• Новинка
AILANG Blue луксозни часовници мъжки автоматичен часовник от неръждаема стомана за мъже фазите на Луната и календар от бизнес механични часовници A043

AILANG Blue луксозни часовници мъжки автоматичен часовник от неръждаема стомана за мъже фазите на Луната и календар от бизнес механични часовници A043

резултат:
BGN 141.70
BGN 106.00 -25 %

Брой продукти
Налично


1.Информации За Производот
( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )
Дијаметар : 40 MM
Дебелина на Бирање : 12 MM
Ширина на Бендот : 20 MM
Должина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични)
Компоненти Вклучени :
1 X Види
1 X Види Поле
2.Плаќање Alipay+Paypal
3.Превозот
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Ние Брод предмети преку Стандард Превозот, EMS, DHL, FEDEX, ТНТ, хонг конг Пост Воздухопловната, Кина Пост Воздухопловната или така натаму.
3. Бесплатен Превозот :
1) Сите производи, 1 парче бесплатен превозот.
2) Со цел да се испрати парцели непречено и брзо, ние може да избере други превозот начини флексибилно. Нашите одлуки се конечни. Pls разбере!
4. Време на испорака(детален пат е предмет на дестинација и во реално време ќе ги добиваат.)
1) Кина Пост Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 12-20 работни дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 18-30 работни дена.
2) HK Пост Регистрирани Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 7-15 дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
3) ЕМС : 5-10 работни дена во зависност од земјите доставени до.
4) DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 3 - 7 работни дена
5) Ние укажуваат на тоа дека треба да го знам вашиот локален обичај политика и даночниот пред да го поставите цел, ние исто така ќе ви помогне со вас да се избегне и да се спаси. И нашите цени не вклучуваат данок.
6) ве Молиме да ја потврдите адресата информации во ред е точно, ние ќе брод парцела според тоа. Ние ќе се грижи за сите парцели се испраќаат надвор додека не ги добиете.
7) Ние нудиме капка-превозот услуга.
4.Политика
1) Сите производи се 100% тестирани пред превозот, па ние може да гарантира квалитет.
2) Ако некои од објектите се неисправни за време на транспортот, кога ќе примите, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
4) Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за враќање.
5) купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени во текот Враќа.
5.Повратни информации
1) Нашиот раст на потребите на клиентите поддржува. Вашите Пофалби се она што ние одиме по. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, PLS не двоумете се да ни даде НАЈДОБРИ повратните информации.
3) Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да се справи со било каков проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Показване На Седмицата, Удароустойчив, Фаза На Луната
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дебелина На Корпуса:
12mm
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
търговска марка:
АЙЛАНГ
Стил:
бизнес
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
стъкло с покритие
Номер На Модела:
а043
Дължината На Лентата:
22cm
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
каишка за часовник:
неръждаема стомана
Пол:
Мъжки
Подходящ случай:
Навсякъде
Пакет:
с предавателна гледате телефона
Мъжки часовник:
Relogio tourbillon

Избор на купувачи

Reloj Hombre 2017 New Luxury PINBO Fashion Brand Watch Мъжки спортни часовници на открито силикон Кварцов ръчен часовник Zegarki Meskie Hot

6.38 -22 % BGN 5.00

Reloj Hombre 2017 Нов Луксузен PINBO Моден Бренд Види Мажите Отворено Спортски Часовници Силикони Кварц рачен часовник Zegarki Meskie Топла Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : силикони За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : силикон , Нерѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 3.7 cm, бендот ширина : 1.9 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 70 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види здрав разум : 1, грешка спектар на на види во колку е како да припаѓаат на нормално? Општите механички табела овозможува грешка е околу 30 секунди на ден, кварц види за околу 15 секунди, посебни грешка мора да се користат според види движење...

BUREI механични часовници мъжки кожени военни сапфирен кристал квадратен циферблат автоматичен ръчен часовник Saat Relogio Masculino

415.98 -49 % BGN 212.00

BUREI Механички Часовници Мажите Кожа Воена Sapphire Кристал Плоштадот Dial Автоматско Зглоб Види на Часовникот Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски механичко движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај Dial дијаметар : 42mm Dial дебелина : 12.5 mm Рака должина : 230mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 91g отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; Лекот се Покаже :

JARAGAR 2018 NEW Casual MensTourbillion Day автоматични механични мъжки часовник Ръчен часовник подарък безплатен кораб

63.68 -14 % BGN 55.00

Опис : 1 Нерѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи 2 Висококвалитетна кожа бенд ви дава нова класична дефиниција...

Модната марка OUYAWA автоматични механични часовници мъжки ръчен часовник Водоустойчив дата Ден часовници мъжки души Кожена каишка аналогов Relogio

82.50 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

GEEEKTHINK Top Brand кварцови часовници за мъже, мода пълен неръждаема стомана ежедневни ръчен часовник внос на механизъм водоустойчив дата на седмица

85.25 -48 % BGN 44.00

GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц Men 's Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види Увезени Движење Водоотпорен Датум Модел Бр...

SINOBI мъжки часовници най-добрата марка на луксозни хронограф часовник от неръждаема стомана бизнес марка часовници мъжки часовници Relogio Masculino

58.05 -40 % BGN 35.00

SINOBI Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Хронограф Зглоб Види Нерѓосувачки Челик Бренд Бизнис Часовник Човек Часовници Relogio Masculino

41 мм parnis черен син сив циферблат сапфир кристал СС каишка дата на флуоресцентни маркери 21 скъпоценен камък механизъм miyota 8215 самостоятелно ликвидация мъжки часовни

302.40 -46 % BGN 163.00

Опис : Големина : 41mm*12.7 mmБирате : Сива / Црна / Сина dialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со керамички рамки Движење : 21 накит miyota 8215 Automatic (автоликвидација) движењеФункција : Датум и Часа,Мали ВторРака на : Нерѓосувачки челикКристал: Sapphire КристалноЗатворач тип : Распоредување затворачПлаќање : Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Pay Pal.

Модерни мъжки спортни часовници LED Digital Waterproof Casual S-Shock мъжки часовник Relogios Masculino мъжки подарък военни ръчен часовник

BGN 26.18

Моден Mens Спортски Види LED Дигитални Водоотпорен Секојдневен SШок Машки Часовници Relogios Masculino Мажите Подарок Воена Зглоб Часовници

AILANG многоцветен каишка за часовник мъжки часовник мода Реколта от неръждаема стомана, кожа водоустойчив Vogue мода мъжете подарък A044

137.06 -28 % BGN 99.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични) / 240 MM(Кожа)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

Нова марка SMAEL мъжки Хронограф Спортни военни часовници мъжки аналогов led цифров часовник ПУ каишка за часовник relogio masculino

191.89 -90 % BGN 19.00

Нови SMAEL Бренд Мажите Хронограф Спортски Воена Часовници Мажите Аналогни LED Дигитален часовник СТП рака рачни часовници relogio masculino

Reef Тигър Artist Serier RGA192 Men Business Fly Wheel Dial-автоматични механични часовници Wrsit-watchband от алигатор

428.80 -20 % BGN 343.00

Бренд : Гребен Тигар Serier : УМЕТНИКОТ КРАЛСКАТА КРУНА Модел : RGA192 Движење : Гребен Тигар RT6500 Автоматско Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Огледало : Синтетички Sapphire Огледало Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11mm Watchband Ширина : 22mm Watchband Должина : 290mm Затворач : Виткање Затворач Водоотпорен : 50 метри Водоотпорен

Прости Елегантни Дървени Часовници, Зелен Циферблат Аналогов Кварцов Часовник Творчески Ръчно Изработени Мъже, Жени Бамбукови Ръчен Часовник Onlin Sale

28.61 -23 % BGN 22.00

Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.4 cm прибл...

Супер тънък кварцов ежедневни часовници бизнес OLVES марка обикновен текстилен колан аналогов кварцов часовник за мъже мода relojes hombre

53.17 -40 % BGN 32.00

Супертенок Кварц Секојдневен рачен часовник Бизнис OLVES Сосема Едноставна Мрежа појас Аналогни Кварц се Види во машка Мода relojes hombreУСЛУГИТопла продажба на производи од врвот продавачиСите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часаПосветен на услуга на клиентитеПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈАУживајте во мирот на умот со Ali Express вратадоврата пакување и испорака заштита

F666 USB зареждане часовници мъжки творческа личност USB ветрозащитная запалка Електронна цигара изкуствена кожа за мъже кръгли ръчен часовник

17.34 -37 % BGN 11.00

1491624962044522 USB полесни watch парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПроизвод сликаВиди полнење полесниПродажба точка : Бидејќи Бомба Палење нежно повлечете го лизгачот автоматско Бомба Палење, се чувствувам многу добро.Види моделирање авто изгуби ако тоа го посакаме, креативни, треперење артефакт, ја зголемуваат веројатноста на авионот.Големина : 4.5*1.6 СММатеријал : металДодатоци : со USB полнењето линијаПакување : пакуваат во пластични кесиБоја : црна, сребренаПалење : страна притисни бирање, електрична жица палење црвенаПолнење само : USB интерфејс приклучок во компјутерот да ја полнитеБесплатно бесплатно светла, светла не се осветлени.Дефект опис : производ површината гребнатини, по употребата лесно да се остане отпечатоци од прсти отпечатоци може да се избриша, по користење на еден период на време, нежно тријте светла како нови.Потсетување : Купувачи повратни информации производи добиени по електрични жица не е црвено, или по полнењето на електрична жица не е црвенаПричина : дизајн на производи со прекинувач за заклучувањеМетодот на третман : континуирано брзо отворање / затворање на dial 3 пати, светла блескави, во име на прекинувачот за заклучување е отворена, по нормален палење може да сеПрекинувач за заклучување заклучување на случај : палење греење жица не е црвено, полнење на светлината не е светла

42 мм Parnis сапфирен кристал японски 21jewelry автоматичен механизъм за самостоятелно ликвидация светещи механични часовници мъжки часовници 343aa

238.40 -6 % BGN 224.00

Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!Ви благодариме !!!ДВИЖЕЊЕ : Јапонски 21 накит на utomatic СамоПравец на ДвижењеСЛУЧАЈ ДИЈАМЕТАР : 42mm без крунаДЕБЕЛИНА : 12mmБРАЗЛЕТНА : Кожа за на Рака со токаПРЕД СТАКЛО : Сафир КристалноНАЗАД СТАКЛО : Приказ на Случај назад со детални гравирањеЗатворач тип : Pin тока Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер...

2018 Нов прием на луксозни сандаловые часовници мода ежедневни кафява кожена каишка кварц реколта бамбукови дървени часовници за мъже Подаръци

31.89 -31 % BGN 22.00

Производ Функција s : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.4 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Ширина : 2.4 cmБендот Должина : 24.5 cmНапомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Top Brand OYW Fashion Luxury механични часовници мъжки ръчен часовник бизнес часовници мъжки аналогов Кожена каишка Relogios Masculinos

82.53 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

Мъжки спортни часовници led цифров часовник военни аналогови кварцови часовници гумени BOAMIGO марка подарък часовник на 50 м водоустойчив reloj hombre

29.07 -45 % BGN 16.00

Добри Вести 1 Dropshipping , трговија на големо се добредојдени ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари...

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

CURREN Silver неръждаема стомана светлинен водоустойчиви мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кристални военно-спортни ръчни часовници творчески часовници

BGN 25.58

Опис : Висок квалитет вистинска кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени) Mirror Material : Hardex не ' Рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи...

2018 Top Brand Watches Men Luxury Business Watch Relojes Mujer Leather Кварцов спортни часовници мъжки часовници Relogio masculino

5.09 -2 % BGN 5.00

2018 Врвот Бренд на Часовници Мажите Луксузни Бизнис Види Relojes Mujer Кожа Кварц Спорт Види Mens Часа Часовник Relogio masculinoAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

Нов 2017 Digital-watch Мъжки спортни часовници Swim Waterproof Fashion Casual Digital LED военни многофункционални луксозни ръчни часовници

BGN 29.42

Нови 2017 Digitalвиди Мажи Спортски Часовници Пливање Водоотпорен Мода Обичните Дигитален LED Воена МултиФункција Луксузни рачни часовници

Мъжки часовник Montre Homme Marque de Luxe автоматични механични светещи часовници за мъже Relojes мъжки часовник Saats Relogio-Masculino

53.42 -48 % BGN 28.00

Адвокатско Часовници Montre Homme Marque de Luxe Автоматски Механички Прозрачна Види за Човекот Relojes Машки Часовник Saats RelogioMasculinoБренд : FNGEENМодел : Black8866Бирање големинаМашки Случај дијаметар : за 40mm Дебелина : за 14mmРака големинаМашки Бенд Должина : околу 23cm Ширина : за 2.0 cmДвижење : Automatic само ликвидација движењеDial Материјал : не ' Рѓосувачки челик покажувачот, висок квалитет на sapphire кристално огледалоСлучај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРака материјал : Висок квалитет на увезени челик рака, Вистинска кожа за на рака, виткање затворач со безбедностаПердув : Мода, Луксузни, Воена, Бизнис, НеврзанФункцијата опис : 12 часа екранот, светлечкиВодоотпорен : 30m водоотпоренПол : Види за мажиПакет : 1 X види

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0114G. 06

67.65 -48 % BGN 35.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и минутите / Секунди Хронограф Функција ( Работни Три Суббирање); Цинк Легура Црна / Сребрена / Злато Случај; Квалитетот Мека Нерѓосувачки Челик Мрежа Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 45mm Случај Дебелина : 10.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 240mm Нето тежина : 105gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

SINOBI марка мъжки часовници унисекс мода естествена кожа часовник Япония кварцов часовник творчески спортни часовници Reloj Hombre

42.64 -39 % BGN 26.00

Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Пол Мажи Стил спортски Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 18.5 cm Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Светлечки, Rattrapante, Хронограф, Авто Датум Dial Дијаметар 44mm Број на Модел на 9683 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 22mm Случај Дебелина 9 mmwyприклучокstartЖешка Стока$31.35$33.94$35.27$45.07$33.98$35.27$47.04$35.27wyприклучоккрај

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.