• Новинка
Професионален петличный петличный скоба за вратовръзка кардиоидный кондензаторен микрофон за безжичен предавател Sennheiser BodyPack 3,5 мм заключване

Професионален петличный петличный скоба за вратовръзка кардиоидный кондензаторен микрофон за безжичен предавател Sennheiser BodyPack 3,5 мм заключване

резултат:
BGN 11.04

Брой продукти
Налично

Професионални Lavalier Lapel Вратоврска Клип Cardioid Кондензаторот Микрофон За Зајнхајзер Безжична Body Pack Предавателот 3,5 мм Lockable
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во 3 - 10 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во Царинење Време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ ќе бидат прегледани. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни Царински Давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за Царински Давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти, најдобро што може. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. И ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да се поднесе тужба против логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да ја врати стоката. Гаранција & Одржување : Ние нудиме половина месец слободна замена. Купувачите треба да поднесе барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да сноси превозот на трошоците за враќање. СОВЕТИ : Пред враќање на предмети, ве молиме потврдете го со нас адреса и логистика метод. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се справи со нив веднаш штом ќе добиете предмети. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е значително важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 започнува, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем, ние ќе го цениме тоа многу ако можете да контактирате со нас, прво, пред да закуп никакви негативни повратни информации. Ние ќе се чувствувам должен и да се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со нашата најдобра услуга. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е на погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Производ Опција Листа Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Ако има нешто нејасно или сакате да добиете повеќе помош, можете да додадете мојот skype : chuangyidai#hotmail.com или на МСН : chuangyidai#live.com

Подробности

Пакет:
ДА
Стил:
Микрофон Слушалки
Информационни материали:
Жичен
Тип Набиране:
Един Микрофон
Конвертор:
Кондензаторен Микрофон
Номер На Модела:
Великобритания-003
търговска марка:
УКИНГМЭЙ
Полярната Модели:
ненасочено
Воспользуйся:
Сценичното Представяне На Безжичен Микрофон

Избор на купувачи

Cewaal Mini Portable 3.5 mm Jack Plug Voice Mic mikrofon microfono ненасочено микрофон за записване на мобилен смартфон

5.97 -16 % BGN 5.00

Спецификации : Состојба : 100% сосема нов.Боја : ЦрнаМатеријал : Метал + сунѓеротПроизвод големина : Дијаметар 20mm X Должина 35mmПриклучокот дијаметар : 3.5 mmПриклучок тип : Директно типПакетот вклучува : 1x Мини Микрофон1...

Wholesale5pcs*Broadcast Studio Микрофон Mic Suspension Бум Scissor Arm Stand

BGN 22.16

Боја : ЦрнаПрофесионални Емитува Микрофон стојатСите челична конструкција, цврсти и издржливиСтабилна, Тешки, и ПрифатливаПакет Содржина : 1 x Режа микрофонот во рака стојат 1 x Стандард микрофон клип за рачен микрофони 1 x Чудак стил на табела монтажа менгеме 100% Сосема Нов.Лесно да се качи на вашата работна масаза радио емитување студио, глас преку услуги и audio recording studiosEnhanced режа суспензија микрофон стојатДвојно во загради оружје обезбеди дополнителна силаСтандарден микрофон клип да се качи било стандардна големина рачен микрофон

4шт Mini XLR 3 Pin TA3F Headworn кондензаторен микрофон слушалки с микрофон микрофон за SAMSON безжичен караоке система, Bodypack предавател

BGN 57.58

Функција : вградениот Микрофон за да ви помогне да добиете музика или глас УниНасочен Микрофон со антибучава функција...

Bluetooth Безжична кондензатор оригинален моден WS858 Magic Karaoke микрофон за мобилен телефон, плейър, микрофон Пеене високоговорител запис

BGN 41.58

Опис : 1, Повеќе функции : ова е магија микрофон +bluetooth звучници,можете да к песна и сними песна од игра вашата песна !2, Лесен за ракување : нема потреба од било возачот,можете да се поврзете bluetooth пее без жица во секое време, било каде3, Одличен звук : се постигне реално ниска бучава и висока верност,глас јасно,деликатна4, Поддршка К песна СТАН : WS858 поддржуваат android и ios,поддршка на сите К песна СТАН,може да се стави sdкартичката .Feauters : Пикап : КондензаторотReverb Режим : Echo reverberationИзлезна Моќност : 5 WФреквентен Опсег : 100 Hz10k HzПолнење Напон : 5 VГлавна Точка Големина : Прибл...

Безплатна Доставка! 3шт високо качество 845 професионален динамичен супер-кардиоидный караоке с вокал жични микрофони Microfone Microfono Mic

BGN 97.38

Бесплатен Превозот! Висок Квалитет Верзија Cardioid Микрофон Намали Преку Меша со Оваа Неверојатна Микрофон.! направи голема сензација во светот на настап во живо со својата Динамична Серија динамичен микрофони, а целото семејство на алатки што обезбедуваат се што ви треба да свирка како про! Овој вокал микрофон карактеристики тесна supercardioid шема и neodymium елемент, да им се овозможи да пробив микс и да добијат многу повеќе добивка пред повратни информации од било cardioid микрофон...

Микрофон за запис на кондензатора на диафрагмата Alctron CS55 голям използван в студиото, запис и представяне на етапа

BGN 191.84

Вовед : CS55 кондензаторот снимање микрофон усвојува 34mm големи дијаграми кондензаторот капсула Тоа го прави капсулата да ги собереш на звук повеќе различни и природно...

BOYA BY-MM1 Compact On-Video Camera Microphone Youtube Vlogging Recording Mic за iPhone Nikon DSLR Canon Smooth Q Feiyu Gimbal

BGN 63.92

BOYA СТРАНАMM1 Компактен На Микрофон, Камера за Видео на Youtube Vlogging Снимање Микрофон за i Phone Nikon Canon dslr фото Мазна П Feiyu Gimbal Преглед На BOYA СТРАНАMM1 е cardioid микрофон, кои се специјално дизајнирани за да се подобри квалитетот на звукот на видео врз основа на изградиво микрофони...

Mini XLR 3 Pin TA3F Plug кабелна глава кондензаторен микрофон слушалки с микрофон за безжичен караоке система SAMSON Bodypack предавател

BGN 13.58

Функција : вградениот Микрофон за да ви помогне да добиете музика или глас УниНасочен Микрофон со антибучава функција...

BETA57A жични микрофони професионален преносим динамичен микрофон за BETA 57 A запис на видео, аудио миксер караоке Microfone Microfono

33.97 -9 % BGN 31.00

Опис На легендарниот BETA57 A рачни професионални микрофон accentuates на топлина и јасност на олово и backup вокали...

STARAUDIO Pro PA DJ Stage Church 4CH VHF безжична Петличная слушалка микрофон система на Mic SMV-4000B

207.94 -5 % BGN 198.00

STARAUDIOSTARAUDIO SMV4000 B Про PA DJ Фаза Црква 4 CH VHF Безжична Lapel вградениот Микрофон Систем за МикрофонОпис на производот : STARAUDIO SMV4000 B е високо квалитетна професионална и сигурна 4 канал VHF безжична Рачни или вградениот микрофон системи...

Търговия на едро 5 снимка памук предното стъкло микрофон гъба, капачка за защита от шума на много цветове Безплатна доставка

10.88 -8 % BGN 10.00

Производ КарактеристикиВисока пропустливост пени.Погоден за У тип жичен или безжичен микрофон .Боја : Црна / Oranged / Сино / Жолта / РозоваГолемина : L 70mm W(Max 35mm Мин 42) Tickness 10ммQ & AП : Како е Jang Pro Mic бренд ?Jang Pro Mic е Mai Yu Електронски Co., Ltd highend брендови...

Многофункционален микрофон за мобилен телефон, диктофон среща професия смартфон с микрофон свързване на слушалки

14.37 -3 % BGN 14.00

Мултифункционален Микрофон за mobilephone гласовен снимач состанок професија паметен Телефон Микрофон со приклучок за слушалки врска Карактеристики : Omni насочен кондензаторот микрофон Висок квалитет на Микрофонот е идеален за видео употреба...

Безплатна Доставка!! Високо качество, подмяна на топка на главата на окото микрофон решетка аксесоари за BETA58 BETA58A SM58 SM58SK SM58LC

12.64 -5 % BGN 12.00

Бесплатен Превозот!!Врвен Квалитет На Топката Главата Мрежа Микрофон Решетката Така вашето дете, влегле во гаража, еден ден, и се користи за микрофонот како чекан....

Ulanzi многофункционален алуминиев статив поставка адаптер гореща обувка за монтиране на статив за iPhone 8 7plus Andriod притежателя на мобилен телефон

33.90 -20 % BGN 27.00

Опис : Вие треба Безбедност и Висок Квалитет на Телефонот Tripod Планината ,Нема ,не само за тоа ,и Мултифункција и Џеб Големина Телефон Држачот ...

5шт мини конектор 3.5 мм вратовръзка на ревера микрофон яка клип петличный микрофон за безжичен Beltpack DSLR камера аудио рекордер лекция

BGN 22.02

Мини Микрофон Клип Lavalier Lapel Кондензаторот Omni Насочен Снимање Микрофон Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Клип Микрофон за да ви помогне да добиете музика или глас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.