• Новинка
Мултифункционално платно портфейл чанти мъжете бизнес чанта ежедневна чанта, мъжка чанта-месинджър марка качеството на реколтата porta documentos

Мултифункционално платно портфейл чанти мъжете бизнес чанта ежедневна чанта, мъжка чанта-месинджър марка качеството на реколтата porta documentos

резултат:
BGN 78.40
BGN 47.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Бренд : TIKDIK Стил : торба,Чанти,Чанти Големина : Како стандардна Боја : Црна,Кафе,Сина,Сива Ткаенина : Платно Надеж : Полиестер Внатрешна Структура : патент кеси,Внатрешни работи Слот Џеб Повод : Училиште, Неформални, на Патување, на Шопинг,за Бизнис За големината : Поради различни мерења,ве молиме овозможи 1-3 CM грешки За боја : Поради различни компјутерски екран и светлина,ве молиме овозможи разумна разлики.

Подробности

търговска марка:
tikdik
Основен Материал:
Платно
Тип На Затваряне:
Светкавица
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Мъже
Стил:
Ежедневни обувки
Подкладочный Материал:
Polyester
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Номер На Модела:
TSGW027-1
Дължина На Продукта:
14.6inch
Тегло На Продукта:
0.65kg
Широчина На Елемента:
2.76inch
Състав На Материала:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Височина На Продукта:
15.75inch
Външен вид:
Твърди Чанта
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Интериор:
Вътрешно Отделение, Компютърна Слой,Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Джоб С Цип,Вътрешен Накрайник Джоб
Размер:
14 Inches
Тип Елемент:
Портфейли

Избор на купувачи

Портмонета От Естествена Кожа, Мъжки Портмонета Мъжки Портфейл Hasp Кратък Притежателя На Картата Портфейл Клатч Светкавица Мъжки Портфейл За Монети В Чантата Си Па

62.72 -49 % BGN 32.00

Совети : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

MVA кожена чанта за лаптоп 14 инча естествена кожа, Мъжки чанти, портфейли, дамски чанти, чанти Crossbody Messenger чанта мъжете чанта мъжки

101.33 -41 % BGN 60.00

Кожна Торба за Лаптоп 14inch Вистинска Кожа Мажите Кеси Чанти Чанта Totes Crosssbody Гласник Кеси Мажите Рамо КесиУпотреба : Чанта / messenger / crossbody / торбаВнатрешната структура : Компјутерски interlayer, мобилен телефон џеб, копче синџир џебНа прилагодливи рамо, рака е околу 128cmМатеријал : Вистинска кожа торба со висок квалитет дизајнМожеби големина има 12cm разлика од различни мерење метод, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере ова прашање.Ако имате било prolem, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме

LEDANI марка за мъжка мода търговски портфейл от изкуствена кожа чанта бизнес реколта пътуване случайни Мъжки чанти пратеник компютър

75.18 -27 % BGN 55.00

Плаќање : 1 Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Мъжки портфейли мъжки клатчи мъжки портфейл от изкуствена кожа чанта клатч бизнес двоен цип дълъг притежателя на картата на телефона в чантата си

BGN 23.98

За нас Nistova Нашата компанија е Кинески професионален багаж претпријатие, со многу години на индустријата искуство и вонредни дизајнер производство тим...

2107 нов моден стил естествена кожа поясная чанта мъжки ежедневни пътувания скута чанти, портфейли черни кожени чанти за рамо 221-L

53.57 -29 % BGN 38.00

Пол : Мажи Затворање Тип : Патент Цврстина : Мека Шаблон Тип : Цврста Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Случајни Главен Материјал : Вистинска Кожа Тежина : 0.4 кг Боја : Црна、Кафе Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 12cm во големина отстапување >>Политика на Враќање кога не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, само враќање на ставката за нас во 14 дена во неискористени состојба(купувачот плаќа се врати превозот),ние ќе се направи замена или рефундирање откако ќе ја прими стварта...

2018 Ruil мъжки чанти-месинджър холщовые чанти Водоустойчив плат Оксфорд ежедневни мултифункционална чанта през рамо

70.40 -40 % BGN 42.00

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ , додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга, exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка...

Niyobo мултифункционален мъжки платно раница стари раници свободно време с голям капацитет на училищни чанти за тийнейджъри класически раници

93.76 -49 % BGN 48.00

NIYOBO Мултифункционален Mens Платно Ранец Гроздобер Rucksack Слободно Голем Капацитет Училиште Кеси за Тинејџери Класичен Ранци

Мода Мъжете Платно Водоустойчив Военен Пътен Дамска Раница Камуфлаж Гърдите На Едно Рамо Чанта Преходи В Джунглата Чанти

BGN 30.40

тип : ранци тежина : 0.25 кг материјал : Платно големина : 20 L*6 W*35 H cm Забелешка : поради прирачник за мерење, големина грешка може да има од 1 до 3 cm (0.41.2 инчи).

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.