• Новинка
BOAMIGO марка за Мъжки спортни часовници, ежедневни кварцов часовник луксозни военни led цифров часовник стомана Водоустойчив часовник Reloj

BOAMIGO марка за Мъжки спортни часовници, ежедневни кварцов часовник луксозни военни led цифров часовник стомана Водоустойчив часовник Reloj

резултат:
BGN 58.14
BGN 32.00 -45 %

Брой продукти
Налично

Добри Вести 1. Dropshipping , трговија на големо се добредојдени . ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари. 2. Ако ви требаат нашите производи детали и фотографии и трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.
BOAMIGO Бренд Мажи Спортски Часовници Секојдневен Часовници Кварц Луксузни Воена LED Дигитални Часовници Водоотпорен Челик рачни часовници Reloj Види настава : 1. Притиснете B еднаш,покажува дигитален пат. 2. Притиснете B два пати,покажува блиц светлина,тоа е аларм подесување.во исто време, притиснете за да го вклучите/исклучите алармот. 3. Притиснете B трет пат покажува флеш светло за аларм часа прилагодување,и потоа Притиснете На за да го прилагодите аларм час 4. Притиснете B четвртиот и притиснете На за да го прилагодите аларм за минута 5.Притиснете B петтиот и притиснете На за да го прилагодите година. 6.Притиснете B шестиот и притиснете На за да го прилагодите месец 7.Притиснете B седмиот и притиснете На за да го прилагодите ден 8.Притиснете B осмата и притиснете за да се adjus дигитални време час 9.Притиснете B nineth и притиснете На за да го прилагодите дигитални време минута 10.youd подобро да се чисти вашиот види со мека ткаенина ткаенина,на овој начин,ќе го најдете вашиот часовник е сјајна и повеќе нови секој ден
BOAMIGO луксузни мажите спорт часовници секојдневен бренд воена dual LED дисплеј дигитални часовници топла кварц водоотпорен челик рачни часовници
Внимание : прозрачна функција(час и минути рацете и 12 часа броеви) само покажува во многу темно место и не е толку светла како слика покажува. ако купувачот да се преземат многу грижа на светлечки функција,ве молиме да не купувам ова се види!!!
НИЕ ПОДДРШКА ORIGNIAL ФОТОГРАФИЈА , ДОБРЕДОЈДОВТЕ БИЛО ПРЕПРОДАВАЧ И DROPSHIPPER
БРЕНД : BOAMIGO
ПРЕДМЕТ : F904
Спецификација :
Случај Дијаметар : 4.7 cm
Случај Дебелина : 1.5 cm
големина на рачниот зглоб достапни : 18 - 23 см
Бендот Ширина : 2.1 cm
Затворач : хривнија тока
бендот материјал : stainess челик бенд
-1 x Види
може исто така да како што се :
Пратката Ние Брод на Светот. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-5 дена по расчисти исплата . Предмети се испраќаат од Кина,од Сингапур Пост или e Packet или Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта, со следење на број, Повеќето од нив ќе стигнат до одредиштето во рамките на 10-25 работни дена . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, Ако не го примите објект по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со одбраната дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Враќање/Поврат Ние ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од вашиот приемот на предмети за било каква причина . Меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Характеристика:
Аларма, задно осветяване, водоустойчив,Пълен календар на нажежен, на няколко часови зони,Автоматична дата, led дисплей
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Движение:
Двоен Дисплей
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Диаметър На Циферблата:
47милиметър
Стил:
Лукс
Материал На Корпуса:
Сплав
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Номер На Модела:
F-904 черен
Широчина На Лентата:
21мм
Дължината На Лентата:
25СМ
Дебелина На Корпуса:
15мм
Пол:
Мъже
търговска марка:
БОАМИГО
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Тип Елемент:
Ръчен часовник
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Дълбочина На Водоустойчивост:
30m
На Дисплея На Циферблата:
Аналогово-Цифров

Избор на купувачи

Луксозна Дата Сребърен Мрежест Каишка От Неръждаема Стомана, Кварцов Механизъм Аналогов Римски Ръчен Часовник Мъже, Жени Бизнес Мода Ежедневни Часовници

34.64 -39 % BGN 21.00

Производ Featu оие : Датум Екран, Секунди Dial ЕкранотПрецизни кварц движење, за точно време на чувањеБренд Име : YISUYAДвижење Тип : КварцЗатворач Тип : Кука ТокаDial Прозорец Материјал : СтаклоWatchband Материјал : Нерѓосувачки ЧеликВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликВиди Случај Дијаметар : Прибл...

Carnival Luxury Brand 6 ръце многофункционални мъжки военни спортни часовници автоматични механични часовници мъжки напълно стоманени нови часовници

182.86 -30 % BGN 128.00

Карневалот Луксузен Бренд 6 Раце Мултифункционален Мажите Воена Спортски Часовници Автоматски механички Часовник Машки Целосна Челик Види НовCUSTOMER REVIEWSПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 денаAli Express официјалниот вебсајт цел страница1.Динг Висат Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Мъжки часовник Водоустойчив кварцов часовник от неръждаема стомана, мъжка мода, бизнес часовници Hour saati full black Masculino Relojes Hombre

15.98 -6 % BGN 15.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.Види Мажите Се Види Водоотпорен Нерѓосувачки Челик КварцВиди Машки Модни Бизнис Часовници Час Relogio Masculino Reloj HombreКарактеристики : * Нов бренд со висок квалитет* Доброто форма угостителство многу бизнисмен и господин* ГОЛЕМ круг бирате со кристал случај* Отпорност на вода и нерѓосувачки челик назад* Кварц движење, види за да се гарантира траен и точни време* Одличен квалитет и прифатлива ценаСпецификација : * Дисплеј : аналогни* Задниот поклопец материјал : нерѓосувачки челик* Бенд материјал : метал* Види лицето дијаметар : околу 3.8 cm* Бенд ширина : прибл 2cm* Нето Тежина : 72gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

2018 пълен неръждаема стомана топ марка ултра тънък дамски часовници мъжки календар на дисплея мода унисекс двойка кварцевое рокля ръчен часовник

51.17 -49 % BGN 26.00

GEEKTHINK Мода Злато Нерѓосувачки Челик Кварц Види Жените Врвот Луксузен Бренд Унисекс Дами рачен часовник Љубовникот Подарок Женски часовникМодел Бр...

Швейцарски часовници мъжки луксозна марка ръчни часовници BINGER luminous Automatic self-wind full неръждаема стомана водоустойчив BG-0383-1

219.02 -49 % BGN 112.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : Вистинска кожа / 316 L не' рѓосувачки челик Бенд Тип : 316 L не ' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

Луксозни модни кожени аналогов мъжки часовник Splendid Cool Business Dress мъжки ръчен часовник Hour Relogio Masculine Clock

4.99 -40 % BGN 3.00

Луксузни Модни Кожа Аналогни Мажите се Види Гледа Раскошна Кул Бизнис се Облекуваат Мажите Зглоб Види Час Relogio Машки ЧасовникФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 4 CMСлучај Дебелина : 8.8 mmБендот Ширина : 2 CMБендот Должина : 24 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Часовници(без мало пакет)

New arrival Men Watches Digital LED Date Rubber Sport Waterproof Мъжко Момче ръчен часовник Dorp доставка на едро

26.77 -29 % BGN 19.00

2016 година Нови Arrivaled Мажите Часовници Дигитален LED Датум Гума Спорт Водоотпорен Mens Момче Зглоб Види Dorp Превозот трговија на големоКарактеристики : 100% Сосема нов Висок КвалитетПокажува време со дигитални & аналогниЕЛ Светлото функцијаЕкранот на ден и датум 12ч / 24 часаЧасовникот за аларм функција вклучениПрестанете да се види & Хронограф функција вклучениЧетири копчиња за контрола на различни функции за погодност цел3 БАНКОМАТ отпорен на вода (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)Спецификација : Дисплеј : Digital & АналогниДвижење : КварцСлучај Дијаметар : 4.6*3.8 cmСлучај Дебелина : 1.3 смБендот Должина : 24.0 cmБендот (на Рака) Ширина : 2.5 cmБендот Прилагодливи : ТокаПакет Содржина : 1 x Спортски Види

Forsining мъжки часовник автоматично Self-wind Crystal аналогов дизайн на модата черна кожена каишка за часовник цвят злато FSG8012M3T3

70.00 -50 % BGN 35.00

2014 Forsining нови Автоматски мажите мода tourbillon златна боја црна кожа за на рака се види бесплатен превозот САД$ 34.80 / парчеFORSINING FSG6625 M3 S1 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon сребро рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 G2 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 S2 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon сребро рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 G1 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 R2 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon се зголеми златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 R1 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon се зголеми златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеForsining 2014 година нови Automatica мажите мода tourbillon златна боја црна кожа за на рака се види бесплатен превозот САД$ 79.50 / парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

40 мм Parnis син циферблат автоматичен светлинен сапфирен кристал мъжки дамски часовници P144

211.20 -30 % BGN 148.00

Опис ● Движење : Automatic MIYOTA (автоликвидација) движење ● Бирање : сина dial ● Случај дијаметар : 40mm● Случај дебелина : 15mm ● Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај ● 30 m отпорност на вода● Рака : Нерѓосувачки челик хривнија ● Стакло : сафир стакло Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Paypal

Мъжка Мода На Ежедневни Бизнес Спорт Естествена Кожа Часовник Мъжки Ретро Аналогови Tonneau Часовници Известният Топ Julius Марка Водоустойчив

49.90 -40 % BGN 30.00

Добредојдовте на Јулиј Овластени ПродавницаНие Брод на Светот, освен APO / FPO Објектите се бесплатни превозот користење на Воздухопловната преку ALIEXPRESS ПРЕВОЗОТ , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена...

Sale Relojes for men Black and White silver dial bracelet classic watches men CHENXI CX-010A men full steel watch

29.06 -45 % BGN 16.00

Продажба Relojes бесплатен превозот за мажи Црно и Бело dial сребро хривнија класичен часовници мажите CHENXI CX010 A мажите целосна челик види Спецификации : Бренд : CHENXI Monverment : Кварц Движење, Полот : Мажите се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Прибл : 20cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 3.95 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 3.4 cm Види случај Дебелина Години : 1.1 cm Тежина : 86g Пакет : Едноставен PVC Кеса

Superior Mens Quartz Sport Military Army LED Date Watches аналогов часовник от неръждаема стомана relogio Feb13

18.72 -20 % BGN 15.00

Адвокатско Кварц Спорт Воена Војска, ПРЕДВОДЕНА Аналогни Часовници Нерѓосувачки Челик Зглоб ВидиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : MensСтил : НеврзанДвижење : QuarВисоко Отпорен На Гребење Стакло;Оригиналниот ЈАПОНИЈА Време Модул кварц движењеВиди круна со enviromental IPS бронза electrocplating;ВИСТИНСКИ нерѓосувачки челик backcase со Hitech ласерски логото;Одење на грешка 45 S / M;3 TM отпорен на водаДисплеј : КожаСпецификација : Случај Материјал : Висока густина ЛегураСлучај Дијаметар : 4.6 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Материјал : кожаБендот Должина : 24cmБендот Ширина : 2.0 cmБендот Боја : зеленаНето Тежина : 120gПакет Содржина : 1 X Луксузни Модни Mens Кварц Аналогни Часовници се Види (БЕЗ Мало Поле...

Hot Top Продавам 2017 Skmei Brand Мъжки спортни часовници военни ежедневни часовници led цифрови часовници, спортни часовници, водоустойчиви часовници

26.56 -40 % BGN 16.00

Топла Врвот Продаде 2017 Skmei Бренд Мажи Спортски Часовници Воена Часовници Секојдневен LED Дигитални Sport Види Водоотпорен рачни часовнициНие И Ветуваме На1...

AILANG Мъжки часовници водоустойчиви до 50 метра автоматични механични часовници е от неръждаема стомана бизнес мъжки часовник мъжки сапфировые луксозна марка часов?

167.02 -40 % BGN 100.00

AILANG Часовници Мажите Водоотпорен 50 M Автоматски Механички Види Нерѓосувачки Челик Деловен Човек се Види Mens Sapphire Часовник Луксузен БрендAL6815

Луксозната марка часовници мъжки ръчен часовник военни часовници автоматични механични часовници на супер нажежен циферблат кожени въжета relogio

BGN 28.14

Луксузен Бренд за Часовници Мажите рачен часовник Воена Види Автоматски Механички Часовници Супер светлосен dial Кожени Ремени relogioОпис : 3 ATM отпорност на вода одговара на вашата дневна потреба...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.