• Новинка
Carnival Top Brand автоматични часовници за мъже, луксозни диамантени златни механични часовници Datejust нагъната bezel мъжки часовник horloges mannen

Carnival Top Brand автоматични часовници за мъже, луксозни диамантени златни механични часовници Datejust нагъната bezel мъжки часовник horloges mannen

резултат:
BGN 212.34
BGN 117.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Автоматична Дата,Пълен Календар,Задна Светлина, Устойчивост На Удар, Водолаз, Светещите Стрелки
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дебелина На Корпуса:
12mm
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Дължината На Лентата:
21см
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
търговска марка:
Карнавал
Номер На Модела:
8205 г
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Лукс
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
за да гледате мъже:
Часовници
relogio:
Автоматични Часовници
кол saati:
Horloges Mannen
Relogios:
Механични Часовници
relojes:
reloj hombre
Relogio Masculino:
erkek кол saati
reloj hombre:
relogio
saat:
rosi кол saati
erkek saat:
saat erkekler
montre homme:
Мъжки Часовници Топ Марка Луксозни

Избор на купувачи

CURREN Silver неръждаема стомана светлинен водоустойчиви мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кристални военно-спортни ръчни часовници творчески часовници

BGN 25.58

Опис : Висок квалитет вистинска кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени) Mirror Material : Hardex не ' Рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи...

Луксозни мъжки военни кварцов часовник кръгъл циферблат ежедневни аналогов часовник, календар и дата часовник ПУ Кожена каишка за часовник @17 TT

6.53 -23 % BGN 5.00

Луксузна Мажите Воена Кварц Види Круг Dial Секојдневен Аналогни Часовници Календар Датум Часовник СТП Кожа за на Рака рачен часовник @17 ТТОпис : Функција : 100% Сосема Нов!Тип : МодаДисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај Материјал : АлуминиумскиПовршината Материјал : Стакло ПовршинаСлучај Дијаметар : 40mmБендот Материјал : Кожа СТПБендот Должина : 260mmБендот Ширина : 21mmСлучај Дебелина : 8mmОтпорност на вода : Не е ВодоотпоренТока Тип : Pin ТокаНапомена : Објекти може да имаат Логото, ако сакате да знаете, ве молиме контактирајте со нас...

PAIDU уникален женски кварцов въртяща се маса циферблат на жените и мъжете ръчен часовник Кожена каишка модерен просто случаен Студентски Спорт мода е готино

9.98 -20 % BGN 8.00

Рачниот зглоб се Види Уникатни Дами Кварц Нови пристигнување Плочата Dial Модерна Едноставна Жени Мажи Повремено Спорт Студент Мода КулКарактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Плочата Dial Дизајн Движење : Кварц Случај Дијаметар : за 4.2 cm Случај Дебелина : околу 1.2 см Dial Прозорец Материјал : Стакло Бенд Материјал : Faux Кожа Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Ширина : 2,2 см Должина : околу 22 cmПакет Содржина : 1 x Види

Швейцария Механични Часовници Мъжки Бингер Ролята На Луксозна Марка Мъжки Часовници Скелет Ръчен Сапфировые Мъжки Часовник Водоустойчив B-1186-6

243.44 -49 % BGN 124.00

Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

F666 USB зареждане часовници мъжки творческа личност USB ветрозащитная запалка Електронна цигара изкуствена кожа за мъже кръгли ръчен часовник

17.34 -37 % BGN 11.00

1491624962044522 USB полесни watch парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПроизвод сликаВиди полнење полесниПродажба точка : Бидејќи Бомба Палење нежно повлечете го лизгачот автоматско Бомба Палење, се чувствувам многу добро.Види моделирање авто изгуби ако тоа го посакаме, креативни, треперење артефакт, ја зголемуваат веројатноста на авионот.Големина : 4.5*1.6 СММатеријал : металДодатоци : со USB полнењето линијаПакување : пакуваат во пластични кесиБоја : црна, сребренаПалење : страна притисни бирање, електрична жица палење црвенаПолнење само : USB интерфејс приклучок во компјутерот да ја полнитеБесплатно бесплатно светла, светла не се осветлени.Дефект опис : производ површината гребнатини, по употребата лесно да се остане отпечатоци од прсти отпечатоци може да се избриша, по користење на еден период на време, нежно тријте светла како нови.Потсетување : Купувачи повратни информации производи добиени по електрични жица не е црвено, или по полнењето на електрична жица не е црвенаПричина : дизајн на производи со прекинувач за заклучувањеМетодот на третман : континуирано брзо отворање / затворање на dial 3 пати, светла блескави, во име на прекинувачот за заклучување е отворена, по нормален палење може да сеПрекинувач за заклучување заклучување на случај : палење греење жица не е црвено, полнење на светлината не е светла

BUREI механични часовници мъжки кожени военни сапфирен кристал квадратен циферблат автоматичен ръчен часовник Saat Relogio Masculino

415.98 -49 % BGN 212.00

BUREI Механички Часовници Мажите Кожа Воена Sapphire Кристал Плоштадот Dial Автоматско Зглоб Види на Часовникот Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски механичко движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај Dial дијаметар : 42mm Dial дебелина : 12.5 mm Рака должина : 230mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 91g отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; Лекот се Покаже :

Прости Елегантни Дървени Часовници, Зелен Циферблат Аналогов Кварцов Часовник Творчески Ръчно Изработени Мъже, Жени Бамбукови Ръчен Часовник Onlin Sale

28.61 -23 % BGN 22.00

Карактеристики на производот : 100% Природата Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока Кол Дијаметар : 4.4 cm прибл...

Cagarny Кварцови Часовници Мъжки Ежедневни Мъжки Кварцов Часовник Златен Спорт Руската Армия Военни Часовници Човек Двойна Часова Зона Дисплей Часовник

49.04 -45 % BGN 27.00

Cagarny Часовници Кварц Мажите Обичните Мажи Кварц Часовници, Златен Спорт Руската Армија Воено Види Човек Двојна Временска Зона Се Прикаже ЧасовникотПад на превозот бренд на часовници100% со добар квалитетдобра услугаIP позлатен златни,направено исчезнат100% вистински кожа,мекаувезени кварц движење,може да работат многу долго времеве молиме направи забелешка на мали точки не може да се направи на работа

Мъжки Календарни Часовници Мъжки Кварцов Пилот Кварцов Открит Каишка От Естествена Кожа Мода Дата Ръчен Часовник

38.38 -19 % BGN 31.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетВреме, Датум, Хронограф ФункцијаПрецизни кварц движење, за точно време на чување.Бренд : YISUYAДвижење : КварцЗатворач Тип : Pin ТокаDial Прозорец Материјал : СтаклоВиди Случај Дијаметар : прибл...

Top Brand OYW Fashion Luxury механични часовници мъжки ръчен часовник бизнес часовници мъжки аналогов Кожена каишка Relogios Masculinos

82.53 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

Модната марка OUYAWA автоматични механични часовници мъжки ръчен часовник Водоустойчив дата Ден часовници мъжки души Кожена каишка аналогов Relogio

82.50 -50 % BGN 41.00

Спецификација(Приближно)Случај дијаметар : 4.6 cm 1.794 инченСлучај дебелина : 1.5 cm 0.585 инченБендот должина : 24.5 cm 9.555 инченБендот ширина : 2.3 см 0.897 инченБендот материјал : КожаНето тежина : 88gБендот Прилагодливи : даОтпорност на вода : даКарактеристики1...

Мода Мъжки Часовник Двойна Часова Зона Голям Циферблат Кожена Каишка Мъжки Кварцов Военни Ръчен Часовник Relogio Masculino Добър Подарък Промоция На Продукта

BGN 23.98

Главни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бенд Само два големи бира може да работи (Време 1 и Време 4) Други бира не можат да работатСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : 5.6*5.6 cmСлучај дебелина : приближно 1.4 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 2.6 cmБендот Должина : 26cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : темно синаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : НикојВнимание : Времето 2 и Време 3 се само декорација на овој види(без функција) и, исто така, време 1 3 мали бира се исто така декорација.превозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.