• Новинка
AILANG многоцветен каишка за часовник мъжки часовник мода Реколта от неръждаема стомана, кожа водоустойчив Vogue мода мъжете подарък A044

AILANG многоцветен каишка за часовник мъжки часовник мода Реколта от неръждаема стомана, кожа водоустойчив Vogue мода мъжете подарък A044

резултат:
BGN 137.06
BGN 99.00 -28 %

Брой продукти
Налично


1.Информации За Производот
( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )
Дијаметар : 40 MM
Дебелина на Бирање : 12 MM
Ширина на Бендот : 20 MM
Должина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични)/240 MM(Кожа)
Компоненти Вклучени :
1 X Види
1 X Види Поле
2.Плаќање Alipay+Paypal
3.Превозот
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Ние Брод предмети преку Стандард Превозот, EMS, DHL, FEDEX, ТНТ, хонг конг Пост Воздухопловната, Кина Пост Воздухопловната или така натаму.
3. Бесплатен Превозот :
1) Сите производи, 1 парче бесплатен превозот.
2) Со цел да се испрати парцели непречено и брзо, ние може да избере други превозот начини флексибилно. Нашите одлуки се конечни. Pls разбере!
4. Време на испорака(детален пат е предмет на дестинација и во реално време ќе ги добиваат.)
1) Кина Пост Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 12-20 работни дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 18-30 работни дена.
2) HK Пост Регистрирани Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 7-15 дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
3) ЕМС : 5-10 работни дена во зависност од земјите доставени до.
4) DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 3 - 7 работни дена
5) Ние укажуваат на тоа дека треба да го знам вашиот локален обичај политика и даночниот пред да го поставите цел, ние исто така ќе ви помогне со вас да се избегне и да се спаси. И нашите цени не вклучуваат данок.
6) ве Молиме да ја потврдите адресата информации во ред е точно, ние ќе брод парцела според тоа. Ние ќе се грижи за сите парцели се испраќаат надвор додека не ги добиете.
7) Ние нудиме капка-превозот услуга.
4.Политика
1) Сите производи се 100% тестирани пред превозот, па ние може да гарантира квалитет.
2) Ако некои од објектите се неисправни за време на транспортот, кога ќе примите, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
4) Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за враќање.
5) купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени во текот Враќа.
5.Повратни информации
1) Нашиот раст на потребите на клиентите поддржува. Вашите Пофалби се она што ние одиме по. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, PLS не двоумете се да ни даде НАЈДОБРИ повратните информации.
3) Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да се справи со било каков проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Показване На Седмицата, Удароустойчив, Фаза На Луната
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дебелина На Корпуса:
12mm
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
търговска марка:
АЙЛАНГ
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Номер На Модела:
а044
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
стъкло с покритие
Дължината На Лентата:
22cm
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Пол:
M
Стил:
Мода, свободно време
Материал на каишка за часовник:
Неръждаема стомана и естествена кожа
Украса:
Планински кристал
Подходящ случай:
Навсякъде

Избор на купувачи

15 цвята Мъже, Жени Спорт LED сензорен екран силиконови часовници цифров часовник продажба [email protected]

2.51 -20 % BGN 2.00

15 Бои Мажи Жени Спортски LED Екран на Допир за Часовници Силикони Дигитални Зглоб Види Продажба TT@88Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетБонбони боја LED дигитален рачен часовник за девојка и момчињаИсклучителна дигитален LED зглоб види, лесно да се носат со прилагодливи watchbandСпортски стил и супериорни перформанси со одлична изработкаФлексибилни и прилагодливи watchband, трајни силиконски материјалПрецизни за електронски движење, долг живот и професионално направениМатеријал : СиликонПогоден за : Девојки и момчињаВиди Тип : Зглоб видиДвижење : LEDDial Облик : ПравоаголникДисплеј Тип : ДигиталниБирање Големина : Прибл...

F666 USB зареждане часовници мъжки творческа личност USB ветрозащитная запалка Електронна цигара изкуствена кожа за мъже кръгли ръчен часовник

17.34 -37 % BGN 11.00

1491624962044522 USB полесни watch парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПроизвод сликаВиди полнење полесниПродажба точка : Бидејќи Бомба Палење нежно повлечете го лизгачот автоматско Бомба Палење, се чувствувам многу добро.Види моделирање авто изгуби ако тоа го посакаме, креативни, треперење артефакт, ја зголемуваат веројатноста на авионот.Големина : 4.5*1.6 СММатеријал : металДодатоци : со USB полнењето линијаПакување : пакуваат во пластични кесиБоја : црна, сребренаПалење : страна притисни бирање, електрична жица палење црвенаПолнење само : USB интерфејс приклучок во компјутерот да ја полнитеБесплатно бесплатно светла, светла не се осветлени.Дефект опис : производ површината гребнатини, по употребата лесно да се остане отпечатоци од прсти отпечатоци може да се избриша, по користење на еден период на време, нежно тријте светла како нови.Потсетување : Купувачи повратни информации производи добиени по електрични жица не е црвено, или по полнењето на електрична жица не е црвенаПричина : дизајн на производи со прекинувач за заклучувањеМетодот на третман : континуирано брзо отворање / затворање на dial 3 пати, светла блескави, во име на прекинувачот за заклучување е отворена, по нормален палење може да сеПрекинувач за заклучување заклучување на случај : палење греење жица не е црвено, полнење на светлината не е светла

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

Часовници мъжете Най-добрата марка на луксозни известни мъжки led цифрови военни часовници Мода Спорт на открито часовници мъжки часовници Relogio Masculino

22.13 -32 % BGN 15.00

Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Mens LED Дигитални Воена Watch Fashion Отворено Спортски Часовници Машки Часовник Relogio Masculino 100% Нов висок квалитет, Покажува време дигитални броеви Дигитални Спортски Види Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди Екранот на ден и датум 12ч / 24 часа, часовникот за Аларм / Хронограф / Стоп watch / Прозрачна функција вклучени Четири копчиња за контрола на различни функции Бенд материјал : СТП Dial дијаметар : 5.0 cm Рака должина : 23 cm На водоотпорен длабочина е до 50 M (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)

Haraiuku стил на Жените и мъжете унисекс проста личност циферблат на часовник изкуствена кожа ежедневни часовници любовник часовник за подарък [email protected]

3.26 -39 % BGN 2.00

Haraiuku Стил Жените Човекот е Унисекс Едноставна Личност Dial рачен часовник СТП Кожа Секојдневен Часовници Љубовник Види Подарок TT@88Опис : Функција : 100% Сосема Нов!Тип : МодаДисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај Материјал : АлуминиумскиПовршината Материјал : Стакло ПовршинаКарактеристики : Луксузни Површината ДизајнСлучај Дијаметар : 45mm без КрунаБендот Материјал : СТПБендот Должина : 240mmСлучај Дебелина : 10ммЗатворач Тип : ТокаПакетот Вклучува : 1 x Види

Reef Тигър Artist Serier RGA192 Men Business Fly Wheel Dial-автоматични механични часовници Wrsit-watchband от алигатор

428.80 -20 % BGN 343.00

Бренд : Гребен Тигар Serier : УМЕТНИКОТ КРАЛСКАТА КРУНА Модел : RGA192 Движење : Гребен Тигар RT6500 Автоматско Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Огледало : Синтетички Sapphire Огледало Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11mm Watchband Ширина : 22mm Watchband Должина : 290mm Затворач : Виткање Затворач Водоотпорен : 50 метри Водоотпорен

Модната марка часовници мъжки G стил LED плуване спортни военни часовници S-Shock мъжки аналогов кварцов дигитален часовник relogio masculino

30.34 -44 % BGN 17.00

Моден Види Мажите G Стил Dual LED Дисплеј Спортски Воена Часовници SШок Мажите Аналогни Кварцен Дигитален часовник relogio masculino

Julius Fashion Leisure Steel 316L скъп кварц Limited Edition Moonphase Highquality Brand Logo Chronograph Watch JAL-041

269.81 -45 % BGN 148.00

Јулиј Моден Викенд 316 L Челик Скапи Кварц Ограничено Издание Moonphase Висок Квалитет Бренд Лого Хронограф Види JAL041 Бренд : Јулиј Модел : JAL041 Серија : Limited Edition серија Опис : Класичен стил, Полн не ' рѓосувачки челик Целосна нерѓосувачки челик рака, прилагодлив...

MEGIR кварцов мъжки часовник светещи Relogio Masculino мултифункционални ръчни часовници мъжки часовник хронограф часовник Reloj Hombre 2029

82.88 -51 % BGN 41.00

Ве молиме имајте во предвид : На хронограф е многу слаба и треба вашето внимание, ве молиме да земете во тоа внимателно afer ќе го примите види.Следниве се чекорите за да се тестира дали на хронограф работи, ве молиме направете го тоа соодветно : 1...

Мъжки спортни часовници led цифров часовник военни аналогови кварцови часовници гумени BOAMIGO марка подарък часовник на 50 м водоустойчив reloj hombre

29.07 -45 % BGN 16.00

Добри Вести 1 Dropshipping , трговија на големо се добредојдени ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари...

Швейцария Механични Часовници Мъжки Бингер Ролята На Луксозна Марка Мъжки Часовници Скелет Ръчен Сапфировые Мъжки Часовник Водоустойчив B-1186-6

243.44 -49 % BGN 124.00

Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

2018 Нов прием на луксозни сандаловые часовници мода ежедневни кафява кожена каишка кварц реколта бамбукови дървени часовници за мъже Подаръци

31.89 -31 % BGN 22.00

Производ Функција s : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.4 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Ширина : 2.4 cmБендот Должина : 24.5 cmНапомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Top Brand Luxury Men Swimming Digital LED Кристални спортни часовници на открито военни часовници Relogio Masculino със силикон каишка

22.13 -32 % BGN 15.00

Топ Бренд на Луксузни Мажите Пливање Дигитален LED Кварц Отворено Спортски Часовници Воена Relogio Masculino Часовник Со Силиконски Рака Опис 100% Нов и висок квалитет на Луксузни дизајниран Мажите Спорт Дигитални Зглоб Види Аналогни Дигитални Спортски Часовници за мажите,Датумот на Ден,Аларм ,stopwatch (Стоперка), Led Светлото Mulifunction 50 МЕТРИ Водоотпорен,Но не и за Нуркање Добар Квалитет Меки Силиконски Рака Спецификации Случај Материјал : Акрилик Случај Дијаметар : 50mm Дебелина : 14mm Бенд Должина : 25.3 mm (Случај вклучени)

Мъжки спортни часовници SKMEI луксозна марка камуфлаж, военни часовници Digital LED 5ATM водоустойчив часовник Relogio Masculino

22.83 -21 % BGN 18.00

Мажите Спортски Часовници SKMEI Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници Дигитален LED 5 ATM Водоотпорен рачни часовници Relogio MasculinoПревозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

2018 Top Brand Watches Men Luxury Business Watch Relojes Mujer Leather Кварцов спортни часовници мъжки часовници Relogio masculino

5.09 -2 % BGN 5.00

2018 Врвот Бренд на Часовници Мажите Луксузни Бизнис Види Relojes Mujer Кожа Кварц Спорт Види Mens Часа Часовник Relogio masculinoAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

SINOBI марка мъжки часовници унисекс мода естествена кожа часовник Япония кварцов часовник творчески спортни часовници Reloj Hombre

42.64 -39 % BGN 26.00

Item Type рачни часовници Кварц Бренд Име SINOBI Пол Мажи Стил спортски Кварц Движење Случај Материјал од Нерѓосувачки Челик Бенд Должина 18.5 cm Затворач Тип Виткање Затворач со Безбедноста Отпорност на Вода Длабочина 3 Bar Функција Отпорни на Вода, Шок Отпорна, Целосно Календар, Светлечки, Rattrapante, Хронограф, Авто Датум Dial Дијаметар 44mm Број на Модел на 9683 Кутии & Случаи Материјал Хартија Dial Прозорец Материјал Тип Hardlex Случај Форма Круг Бенд Материјал Тип на Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина 22mm Случај Дебелина 9 mmwyприклучокstartЖешка Стока$31.35$33.94$35.27$45.07$33.98$35.27$47.04$35.27wyприклучоккрај

Мода Мъжки Часовник Двойна Часова Зона Голям Циферблат Кожена Каишка Мъжки Кварцов Военни Ръчен Часовник Relogio Masculino Добър Подарък Промоция На Продукта

BGN 23.98

Главни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бенд Само два големи бира може да работи (Време 1 и Време 4) Други бира не можат да работатСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : 5.6*5.6 cmСлучај дебелина : приближно 1.4 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 2.6 cmБендот Должина : 26cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : темно синаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : НикојВнимание : Времето 2 и Време 3 се само декорација на овој види(без функција) и, исто така, време 1 3 мали бира се исто така декорација.превозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

42 мм Parnis сапфирен кристал японски 21jewelry автоматичен механизъм за самостоятелно ликвидация светещи механични часовници мъжки часовници 343aa

238.40 -6 % BGN 224.00

Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!Ви благодариме !!!ДВИЖЕЊЕ : Јапонски 21 накит на utomatic СамоПравец на ДвижењеСЛУЧАЈ ДИЈАМЕТАР : 42mm без крунаДЕБЕЛИНА : 12mmБРАЗЛЕТНА : Кожа за на Рака со токаПРЕД СТАКЛО : Сафир КристалноНАЗАД СТАКЛО : Приказ на Случај назад со детални гравирањеЗатворач тип : Pin тока Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.