• Новинка
3 химикалки/Лот творчески моркови сладък механичен молив 0,5 мм, Мек силикон автоматичен молив за училище

3 химикалки/Лот творчески моркови сладък механичен молив 0,5 мм, Мек силикон автоматичен молив за училище

резултат:
BGN 16.80
BGN 14.00 -17 %

Брой продукти
Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
НАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : //www..com/store/929962
3 Пенкала/Многу Креативни Морков Симпатична Механички Молив 0.5 mm Меки Силиконски Автоматско Молив За на Училиште

Подробности

Тип:
Механични Моливи
търговска марка:
Моетрон
Точка Запис:
0,5 мм
Номер На Модела:
механичен молив
Разтворим Или Не:
Pastille
Опаковка:
Свободен
Твърдост На Олово:
Друго
Материал На Корпуса:
Друго

Избор на купувачи

Германия FABER CASTELL механичен молив TK глоба 9715 механичен молив 0.35 /1.0 / 0.5 / 0.7 мм, професионален молив за рисуване

17.60 -3 % BGN 17.00

Бренд : FABER CASTELL TK парична КАЗНА 9715Потекло : ГерманијаГолемина на : 0.3 / 0.5 / 0.7 / 1.0 ммТежина : 0.017 kg / еезКоличина : 1 BucБоја : Длабоко ЗеленаМатеријал : МеталИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

5шт Корея сладки канцеларски материали цветни магически извити гъвкав мек молив с гумичка студент училище офис употреба

2.48 -19 % BGN 2.00

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 5 PCS Кореја Симпатична Канцелариски Шарени Магија Bendy Флексибилни Мек Молив со Гумичка Студент Училиште Користење100% Сосема новСпецификации : свиткување мек моливМатеријал : ГумаДијаметар : за 18.5 cmПакет Се Вклучени : 5 x Флексибилни Мек Молив(не изберете по случаен избор боја)[xlmodel][фото][0000] Слики

DL ефективен s929 молив 56 * 29*40 cm 50 студенти за тази писалка канцеларски материали на едро изискан офис консумативи

BGN 7.30

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × молив Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

12 бр./лот нов молив черен цвят стандартен молив Specil блестящ молив подарък Crystal красиво удобство практически живопис

7.98 -25 % BGN 6.00

Функција : 100% Нов висок квалитетЕколошки пенкало Безбедно нетоксичниГолемина : За 17.5 см(Должина)*0.7 cm(Рефил Ширина )Доведе Цврстина : ПОЛУПАНСИОНМатеријал : ПластикаБоја : Боја не е фиксна, ние ќе ја испрати на боја на молив случајноПревозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса;·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата;·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас;·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест;·Треба да проверите објект кога објектот доставени,ако се оштетени,ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш,ние ќе испрати сте нов доколку е потребно,ова е многу ценета.Гаранција : ·Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по овој производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО;·Ние ќе одговориме на вашите прашања, via email,ве молиме проверете ја вашата email за да одговорите.Повратни информации : ·Ве молиме ни email пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет,за да можеме да работат надвор;·Меѓународните Купувачи,ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во itme цена или превозот cose.

M&GKawaii Plastic Mechanical Молив 0.9 mm Easy Start Сладко Automatic Молив Correct Молив Grasp For Kids Writing School Supplies

3.01 -0 % BGN 3.00

М&G Kawaii Пластични Механички Молив 0.9 милиметри Лесно да Почне Симпатична Автоматско Молив Точни Молив Фатете се За Деца Пишување Училиште Материјали

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.