• Новинка
MEGIR луксозна марка за Мъжки, спортни мъжки часовник хронограф армия военни часовници човек водоустойчив Кварцов ръчен часовник Relogio Masculino

MEGIR луксозна марка за Мъжки, спортни мъжки часовник хронограф армия военни часовници човек водоустойчив Кварцов ръчен часовник Relogio Masculino

резултат:
BGN 74.98
BGN 38.00 -49 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Случај Дијаметар : 46mm Случај Дебелина : 13.5 mm Бенд Ширина : 22mm Бенд Должина : 22cm(Прилагоди) Движење : Јапонија Miyota Огледало Материјал : Hardlex Случај Материјал : Алуминиум Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Затворач Тип : Виткање Затворач со Безбедноста Тежина : 152g

Подробности

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Хронограф
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Сгъваема закопчалка с предохранителем
Стил:
Спорт
Дебелина На Корпуса:
13,5 мм
търговска марка:
МЕГИР
Движение:
Кварц
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Широчина На Лентата:
22мм
Диаметър На Циферблата:
46мм
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Номер На Модела:
М2068
Дължината На Лентата:
22cm
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Материал На Корпуса:
Сплав
Форма На Корпуса:
Кръг
Дълбочина На Водоустойчивост:
30 м
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Тип Материал На Циферблата:
Сплав
Група С:
От 20 мм до 29 мм
Състояние:
Нов с бирками
На Дисплея На Циферблата:
Аналог
Работа с малък циферблат:
ДА
Пол:
Мъже

Избор на купувачи

Switzerland Nesun Skeleton Watch Men Luxury Brand Automatic Self-Wind мъжки часовник сапфир кристал стъкло водоустойчив часовници N9501-2

342.34 -49 % BGN 175.00

Спецификации Pacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка) Функција фаза на Месечината / Прозрачна / Water отпорни на Висока цена сооднос 20 Накит Автоматско Движење / Sapphire Прозорец 12Месечна Гаранција

Мъжка Мода На Ежедневни Бизнес Спорт Естествена Кожа Часовник Мъжки Ретро Аналогови Tonneau Часовници Известният Топ Julius Марка Водоустойчив

49.90 -40 % BGN 30.00

Добредојдовте на Јулиј Овластени ПродавницаНие Брод на Светот, освен APO / FPO Објектите се бесплатни превозот користење на Воздухопловната преку ALIEXPRESS ПРЕВОЗОТ , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена...

Forsining мъжки часовник автоматично Self-wind Crystal аналогов дизайн на модата черна кожена каишка за часовник цвят злато FSG8012M3T3

70.00 -50 % BGN 35.00

2014 Forsining нови Автоматски мажите мода tourbillon златна боја црна кожа за на рака се види бесплатен превозот САД$ 34.80 / парчеFORSINING FSG6625 M3 S1 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon сребро рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 G2 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 S2 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon сребро рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 G1 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 R2 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon се зголеми златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеFORSINING FSG6625 M3 R1 2014 година нови Автоматски мода се облекуваат Мажите се види tourbillon се зголеми златен рачен часовник за мажи најдобар подарок бесплатен превозот САД$ 66.25 / парчеForsining 2014 година нови Automatica мажите мода tourbillon златна боја црна кожа за на рака се види бесплатен превозот САД$ 79.50 / парчеГлавни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

Hot Top Продавам 2017 Skmei Brand Мъжки спортни часовници военни ежедневни часовници led цифрови часовници, спортни часовници, водоустойчиви часовници

26.56 -40 % BGN 16.00

Топла Врвот Продаде 2017 Skmei Бренд Мажи Спортски Часовници Воена Часовници Секојдневен LED Дигитални Sport Види Водоотпорен рачни часовнициНие И Ветуваме На1...

2018 пълен неръждаема стомана топ марка ултра тънък дамски часовници мъжки календар на дисплея мода унисекс двойка кварцевое рокля ръчен часовник

51.17 -49 % BGN 26.00

GEEKTHINK Мода Злато Нерѓосувачки Челик Кварц Види Жените Врвот Луксузен Бренд Унисекс Дами рачен часовник Љубовникот Подарок Женски часовникМодел Бр...

Sinobi Watch Men Fashion Sport Кварцов Механизъм Стоманена Мрежест Каишка Мъжки Часовник Top Brand Luxury Waterproof Business Watch Relogio Masculino

52.27 -48 % BGN 27.00

Бренд : SINOBIСтил : Мода, Секојдневен, Одмор, Спорт, БизнисКарактеристики : Отпорни На Вода,Шок Отпорни,Недела Екранот Дизајн,Целосна КалендарБоја Изберете : Роза случај црна бирање, се зголеми случај бели бирање, сребро случај црна dialГлавна Карактеристика : 100% Нов Со Ознака И Со Висок Квалитет;3 ATM / 30 M отпорен на вода;Висок квалитет hardlex види стаклоВисок квалитет на алуминиум во случај;Висок квалитет на алуминиум во рака;Спецификација : Случај Дијаметар : 43mm Случај Дебелина : 12mm Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : околу 114mm+74mmПакет се вклучени : 1 x Мажи луксузен часовник

Луксозна марка SEWOR Gold Skeleton Watch мъжете кафява кожена каишка механичен часовник с моден бизнес автоматично ръчен часовник подарък

46.51 -44 % BGN 26.00

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

Нов 2017 Мода Кварцови Часовници Мъжки Часовници Топ Луксозна Марка Известен Мъжки Часовници Ръчни Часовници За Мъже Hodinky Часовници Relogio Masculino

16.80 -23 % BGN 13.00

Нови 2017 Мода Кварц Види Мажите Часовници Врвот Луксузен Бренд Познатиот Машки Часовник Рачен часовник За Мажи Hodinky Часа Relogio Masculino Гарантира Целосна наплата, ако не го примите видиЦелосна наплата ако се види е скршен>>>Целиот Бренд KINGNUOS Часовници категории Мажите се Види стил Бизнис >>>Dial Движење тип Кварц животниот Век на Батеријата Повеќе од 2 години Форма на dial Круг Дисплеј тип Аналогни Dial материјал од не 'Рѓосувачки челик Бирате прозорец материјал Стакло Бирате боја Црна / Бела / Сино / Браун >>>Бенд, Бенд материјал од не' Рѓосувачки челик Затворач тип Виткање Затворач со Безбедноста на Бендот, боја Сребрена >>>Големина и тежина Види должина Околу 24cm Dial дијаметар За 4cm Dial дебелина Околу 0.9 cm Бенд ширина Околу 2,2 см Види тежина За 100g >>>Пакет Види X 1

40 мм Parnis син циферблат автоматичен светлинен сапфирен кристал мъжки дамски часовници P144

211.20 -30 % BGN 148.00

Опис ● Движење : Automatic MIYOTA (автоликвидација) движење ● Бирање : сина dial ● Случај дијаметар : 40mm● Случај дебелина : 15mm ● Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај ● 30 m отпорност на вода● Рака : Нерѓосувачки челик хривнија ● Стакло : сафир стакло Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Paypal

Мъжки часовник Водоустойчив кварцов часовник от неръждаема стомана, мъжка мода, бизнес часовници Hour saati full black Masculino Relojes Hombre

15.98 -6 % BGN 15.00

За мојата продавница : Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!Приказ на повеќе производи кликнете : Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!За ова види : Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.Види Мажите Се Види Водоотпорен Нерѓосувачки Челик КварцВиди Машки Модни Бизнис Часовници Час Relogio Masculino Reloj HombreКарактеристики : * Нов бренд со висок квалитет* Доброто форма угостителство многу бизнисмен и господин* ГОЛЕМ круг бирате со кристал случај* Отпорност на вода и нерѓосувачки челик назад* Кварц движење, види за да се гарантира траен и точни време* Одличен квалитет и прифатлива ценаСпецификација : * Дисплеј : аналогни* Задниот поклопец материјал : нерѓосувачки челик* Бенд материјал : метал* Види лицето дијаметар : околу 3.8 cm* Бенд ширина : прибл 2cm* Нето Тежина : 72gНие сме чесни продавачот на Aliexpress...

Carnival Luxury Brand 6 ръце многофункционални мъжки военни спортни часовници автоматични механични часовници мъжки напълно стоманени нови часовници

182.86 -30 % BGN 128.00

Карневалот Луксузен Бренд 6 Раце Мултифункционален Мажите Воена Спортски Часовници Автоматски механички Часовник Машки Целосна Челик Види НовCUSTOMER REVIEWSПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 денаAli Express официјалниот вебсајт цел страница1.Динг Висат Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.2...

Творчески Кварц Природа Кленовое Дърво Мъжки Ръчни Часовници Спорт Естествена Кожа Каишка Каишка Жени Горещ Роман Гривна Мода Модерен

33.92 -29 % BGN 24.00

Повеќе од 5 на количеството купени, врз основа на малопродажната цена намалување од 5%, што е 9.5 попуст...

FORSINING Luxury Brand мъжете Мъжки руски златен скелет автоматични часовници Кожена каишка ежедневни механични военни часовници

37.98 -21 % BGN 30.00

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

DEEPRED мода Brwon Кожена каишка часовници мъжки кварцови часовници нов едро от Китай

26.88 -18 % BGN 22.00

Значи Карактеристики : 100% бренд со висок квалитет Види стил : Fashion & Фустан Јапонија PC 21 Кварц Движење Целосна Тешки Нерѓосувачки Челик Види Случај...

CURREN луксозни и ежедневни мъжки часовници армейски зелена кожена каишка мъжки часовник дисплей дата Кварцов ръчен часовник erkek кол saati Montre Homme

53.86 -46 % BGN 29.00

Спецификации : Dial Дијаметар : 45mmСлучај Дебелина : 12mmВиди Должина : 23cmБендот Ширина : 22mmТежина : 68gКарактеристики : Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени)Огледало Материјал : Hardlex12месеци движење гаранцијаКомпоненти Вклучени : 1×ВидиЉубезно ве молиме да Забележите види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла / млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итн Превозот 1...

Швейцарски часовници мъжки луксозна марка ръчни часовници BINGER luminous Automatic self-wind full неръждаема стомана водоустойчив BG-0383-1

219.02 -49 % BGN 112.00

Сите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : Вистинска кожа / 316 L не' рѓосувачки челик Бенд Тип : 316 L не ' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

LIGE 2017 men watch top luxury Business Automatic Машини мъжки часовник full steel waterproof man clock+Watches box

108.29 -45 % BGN 60.00

Бренд : LIGE се Прикаже : Автоматски механички види Стил : Мода, Секојдневен, Бизнис, Луксузни, Спорт Карактеристики : Отпорни на Вода, Авто Датум, Хронограф, Шок Отпорни, Плива, Главната Функција : 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); Квалитет на Цинк Легура Случај; Квалитетни Нерѓосувачки Челик Рака ; Спецификација апроксимација : Случај Дијаметар : 4.2 cm Случај Дебелина : 1.2 см Бенд Ширина : 2,2 см Должина : 21 см Пакет се Вклучени : 1 x LIGE ВидиНие прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМВе молиме да забележите дека eпроверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

Луксозни модни кожени аналогов мъжки часовник Splendid Cool Business Dress мъжки ръчен часовник Hour Relogio Masculine Clock

4.99 -40 % BGN 3.00

Луксузни Модни Кожа Аналогни Мажите се Види Гледа Раскошна Кул Бизнис се Облекуваат Мажите Зглоб Види Час Relogio Машки ЧасовникФункција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1Dial Прозорец Материјал : СтаклоСлучај Материјал : АлуминиумскиDial Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДвижење : КварцСлучај Облик : ТркалезнаСтил : МодаDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : кожаDial Дијаметар : 4 CMСлучај Дебелина : 8.8 mmБендот Ширина : 2 CMБендот Должина : 24 CMТ неговата е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Одредено време и да се задржи добро време.Пакет Содржина : 1 PC Часовници(без мало пакет)

Луксозната марка часовници мъжки ръчен часовник военни часовници автоматични механични часовници на супер нажежен циферблат кожени въжета relogio

BGN 28.14

Луксузен Бренд за Часовници Мажите рачен часовник Воена Види Автоматски Механички Часовници Супер светлосен dial Кожени Ремени relogioОпис : 3 ATM отпорност на вода одговара на вашата дневна потреба...

Superior Mens Quartz Sport Military Army LED Date Watches аналогов часовник от неръждаема стомана relogio Feb13

18.72 -20 % BGN 15.00

Адвокатско Кварц Спорт Воена Војска, ПРЕДВОДЕНА Аналогни Часовници Нерѓосувачки Челик Зглоб ВидиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : MensСтил : НеврзанДвижење : QuarВисоко Отпорен На Гребење Стакло;Оригиналниот ЈАПОНИЈА Време Модул кварц движењеВиди круна со enviromental IPS бронза electrocplating;ВИСТИНСКИ нерѓосувачки челик backcase со Hitech ласерски логото;Одење на грешка 45 S / M;3 TM отпорен на водаДисплеј : КожаСпецификација : Случај Материјал : Висока густина ЛегураСлучај Дијаметар : 4.6 cmСлучај Дебелина : 1.2 смБендот Материјал : кожаБендот Должина : 24cmБендот Ширина : 2.0 cmБендот Боја : зеленаНето Тежина : 120gПакет Содржина : 1 X Луксузни Модни Mens Кварц Аналогни Часовници се Види (БЕЗ Мало Поле...

Швейцария ръчен часовник BINGER 18K златни часовници мъжки луксозен топ марка self-wind автоматично ръчен часовник B5010-4

605.38 -49 % BGN 309.00

BINGER 18 K златни часовници мажите самостојно правец на механички рачни часовнициСите фотографии зеде со себе.Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : автоправец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : 39mm diam Бенд Тип : 316 L не' рѓосувачки челик +18 K злато Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија...

2017 BOBO BIRD бамбукови часовници за мъже кварцов мъжки часовник с каишка от естествена кожа relogios masculinos B-A19

32.00 -22 % BGN 25.00

2017 БОБО ПТИЦА Бамбус Часовници за Мажи Жени Кварц рачен часовник Вистинска Кожа за на Рака relogios masculinos БA19Јапонски Miyota Кварц движењеЗаштеда на енергија,Ултра тивок,ДолгоЛифт времеРачно изработени Конструкција со Природни МатеријалиМажите и Жените Секојдневен Бамбус Часовници

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.