• Новинка
2015 Нов Julius мъжки ръчен часовник Homme авто дата на големи модни часовници рокля ретро кожа студент момче рожден ден, подарък за Коледа

2015 Нов Julius мъжки ръчен часовник Homme авто дата на големи модни часовници рокля ретро кожа студент момче рожден ден, подарък за Коледа

резултат:
BGN 46.40
BGN 37.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение.

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Характеристика:
водоустойчив
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
търговска марка:
Юлий
Тип Обков:
Обтегач
Дължината На Лентата:
23см
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
Сплав
Широчина На Лентата:
20 mm
Движение:
Кварц
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
Джа-
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло

Избор на купувачи

2018 Нов прием на луксозни сандаловые часовници мода ежедневни кафява кожена каишка кварц реколта бамбукови дървени часовници за мъже Подаръци

31.89 -31 % BGN 22.00

Производ Функција s : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјал : СандаловинаБендот Материјал : Вистинска КожаТока Тип : Pin ТокаКол Дијаметар : 4.4 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Ширина : 2.4 cmБендот Должина : 24.5 cmНапомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.Пакет Содржина : 1 x Сандаловина Види

Reef Тигър Artist Serier RGA192 Men Business Fly Wheel Dial-автоматични механични часовници Wrsit-watchband от алигатор

428.80 -20 % BGN 343.00

Бренд : Гребен Тигар Serier : УМЕТНИКОТ КРАЛСКАТА КРУНА Модел : RGA192 Движење : Гребен Тигар RT6500 Автоматско Движење Случај Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Огледало : Синтетички Sapphire Огледало Случај Дијаметар : 44mm Случај Дебелина : 11mm Watchband Ширина : 22mm Watchband Должина : 290mm Затворач : Виткање Затворач Водоотпорен : 50 метри Водоотпорен

Спортни часовници за Мъже, подаръци мъжки часовници led цифрови Кварцови часовници за мъже на най-добрите маркови луксозни цифров часовник Relogio Masculino

31.17 -45 % BGN 17.00

Спорт Види Мажите Подароци Часовник Машки LED Дигитални Кварц Зглоб Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Digitalвиди Relogio Masculino Пакет се Вклучуваат : 1 * SMAEL Спортски Watch 1* Настава Картичка ви Благодарам многу за да ја посетите мојата продавница, Посакуваме да имате пријатен шопинг, треба да се следат сликата изберете стил, ние ќе го следат слики испратени до вас.

SINOBI 2018 нов мъжки ръчен часовник хронограф военни найлонови кожени мъжки часовник луксозни Мъжки кварцов часовник Relojes Hombre 9642

58.10 -48 % BGN 30.00

1.>Како да се track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од вебстраница : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите).2.>Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и адреса е потребно за нормално ги собереш по нарачки.3.>Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме да се потсети да го продолжи...

Мъжки Календарни Часовници Мъжки Кварцов Пилот Кварцов Открит Каишка От Естествена Кожа Мода Дата Ръчен Часовник

38.38 -19 % BGN 31.00

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетВреме, Датум, Хронограф ФункцијаПрецизни кварц движење, за точно време на чување.Бренд : YISUYAДвижење : КварцЗатворач Тип : Pin ТокаDial Прозорец Материјал : СтаклоВиди Случај Дијаметар : прибл...

CURREN Silver неръждаема стомана светлинен водоустойчиви мъжки часовници най-добрата марка на луксозни кристални военно-спортни ръчни часовници творчески часовници

BGN 25.58

Опис : Висок квалитет вистинска кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени) Mirror Material : Hardex не ' Рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи...

Cagarny Кварцови Часовници Мъжки Ежедневни Мъжки Кварцов Часовник Златен Спорт Руската Армия Военни Часовници Човек Двойна Часова Зона Дисплей Часовник

49.04 -45 % BGN 27.00

Cagarny Часовници Кварц Мажите Обичните Мажи Кварц Часовници, Златен Спорт Руската Армија Воено Види Човек Двојна Временска Зона Се Прикаже ЧасовникотПад на превозот бренд на часовници100% со добар квалитетдобра услугаIP позлатен златни,направено исчезнат100% вистински кожа,мекаувезени кварц движење,може да работат многу долго времеве молиме направи забелешка на мали точки не може да се направи на работа

BUREI Men кварцови часовници мъжки часовници Top Brand Luxury Military сапфирен кристал армейските ръчен часовник Clock Man Saat Relogio Masculino

281.58 -50 % BGN 141.00

BUREI Мажите Кварц Види Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Воена Sapphire Кристал Војска Зглоб Види на Часовникот Човек Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски кварц движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Dial дијаметар : 43mm Dial дебелина : 11.7 mm Рака должина : 238mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 74g (за кожа бенд стил) 151g (за нерѓосувачки челик бенд стил) Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; бенд прилагодувач*1 Производ Покаже :

GEEEKTHINK Top Brand кварцови часовници за мъже, мода пълен неръждаема стомана ежедневни ръчен часовник внос на механизъм водоустойчив дата на седмица

85.25 -48 % BGN 44.00

GEEEKTHINK Врвот Луксузен Бренд за Часовници Кварц Men 's Спорт Полн Нерѓосувачки челик Секојдневен Зглоб Види Увезени Движење Водоотпорен Датум Модел Бр...

Модерни мъжки спортни часовници LED Digital Waterproof Casual S-Shock мъжки часовник Relogios Masculino мъжки подарък военни ръчен часовник

BGN 26.18

Моден Mens Спортски Види LED Дигитални Водоотпорен Секојдневен SШок Машки Часовници Relogios Masculino Мажите Подарок Воена Зглоб Часовници

F666 USB зареждане часовници мъжки творческа личност USB ветрозащитная запалка Електронна цигара изкуствена кожа за мъже кръгли ръчен часовник

17.34 -37 % BGN 11.00

1491624962044522 USB полесни watch парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеПроизвод сликаВиди полнење полесниПродажба точка : Бидејќи Бомба Палење нежно повлечете го лизгачот автоматско Бомба Палење, се чувствувам многу добро.Види моделирање авто изгуби ако тоа го посакаме, креативни, треперење артефакт, ја зголемуваат веројатноста на авионот.Големина : 4.5*1.6 СММатеријал : металДодатоци : со USB полнењето линијаПакување : пакуваат во пластични кесиБоја : црна, сребренаПалење : страна притисни бирање, електрична жица палење црвенаПолнење само : USB интерфејс приклучок во компјутерот да ја полнитеБесплатно бесплатно светла, светла не се осветлени.Дефект опис : производ површината гребнатини, по употребата лесно да се остане отпечатоци од прсти отпечатоци може да се избриша, по користење на еден период на време, нежно тријте светла како нови.Потсетување : Купувачи повратни информации производи добиени по електрични жица не е црвено, или по полнењето на електрична жица не е црвенаПричина : дизајн на производи со прекинувач за заклучувањеМетодот на третман : континуирано брзо отворање / затворање на dial 3 пати, светла блескави, во име на прекинувачот за заклучување е отворена, по нормален палење може да сеПрекинувач за заклучување заклучување на случај : палење греење жица не е црвено, полнење на светлината не е светла

BUREI механични часовници мъжки кожени военни сапфирен кристал квадратен циферблат автоматичен ръчен часовник Saat Relogio Masculino

415.98 -49 % BGN 212.00

BUREI Механички Часовници Мажите Кожа Воена Sapphire Кристал Плоштадот Dial Автоматско Зглоб Види на Часовникот Saat Relogio Masculino Опис : Бренд : BUREI Движење : увезени Јапонски механичко движење Случај : 316 L не ' Рѓосувачки Челик случај Dial дијаметар : 42mm Dial дебелина : 12.5 mm Рака должина : 230mm Табела пропусниот Опсег : 20mm Тежина : 91g отпорност на Вода : 5 БАНКОМАТ Пакетот Вклучува : Види * 1; оригиналната види кутија * 1; Инструкции * 1; гаранциона картичка * 1; подарок торба*1; Лекот се Покаже :

Yazole бутик марка мъжки часовници на свободното време бизнес кварцов часовник гривна златни часовници Relogio Masculino YD342

BGN 15.52

Висок квалитет Нараквица (црна, кафеава)Животот водоотпорен & имаат поминатоВиди стил, договор, одмор, мода, бизнис...

Мъжки спортни часовници SKMEI луксозна марка камуфлаж, военни часовници Digital LED 5ATM водоустойчив часовник Relogio Masculino

22.83 -21 % BGN 18.00

Мажите Спортски Часовници SKMEI Луксузен Бренд Маскирна Воена Часовници Дигитален LED 5 ATM Водоотпорен рачни часовници Relogio MasculinoПревозот : 1.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPSот или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2.Примерокот ќе бидат испратени од страна на Кина, Хонгконг пост.3.EMS / UPSот(за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Мода Мъжки Часовник Двойна Часова Зона Голям Циферблат Кожена Каишка Мъжки Кварцов Военни Ръчен Часовник Relogio Masculino Добър Подарък Промоция На Продукта

BGN 23.98

Главни Карактеристики100% Сосема нов објектПокажува одредено време со аналогниВиди, работи одлично и батеријата вклучениПрецизни Јапонски Кварц Движење, човекотнаправени црна кожа бенд Само два големи бира може да работи (Време 1 и Време 4) Други бира не можат да работатСпецификација : Дисплеј : АналогниДвижење : КварцСлучај дијаметар : 5.6*5.6 cmСлучај дебелина : приближно 1.4 cmБендот Материјал : ЧовекНаправени Од КожаБендот Ширина : 2.6 cmБендот Должина : 26cm (вклучувајќи бирање)Бендот Боја : темно синаБендот Прилагодливи : ДаОтпорен На Вода : НикојВнимание : Времето 2 и Време 3 се само декорација на овој види(без функција) и, исто така, време 1 3 мали бира се исто така декорација.превозот : 1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)2,купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Повратни информацииНие ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.