• Новинка
STARKING 2017 Europe Fashion Automatic Watch Double Tourbillon Skeleton Watch Men Top Brand Luxury ръчен часовник от неръждаема стомана

STARKING 2017 Europe Fashion Automatic Watch Double Tourbillon Skeleton Watch Men Top Brand Luxury ръчен часовник от неръждаема стомана

резултат:
BGN 458.64
BGN 252.00 -45 %

Брой продукти
Налично


STARKING 2017 Европа Мода Автоматски се Види Двојно Tourbillon Скелет Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Нерѓосувачки Челик рачни часовници
Модел Бр. : AM0222
316 L не ' Рѓосувачки челик случај
Sapphire кристално стакло
50m отпорен на вода
Двојно Tourbillion Механички Movt
316 L не ' Рѓосувачки Челик Бенд
12 Месеци Гаранција
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Како да не постои вода во внатрешноста на watch?
Ако има само мала количина на водена пареа и внатре го гледа, водената пареа се автоматски ќе исчезне со текот на времето, или носење на часовникот за вас зглоб со главата надолу, Два часа подоцна, водената пареа се автоматски ќе исчезне. Ако постојат некои капки во внатрешноста на часовникот, треба да се поправи да се види за колку што е можно поскоро. 2. Посебна забелешка :
Целосно автоматски механички часовници, потпирајќи се на движење на раката и автоматско ликвидација, па мора да носат повеќе од 8 часа на ден за да се обезбеди навремена и точна. Дел од автоматско механички се види на синџир може, исто така, рачно на синџирот да се дополни енергијата, метод е под условите на копчиња не се повлече, 15 круг насока на стрелките на часовникот. Не е автоматски синџир на рачно и автоматски механички види, не може да се направи копија од прирачникот синџир на енергија. 3. Предупредување :
Види покажувач до 8 часот до 4 часот наредниот ден, цело време, немојте да се прилагоди календар, недела за брзо бирање копчиња и притиснете го месеци. Во спротивно, тоа ќе се појави феноменот на калибрација е неефикасно, и може да се направи брзо бирање копчиња инфаркт штета да им помогнам повторно, движење ќе биде оштетен. Механички часовници треба да подалеку од телевизија, компјутерите и други работи со магнетни полиња, така што нема да влијае на watch работа.
Испорака :
1. Пад На Превозот
Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, Pls оставете го вашиот клиентот адреса, кога ќе го поставите цел.
2. Време На Испорака
DHL/UPS/ФЕДЕКС : 4-15 Дена
Премиум Превозот : 15-20 дена
Стандард за Испорака : 24-44 дена
Кина Пост Воздух Mail : 15-60 дена
Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на царинската и временските услови или превозот сезони како божиќ за време на испорака за вас. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време.
3.Custtom Должност Или Увоз Даночни
Листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја.
Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна. Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Гаранција и Гаранција
1.12 месеци гаранција, купи со доверба
2.Сите предмети се сосема нови и донесе строга проверка на квалитетот
3.Ако у не се задоволни кога ќе го примени тоа и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.
Важно
Руската клиент, ве молиме, напишете целото Име и презиме И Адреса На руската Федерација за увоз политика бара тоа.

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Удароустойчив, Плаващ
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дълбочина На Водоустойчивост:
5 бар
Номер На Модела:
AM0222
търговска марка:
Формира един производствен
Диаметър На Циферблата:
43 мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Дебелина На Корпуса:
12,2 мм
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Дължината На Лентата:
24см
Стил:
Рокля
Форма На Корпуса:
Кръг
Характеристика:
2017 Europe Fashion Автоматични Часовници
КАИШКА:
Двойна Tourbillion Скелет На Мъжки Часовник
Продажба:
Най-Добрите Маркови Луксозни Ръчен Часовник От Неръждаема Стомана
специален:
Най-добрата марка на луксозни STARKING 2017 швейцарски стоманени ръчен часовник
Пол:
Мъже

Избор на купувачи

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

Швейцария Механични Часовници Мъжки Бингер Ролята На Луксозна Марка Мъжки Часовници Скелет Ръчен Сапфировые Мъжки Часовник Водоустойчив B-1186-6

243.44 -49 % BGN 124.00

Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

SINOBI марка мъжки часовници унисекс мода естествена кожа часовник Япония кварцов часовник творчески спортни часовници Reloj Hombre

42.64 -39 % BGN 26.00

Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Пол Мажи Стил спортски Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 18.5 cm Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Светлечки, Rattrapante, Хронограф, Авто Датум Dial Дијаметар 44mm Број на Модел на 9683 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 22mm Случај Дебелина 9 mmwyприклучокstartЖешка Стока$31.35$33.94$35.27$45.07$33.98$35.27$47.04$35.27wyприклучоккрај

STARKING High-end Quality неръждаема стомана розово злато мъжки скъпи часовници механични 5ATM водоустойчив часовник аналогов дисплей

458.64 -45 % BGN 252.00

STARKING Highend Квалитетни Нерѓосувачки Челик се Зголеми Злато Мажите Скапи Види Механички 5atm Водоотпорен рачен часовник Аналогни ЕкранотМодел Бр...

Cagarny Кварцови Часовници Мъжки Ежедневни Мъжки Кварцов Часовник Златен Спорт Руската Армия Военни Часовници Човек Двойна Часова Зона Дисплей Часовник

49.04 -45 % BGN 27.00

Cagarny Часовници Кварц Мажите Обичните Мажи Кварц Часовници, Златен Спорт Руската Армија Воено Види Човек Двојна Временска Зона Се Прикаже ЧасовникотПад на превозот бренд на часовници100% со добар квалитетдобра услугаIP позлатен златни,направено исчезнат100% вистински кожа,мекаувезени кварц движење,може да работат многу долго времеве молиме направи забелешка на мали точки не може да се направи на работа

Мъжете луксозна марка V6 спортен часовник-високо качество на военни кожени часовници мода бизнес кварцов часовник relogio masculino wristwtach

12.78 -6 % BGN 12.00

Мажите луксузен бренд V6 спорт часовници висок квалитет на воена кожа watch fashion бизнис кварц часовник relogio masculino wristwtachDial димензија : 4.2 cm Бенд должина : 24cm Тежина : 79gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Reloj Hombre 2017 New Luxury PINBO Fashion Brand Watch Мъжки спортни часовници на открито силикон Кварцов ръчен часовник Zegarki Meskie Hot

6.38 -22 % BGN 5.00

Reloj Hombre 2017 Нов Луксузен PINBO Моден Бренд Види Мажите Отворено Спортски Часовници Силикони Кварц рачен часовник Zegarki Meskie Топла Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : силикони За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : силикон , Нерѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 3.7 cm, бендот ширина : 1.9 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 70 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види здрав разум : 1, грешка спектар на на види во колку е како да припаѓаат на нормално? Општите механички табела овозможува грешка е околу 30 секунди на ден, кварц види за околу 15 секунди, посебни грешка мора да се користат според види движење...

JARAGAR 2018 NEW Casual MensTourbillion Day автоматични механични мъжки часовник Ръчен часовник подарък безплатен кораб

63.68 -14 % BGN 55.00

Опис : 1 Нерѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи 2 Висококвалитетна кожа бенд ви дава нова класична дефиниција...

Мъжки спортни часовници SKMEI луксозна марка камуфлаж, военни часовници Digital LED 5ATM водоустойчив часовник Relogio Masculino

22.83 -21 % BGN 18.00

Мажите Спортски Часовници SKMEI Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници Дигитален LED 5 ATM Водоотпорен рачни часовници Relogio MasculinoПревозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0114G. 06

67.65 -48 % BGN 35.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и минутите / Секунди Хронограф Функција ( Работни Три Суббирање); Цинк Легура Црна / Сребрена / Злато Случај; Квалитетот Мека Нерѓосувачки Челик Мрежа Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 45mm Случај Дебелина : 10.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 240mm Нето тежина : 105gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

Супер тънък кварцов ежедневни часовници бизнес OLVES марка обикновен текстилен колан аналогов кварцов часовник за мъже мода relojes hombre

53.17 -40 % BGN 32.00

Супертенок Кварц Секојдневен рачен часовник Бизнис OLVES Сосема Едноставна Мрежа појас Аналогни Кварц се Види во машка Мода relojes hombreУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

Мъжки часовник Montre Homme Marque de Luxe автоматични механични светещи часовници за мъже Relojes мъжки часовник Saats Relogio-Masculino

53.42 -48 % BGN 28.00

Адвокатско Часовници Montre Homme Marque de Luxe Автоматски Механички Прозрачна Види за Човекот Relojes Машки Часовник Saats RelogioMasculinoБренд : FNGEENМодел : Black8866Бирање големинаМашки Случај дијаметар : за 40mm Дебелина : за 14mmРака големинаМашки Бенд Должина : околу 23cm Ширина : за 2.0 cmДвижење : Automatic само ликвидација движењеDial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, висок квалитет на sapphire кристално огледалоСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРака материјал : Висок квалитет на увезени челик рака, Вистинска кожа за на рака, виткање затворач со безбедностаПердув : Мода, Луксузни, Воена, Бизнис, НеврзанФункцијата опис : 12 часа екранот, светлечкиВодоотпорен : 30m водоотпоренПол : Види за мажиПакет : 1 X види

CURREN нов мъжки часовник луксозна марка спортни ръчни часовници армия военна кварцов мъжки часовник Relogio Masculino Montre Homme

46.16 -48 % BGN 24.00

Спецификации : Dial Дијаметар : 46mmСлучај Дебелина : 12mmВиди Должина : 23cmБендот Ширина : 22mmОтпорност на вода : 30mКарактеристики : Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени)Огледало Материјал : Hardlex12месеци движење гаранцијаКомпоненти Вклучени : 1×ВидиЉубезно Ве Молиме Да Напомена : 2 мали суб бира се само декоративни, без функции.Ова е МНОГУ важно.Го види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла / млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итнПревозот 1...

AILANG Blue луксозни часовници мъжки автоматичен часовник от неръждаема стомана за мъже фазите на Луната и календар от бизнес механични часовници A043

141.70 -25 % BGN 106.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

2018 Нов прием на луксозни сандаловые часовници мода ежедневни кафява кожена каишка кварц реколта бамбукови дървени часовници за мъже Подаръци

31.89 -31 % BGN 22.00

Производ Функција s : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.4 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Ширина : 2.4 cmБендот Должина : 24.5 cmНапомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Нова марка SMAEL мъжки Хронограф Спортни военни часовници мъжки аналогов led цифров часовник ПУ каишка за часовник relogio masculino

191.89 -90 % BGN 19.00

Нови SMAEL Бренд Мажите Хронограф Спортски Воена Часовници Мажите Аналогни LED Дигитален часовник СТП рака рачни часовници relogio masculino

2018 Top Brand Watches Men Luxury Business Watch Relojes Mujer Leather Кварцов спортни часовници мъжки часовници Relogio masculino

5.09 -2 % BGN 5.00

2018 Врвот Бренд на Часовници Мажите Луксузни Бизнис Види Relojes Mujer Кожа Кварц Спорт Види Mens Часа Часовник Relogio masculinoAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

Reef Тигър Artist Serier RGA192 Men Business Fly Wheel Dial-автоматични механични часовници Wrsit-watchband от алигатор

428.80 -20 % BGN 343.00

Бренд : Гребен Тигар Serier : УМЕТНИКОТ КРАЛСКАТА КРУНА Модел : RGA192 Движење : Гребен Тигар RT6500 Автоматско Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Огледало : Синтетички Sapphire Огледало Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11mm Watchband Ширина : 22mm Watchband Должина : 290mm Затворач : Виткање Затворач Водоотпорен : 50 метри Водоотпорен

44 мм Parnis черен циферблат в розово златен корпус сапфирен кристал Miyota луксозна марка механизъм за самостоятелно ликвидация мъжки часовник

569.60 -12 % BGN 501.00

Опис : Големина : 44mm*13.6 mmБирате : Црна dialСлучај Материјал : Брусен солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај Движење : miyota automatic (автоликвидација) ДвижењеФункција : Датум , време и Мали вторРака : Кожа за на ракаКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Нормален затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal.

AILANG многоцветен каишка за часовник мъжки часовник мода Реколта от неръждаема стомана, кожа водоустойчив Vogue мода мъжете подарък A044

137.06 -28 % BGN 99.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични) / 240 MM(Кожа)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

Top Brand Luxury Men Swimming Digital LED Кристални спортни часовници на открито военни часовници Relogio Masculino със силикон каишка

22.13 -32 % BGN 15.00

Топ Бренд на Луксузни Мажите Пливање Дигитален LED Кварц Отворено Спортски Часовници Воена Relogio Masculino Часовник Со Силиконски Рака Опис 100% Нов и висок квалитет на Луксузни дизајниран Мажите Спорт Дигитални Зглоб Види Аналогни Дигитални Спортски Часовници за мажите,Датумот на Ден,Аларм ,stopwatch (Стоперка), Led Светлото Mulifunction 50 МЕТРИ Водоотпорен,Но не и за Нуркање Добар Квалитет Меки Силиконски Рака Спецификации Случај Материјал : Акрилик Случај Дијаметар : 50mm Дебелина : 14mm Бенд Должина : 25.3 mm (Случај вклучени)

SINOBI 2018 нов мъжки ръчен часовник хронограф военни найлонови кожени мъжки часовник луксозни Мъжки кварцов часовник Relojes Hombre 9642

58.10 -48 % BGN 30.00

1.>Како да се track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.