR411

57.60 -25 % BGN 43.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Издърпайте кран мивки за баня кран кран за топла и студена вода вдигнете нагоре и надолу завършен хром

94.40 -18 % BGN 77.00

Спецификација Тапа Тип Бања Потоне Чешми Функција се Повлече Инсталација Тип Палубата Монтирани Инсталација Дупки Една Дупка Број на се Справува со Една Рачка Заврши Хром, злато Стил Современа Проток 1.5 GPM (5.7 L / min) макс...

Beelee Bathromm мивка твърд месинг кран миксер басейна кран на съда, топка / хром / матиран никел

74.43 -40 % BGN 45.00

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој На Рачки : Една РачкаКрај : Масло Протри Бронза / Chrome / Бранеа НикелСтил : СовремениЛадна и Топла Прекинувач : YesВентил Тип : Керамички ВентилДимензииВкупна Висина : 170mm (6.7 инчи)Spout Висина : 75mm (2.95 инчи)Spout Ширина : / Spout Должина : 80mm (3.15 инчи)Тапа центар : Еден ДупкаИнсталација Дупка со Дијаметар : 3540mm(1.41.57 инчи)Одредување на Завртка Цилиндар Должина : 60mm (2.36")Инсталација Дебелина Палубата : Помалку од 30мм (1.18 инчи)МатеријалТапа Рачка Материјал : Цинк легураТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингДодатоци ИнформацииВентил Вклучени : ДаИсцедете Се Вклучени : Никој

Високо Качество На Месинг, Хром Двойни Дръжки Гореща-Студена Вода Кран Смесител Стенен Кран Баня Смесител Стенен

245.60 -30 % BGN 172.00

Висок Квалитет Месинг Хром Двојна Се Справува Со Топла И Ладна Вода Допрете Миксер Ѕид Поставена Славина Бања Миксер Допрете ЅидСпецификација1...

Античен месинг комплект за монтаж 3 дупки двойна дръжка на лоста широко разпространена баня с мивка, кран горещ студен миксер Aan027

191.98 -33 % BGN 129.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

KEMAIDI Мивка Faucet 3 бр. Комплект смесител за мивка пълен месинг модерен смесител за баня кран за топла и студена вода на бортике

190.45 -48 % BGN 99.00

Карактеристики : Бренд нови во кутија подготвени да бродИздржливи Солидна Месинг ИзградбаПолски Хром финишСо добар Квалитет и Најдобра ЦенаКапе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работаЛесно да се чисти...

Нов Моно Миксер Tall Single Handle Баня Мивка Басейна Кран Хром Месинг

BGN 30.46

100% Сосема нов и висок квалитет.Рачно полирање, како да потрошите време надвор од секоја извонредност, за да се обезбеди фини линии.Веб дизајн, воздух за вбризгување на крајот технологија, мека повеќе вода.Сите бакар монтажа орев база, повеќе цврсти, не тресат.Европската и Американската поп класичен Европски фиксна начин, бакар калеми избалансиран сила, совршен цврсто заклучени тапа.Срцето тапа со висок степен на долгорочна употреба на неактивен супер филм Taocifaxin.Spout со ABS bubbler, нема рѓа, иновативни вода дизајн, вода нежно, без прскање, лесен за чистење.На одделение месинг тапа тело, користејќи ја гравитацијата лиење во калапи, висока прецизност ЦПУ машина внимателно стокмено.Две држела.Хром позлатен заврши.Топли и ладни миксер моно допрете.Висок квалитет на вода diffuser.Diffuser за Омекнување на Водата.Солидна месинг тело хром позлатен.Висина приближно : 300мм.Висина на spout : 100mm.Вграденво цевка од нерѓосувачки челик Sцрево, многу издржливи и повеќе здрави.Tube материјал : EDPM.Надворешниот tube материјал : не ' рѓосувачки челик.Температурата опсег : 53 целзиусови степени 100 целзиусови степени .Се протега на должина : 10 Mpa.Степен на компресија : 10 Mpa.Карактеристики : отпорност на корозија, абразија, компресија ..Вие треба да ги користите водоотпорен лента или силикони за да се спречи вода течење одПакет се вклучени : 1 x миксер допрете.2 x Нерѓосувачки челик плетенка црева.Делови (Фитинзи се инсталирани во дното на славина)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Led кран няма нужда от батерия стенен контрол на температурата 3 цвят мед месинг високо качество стенен смесител топла и студена кран ZR378

169.60 -40 % BGN 102.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Смесител за мивка месинг, хром, сребро баня мивка кран Керамични однорычажный отвора комплект за монтиране на горещ студен миксер водопроводните кранове Кран M-27L

159.12 -45 % BGN 88.00

Слив Тапа Месинг Хром Сребро Бања Потоне Тапа Керамички Еден Лост Дупка Палубата Планината Топло Ладно Миксер Вода, Чешмите Петел М27 LОпис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Хром финишСо две цевки за топла и ладна водаБрој на Рачки : 1Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Широко разпространена Двухручка с три дупки висока Дъга латунная баня вана Facuet, матиран никел, Златен кран, топка, хромиран кран, смесител за басейна

164.80 -39 % BGN 101.00

Опис на производотСпецификацијаКарактеристики : РаспространетаИнсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Три ДупкиБрој На Рачки : Двоен РачкиКрај : Злато плоча,Хром,Масло Протри Бронза, Брусен НикелСтил : СовремениПроток : 1.8 GPM (6.81 L / min)макс.Ладна и Топла Прекинувач : YesВентил Тип : Керамички ВентилДимензииВкупна Висина : 211.8 mm (8.34 инчи)Spout Висина : 129.2 mm (5.09 инчи)Spout Должина : 107.1 mm (4.22 инчи)Тапа центар : Три ДупкиИнсталација Дупка Со Дијаметар : 33.5 cm (1.181.38 инчи)МатеријалТапа Рачка Материјал : МесингТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингДодатоци ИнформацииВентил Вклучени : ДаИсцедете Се Вклучени : НикојТежинаНето Тежина (kg) : 2Испорака Тежина (kg) : 2.3Купи од BeeleeЦврста метална конструкција, тешки дизајнВисок квалитет за монтирање хардвер, од не ' рѓосувачки Челик завртки и премиум квалитет подлогаСокриени завртки, убава и елегантен изглед15дена се врати загарантирана

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.