• Новинка
Цветът на кожата микрофон вокали, кабелна Ухото на куката слушалки Microfone Microfono за усилвател на гласа говорител микрофон с поразително ясен звук

Цветът на кожата микрофон вокали, кабелна Ухото на куката слушалки Microfone Microfono за усилвател на гласа говорител микрофон с поразително ясен звук

резултат:
BGN 6.38
BGN 4.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики : NEWGOOD Бренд висок квалитет микрофон. На микрофон plug е 3,5 мм стандарден интерфејс. Професионален квалитет и супер перформанси. Флексибилни & прилагодливи слушалки megaphone. Може да се намали бучавата и да се направи глас да звучи повеќе од јасно

Подробности

Стил:
Микрофон Слушалки
Пакет:
ДА
Информационни материали:
Жичен
Номер На Модела:
микрофон newgood
Воспользуйся:
Конферентен Микрофон
Конвертор:
Электретный Микрофон
Полярната Модели:
Кардиоида
търговска марка:
НЬЮГУД
Тип Набиране:
Един Микрофон
Тип МегаФона:
Слушалки
МегаФон жични:
Жичен
Цвят на микрофона:
Черен
Използването На Микрофон:
засилване на глас

Избор на купувачи

Ulanzi многофункционален алуминиев статив поставка адаптер гореща обувка за монтиране на статив за iPhone 8 7plus Andriod притежателя на мобилен телефон

33.90 -20 % BGN 27.00

Опис : Вие треба Безбедност и Висок Квалитет на Телефонот Tripod Планината ,Нема ,не само за тоа ,и Мултифункција и Џеб Големина Телефон Држачот ...

Cewaal Mini Portable 3.5 mm Jack Plug Voice Mic mikrofon microfono ненасочено микрофон за записване на мобилен смартфон

5.97 -16 % BGN 5.00

Спецификации : Состојба : 100% сосема нов.Боја : ЦрнаМатеријал : Метал + сунѓеротПроизвод големина : Дијаметар 20mm X Должина 35mmПриклучокот дијаметар : 3.5 mmПриклучок тип : Директно типПакетот вклучува : 1x Мини Микрофон1...

Comica до cvm-WS50 (B) безжичен петличный UHF микрофон 6-канален с дръжка за фотоапарат DSLR смартфон iPhone X 8 HUAWEI

BGN 270.40

11178 Топла производКарактеристики : 6 Канали, Работа на Далечина До 60m (Во Отворен Простор, 30m во Бариера на Областа); Мини Tripod, Достапни за Најдобро Видео во Живо; вградениот Метален Материјал паметен Телефон Држач; LCD Екран за Прикажување на Канали и Аудио Статус; Stepless Јачина на звук Прилагодување; Реално време Аудио Надзор, со можност да биде продолжен за Конекција со LED Светло, Контрола, Tripod, Ладно чевли, итн; вградена Литиум Батерии; Преносни и Светлина;Предавателот : Канали : 6(0~5) Безжични Фреквенција : 520.00 MHz ~ 526.00 MHz Сигнал / Шум : >65d B Антена : 1 / 4 бранова Должина Жица Антената Емитува Моќ : 10d Bm Скитници Зрачење : <60d Bc Звук Губеа : <20ms Аудио Нарушување : <0.5% Аудио Влез Приклучок : 3.5 mm приклучок за Батерии : Литиум Полимер Батерија 3.7 V 1150m AH Полнење Грло : Micro USB Димензија : 85 x 59 x 16.3 mm Оперативни Температура : 0° ~ +50° Температура на Чување : 20° ~ +60°Примачот : Канали : 6(0~5) Безжични Фреквенција : 520.00 MHz ~ 526.00 MHz Сигнал / Шум : >65d B Антена : 1 / 4 бранова Должина Жица со Антената што Прима Чувствителност : 95d Bm Звук Delay L : <20ms Аудио Нарушување : <0.5% Фреквенција Одговор : 20 Hz ~ 18 KHz Аудио Влез Приклучок : 3.5 mm Приклучок за Батерии : Литиум Полимер Батерија 3.7 V 1150m AH Полнење Грло : Micro USB Димензија : 104 x 57.6 x 16.3 mm Приклучок за Полнење : 0° ~ +50° Температура на Чување : 20° ~ +60° Пакет, Вклучувајќи : 1 x Предавателот 1 x Приемникот 1 x Мини Tripod 1 x TRRS Излезни Аудио Кабел 1 x 3,5 мм Аудио Микрофон 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Правец на Muff

FM безжичен микрофон слушалки Мегафон радио микрофон високоговорител микрофон за обучение, срещи, лекции екскурзовод

12.29 -19 % BGN 10.00

Функција* Highdefinition дигитални цевка екранот фреквенција, го прави работењето повеќе лесен и удобен.* Вграден во полимер батерија, не само што може да се користи постојано се полни, и мала тежина употреба безбедност.* Едно Полнење , секогаш може да се користи повеќе од 10 часа, долго траење на батеријата!* Супер multichannel задолжително, не треба да се мешаат едни со други 200 факултативна канал!* Не постои ограничување на засилување производи, главно за да се прифати FM радио сигнали и електронска опрема со аудио плејбекот функција може да се користи веднаш во megaphone.* Мали и исклучителна, преносни, засилување функција во секое време и насекаде.* Широко се користи : предавање, туристички водич, промоција на продажба, предавања, средби, караоке, навивачите пеење и така натаму цел.* Употребата на единствен безжични FM микрофон, може да се направи двесте звучникот уреди и јавно обраќање емитува во исто време, се размислува за она што на ситуацијата.СпецификацииБоја : црнаПренос фреквенција : 87.0 Mhz да 108 Mhz 1x FM Безжичен Микрофон, Слушалки1...

Нов висок клас UHF Professional UR-88 Dual Wireless Microphone System stage Performance A two wireless microphone

BGN 133.28

СИСТЕМПревозникот фреквентен опсег : UHF 740~780 MHzФреквенција на Владата : PLLИзмена на Владата : FMСтабилност : ±30 ppmАмбиентална температура : 10℃~ +40℃Max отстапување : ±15 KHzДинамички опсег : >90d BS / N сооднос : > 98d BТ...

Mic-01 професионален пушка кондензаторен микрофон камера за Canon EOS M2 M3 M5 M6 800D 760D 750D 77D 80D 5Ds R 7D 6D 5D Mark IV

BGN 23.98

Професионални Пушка на Кондензаторот за DSLR Камера Микрофон за Canon Nikon MIC01Перформанси параметрите : Фреквенција одговор : 3015000 Hz Чувствителност : 40 d B (0d B = 1 V / Ап, на 1 KHZ) Укажува на карактеристики : еден насочен x 2 Излезна отпорност : 200ω (Ohm) Сигналзабучава радио : 76 d B (1 KHZ во 1 PA) На loudest ниво : 120 d B при 1 KHZ хармонично нарушување во 1% или помалку Спецификации : Модел : МИКРОФОН01 Бренд : Teyeleec Тоа се вклопува за DSLR апарати со 3,5 mm приклучок за микрофон со стандардна топла чевли база ( Забелешка : Ако вашата камера не се 3,5 mm приклучок за микрофон, овој микрофон нема да се вклопат .) Тип : MS (Средината на Страната) стерео жица Должина на кабел : За 11.02 инчен / 28cm Моќ барања : 3 V CR2 батеријата Батеријата : Околу 800 часа (на собна температура) Големина : 5.12 x 2.36 x 1.38 инчен / 13 x 6 x 3.5 см (L x W x H) ( не вклучувајќи диригент ) Пакет големина : 8.07 x 4.92 x 1.57 инчен / x 12.5 20.5 4cm x (L x W x H) Боја : Црна Нето Тежина : Околу 45g ( не вклучувајќи ја и батеријата ) Бруто Тежина : 4.2 мл / 119 g Pcakage листа : 1 x Прирачник 1 x Микрофон ( камерата не е вклучен, тоа е за да покаже цел само...

Търговия на едро 5 снимка памук предното стъкло микрофон гъба, капачка за защита от шума на много цветове Безплатна доставка

10.88 -8 % BGN 10.00

Производ КарактеристикиВисока пропустливост пени.Погоден за У тип жичен или безжичен микрофон .Боја : Црна / Oranged / Сино / Жолта / РозоваГолемина : L 70mm W(Max 35mm Мин 42) Tickness 10ммQ & AП : Како е Jang Pro Mic бренд ?Jang Pro Mic е Mai Yu Електронски Co., Ltd highend брендови...

Многофункционален микрофон за мобилен телефон, диктофон среща професия смартфон с микрофон свързване на слушалки

14.37 -3 % BGN 14.00

Мултифункционален Микрофон за mobilephone гласовен снимач состанок професија паметен Телефон Микрофон со приклучок за слушалки врска Карактеристики : Omni насочен кондензаторот микрофон Висок квалитет на Микрофонот е идеален за видео употреба...

Kexu микрофон вятър екран поп филтър Маска щит гъвкав професионален кондензаторен микрофон микрофон BOP Делото за запис на излъчване

15.98 -31 % BGN 11.00

1 : [Двоен Екран Мрежа Дизајн] Ефикасно да се намали plosive, ветер пречки, плунка прскање во текот на вашата снимањето или емитување, добие јасен и гласен звук.2 : [Сите Круг на Вредноста] Со 360 степени флексибилни gooseneck носителот тоа може да се вклопи во вашата работа точно и работат за вас, во секоја состојба.3 : [Силна & Стабилна Менгеме] Специјални дизајнирани менгеме може да се залепи на цврсто за сите видови на микрофонот во раце...

Поставка притежателя на 360 градуса завъртане ABS тенис на tablet PC мързелива поддръжка на притежателя скоба за Apple Samsung статив за телефон tripode

BGN 5.01

Стојат Носителот Ротира 360 степени ABS Десктоп, Таблет КОМПЈУТЕР Мрзливи Поддршка Носителот Заградата За Apple i Phone, Samsung [Материјал] : Направени од Високо Квалитетна ABS [Боја] : Црна,Бела [Тежина] : 108g[Size] : 180*32*26mmстр мастило, бела,црна,жолта : со кометал r e wСина : нема завртки 1.Omnidirectional Визија : Вертикална или хоризонтална, 360 степени Rotatable...

2.4 G безжичен микрофон палов слушалки Мегафон радио микрофон високоговорител за обучение ръководството за среща с микрофон адаптер 6.5 мм

39.95 -10 % BGN 36.00

2.4 G Безжичен Микрофон Говор Слушалки Megaphone Радио Микрофонот Звучникот За Настава Состанок Туристички ВодичКарактеристики : 1...

1бр 3,5 мм Външен клип на микрофон + кабел-адаптер за Go Pro Hero 4 3+ 3 камери

3.52 -15 % BGN 3.00

1 КОМПЈУТЕР 3.5 mm Надворешен Клип на Микрофон + Адаптер Кабел за да Одат Про Херој 4 3+ 3 КамераОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Clipза микрофон дизајн, лесен за употреба...

5шт 3,5 мм винтови съединители кабелна глава кондензаторен микрофон слушалки с микрофон Mikrafon за безжичен караоке система, Bodypack предавател

BGN 55.98

Функција : вградениот Микрофон за да ви помогне да добиете музика или глас УниНасочен Микрофон со антибучава функција...

BOYA BY-P240 пухкави открит интервю на предното стъкло съединител за пушка конденсаторные микрофони

BGN 62.40

Добредојдовте да контактирате со нас од страна на1.Тел број : 86180253809262.Mail : chinaphotosupplier @ foxmail.com3.Skype : кинафотоснабдувач.И што ќе се добие во COCOStudio се со добар квалитет.BOYA СТРАНАP240 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor МикрофониЗа НасПревозот1...

Гъвкав статив притежателя поставка за iPad Pro iPad Mini iPad Air, статив, скоба адаптер за tablet PC Pad за iPhone 8 Samsung

23.36 -40 % BGN 14.00

Универзална Tripod Планината Носителот Застане за i Pad Pro, i Pad Mini i Pad Воздухот,Tripod Менгеме Адаптер за Таблет КОМПЈУТЕР Подлога за i Phone 8 SamsungUlanzi Живеат IPad Tripod Планината Адаптер е задолжителна алатка за фотографија,видео или снимање на состанокот и слично,совршено се калибрира да удобно се вклопуваат, без оштетување на вашиот таблет...

Ветрозащитный Пуловер интервю за микрофон камера външна филм и телевизионна стрелба микрофон кожа чистачките на предното стъкло прикачване на кутията

17.42 -25 % BGN 13.00

Устата е најголемата 4.5 cm круг,може да ја промените големината со заострување на јаже3 Size да се избере 12.5 cm долги, 15см долго ,долго 22cmx

BETA57A жични микрофони професионален преносим динамичен микрофон за BETA 57 A запис на видео, аудио миксер караоке Microfone Microfono

33.97 -9 % BGN 31.00

Опис На легендарниот BETA57 A рачни професионални микрофон accentuates на топлина и јасност на олово и backup вокали...

4шт бежово лента за глава и микрофон слушалки с микрофон кондензаторен микрофон с 3.5 мм стерео мъжки Headworn Microfone Майк за безжичен предавател BodyPack

BGN 63.98

Опис Широк опсег на omniнасочен electret кондензаторот микрофон обезбедува чиста транспарентен аудио и подобрени вокал пикап со подобрена добивка пред повратни информации...

4-пинов мини XLR съединители ненасочено электретный кондензатор капсула гъвкава и сгъваема слушалка микрофон LOMEHO HM-52S2-L6

BGN 41.41

Добредојдовте на нашата продавница!HM52 S2L6 A За SHURE моделOmni Насочен Electret Кондензаторот Капсула 4 PIN Мини XLR Приклучок за Слушалки за МикрофонОпис на производот на мини двојно увовиси вградениот микрофон : HM серија слушалки микрофони се идеално одговара за вокален звукот и говорот апликација која бара многу слобода на движење...

Комплект конферентен микрофон HY100 съдържа микрофон, говорител и усилвател може да бъде продължен до безкрайност

115.20 -0 % BGN 115.00

8 Канал Gooseneck UHF PPL Безжична Конференција Табела МикрофонАко ви е потребен целосен сет на конференциски системи; ве Молиме контактирајте го нашиот продажен персонал да се направи најмногу разумен план и најсоодветниот товарни опција; Најдобри желби! Опис На ПроизводотТопла продавање на производ

Микрофон за запис на кондензатора на диафрагмата Alctron CS55 голям използван в студиото, запис и представяне на етапа

BGN 191.84

Вовед : CS55 кондензаторот снимање микрофон усвојува 34mm големи дијаграми кондензаторот капсула Тоа го прави капсулата да ги собереш на звук повеќе различни и природно...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.