• Новинка
Бизнес луксозни канцеларски материали, ученически принадлежности 0,5 мм перо пълнеж от синьо, без пенала механичен луксозен чертежный чертежный молив

Бизнес луксозни канцеларски материали, ученически принадлежности 0,5 мм перо пълнеж от синьо, без пенала механичен луксозен чертежный чертежный молив

резултат:
BGN 4.00
BGN 3.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип:
Механични Моливи, Специални
Материал На Корпуса:
Метални
Опаковка:
Свободен
Номер На Модела:
KH506
Разтворим Или Не:
Pastille
Точка Запис:
0,5 мм
Тип:
Специален молив
Твърдост На Олово:
2B
търговска марка:
MONTE MOUNT

Избор на купувачи

5шт корейски канцеларски нов 0,5 мм сладки гледна пластмасов механичен молив проста автоматична писалка за ученически пособия

BGN 2.90

ста[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 5 PCS корејски Канцелариски Нови 0.5 mm Симпатична Точки Пластични Механички Молив Едноставен Автоматски Пенкало За Училишни Материјалиматеријал : пластикаГолемина : за 13cmбоја : испрати по случаен изборНапишано Спецификации : 0.5 mmМастило Боја : ЦрнаКоличина : 5pcsЗабелешка : за Производство на Серијата, Осветлување и прикажување и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди![xlmodel][фото][0000] Слики

3 химикалки/Лот творчески моркови сладък механичен молив 0,5 мм, Мек силикон автоматичен молив за училище

16.80 -17 % BGN 14.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАНАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : / / www.aliexpress.com / store / 9299623 Пенкала / Многу Креативни Морков Симпатична Механички Молив 0.5 mm Меки Силиконски Автоматско Молив За на Училиште

5шт Корея сладки канцеларски материали цветни магически извити гъвкав мек молив с гумичка студент училище офис употреба

2.48 -19 % BGN 2.00

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 5 PCS Кореја Симпатична Канцелариски Шарени Магија Bendy Флексибилни Мек Молив со Гумичка Студент Училиште Користење100% Сосема новСпецификации : свиткување мек моливМатеријал : ГумаДијаметар : за 18.5 cmПакет Се Вклучени : 5 x Флексибилни Мек Молив(не изберете по случаен избор боја)[xlmodel][фото][0000] Слики

M&GKawaii Plastic Mechanical Молив 0.9 mm Easy Start Сладко Automatic Молив Correct Молив Grasp For Kids Writing School Supplies

3.01 -0 % BGN 3.00

М&G Kawaii Пластични Механички Молив 0.9 милиметри Лесно да Почне Симпатична Автоматско Молив Точни Молив Фатете се За Деца Пишување Училиште Материјали

12 бр./лот нов молив черен цвят стандартен молив Specil блестящ молив подарък Crystal красиво удобство практически живопис

7.98 -25 % BGN 6.00

Функција : 100% Нов висок квалитетЕколошки пенкало Безбедно нетоксичниГолемина : За 17.5 см(Должина)*0.7 cm(Рефил Ширина )Доведе Цврстина : ПОЛУПАНСИОНМатеријал : ПластикаБоја : Боја не е фиксна, ние ќе ја испрати на боја на молив случајноПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via email,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.Повратни информации : ·Ве молиме ни email пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

DL 6551 no wood color lead wooden pen защита forest нетоксични зелени цветни моливи четка в насипно състояние

BGN 2.98

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × обоени моливAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

1бр Pentel механичен молив Graphgear Япония Оригинал - 0.3 0.5 0.7 0.9 мм-PG513

22.40 -20 % BGN 18.00

1pc Pentel Механички Молив График опрема Јапонија Оригиналниот 0.3 0.5 0.7 0.9 мм PG513 Опис на ПроизводотОпис на производот "Pentel Gurafugia 0.3 XPG513" е подготовка остри способен за прецизно пишување...

DL ефективен s929 молив 56 * 29*40 cm 50 студенти за тази писалка канцеларски материали на едро изискан офис консумативи

BGN 7.30

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × молив Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Германия FABER CASTELL механичен молив TK глоба 9715 механичен молив 0.35 /1.0 / 0.5 / 0.7 мм, професионален молив за рисуване

17.60 -3 % BGN 17.00

Бренд : FABER CASTELL TK парична КАЗНА 9715Потекло : ГерманијаГолемина на : 0.3 / 0.5 / 0.7 / 1.0 ммТежина : 0.017 kg / еезКоличина : 1 BucБоја : Длабоко ЗеленаМатеријал : МеталИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

1PC 2B Black Lead Пълнители Holder Automatic Testing спешна медицинска техника изпит Grade Mechanical Молив Standard

1.09 -8 % BGN 1.00

ОписЦврстина : 2 BМолив Во Боја : Случајни БојаМолив Материјал : ПластикаДимензија : Прибл 145x9x8mm / 5.7x0.35x0.31"Refills Боја : Црна доведеДоведе Должина : 60mm / 2.36"Сосема нов и висок квалитет.Идеален за на училиште или употреба (office use.Пакет Се Вклучени : 1x 2 B Црна Доведе Носителот Пен МоливЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

Корейски Нов корейски студенти канцеларски материали на едро прекрасна карикатура усмихнато лице хамбургер висулка бонбони цвят молив канцеларски материали

BGN 3.81

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × молив Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

M&G MP0110 0,5 мм, механичен грифель молив автоматично 5шт

12.00 -8 % BGN 11.00

modname=ckeditor Потекло : КИНАГолемина : 0.5 mmТежина : 8g / ЕЕЗКоличина : 5 КОМПЈУТЕРИБоја : 4Материјал : ПластикаСРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМОПроизводот се зема во вид,Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,не ја отфрли суптилни разлики боја

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.