• Новинка
CURREN нов мъжки часовник луксозна марка спортни ръчни часовници армия военна кварцов мъжки часовник Relogio Masculino Montre Homme

CURREN нов мъжки часовник луксозна марка спортни ръчни часовници армия военна кварцов мъжки часовник Relogio Masculino Montre Homme

резултат:
BGN 46.16
BGN 24.00 -48 %

Брой продукти
Налично


Спецификации :
Dial Дијаметар : 46mm
Случај Дебелина : 12mm
Види Должина : 23cm
Бендот Ширина : 22mm
Отпорност на вода : 30m
Карактеристики :
Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени)
Огледало Материјал : Hardlex
12-месеци движење гаранција
Компоненти Вклучени :
1×Види
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
2 мали суб бира се само декоративни, без функции.Ова е МНОГУ важно.
Го види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла/млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итн
Превозот 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Основен избор на Сингапур пакет регистрирани! Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња! 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. 5. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. Политика На Враќање 1. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни! 2. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку онлајн системот или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно. 3. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или размена, го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, и вие сте одговорни за испорака на плаќање. Повратни информации 1. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме! 2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. Контакт 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! 2. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : бесплатен превозот П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова. Ви благодариме! П : јас сум еден препродавач. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Характеристика:
водоустойчив
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Обтегач
Дебелина На Корпуса:
12mm
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Движение:
Кварц
Номер На Модела:
8259
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Широчина На Лентата:
22мм
Дължината На Лентата:
23см
Диаметър На Циферблата:
46мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
търговска марка:
Къран
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг

Избор на купувачи

Yazole бутик марка мъжки часовници на свободното време бизнес кварцов часовник гривна златни часовници Relogio Masculino YD342

BGN 15.52

Висок квалитет Нараквица (црна, кафеава)Животот водоотпорен & имаат поминатоВиди стил, договор, одмор, мода, бизнис...

Нов 2017 Digital-watch Мъжки спортни часовници Swim Waterproof Fashion Casual Digital LED военни многофункционални луксозни ръчни часовници

BGN 29.42

Нови 2017 Digitalвиди Мажи Спортски Часовници Пливање Водоотпорен Мода Обичните Дигитален LED Воена МултиФункција Луксузни рачни часовници

AILANG многоцветен каишка за часовник мъжки часовник мода Реколта от неръждаема стомана, кожа водоустойчив Vogue мода мъжете подарък A044

137.06 -28 % BGN 99.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични) / 240 MM(Кожа)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

Швейцария Механични Часовници Мъжки Бингер Ролята На Луксозна Марка Мъжки Часовници Скелет Ръчен Сапфировые Мъжки Часовник Водоустойчив B-1186-6

243.44 -49 % BGN 124.00

Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

41 мм parnis черен син сив циферблат сапфир кристал СС каишка дата на флуоресцентни маркери 21 скъпоценен камък механизъм miyota 8215 самостоятелно ликвидация мъжки часовни

302.40 -46 % BGN 163.00

Опис : Големина : 41mm*12.7 mmБирате : Сива / Црна / Сина dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со керамички рамки Движење : 21 накит miyota 8215 Automatic (автоликвидација) движењеФункција : Датум и Часа,Мали ВторРака на : Нерѓосувачки челикКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Распоредување затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal.

MEGIR кварцов мъжки часовник светещи Relogio Masculino мултифункционални ръчни часовници мъжки часовник хронограф часовник Reloj Hombre 2029

82.88 -51 % BGN 41.00

Ве молиме имајте во предвид : На хронограф е многу слаба и треба вашето внимание, ве молиме да земете во тоа внимателно afer ќе го примите види.Следниве се чекорите за да се тестира дали на хронограф работи, ве молиме направете го тоа соодветно : 1...

2018 Top Brand Watches Men Luxury Business Watch Relojes Mujer Leather Кварцов спортни часовници мъжки часовници Relogio masculino

5.09 -2 % BGN 5.00

2018 Врвот Бренд на Часовници Мажите Луксузни Бизнис Види Relojes Mujer Кожа Кварц Спорт Види Mens Часа Часовник Relogio masculinoAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

BUREI механични часовници мъжки кожени военни сапфирен кристал квадратен циферблат автоматичен ръчен часовник Saat Relogio Masculino

415.98 -49 % BGN 212.00

BUREI Механички Часовници Мажите Кожа Воена Sapphire Кристал Плоштадот Dial Автоматско Зглоб Види на Часовникот Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски механичко движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај Dial дијаметар : 42mm Dial дебелина : 12.5 mm Рака должина : 230mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 91g отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; Лекот се Покаже :

Мода Мъжки Часовник Двойна Часова Зона Голям Циферблат Кожена Каишка Мъжки Кварцов Военни Ръчен Часовник Relogio Masculino Добър Подарък Промоция На Продукта

BGN 23.98

Главни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бенд Само два големи бира може да работи (Време 1 и Време 4) Други бира не можат да работатСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : 5.6*5.6 cmСлучај дебелина : приближно 1.4 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 2.6 cmБендот Должина : 26cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : темно синаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : НикојВнимание : Времето 2 и Време 3 се само декорација на овој види(без функција) и, исто така, време 1 3 мали бира се исто така декорација.превозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

Супер тънък кварцов ежедневни часовници бизнес OLVES марка обикновен текстилен колан аналогов кварцов часовник за мъже мода relojes hombre

53.17 -40 % BGN 32.00

Супертенок Кварц Секојдневен рачен часовник Бизнис OLVES Сосема Едноставна Мрежа појас Аналогни Кварц се Види во машка Мода relojes hombreУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

Мъжки часовник Montre Homme Marque de Luxe автоматични механични светещи часовници за мъже Relojes мъжки часовник Saats Relogio-Masculino

53.42 -48 % BGN 28.00

Адвокатско Часовници Montre Homme Marque de Luxe Автоматски Механички Прозрачна Види за Човекот Relojes Машки Часовник Saats RelogioMasculinoБренд : FNGEENМодел : Black8866Бирање големинаМашки Случај дијаметар : за 40mm Дебелина : за 14mmРака големинаМашки Бенд Должина : околу 23cm Ширина : за 2.0 cmДвижење : Automatic само ликвидација движењеDial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, висок квалитет на sapphire кристално огледалоСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРака материјал : Висок квалитет на увезени челик рака, Вистинска кожа за на рака, виткање затворач со безбедностаПердув : Мода, Луксузни, Воена, Бизнис, НеврзанФункцијата опис : 12 часа екранот, светлечкиВодоотпорен : 30m водоотпоренПол : Види за мажиПакет : 1 X види

Reloj Hombre 2017 New Luxury PINBO Fashion Brand Watch Мъжки спортни часовници на открито силикон Кварцов ръчен часовник Zegarki Meskie Hot

6.38 -22 % BGN 5.00

Reloj Hombre 2017 Нов Луксузен PINBO Моден Бренд Види Мажите Отворено Спортски Часовници Силикони Кварц рачен часовник Zegarki Meskie Топла Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : силикони За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : силикон , Нерѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 3.7 cm, бендот ширина : 1.9 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 70 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види здрав разум : 1, грешка спектар на на види во колку е како да припаѓаат на нормално? Општите механички табела овозможува грешка е околу 30 секунди на ден, кварц види за околу 15 секунди, посебни грешка мора да се користат според види движење...

SINOBI марка мъжки часовници унисекс мода естествена кожа часовник Япония кварцов часовник творчески спортни часовници Reloj Hombre

42.64 -39 % BGN 26.00

Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Пол Мажи Стил спортски Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 18.5 cm Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Светлечки, Rattrapante, Хронограф, Авто Датум Dial Дијаметар 44mm Број на Модел на 9683 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 22mm Случај Дебелина 9 mmwyприклучокstartЖешка Стока$31.35$33.94$35.27$45.07$33.98$35.27$47.04$35.27wyприклучоккрај

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0114G. 06

67.65 -48 % BGN 35.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и минутите / Секунди Хронограф Функција ( Работни Три Суббирање); Цинк Легура Црна / Сребрена / Злато Случај; Квалитетот Мека Нерѓосувачки Челик Мрежа Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 45mm Случај Дебелина : 10.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 240mm Нето тежина : 105gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

AILANG Blue луксозни часовници мъжки автоматичен часовник от неръждаема стомана за мъже фазите на Луната и календар от бизнес механични часовници A043

141.70 -25 % BGN 106.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

2018 Нов прием на луксозни сандаловые часовници мода ежедневни кафява кожена каишка кварц реколта бамбукови дървени часовници за мъже Подаръци

31.89 -31 % BGN 22.00

Производ Функција s : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.4 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Ширина : 2.4 cmБендот Должина : 24.5 cmНапомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

44 мм Parnis черен циферблат в розово златен корпус сапфирен кристал Miyota луксозна марка механизъм за самостоятелно ликвидация мъжки часовник

569.60 -12 % BGN 501.00

Опис : Големина : 44mm*13.6 mmБирате : Црна dialСлучај Материјал : Брусен солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај Движење : miyota automatic (автоликвидација) ДвижењеФункција : Датум , време и Мали вторРака : Кожа за на ракаКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Нормален затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal.

Автоматично самозаводящиеся скелетните часовници с Кожена каишка са кухи гравиране аналогови ръчни часовници за мъже

29.44 -15 % BGN 25.00

Автоматско Самоликвидација Скелет Часовници, Кожа за на Рака Шупливи Гравирање Аналогни Зглоб види за Мажи Клучните Карактеристики На скелетот дизајн, неоиндустриски функција, дава приказ за да го види е работата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.