• Новинка
Водопад антични смесители черен водопад топла и студена смесител смесители за мивки за баня масло от макадам бронз завършена

Водопад антични смесители черен водопад топла и студена смесител смесители за мивки за баня масло от макадам бронз завършена

резултат:
BGN 94.40
BGN 77.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Спецификација
Тапа Тип Бања Потоне Тапа
Инсталација Тип На Брод
Инсталација Дупки Една Дупка
Број на се Справува со Една Рачка
Заврши Масло-протри Бронза
Традиционален Стил
Проток 2 GPM (7.57 L/min)
Вентил Тип Керамички Вентил
Ладна и Топла Switch Да
Димензии
Вкупна Висина 180 mm (7.09")
Spout Висина 45 mm (1.77")
Spout Должина од 160 mm (6.3")
Spout Ширина 30 mm ( 1.18" )
Тапа центарот Една Дупка
Материјал
Тапа Тело Материјал Месинг
Тапа Spout Материјал Месинг
Тапа Рачка Материјал Цинк Легура
Додатоци Информации
Вентил вклучени Yes
Исцедете вклучени Нема
Тегови
Нето Тежина (kg) 1.05
Испорака Тежина (kg) 1.4
Производи Покажува...
Нашето време на испорака е 1-3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност на Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија.
Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр. И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност .
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
Кога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека пратката не е оштетен .
Прифаќаме само враќање & наплата причина е квалитетот и погрешно стоки .
Ако најде објекти се оштетени или погрешно , ве молиме контактирајте со нас , откако ќе се потврди ние ќе го замени за вас .
Ако не ви се допаѓа кога сте примиле во 7 дена . Ве молиме исто така да контактирате со нас ,ако сакате да се вратите на стоки , треба да се обрне на превозот цена . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламирате.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
torneira,тапа,бања тапа,torneira banheiro,миксер,torneiras,torneiras став пиа де banheiro,допрете,torneira став banheiro,миксери,вода допрете,lanos,aerator,бања мијалник,Када, миксер,славини за washbasins,чешми,миксер допир,перење,школка,Потоне Тапа,бронза тапа,Washbasins,Тапа,чешми за бања со туш,слив миксер хром,миксер за тоалет,мијалник,grohe,туш главата,водопад тапа,слив миксер,водопад,бродот да потоне,полиран месинг бања чешми,ѕид тапа,се справи со луксузни бања тапа,torneira luxuri,уникатен тоне,бродот да потоне чешми,уникатна бања,мијалник,монтирани туш тапа,полиран месинг злато бања тапа,grifos став lavabos,ладна вода тапа,кристално бања тапа рачка,бања единствена славина се справи со хром потоне,бања браун тапа,touchless миксер тапа,torneiras став пиа cozinha,banheiro,torneira де parede,torneira monocomando,torneiras banheiro,тапа бања,torneira cozinha,еден лост бања тапа,torneira де banheiro,torneira monocomando banheiro,тапа рачки,torneiras став banheiro,пиа,torneira не banheiro,torneiras став cozinha,куба banheiro,torneira banheiro misturador,антички месинг тапа,бања потоне славини,grifos де fregadero,de cristal ducha,тапа дизајн,антички месинг потоне тапа,grifos,од не ' рѓосувачки еден потоне,fregadero,fregadero lavabo,grifo led,grifo cascada,griferia споредено,антички месинг чешми,златен класичен бања тапа,високи славини,grifo един cascada став споредено,grifo cocina,инфраред сензор допрете,grifos став cocina,антички месинг бања чешми,rodamiento duchas,бања чешми,grifos lavabo един manguera,ѕид тапа бања,дома декор допрете,grifo де ла lavadora,grifos став lavabos dorados,robinet каскада,бања водопад предводена од славина.

Подробности

Тип:
Смесители За Мивки
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
търговска марка:
МОЛИФАУЦЕТ
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Топла И Студена Вода:
ДА
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Характеристика:
Дозированные Кранове
Тегло На Опаковката:
Повърхностно Покритие:
Бронз, настъргани с маслени бои
Номер На Модела:
ML5006S
Стил:
Класически
Тип:
черно кран
Тип1:
Водопадный кран

Избор на купувачи

DONYUMMYJO 1бр възвратна филтър дуршлаги филтри сливная корк силикон

2.11 -5 % BGN 2.00

Опис : Ова е мултифункционален дома од суштинско значење : да се Спречат штетните инсекти, комарец, чуден мирис и вода се врати од канализација, стоп дребулии блокирање на водата канал...

Луксозна баня черно бронзов кран монтиран на стената двойна дръжка въртящи се чучур, керамична притежателя на топла и студена батерия кран ZR331

89.60 -40 % BGN 54.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Високо качество на L16085 комплект за монтаж в черен цвят с топла и студена вода месинг басейна с кран

108.86 -15 % BGN 93.00

[ Точка Бр ] : L16085[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Црна[ Употреба ] : Миење Слив[ Вода Притисок ] : 0.10.6 Mpa[ Додатоци ] : Дек Монтирани Одредување Делови, 2 ПАРЧИЊА Вода Црево[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 10 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Бакала баня водопад матиран никел кран.Месинг е направила строг тъмничен дръжката на палубата е установила батерия за мивка таза почищенный четка кран LH-8022L

105.25 -25 % BGN 79.00

BAKALA Бања Водопад Бранеа Никел Тапа.Дувачкиот Направи Една Рачка Палубата Монтирани Слив Потоне Миксер Бранеа Допрете LH8022 L1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

KEMAIDI Мивка Faucet 3 бр. Комплект смесител за мивка пълен месинг модерен смесител за баня кран за топла и студена вода на бортике

190.45 -48 % BGN 99.00

Карактеристики : Бренд нови во кутија подготвени да бродИздржливи Солидна Месинг ИзградбаПолски Хром финишСо добар Квалитет и Најдобра ЦенаКапе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работаЛесно да се чисти...

1бр кухня басейна кран аератор 18 20 22 24 28 мм, външна резба екипажа барботьор икономия на вода и пречистване на аератор кухненски принадлежности

2.54 -21 % BGN 2.00

Информација за производот : Име на Производ : 18mm28mm Надворешниот тема Главен Материјал : ABS Површински третман : Хром позлата Погоден за дијаметар : 18mm,20mm,22mm,24mm,28mm внатрешна жица тапа Карактеристики : Поздравниот, Вода, Меурчиња ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме купат свој дом пред филтер големина, така што нема да се купи во ред.

Бакала смесител за баня червен / черен/златен/зелен лакокрасочная завърши месинг мивка кран кран кран с една дръжка BR-1526

106.18 -13 % BGN 92.00

BAKALA Бања Тапа црвена / црна / gold / зелена боја Заврши Месинг Слив Потоне Тапа Миксер Допрете Една Рачка BR1526 бела Хром: Злато: Црна:Предлагам Меѓусебно Појавување Кујна Допрете : Предлагам Меѓусебно Појавување Бања Туш Сет : 1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Безплатна доставка античен баня месинг всплывающая мивка водосточни месинг поп водосточни басейн отпадъци YT-5141

BGN 23.98

Потоне Мозоци Топла Продажба на Големо И Мало Промоција Модерна Златна Месинг Слив Потоне Мозоци PopUp Отпад Суета Drainer слив отпадМатеријал : Месингбоја : антички бронза> ИсплатаНие прифаќаме ЗАЧУВАМ.> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање...

един студен стенен кран медни мивка хром с кухненски смесител един кран за студена вода с кухненски смесител стенен кухненски студен кран

59.18 -5 % BGN 56.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Chrome Touch Free Hygeian Water Saving Faucet миксер DC6V инфрачервен сензор автоматично кран топла студена вода интелигентен

219.20 -30 % BGN 153.00

Хром Допир Слободни Hygeian Заштеда на Вода Тапа Миксер DC6 V Инфраред Сензор за Автоматско Тапа Топла и Ладна Вода ИнтелигентниКарактеристики1...

800мм флаг стил неръждаема стомана 304 линеен източване на душата, долно оттичане сливи, отпадъци пол, дълго източване на пода, душ-канал

123.20 -8 % BGN 113.00

800mm "Знаме" Стил ' Рѓосувачки Челик 304 Линеарна Туш Мозоци, Вертикална Туш на Мозоци, Туш каналВклучуваат : ...

Beelee Bathromm мивка твърд месинг кран миксер басейна кран на съда, топка / хром / матиран никел

74.43 -40 % BGN 45.00

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој На Рачки : Една РачкаКрај : Масло Протри Бронза / Chrome / Бранеа НикелСтил : СовремениЛадна и Топла Прекинувач : YesВентил Тип : Керамички ВентилДимензииВкупна Висина : 170mm (6.7 инчи)Spout Висина : 75mm (2.95 инчи)Spout Ширина : / Spout Должина : 80mm (3.15 инчи)Тапа центар : Еден ДупкаИнсталација Дупка со Дијаметар : 3540mm(1.41.57 инчи)Одредување на Завртка Цилиндар Должина : 60mm (2.36")Инсталација Дебелина Палубата : Помалку од 30мм (1.18 инчи)МатеријалТапа Рачка Материјал : Цинк легураТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : МесингДодатоци ИнформацииВентил Вклучени : ДаИсцедете Се Вклучени : Никој

LNHF 5 бр. / лот Кухня / Баня кран пръскачка филтър кран филтър 21 мм

BGN 2.21

На славина sprayer цедилка одговара за повеќето чешми за да се намали вода.Удобен да го инсталирате, со едноставно приклучување во допрете внатре, sprayer цедилка е совршена за домашни и јавна употреба.На цедилка мерки за Прибл...

Смесители баня керамични златна декорация басейна мивка батерия за чешма с топла и студена вода кран ZR411

57.60 -25 % BGN 43.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Безплатна доставка за подобряване на дома евро вид баня басейна кран античен бронз батерия за мивка суета кран вана басейна миксер GI63

158.42 -40 % BGN 95.00

Бесплатен Превозот Дом Евра Тип Бања Слив Тапа Антички Бронза Миксер Допрете Потоне Суета Тапа бања слив миксер GI63Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Черно масло се втрива бронзов гъша шия стил баня басейна кран на бортике / двоен кръст дръжка съд мивка, смесители Wnf071

159.98 -35 % BGN 104.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Фонтан басейна кран за студена и топла баня вана водопад кран, една дръжка една дупка миксер кран хром кран 245-22

202.05 -40 % BGN 121.00

Фонтаната Слив Тапа Ладна и Топла Бања Када Водопад Тапа,Една РачкаЕдна Дупка Миксер Тапа Хром Вода Допрете 24522Flg вклучување на Самохраните се Справи со Хром Водопад Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Хром Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

Смесител за мивка месинг, хром, сребро баня мивка кран Керамични однорычажный отвора комплект за монтиране на горещ студен миксер водопроводните кранове Кран M-27L

159.12 -45 % BGN 88.00

Слив Тапа Месинг Хром Сребро Бања Потоне Тапа Керамички Еден Лост Дупка Палубата Планината Топло Ладно Миксер Вода, Чешмите Петел М27 LОпис на производотФункција : Бања Потоне ТапаМатеријал : Цврсти Месинг;Крај : Хром финишСо две цевки за топла и ладна водаБрој на Рачки : 1Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, ТивкоПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Високо Качество На Месинг, Хром Двойни Дръжки Гореща-Студена Вода Кран Смесител Стенен Кран Баня Смесител Стенен

245.60 -30 % BGN 172.00

Висок Квалитет Месинг Хром Двојна Се Справува Со Топла И Ладна Вода Допрете Миксер Ѕид Поставена Славина Бања Миксер Допрете ЅидСпецификација1...

Led кран няма нужда от батерия стенен контрол на температурата 3 цвят мед месинг високо качество стенен смесител топла и студена кран ZR378

169.60 -40 % BGN 102.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Модерен Черен Масло Се Втрива Месинг Баня Басейна Кран Батерия За Кухня С Мивка, Кран На Завъртане Чучур Миксери За Бортике Wnf379

143.98 -35 % BGN 94.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Античен Месинг Баня Кран / Един Притежател На Една Дупка Комплект За Монтаж Ретро Стил Басейна Съд Мивка, Смесители Wnf084

143.98 -35 % BGN 94.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Издърпайте кран мивки за баня кран кран за топла и студена вода вдигнете нагоре и надолу завършен хром

94.40 -18 % BGN 77.00

Спецификација Тапа Тип Бања Потоне Чешми Функција се Повлече Инсталација Тип Палубата Монтирани Инсталација Дупки Една Дупка Број на се Справува со Една Рачка Заврши Хром, злато Стил Современа Проток 1.5 GPM (5.7 L / min) макс...

Черно Масло Натерло Месинг Завъртане Чучур Кухненска Мивка Смесител За Мивка / Керамични Дръжка Съд Мивка Батерия За Батерии Комплект За Монтаж Wnf506

159.98 -35 % BGN 104.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.