• Новинка
Cresfimix мъжки висококачествени изкуствени кожени чехли мъжки и хладни пролетни и есенни джапанки мъжки удобни джапанки плюс размер

Cresfimix мъжки висококачествени изкуствени кожени чехли мъжки и хладни пролетни и есенни джапанки мъжки удобни джапанки плюс размер

резултат:
BGN 15.97

Брой продукти
Налично


Забелешка : ве Молам, проверете го следново големина на табелата внимателно пред да нарачате !!!
Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатно-превозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 7-25 дена од страна на дишните патишта Пост, 5-7 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ Достапни
Политика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опише
Повратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

Подробности

Обувки Размер:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Чехли по стаите
Материал Стелки:
Латекс
Вид На Модела:
Твърд
Подкладочный Материал:
неопрен
Горния Материал:
PU
Приложимо място:
отвън
Елемент На Модата:
Т-образна форма на вратовръзка
Сезон:
Пролет / Есен
Номер На Модела:
джапанки за почивка
Петата Височина:
Нисък (1 см-3 см)
Тип Обувки:
Пързалки
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
Кресфимикс
Материал На Подметката На:
Дъвка

Избор на купувачи

Vikeduo Собственоръчно retro Дизайнер Fashion Luxury Wedding Dance Party Brogue мъжки обувки от естествена кожа, мъжки дерби dress Shoes

484.45 -38 % BGN 300.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2(Ние направи чевли врз основа на ЕУ големина Тоа е подобро да го потврдите вашето Европската големина е правото ;Ако вашите нозе премногу масти или широка.instep високи, тоа е препорачливо да се поврзеш со сервисот .)dianxiaobao_3dianxiaobao_4

плюс размер мъжка мода червен камуфлаж дишаща стоманена чорап обхваща безопасността на работа летни обувки анти-пункция на сигурността ботуши защита

128.00 -48 % BGN 67.00

1.Големина информации : Ова е со висок квалитет унисекс безбедносни чевли со челик пети капа и пункција доказ челик,толку малку се тешки.Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

Уен унисекс маратонки оригинален дизайн хранително-вкусовата серия кифли барбекю хамбургер сьомга на макаронени изделия, бисквити, пица високи цвят платно обувки

78.40 -40 % BGN 47.00

Вен Оригиналниот Дизајн Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Кожени Стилни Ботильоны Изкуствени Къси Зимни Мъжки Ботуши Със Сини Сняг Ежедневни Плюс Размера На Челси Велур Мъжки 2017 Удобни Обувки

140.90 -36 % BGN 90.00

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : КадифенПета Висина : 3.5 cm / 1.4 инченВратило : 10см / за 3,9 инчиНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина.Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 12 работни дена за копното, а потоа испрати.

VIKEDUO Luxury Fashion Brand New Vintage Charm мъжки ботуши от естествена кожа ръчно изработени хубав Вол издълбани обувки за мъже мъже

547.94 -38 % BGN 340.00

драг пријател : Ви благодарам многу за поддршка нашата продавница ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со мене во секое време...

Изкуствена Кожа За Мъже През Цялата Чорап Изкуствена Кожа Стягам Мъжки Нова Мода Ботильоны Sapatos Masculino Zapatillas Hombre Chaussure Homme

219.39 -49 % BGN 112.00

Мажите Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 35 3.5 22.5 4.5 cm 36 4 23cm 5 37 4.5 23.5 cm 6 38 5 24cm 7 39 6 24.5 7.5 cm 40 6.5 25cm 8 41 7 беа 25,5 см 8.5 42 7.5 26cm 9 43 8 26.5 cm 9.5 44 8.5 27cm 10 45 9 27.5 cm 10.5 46 9.5 28cm 11 47 10 28.5 cm Потпетици Висина : ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС / велика БРИТАНИЈА / MK / AU / CA големина или со погодување големина.3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Wen Design Canvas Shoes Hot Air Балон Sky Момиче Boy ' S Gifts Black High Top Плоски Платформи Sneakers Ежедневни обувки

78.40 -40 % BGN 47.00

Вен Оригиналниот Дизајн Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Къса глезена треньор стягам ботуши високи маратонки Мъжки обувки на равна подметка удобна мода черен есента на 2017 обувки мъжки

167.55 -36 % BGN 107.00

Горниот Материјал : Свинска КожаОбвивка Материјал : СТПНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина.Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 12 работни дена за копното, а потоа испрати.

ZYYZYM мъжете снегоходки зима чрез шнурове моден стил маратонки и ежедневни плюшени нескользящие се затопли Младежки памук изтегляне голям размер

49.06 -35 % BGN 32.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се спореди со Нога должина пред ставање ред Ако не сте сигурни како да се избере, ве молиме контактирајте со нас.e

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.