• Новинка
Мъжки часовници LED сензорен екран, цифров часовник черен Whithe силикон каишка за часовник ръчен часовник за подарък мъжки часовник

Мъжки часовници LED сензорен екран, цифров часовник черен Whithe силикон каишка за часовник ръчен часовник за подарък мъжки часовник

резултат:
BGN 23.33
BGN 14.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Човекот се Види LED Екран на Допир за Дигитални Часовници Црна Whithe Силикони Watchband рачни часовници за Подарок Машки рачен часовник Карактеристики на Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. LED Дисплеј. Движење Тип : Дигитални Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал : Гума Тока Тип : Тока Случај Дијаметар : Прибл. 4.2 cm Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см Бенд Ширина : Прибл. 24mm Бенд Должина : Околу. 26cm Тежина : Околу. 75g (2.54 см=1.00 инчи) Пакет Содржина : 1 x Види Како да се чита време : Контакт центарот на види лицето, сите светла беше linghting & потоа се прикаже времето. На трепкачки светла прикажува Час, другите блескави светла прикажува минути. Како да се поставите време : Допрете го види лицето еднаш до екранот време,а потоа допрете центарот на види лицето 6 пати,се одржи на 4 секунди на 6 пати,а потоа да дојде во поставите режим автоматски . Кога на ЧАС светлина е трепка ,почнуваат да се постави час,допрете го еднаш ќе додадете 1 час. Се чека 3 секунди, без допир потоа дојде во собата "минути" автоматски , допрете го еднаш ќе додадете 1 минута. Се чека 3 секунди, без допир потоа дојде во собата "го прикажува времето автоматски на секои 15 минути. Кога само на 12 ЧАСА светло е светлина,тоа значи дека се види не ќе го прикажува времето автоматски од страна на секои 15 минути, допрете повторно ќе ја видат светлината се движи &осветлување од 12-то до 6-то ,тоа значи дека има отвори во функција на прикажување време на секои 15 минути автоматски.

Подробности

Тип Елемент:
Цифров Часовник
Вид На Материала На Лентата:
Дъвка
Диаметър На Циферблата:
42мм
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Характеристика:
Led дисплей
Тип Обков:
Обтегач
Дебелина На Корпуса:
12mm
Дължината На Лентата:
26см
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Акрил
Движение:
Цифров
търговска марка:
ИСУЯ
Номер На Модела:
W153701-2
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Широчина На Лентата:
24мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Английски:
часовници мъжки часовници мъжки ръчен часовник
Турски:
saatler men Erkek Кол saati izle
Испански:
relojes hombres reloj de pulsera de los hombres
Холандски:
horloges mannen Watch mannen horloges
Португалски:
relogios de pulso homens assiste Men '
Френски:
montre hommes Montres-bracelets

Избор на купувачи

Мъжете луксозна марка V6 спортен часовник-високо качество на военни кожени часовници мода бизнес кварцов часовник relogio masculino wristwtach

12.78 -6 % BGN 12.00

Мажите луксузен бренд V6 спорт часовници висок квалитет на воена кожа watch fashion бизнис кварц часовник relogio masculino wristwtachDial димензија : 4.2 cm Бенд должина : 24cm Тежина : 79gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

2018 Нов прием на луксозни сандаловые часовници мода ежедневни кафява кожена каишка кварц реколта бамбукови дървени часовници за мъже Подаръци

31.89 -31 % BGN 22.00

Производ Функција s : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.4 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Ширина : 2.4 cmБендот Должина : 24.5 cmНапомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0114G. 06

67.65 -48 % BGN 35.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и минутите / Секунди Хронограф Функција ( Работни Три Суббирање); Цинк Легура Црна / Сребрена / Злато Случај; Квалитетот Мека Нерѓосувачки Челик Мрежа Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 45mm Случај Дебелина : 10.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 240mm Нето тежина : 105gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

45 мм parnis черен циферблат корпус PVD 21 скъпоценен камък Miyota автоматично мъжки часовник P639

188.80 -12 % BGN 166.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) 21 Накит miyota движење Бирање : црна dail со портокал makrs Случај дијаметар : 45mm без крунаСлучај дебелина : 16mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 30m отпорност на вода Стакло : посебни нула доказ минерално стакло Превозот 1...

Модната марка OUYAWA автоматични механични часовници мъжки ръчен часовник Водоустойчив дата Ден часовници мъжки души Кожена каишка аналогов Relogio

82.50 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

Супер тънък кварцов ежедневни часовници бизнес OLVES марка обикновен текстилен колан аналогов кварцов часовник за мъже мода relojes hombre

53.17 -40 % BGN 32.00

Супертенок Кварц Секојдневен рачен часовник Бизнис OLVES Сосема Едноставна Мрежа појас Аналогни Кварц се Види во машка Мода relojes hombreУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

JARAGAR 2018 NEW Casual MensTourbillion Day автоматични механични мъжки часовник Ръчен часовник подарък безплатен кораб

63.68 -14 % BGN 55.00

Опис : 1 Нерѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи 2 Висококвалитетна кожа бенд ви дава нова класична дефиниција...

Мъжки часовник Montre Homme Marque de Luxe автоматични механични светещи часовници за мъже Relojes мъжки часовник Saats Relogio-Masculino

53.42 -48 % BGN 28.00

Адвокатско Часовници Montre Homme Marque de Luxe Автоматски Механички Прозрачна Види за Човекот Relojes Машки Часовник Saats RelogioMasculinoБренд : FNGEENМодел : Black8866Бирање големинаМашки Случај дијаметар : за 40mm Дебелина : за 14mmРака големинаМашки Бенд Должина : околу 23cm Ширина : за 2.0 cmДвижење : Automatic само ликвидација движењеDial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, висок квалитет на sapphire кристално огледалоСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРака материјал : Висок квалитет на увезени челик рака, Вистинска кожа за на рака, виткање затворач со безбедностаПердув : Мода, Луксузни, Воена, Бизнис, НеврзанФункцијата опис : 12 часа екранот, светлечкиВодоотпорен : 30m водоотпоренПол : Види за мажиПакет : 1 X види

Reef Тигър Artist Serier RGA192 Men Business Fly Wheel Dial-автоматични механични часовници Wrsit-watchband от алигатор

428.80 -20 % BGN 343.00

Бренд : Гребен Тигар Serier : УМЕТНИКОТ КРАЛСКАТА КРУНА Модел : RGA192 Движење : Гребен Тигар RT6500 Автоматско Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Огледало : Синтетички Sapphire Огледало Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11mm Watchband Ширина : 22mm Watchband Должина : 290mm Затворач : Виткање Затворач Водоотпорен : 50 метри Водоотпорен

MEGIR кварцов мъжки часовник светещи Relogio Masculino мултифункционални ръчни часовници мъжки часовник хронограф часовник Reloj Hombre 2029

82.88 -51 % BGN 41.00

Ве молиме имајте во предвид : На хронограф е многу слаба и треба вашето внимание, ве молиме да земете во тоа внимателно afer ќе го примите види.Следниве се чекорите за да се тестира дали на хронограф работи, ве молиме направете го тоа соодветно : 1...

Нова марка SMAEL мъжки Хронограф Спортни военни часовници мъжки аналогов led цифров часовник ПУ каишка за часовник relogio masculino

191.89 -90 % BGN 19.00

Нови SMAEL Бренд Мажите Хронограф Спортски Воена Часовници Мажите Аналогни LED Дигитален часовник СТП рака рачни часовници relogio masculino

Мъжки спортни часовници SKMEI луксозна марка камуфлаж, военни часовници Digital LED 5ATM водоустойчив часовник Relogio Masculino

22.83 -21 % BGN 18.00

Мажите Спортски Часовници SKMEI Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници Дигитален LED 5 ATM Водоотпорен рачни часовници Relogio MasculinoПревозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

AILANG Blue луксозни часовници мъжки автоматичен часовник от неръждаема стомана за мъже фазите на Луната и календар от бизнес механични часовници A043

141.70 -25 % BGN 106.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

SINOBI мъжки часовници най-добрата марка на луксозни хронограф часовник от неръждаема стомана бизнес марка часовници мъжки часовници Relogio Masculino

58.05 -40 % BGN 35.00

SINOBI Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Хронограф Зглоб Види Нерѓосувачки Челик Бренд Бизнис Часовник Човек Часовници Relogio Masculino

Мъжки спортни часовници led цифров часовник военни аналогови кварцови часовници гумени BOAMIGO марка подарък часовник на 50 м водоустойчив reloj hombre

29.07 -45 % BGN 16.00

Добри Вести 1 Dropshipping , трговија на големо се добредојдени ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари...

SINOBI 2018 нов мъжки ръчен часовник хронограф военни найлонови кожени мъжки часовник луксозни Мъжки кварцов часовник Relojes Hombre 9642

58.10 -48 % BGN 30.00

1.>Како да се track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...

Автоматично самозаводящиеся скелетните часовници с Кожена каишка са кухи гравиране аналогови ръчни часовници за мъже

29.44 -15 % BGN 25.00

Автоматско Самоликвидација Скелет Часовници, Кожа за на Рака Шупливи Гравирање Аналогни Зглоб види за Мажи Клучните Карактеристики На скелетот дизајн, неоиндустриски функција, дава приказ за да го види е работата...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.