• Новинка
Супер тънък кварцов ежедневни часовници бизнес OLVES марка обикновен текстилен колан аналогов кварцов часовник за мъже мода relojes hombre

Супер тънък кварцов ежедневни часовници бизнес OLVES марка обикновен текстилен колан аналогов кварцов часовник за мъже мода relojes hombre

резултат:
BGN 53.17
BGN 32.00 -40 %

Брой продукти
Налично

Супер-тенок Кварц Секојдневен рачен часовник Бизнис OLVES Сосема Едноставна Мрежа појас Аналогни Кварц се Види во машка Мода relojes hombre
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 48 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
търговска марка:
ОЛЕВЫ
Движение:
Кварц
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Номер На Модела:
ОЛЕВС 5869
Дебелина На Корпуса:
6.5 mm
Дължината На Лентата:
23см
Стил:
прост
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Мъжки часовник:
мъжки часовник
мъжете гледат:
Мъжки Часовници Топ Марка Луксозни
montre homme:
кварцов часовник за мъже
Съдържание На Пакета:
Мъжки Часовник; Елегантна Кутия; Чиста Кърпа

Избор на купувачи

Модната марка часовници мъжки G стил LED плуване спортни военни часовници S-Shock мъжки аналогов кварцов дигитален часовник relogio masculino

30.34 -44 % BGN 17.00

Моден Види Мажите G Стил Dual LED Дисплеј Спортски Воена Часовници SШок Мажите Аналогни Кварцен Дигитален часовник relogio masculino

Мъжки Календарни Часовници Мъжки Кварцов Пилот Кварцов Открит Каишка От Естествена Кожа Мода Дата Ръчен Часовник

38.38 -19 % BGN 31.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетВреме, Датум, Хронограф ФункцијаПрецизни кварц движење, за точно време на чување.Бренд : YISUYAДвижење : КварцЗатворач Тип : Pin ТокаDial Прозорец Материјал : СтаклоВиди Случај Дијаметар : прибл...

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

Мода Мъжки Часовник Двойна Часова Зона Голям Циферблат Кожена Каишка Мъжки Кварцов Военни Ръчен Часовник Relogio Masculino Добър Подарък Промоция На Продукта

BGN 23.98

Главни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бенд Само два големи бира може да работи (Време 1 и Време 4) Други бира не можат да работатСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : 5.6*5.6 cmСлучај дебелина : приближно 1.4 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 2.6 cmБендот Должина : 26cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : темно синаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : НикојВнимание : Времето 2 и Време 3 се само декорација на овој види(без функција) и, исто така, време 1 3 мали бира се исто така декорација.превозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

TVG 2018 кварцов военни Мъжки спортни напълно стоманени часовници city Hunter Blue Binary LED Pointer 30AM водоустойчиви часовници са доста

47.84 -18 % BGN 39.00

Главна Карактеристика : 1.Сосема нов и 100% висок квалитет 2.Случајот е направен на 304 нерѓосувачки челик 3.Имаат founction на време,датум и недела.И тоа е многу лесно да се чита времето со броење сини led на кружниот бирате директно...

GEEEKTHINK Top Brand кварцови часовници за мъже, мода пълен неръждаема стомана ежедневни ръчен часовник внос на механизъм водоустойчив дата на седмица

85.25 -48 % BGN 44.00

GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц Men 's Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види Увезени Движење Водоотпорен Датум Модел Бр...

Мъжки спортни часовници двоен дисплей цифров часовник военни кварцов часовник бял каучук подарък ръчен часовник 2017 BOAMIGO hot reloj hombre

43.62 -45 % BGN 24.00

мажите спорт часовници двоен дисплеј дигитален часовник воена кварц види бел гума подарок рачни часовници 2017 BOAMIGO топла reloj hombreКлучни точки : 1...

Модерни мъжки спортни часовници LED Digital Waterproof Casual S-Shock мъжки часовник Relogios Masculino мъжки подарък военни ръчен часовник

BGN 26.18

Моден Mens Спортски Види LED Дигитални Водоотпорен Секојдневен SШок Машки Часовници Relogios Masculino Мажите Подарок Воена Зглоб Часовници

Мини фокус ръчен часовник мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки часовник Кварцов часовник Ръчен часовник Кварцов часовник Relogio Masculino MF0114G. 06

67.65 -48 % BGN 35.00

Бренд : МИНИ ФОКУССтил : Спортот,Секојдневен,ВоенаДисплеј : АналогниДвижење : Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода(Не Поддржува туширање,пливање и нуркање); Ден на Екранот и минутите / Секунди Хронограф Функција ( Работни Три Суббирање); Цинк Легура Црна / Сребрена / Злато Случај; Квалитетот Мека Нерѓосувачки Челик Мрежа Watchband;Спецификација (приближно) : Случај Дијаметар : 45mm Случај Дебелина : 10.2 mm Бенд Ширина : 22mm Вкупна Должина : 240mm Нето тежина : 105gПакет Се Вклучени : 1 x МИНИ ФОКУС ВидиНие прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Времето за испорака е за 760 работни дена...

SINOBI 2018 нов мъжки ръчен часовник хронограф военни найлонови кожени мъжки часовник луксозни Мъжки кварцов часовник Relojes Hombre 9642

58.10 -48 % BGN 30.00

1.>Како да се track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...

CURREN Silver неръждаема стомана светлинен водоустойчиви мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кристални военно-спортни ръчни часовници творчески часовници

BGN 25.58

Опис : Висок квалитет вистинска кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени) Mirror Material : Hardex не ' Рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи...

AILANG многоцветен каишка за часовник мъжки часовник мода Реколта от неръждаема стомана, кожа водоустойчив Vogue мода мъжете подарък A044

137.06 -28 % BGN 99.00

1.Информации За Производот( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )Дијаметар : 40 MMДебелина на Бирање : 12 MMШирина на Бендот : 20 MMДолжина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични) / 240 MM(Кожа)Компоненти Вклучени : 1 X Види1 X Види Поле2.Плаќање Alipay+Paypal3.Превозот1...

MEGIR кварцов мъжки часовник светещи Relogio Masculino мултифункционални ръчни часовници мъжки часовник хронограф часовник Reloj Hombre 2029

82.88 -51 % BGN 41.00

Ве молиме имајте во предвид : На хронограф е многу слаба и треба вашето внимание, ве молиме да земете во тоа внимателно afer ќе го примите види.Следниве се чекорите за да се тестира дали на хронограф работи, ве молиме направете го тоа соодветно : 1...

2018 Top Brand Watches Men Luxury Business Watch Relojes Mujer Leather Кварцов спортни часовници мъжки часовници Relogio masculino

5.09 -2 % BGN 5.00

2018 Врвот Бренд на Часовници Мажите Луксузни Бизнис Види Relojes Mujer Кожа Кварц Спорт Види Mens Часа Часовник Relogio masculinoAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

45 мм parnis черен циферблат корпус PVD 21 скъпоценен камък Miyota автоматично мъжки часовник P639

188.80 -12 % BGN 166.00

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) 21 Накит miyota движење Бирање : црна dail со портокал makrs Случај дијаметар : 45mm без крунаСлучај дебелина : 16mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 30m отпорност на вода Стакло : посебни нула доказ минерално стакло Превозот 1...

Прости Елегантни Дървени Часовници, Зелен Циферблат Аналогов Кварцов Часовник Творчески Ръчно Изработени Мъже, Жени Бамбукови Ръчен Часовник Onlin Sale

28.61 -23 % BGN 22.00

Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.4 cm прибл...

Top Brand OYW Fashion Luxury механични часовници мъжки ръчен часовник бизнес часовници мъжки аналогов Кожена каишка Relogios Masculinos

82.53 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

Cagarny Кварцови Часовници Мъжки Ежедневни Мъжки Кварцов Часовник Златен Спорт Руската Армия Военни Часовници Човек Двойна Часова Зона Дисплей Часовник

49.04 -45 % BGN 27.00

Cagarny Часовници Кварц Мажите Обичните Мажи Кварц Часовници, Златен Спорт Руската Армија Воено Види Човек Двојна Временска Зона Се Прикаже ЧасовникотПад на превозот бренд на часовници100% со добар квалитетдобра услугаIP позлатен златни,направено исчезнат100% вистински кожа,мекаувезени кварц движење,може да работат многу долго времеве молиме направи забелешка на мали точки не може да се направи на работа

Reloj Hombre 2017 New Luxury PINBO Fashion Brand Watch Мъжки спортни часовници на открито силикон Кварцов ръчен часовник Zegarki Meskie Hot

6.38 -22 % BGN 5.00

Reloj Hombre 2017 Нов Луксузен PINBO Моден Бренд Види Мажите Отворено Спортски Часовници Силикони Кварц рачен часовник Zegarki Meskie Топла Бренд : 100% Сосема Нов (поддршка на ОЕМ) Бои : Како што сликите покажуваат Зглоб Бенд : силикони За полот : мажите се Види движење : Кварц Материјал : силикон , Нерѓосувачки Челик, Алуминиум, Стакло Големина : бендот должина : 22cm,дијаметар : 3.7 cm, бендот ширина : 1.9 cm Пакување : OPP вреќа Тежина : околу 70 g Водоотпорен случај : живот водоотпорен,пот, мали raindrops не се плаши, но, не рамна, меур вода за пиење, капење, итн Прилики : роденденски подароци, Божиќ подароци, бизнис подароци, свадба и сите видови на фестивали Овој производ не содржи подарок кутија, ако е потребно да се плати $2 кутија ве молиме дајте, ве молам, разберете!!! Види здрав разум : 1, грешка спектар на на види во колку е како да припаѓаат на нормално? Општите механички табела овозможува грешка е околу 30 секунди на ден, кварц види за околу 15 секунди, посебни грешка мора да се користат според види движење...

Нов 2017 Digital-watch Мъжки спортни часовници Swim Waterproof Fashion Casual Digital LED военни многофункционални луксозни ръчни часовници

BGN 29.42

Нови 2017 Digitalвиди Мажи Спортски Часовници Пливање Водоотпорен Мода Обичните Дигитален LED Воена МултиФункција Луксузни рачни часовници

Julius Fashion Leisure Steel 316L скъп кварц Limited Edition Moonphase Highquality Brand Logo Chronograph Watch JAL-041

269.81 -45 % BGN 148.00

Јулиј Моден Викенд 316 L Челик Скапи Кварц Ограничено Издание Moonphase Висок Квалитет Бренд Лого Хронограф Види JAL041 Бренд : Јулиј Модел : JAL041 Серија : Limited Edition серија Опис : Класичен стил, Полн не ' рѓосувачки челик Целосна нерѓосувачки челик рака, прилагодлив...

Мъжки спортни часовници SKMEI луксозна марка камуфлаж, военни часовници Digital LED 5ATM водоустойчив часовник Relogio Masculino

22.83 -21 % BGN 18.00

Мажите Спортски Часовници SKMEI Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници Дигитален LED 5 ATM Водоотпорен рачни часовници Relogio MasculinoПревозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.