• Новинка
Batzuzhi мъжки черни кожени ботуши моден дизайнер чрез шнурове обтегач на ремъка Остър чорап къса мотоциклетни ботуши мъжете, EU38-46

Batzuzhi мъжки черни кожени ботуши моден дизайнер чрез шнурове обтегач на ремъка Остър чорап къса мотоциклетни ботуши мъжете, EU38-46

резултат:
BGN 216.00
BGN 140.00 -35 %

Брой продукти
Налично


Ве молиме проверете ја вашата големина тука !
( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM-9.45 Инчен EUR39=USmen 6.5=Нога Должина 24.5 СМ-9.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM-9.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ-10.04 Инчен EUR42=USmen 8.5=Нога Должина 26 CM-10.24 Инчен EUR43=USmen 9.5=Нога Должина 26.5 СМ-10.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM-10.63 Инчен EUR45=USmen 11=Нога Должина 27.5 СМ-10.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини. Ако одлучите да US8.5, тогаш ние ќе брод EUR42=Нога Должина 26cm-10.24 Инчен за вас. Како да се измери вашата десна нога должина? Проверете подолу слика : ве Молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли. Но, различни стилови на чевли со девојче insole должина. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или другите.
Рачно Изработени Чевли Со Врвен Квалитет!
Личност Убав!
Ве молиме изберете ја вашата големина внимателно пред да направите нарачка! Ви благодариме!!
Ве молиме мерка вашиот точни нога должина правилно ! Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли. Но, различни стилови на чевли со девојче insole должина. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или другите.
Плаќање 1) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ, како што се Western Union,Qiwi паричник, ВИЗА, ДОКУ и така натаму. 2) Плаќање, мора да се примени во рок од 20 работни дена од aution затворање. 3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас, тогаш ние ќе го промени тоа за вас.
Превозот 1) Ние брод на Светот и не dropship. 2) точки ќе биде превозот во 1-4 дена по уплатата. 3) ќе ја напишете вашата предмети како подарок во вредност од околу $15 за царинска погодност. 4) Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, Netherland Пост Воздух Mail, DHL, EMS, e Packet и така натаму , и можете да изберете го на страна. 5) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-45 дена, ако вие не може да се добие на време , сака ни побара да се продолжи денот и проверка на следење на информации. 6) Ние ќе ги провери предметите пред да се брод тоа , детали од професионално спакувана со минимални трошоци се грижат да се обезбеди безбедно испорака.
Враќање Враќање 1) Ако производот ќе примите не е како што е опишано, ние се согласувате дека ние може да го промени тоа за вас или се договорат за рефундирање на вашите пари пред цел завршување (кога ќе кликнете на Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка). 2) Ако u жаргон добиете предмети по 60 дена, u може да побара за целосна наплата пред цел завршување. 3) не може да се врати или размена на сите производи, дури и оние што се во совршена состојба во секое време пред цел завршување. Кога ќе ја прими, ние ќе се врати пари на u или брод повторно, но u мора да плаќаат за превозот цена, и ве молам обезбеди чевли без да се оштети. 4) Ние не сме одговорни за било обичај должност и увоз доход.
Повратни информации 1) Ако u задоволни нашите производи,ние ценат ако u може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата поддршка. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална реакција, за да бидете сигурни дека ние може да го реши проблемот на најдобар начин.

Подробности

Обувки Размер:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Височина На Обувката:
Глезен
Вид На Модела:
Твърд
Материал Стелки:
PU
Горния Материал:
Сплит Кожа
Вид На Обувката:
Основни модели
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
is_handmade:
ДА
Сезон:
Пролет / Есен
Елемент На Модата:
Светкавица
Номер На Модела:
NTBT13
Форма На Носа:
Остър Чорап
търговска марка:
Батцужи
Материал На Вала:
Сплит Кожа
Подкладочный Материал:
PU
Петата Височина:
Мед (3см-5см)
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал На Подметката На:
Дъвка
Име 1:
Мъжки обувки
Име 2:
мъжки кожени ботуши
Името на 3:
Остър Петите Рокли Къси Ботуши
Име 4:
Парти, Сватба, Писта Ботильоны
Цвят:
Черен
Пръст на крака:
Остър Чорап

Избор на купувачи

Кожени Стилни Ботильоны Изкуствени Къси Зимни Мъжки Ботуши Със Сини Сняг Ежедневни Плюс Размера На Челси Велур Мъжки 2017 Удобни Обувки

140.90 -36 % BGN 90.00

Горниот Материјал : Стадото(СТП)Обвивка Материјал : КадифенПета Висина : 3.5 cm / 1.4 инченВратило : 10см / за 3,9 инчиНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина.Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 12 работни дена за копното, а потоа испрати.

Wen Design Canvas Shoes Hot Air Балон Sky Момиче Boy ' S Gifts Black High Top Плоски Платформи Sneakers Ежедневни обувки

78.40 -40 % BGN 47.00

Вен Оригиналниот Дизајн Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

Мъжки естествена кожа червен лакиран цървул обувки приплъзване на кисточке обувки за шофиране голям размер 11 12 45 46 ежедневни мъжки обувки

94.45 -10 % BGN 85.00

Состојба : НоваДополнителниинформации : Врвот патент Кожа на Горниот Целосна наредени со свинска кожа Гумени Outsole Мода tassel горниот декоративни Се лизга на затворање Круг Пети Чисто и fasion за лето, на пролет , AutunmФОТОГРАФИЈАТА СЕ ПРЕЗЕМЕНИ ОД СТРАНА НА ACTURE ОБЈЕКТ...

Batzuzhi луксозни мъжки обувки, ръчно изработени с остър метален пръсти бизнес кожени обувки Rock Brown Party обувки за мъже, голям размер на 46

192.00 -32 % BGN 131.00

Се препорачуваДобредојдовте на Batzuzhi Официјалната ПродавницаВе молиме проверете ја вашата големина тука !( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM9.45 Инчен EUR39=USmen 6.5=Нога Должина 24.5 СМ9.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM9.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ10.04 Инчен EUR42=USmen 8.5=Нога Должина 26 CM10.24 Инчен EUR43=USmen 9.5=Нога Должина 26.5 СМ10.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM10.63 Инчен EUR45=USmen 11=Нога Должина 27.5 СМ10.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини...

Mr. Niscar Design Custom Hand Painted Casual Shoes UK Flag Low Top Men Unisex Union Jack Black Canvas Sneakers for Birthday Gifts

95.97 -40 % BGN 58.00

Руски Клиенти се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса, Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа, вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети.Answer : ___________________________ Note : 1...

Къса глезена треньор стягам ботуши високи маратонки Мъжки обувки на равна подметка удобна мода черен есента на 2017 обувки мъжки

167.55 -36 % BGN 107.00

Горниот Материјал : Свинска КожаОбвивка Материјал : СТПНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина.Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 12 работни дена за копното, а потоа испрати.

мъжки италианска кожена работна обувки мъжки елегантна рокля бизнес булчински обувки човек официални мокасини нов Оксфорд дерби обувки за мъже

53.92 -26 % BGN 40.00

Важни Информации : Нога должина не е insole должина.Нога должина не е outsole должина.Нога должинаЕУР големина 38 = Кинески големина 240 = НАС големина 6.5 = Нога Должина од 24 смЕУР големина 39 = Кинески големина 245 = НАС големина 7 = Нога Должина 24.5 cmЕУР големина 40 = Кинески големина 250 = НАС големина 7.5 = Нога Должина 25 смЕУР големина 41 = Кинески големина 255 = НАС size 8 = Нога Должина беа 25,5 смЕУР големина 42 = Кинески големина 260 = НАС големина 8.5 = Нога Должина 26 смЕУР големина 43 = Кинески големина 265 = НАС големина 9 = Нога Должина 26.5 cmЕУР големина 44 = Кинески големина 270 = НАС големина 9.5 = Нога Должина 27 см

плюс размер мъжка мода червен камуфлаж дишаща стоманена чорап обхваща безопасността на работа летни обувки анти-пункция на сигурността ботуши защита

128.00 -48 % BGN 67.00

1.Големина информации : Ова е со висок квалитет унисекс безбедносни чевли со челик пети капа и пункција доказ челик,толку малку се тешки.Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

Уен унисекс маратонки оригинален дизайн хранително-вкусовата серия кифли барбекю хамбургер сьомга на макаронени изделия, бисквити, пица високи цвят платно обувки

78.40 -40 % BGN 47.00

Вен Оригиналниот Дизајн Серија ЧевлиСоздадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност...

плюс размер мъжка мода дишаща мрежа стоманена чорап обхваща работна защитни обувки камуфлаж сайт завод на модула за сигурност ботуши човек

131.20 -48 % BGN 68.00

1.Големина информации : Ова е со висок квалитет унисекс безбедносни чевли со челик пети капа и пункција доказ челик,толку малку се тешки.Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

Британската мода мъжете голям размер дишаща стоманена чорап покриване на сигурността на работата на модула обувки коровья велур, кожа сигурност глезените ботуши ?

128.00 -48 % BGN 67.00

1.Големина информации : Ова е со висок квалитет унисекс безбедносни чевли со челик пети капа и пункција доказ челик,толку малку се тешки.Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

мъжки ежедневни бизнес-офис сватбени меки кожени пискюли обувки slip-on brogue shoe остър чорап джентълмен мокасини zapatos hombre

126.40 -48 % BGN 66.00

1.Големина информации : Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

Изкуствена Кожа За Мъже През Цялата Чорап Изкуствена Кожа Стягам Мъжки Нова Мода Ботильоны Sapatos Masculino Zapatillas Hombre Chaussure Homme

219.39 -49 % BGN 112.00

Мажите Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 35 3.5 22.5 4.5 cm 36 4 23cm 5 37 4.5 23.5 cm 6 38 5 24cm 7 39 6 24.5 7.5 cm 40 6.5 25cm 8 41 7 беа 25,5 см 8.5 42 7.5 26cm 9 43 8 26.5 cm 9.5 44 8.5 27cm 10 45 9 27.5 cm 10.5 46 9.5 28cm 11 47 10 28.5 cm Потпетици Висина : ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС / велика БРИТАНИЈА / MK / AU / CA големина или со погодување големина.3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

OKHOTCN Есен Зима мъжки ботуши на реколтата, с остър нос Челси ботуши Kanye West мода нитове британски стил кожени мъжки ботильоны

152.00 -15 % BGN 129.00

Ви благодариме за вашата посета на нашата продавница! Без Разлика на тоа кој стил и она што боја ви се сака, само се чувствуваат слободни да не контактирате, нашата фабрика ќе ви даде најдобра цена и рака да ги прилагодите за вас...

Christia Bella Брилянтни Цветни Глод Метален Чорап Естествена Кожа, Мъжки Обувки Стягам Високо Качество Рокля Oxfords Италиански Дизайнер Апартамент

158.40 -29 % BGN 112.00

Добредојдовте на нашата онлајн продавница ! Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена...

2017 нови мъжки окото фитнес обувки Slip On Super Cool Water Shoes удобни дишащи мъжки плажни обувки Zapatos Waterproof

34.88 -46 % BGN 19.00

2017 Нови Мажите Мрежа Фитнес Чевли се Лизга На Супер Кул Вода Чевли Удобни Дише во машка Плажа Чевли Zapatos ВодоотпоренСтил : Секојдневен ЧевлиГорниот материјал : MeshЕдинствена Материјал : ЕВАСезона : Пролет,ЕсенГолемина : 3544Пакетот вклучува : еден пар на чевли (без кутија)Ние не сме одговорни за било обичај должност, увоз доход, други царински давачки или застои предизвикани од обичајот.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да трговија на големо.Ако одберете Кина Пост.времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена, но може да биде повеќе од 30 работни дена, како што се лошите временски услови.Ние ќе го испратите на следење на број по тоа се испрати и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.Ние прифаќаме Alipay(Зачувам услуга) тука, тоа е многу опасно за вас и нас.Сите големи кредитни картички, Moneybooker, T / T, western union се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Крокодил зърна кафяв / черен мокасини мъжки ежедневни обувки от естествена кожа рокля мъжки обувки сватбени обувки с четка

156.64 -20 % BGN 125.00

ЗАБЕЛЕШКА : сегашната цена на пазарот : 379 ДОЛАРИА Ние ви препорачуваме да изберете побрз начин на испорака...

Batzuzhi 2018 New Собственоръчно Men ' s Shoes покрит с метален чорап от естествена кожа Dress Обувки мъжки официални бизнес обувки, мъжки, голям размер 46

192.00 -39 % BGN 117.00

Се препорачуваДобредојдовте на Batzuzhi Официјалната ПродавницаВе молиме проверете ја вашата големина тука !( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM9.45 Инчен EUR39=USmen 6.5=Нога Должина 24.5 СМ9.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM9.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ10.04 Инчен EUR42=USmen 8.5=Нога Должина 26 CM10.24 Инчен EUR43=USmen 9.5=Нога Должина 26.5 СМ10.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM10.63 Инчен EUR45=USmen 11=Нога Должина 27.5 СМ10.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини...

нов прием на мъжки ежедневни дишащи стоманени носа седалките работа защитни обувки коровья велур, кожа обков, защитни ботуши защитни обувки

136.00 -48 % BGN 71.00

1.Големина информации : Ова е со висок квалитет унисекс безбедносни чевли со челик пети капа и пункција доказ челик,толку малку се тешки.Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.