• Новинка
AILANG естествена кожа часовник механични ежедневни часови зони календар квадратен циферблат Tonneau Business Casual Classic A036

AILANG естествена кожа часовник механични ежедневни часови зони календар квадратен циферблат Tonneau Business Casual Classic A036

резултат:
BGN 183.50
BGN 132.00 -28 %

Брой продукти
Налично


1.Информации За Производот
( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )
Дијаметар : 38 MM
Дебелина на Бирање : 12 MM
Ширина на Бендот : 20 MM
Должина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 240 MM(Кожа)
Компоненти Вклучени :
1 X Види
1 X Види Поле
2.Плаќање Alipay+Paypal
3.Превозот
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Ние Брод предмети преку Стандард Превозот, EMS, DHL, FEDEX, ТНТ, хонг конг Пост Воздухопловната, Кина Пост Воздухопловната или така натаму.
3. Бесплатен Превозот :
1) Сите производи, 1 парче бесплатен превозот.
2) Со цел да се испрати парцели непречено и брзо, ние може да избере други превозот начини флексибилно. Нашите одлуки се конечни. Pls разбере!
4. Време на испорака(детален пат е предмет на дестинација и во реално време ќе ги добиваат.)
1) Кина Пост Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 12-20 работни дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 18-30 работни дена.
2) HK Пост Регистрирани Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 7-15 дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
3) ЕМС : 5-10 работни дена во зависност од земјите доставени до.
4) DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 3 - 7 работни дена
5) Ние укажуваат на тоа дека треба да го знам вашиот локален обичај политика и даночниот пред да го поставите цел, ние исто така ќе ви помогне со вас да се избегне и да се спаси. И нашите цени не вклучуваат данок.
6) ве Молиме да ја потврдите адресата информации во ред е точно, ние ќе брод парцела според тоа. Ние ќе се грижи за сите парцели се испраќаат надвор додека не ги добиете.
7) Ние нудиме капка-превозот услуга.
4.Политика
1) Сите производи се 100% тестирани пред превозот, па ние може да гарантира квалитет.
2) Ако некои од објектите се неисправни за време на транспортот, кога ќе примите, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
4) Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за враќање.
5) купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени во текот Враќа.
5.Повратни информации
1) Нашиот раст на потребите на клиентите поддржува. Вашите Пофалби се она што ние одиме по. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, PLS не двоумете се да ни даде НАЈДОБРИ повратните информации.
3) Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да се справи со било каков проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Множествена Часова Зона,Пълен Календар, Устойчивост На Удар
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дебелина На Корпуса:
12mm
Форма На Корпуса:
Вредни за здравето
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
търговска марка:
АЙЛАНГ
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Дължината На Лентата:
24см
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Номер На Модела:
а036
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
стъкло с покритие
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Пол:
Мъжки
Стил:
Мода, свободно време
стиль2:
бизнес
Материал на каишка за часовник:
естествена кожа
Подходящ случай:
Навсякъде

Избор на купувачи

45 мм parnis черен циферблат корпус PVD 21 скъпоценен камък Miyota автоматично мъжки часовник P639

188.80 -12 % BGN 166.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) 21 Накит miyota движење Бирање : црна dail со портокал makrs Случај дијаметар : 45mm без крунаСлучај дебелина : 16mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 30m отпорност на вода Стакло : посебни нула доказ минерално стакло Превозот 1...

Top Brand OYW Fashion Luxury механични часовници мъжки ръчен часовник бизнес часовници мъжки аналогов Кожена каишка Relogios Masculinos

82.53 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

Модерни мъжки спортни часовници LED Digital Waterproof Casual S-Shock мъжки часовник Relogios Masculino мъжки подарък военни ръчен часовник

BGN 26.18

Моден Mens Спортски Види LED Дигитални Водоотпорен Секојдневен SШок Машки Часовници Relogios Masculino Мажите Подарок Воена Зглоб Часовници

Мода Мъжки Часовник Двойна Часова Зона Голям Циферблат Кожена Каишка Мъжки Кварцов Военни Ръчен Часовник Relogio Masculino Добър Подарък Промоция На Продукта

BGN 23.98

Главни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бенд Само два големи бира може да работи (Време 1 и Време 4) Други бира не можат да работатСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : 5.6*5.6 cmСлучај дебелина : приближно 1.4 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 2.6 cmБендот Должина : 26cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : темно синаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : НикојВнимание : Времето 2 и Време 3 се само декорација на овој види(без функција) и, исто така, време 1 3 мали бира се исто така декорација.превозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

Top Brand Luxury Men Swimming Digital LED Кристални спортни часовници на открито военни часовници Relogio Masculino със силикон каишка

22.13 -32 % BGN 15.00

Топ Бренд на Луксузни Мажите Пливање Дигитален LED Кварц Отворено Спортски Часовници Воена Relogio Masculino Часовник Со Силиконски Рака Опис 100% Нов и висок квалитет на Луксузни дизајниран Мажите Спорт Дигитални Зглоб Види Аналогни Дигитални Спортски Часовници за мажите,Датумот на Ден,Аларм ,stopwatch (Стоперка), Led Светлото Mulifunction 50 МЕТРИ Водоотпорен,Но не и за Нуркање Добар Квалитет Меки Силиконски Рака Спецификации Случај Материјал : Акрилик Случај Дијаметар : 50mm Дебелина : 14mm Бенд Должина : 25.3 mm (Случај вклучени)

Мъжете луксозна марка V6 спортен часовник-високо качество на военни кожени часовници мода бизнес кварцов часовник relogio masculino wristwtach

12.78 -6 % BGN 12.00

Мажите луксузен бренд V6 спорт часовници висок квалитет на воена кожа watch fashion бизнис кварц часовник relogio masculino wristwtachDial димензија : 4.2 cm Бенд должина : 24cm Тежина : 79gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Мъжки спортни часовници led цифров часовник военни аналогови кварцови часовници гумени BOAMIGO марка подарък часовник на 50 м водоустойчив reloj hombre

29.07 -45 % BGN 16.00

Добри Вести 1 Dropshipping , трговија на големо се добредојдени ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари...

PAIDU уникален женски кварцов въртяща се маса циферблат на жените и мъжете ръчен часовник Кожена каишка модерен просто случаен Студентски Спорт мода е готино

9.98 -20 % BGN 8.00

Рачниот зглоб се Види Уникатни Дами Кварц Нови пристигнување Плочата Dial Модерна Едноставна Жени Мажи Повремено Спорт Студент Мода КулКарактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Плочата Dial Дизајн Движење : Кварц Случај Дијаметар : за 4.2 cm Случај Дебелина : околу 1.2 см Dial Прозорец Материјал : Стакло Бенд Материјал : Faux Кожа Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина : 2,2 см Должина : околу 22 cmПакет Содржина : 1 x Види

SINOBI мъжки часовници най-добрата марка на луксозни хронограф часовник от неръждаема стомана бизнес марка часовници мъжки часовници Relogio Masculino

58.05 -40 % BGN 35.00

SINOBI Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Хронограф Зглоб Види Нерѓосувачки Челик Бренд Бизнис Часовник Човек Часовници Relogio Masculino

Нов 2017 Digital-watch Мъжки спортни часовници Swim Waterproof Fashion Casual Digital LED военни многофункционални луксозни ръчни часовници

BGN 29.42

Нови 2017 Digitalвиди Мажи Спортски Часовници Пливање Водоотпорен Мода Обичните Дигитален LED Воена МултиФункција Луксузни рачни часовници

Мъжки часовник Montre Homme Marque de Luxe автоматични механични светещи часовници за мъже Relojes мъжки часовник Saats Relogio-Masculino

53.42 -48 % BGN 28.00

Адвокатско Часовници Montre Homme Marque de Luxe Автоматски Механички Прозрачна Види за Човекот Relojes Машки Часовник Saats RelogioMasculinoБренд : FNGEENМодел : Black8866Бирање големинаМашки Случај дијаметар : за 40mm Дебелина : за 14mmРака големинаМашки Бенд Должина : околу 23cm Ширина : за 2.0 cmДвижење : Automatic само ликвидација движењеDial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, висок квалитет на sapphire кристално огледалоСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРака материјал : Висок квалитет на увезени челик рака, Вистинска кожа за на рака, виткање затворач со безбедностаПердув : Мода, Луксузни, Воена, Бизнис, НеврзанФункцијата опис : 12 часа екранот, светлечкиВодоотпорен : 30m водоотпоренПол : Види за мажиПакет : 1 X види

2015 Нов Julius мъжки ръчен часовник Homme авто дата на големи модни часовници рокля ретро кожа студент момче рожден ден, подарък за Коледа

46.40 -20 % BGN 37.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Мъжки спортни часовници SKMEI луксозна марка камуфлаж, военни часовници Digital LED 5ATM водоустойчив часовник Relogio Masculino

22.83 -21 % BGN 18.00

Мажите Спортски Часовници SKMEI Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници Дигитален LED 5 ATM Водоотпорен рачни часовници Relogio MasculinoПревозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

GEEEKTHINK Top Brand кварцови часовници за мъже, мода пълен неръждаема стомана ежедневни ръчен часовник внос на механизъм водоустойчив дата на седмица

85.25 -48 % BGN 44.00

GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц Men 's Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види Увезени Движење Водоотпорен Датум Модел Бр...

Мъжки часовници LED сензорен екран, цифров часовник черен Whithe силикон каишка за часовник ръчен часовник за подарък мъжки часовник

23.33 -40 % BGN 14.00

Човекот се Види LED Екран на Допир за Дигитални Часовници Црна Whithe Силикони Watchband рачни часовници за Подарок Машки рачен часовник Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BUREI механични часовници мъжки кожени военни сапфирен кристал квадратен циферблат автоматичен ръчен часовник Saat Relogio Masculino

415.98 -49 % BGN 212.00

BUREI Механички Часовници Мажите Кожа Воена Sapphire Кристал Плоштадот Dial Автоматско Зглоб Види на Часовникот Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски механичко движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај Dial дијаметар : 42mm Dial дебелина : 12.5 mm Рака должина : 230mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 91g отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; Лекот се Покаже :

Мъжки спортни часовници двоен дисплей цифров часовник военни кварцов часовник бял каучук подарък ръчен часовник 2017 BOAMIGO hot reloj hombre

43.62 -45 % BGN 24.00

мажите спорт часовници двоен дисплеј дигитален часовник воена кварц види бел гума подарок рачни часовници 2017 BOAMIGO топла reloj hombreКлучни точки : 1...

SINOBI 2018 нов мъжки ръчен часовник хронограф военни найлонови кожени мъжки часовник луксозни Мъжки кварцов часовник Relojes Hombre 9642

58.10 -48 % BGN 30.00

1.>Како да се track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.