• Новинка
Funlife барок устойчива на плъзгане подови стикер, геометрия шестоъгълник мат дизайн на стикер на стената, самоклеящийся водоустойчив начало декор баня

Funlife барок устойчива на плъзгане подови стикер, геометрия шестоъгълник мат дизайн на стикер на стената, самоклеящийся водоустойчив начало декор баня

резултат:
BGN 27.18
BGN 23.00 -15 %

Брой продукти
Налично


2885599547846397 кат филм US $ 33.99 /парче US $ 14.40 /парче US $ 28.00 /парче US $ 16.00 /парче
Професионални 3 D Ѕид Налепници Производител
Вашата Домашна Декорација Советник
Ова е Rapheal Caffrey (Продавница Бр 1973134).id..com/store/1973134
Funlife е професионална дома декор снабдувач.
Ние се фокусира на производство на Безбедноста, животната Средина Пријателски и Ексклузивни Дизајнирани производи.
> Професионален : 10 години на производство, искуство;5 години на меѓународната трговија; Секоја постапка е прегледано сериозно.
> Ексклузивно : Над 50 луѓе на дизајн тимот; Производи и убави и практични.
> Безбедност : Најдобрите материјали кои имаат SGS Безбедност стои помина;се Исполнат Европската Унија Играчки Безбедност Стандард.
> Добра Услуга : 100% Квалитетот увери.Сите услуга снабдување од страна на самите себе.
> Funlife ® Ексклузивни Прозрачна Месечината Ѕид Налепници. Добиете повеќе светлечки дома декор за да ја обновите вашата соба заедно.
Производ Параметри Бренд FUNLIFE Изгледот Големина 20cmx23cmx10pieces Материјал ЕКО-пријателски ПВЦ со twill пропадна-доказ филм Производ Тежина 180g/360g/540g Пакување Големина 21cmx23cm Пакување Начин Opp вреќа Заврши Големина 20cm x23cm x10/20/30pcs Совети се Однесува на мазни, па дури и мат Забелешка производот што сте го добиле содржи 10/20/30 делови ,Оваа точка е DIY производ,тоа треба да се стави заедно со себе Пакетот Вклучува 10/20/30x ПВЦ Налепница
> Лесно да Лупам и Стап.
> Лесно да се отстрани и да додадете.
> Се однесува на било каква мазна, масна, чиста и сува површина (не за деликатни или текстура површини).
> Остава леплива остатоци зад по отстранети .
> Прифаќаме само Плаќање на Ali Express како што е подолу :
> Голема го цениме за навремено плаќање. Неплатени цел ќе бидат затворени од страна на по 14 дена, без примање на исплатата.
> Бродови во светот од Кина, (Освен некои земји и APO/FPO)
> Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно.
> Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
> Проценува времето за испорака е зависеше од дестинацијата земји. Транзит пати може да варираат. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување во текот на празниците.
> Даноци и давачки се единствена одговорност на купувачот. Не се вклучени во понуда.
> Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме Контактирајте со Нас . Ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро.
> Време На Испорака : (Стандард За Испорака)
Политика На Враќање :
> Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.
> Ве молиме Контактирајте со Нас ако не сте задоволни со објектот по добиле.
> Неисправни ситуација : 100% наплата ако објектот е скршен при пристигнувањето,ве Молиме да ни ги испратите на јасни слики за да го покаже тоа е скршен во рок од 7 дена по породувањето.
> Можеме да го прифатиме врати во рок од 7 дена ќе се примени предмети, ако тоа не е поврзан со точка на квалитет, купувачите треба да си дозволат на превозот надомест. Ние ќе рефундирање на дека без оригинални превозот надомест по предметот пристигнува нашиот магацин.
Работно Време :
> Ние ќе ви одговори на вашата порака или E-mail во рок од 1-16 часа.
> Нашите работно време : понеделник-петок
9 : 00 am-22 : 30 часот (GMT+ 08 : 00 Пекинг)
1 : 00 am-14 : 30 часот (GMT+ 00 : 00 Лондон)
19 : 00 часот-08 : 30 am (GMT - 06 : 00 САД/Канада)
Ви благодариме и имаат убав ден.

Подробности

Размер:
20cmx23cmx10pieces
търговска марка:
гей живот
Стил:
Европа
Класификация:
За Хладилник,За Плочки За Стени, Мебели Стикери,Подови Стикери,Стикери Прозорец
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Спецификация:
Multi-piece Package
Номер На Модела:
DB050T
Материал:
PVC
Тема:
Модел
Сценарий:
Етаж
Код На Цензора:
DB050T
Размер:
20cm*23cm*10pieces
Характеристика:
Анти -- выскальзование водоустойчиво, собственн-прилипатель, доказателство масло, Mildew влага
Предложете Място:
Баня, кафене, Кухня, всекидневна, мебели
Материал:
Екологично чист PVC с саржевой плъзгане филм

Избор на купувачи

абстрактно изкуство Момиче с риба купа август Макке картини върху платно високо качество на ръчно рисувани

171.20 -14 % BGN 147.00

Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Девојка со Риба Сад Ориентација : Хоризонтална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2.54 см)...

JQHYART фигура платно изкуство Едгар Дега танци балерина класически стенни картини за хола домашен интериор печатна живопис

29.84 -50 % BGN 15.00

· Разумна цена Ние може да ви помогне штрајк многу рамнотежа помеѓу квалитет и цена.Примерок цена може да биде наплата по ред се потврдува.· Добар квалитет...

Петолъчна звезда устните неонова светлина знак за детска стая украса осветени вечерни аксесоари за декорация на стени знак лампи за дома интериор

30.24 -34 % BGN 20.00

Ѕвезда петокрака на Усните Неонски Светлина Знак Деца Соба Декорација Запалени Партија Материјали Ѕид Декорација Знак Светилка Дома Декор Големина : петокрака Ѕвезда Неонски Знак 28x27.5x2 cm Усни Неонски Знак 27.5x14.5x2 cm мери со лице, Можеби има 13 см грешка...

Рядка династия Цин двойка прекрасни китайски колекции бронзова статуя на статуя на кон Безплатна доставка

124.78 -20 % BGN 100.00

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

1 чифт виси завеса пискюл съединителни обтегач на ремъка за декорация на дома

4.46 -10 % BGN 4.00

1 Пар Вратата Ѕид Закачалка Висока Имитација Кристална Топка Beaded Tassel Tiebacks Holdback Дома Windows Завеса Вратоврска Грбот ДекорацијаКарактеристики : Tassel завеса tieback / holdback.Тоа е украсени со бела боја Мушка & tassel.Можете директно врзани во завеси или користење со Кука.Тоа може да се користи како завеси tieback, вратата закачалка, ѕид закачалка други различни цели.Висок имитација кристална топка...

5 Панел Belle Afrique Плакат Модерен Начало Декор На Стените Животно Слон Живопис Платно Изкуство Печат Картина За Хола Домашен Интериор

16.00 -50 % BGN 8.00

МатеријалВодоотпорен Платно Високо квалитетни Материјали .КвалитетААА+ Висок квалитет.Пад На ПревозотНие обезбедуваме капка превозот услуга.Премиум Квалитет, Добра Услуга, Брза ИспоракаУслуга На КлиентитеНие не прилагодено печатење платно и нудат фото сплит услуга...

JIA-GUI ЛУО High 12CM китайски керамични вази домашни аксесоари сухи цветя и декоративни цветни контейнери за украса

41.60 -30 % BGN 29.00

Име на производ : Вазна Материјал : Керамички Процес : боја на глазура Димензии : 12 CM*10СМ*9 CM Поставени простор : семејството, кафе, вино стојат, канцеларија, продавница Забелешка : производот не содржи вештачки цвеќиња

Чиста мед Зодиак плоско огледало бронзова огледало огледало клюки залата на градската Къща зъл дух фън шуй висулка

BGN 31.98

добредојдовте во мојата продавница>Чист бакар Хороскопски рамно огледало бронза огледало огледало озборувања огледало сала градот куќа зол дух Фенг Шуи pendantСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

LEC light color Solid furniture Repair Marker Pens, дървени подове, ремонт пълнител дефект драскотина пастели коректор боя дръжка

9.49 -5 % BGN 9.00

4 PCS LEC темна боја Солидна мебел Поправка Маркер Пенкала, дрвени подни поправка на додатен дефект нула боички Concealer 1 lot= 4 парчиња

Чашата за кафе на сърцето винилови стикери за стена за кафе любов романтично изкуство стикер декорация на дома кухня стикери за стени подвижна Z124

12.75 -22 % BGN 10.00

Добредојдовте на нашата Продавница !Ве молиме прочитајте ги опис на производот и се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања!Големина (1 инч =2.54 см) : 30 см широк x 47 см висок42 см широк x 65 cm високи56 см широк x 87 см висок~~ ЗА ПРОИЗВОДОТ ~~ * Овој производ е еден време за апликацијата...

гигантски морски кон водолаз подводна фантазия AT075 плат плакат печат избор за стенен изкуство интериор на стаята за декорация на дома (рамката на разположение)

19.84 -45 % BGN 11.00

Добредојдовте На Pipeng Продавница! ОписНашата продавница специјализирана за сите видови на парична казна постери за на ѕид уметност соба оркестарот домашна декорација...

12 бр 38 мм K9 оптичен прозрачни crystal Prism украшение Ловец на Слънцето стъклени топки за полилеи Кристални лампа Призма част

15.68 -11 % BGN 14.00

12 компјутери 38 MM K9 Оптички Јасно Кристал Призмата Украс Suncatcher Стаклени Монистра За Лустери Кристал Светилка Призмата ДелСите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло ,не било на доградба на акрилни или palstic~Име : 76 mm кристал pendantГолемина : 76 mmQulity levle : k9 стакло АААБоја : транспарентнаУпотреба : кристал монистра за свадба,завеса,дома декорација ,елка,лустерот деловиМини цел : 6 компјутери / многу,ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе им даде на нашата најдобра цена

COLORFULBOY очила котка на стената на изкуството отпечатва платно за Боядисване на стенни картини за детска стая карикатура, плакат скандинавски стил децата украса

7.63 -21 % BGN 6.00

Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., Испраќање и наплата се вашите опции...

Стикер За Стена Цитати За Книгите Стая Без Книги Прилича На Тяло Без Душа Стикер На Стената Винил Начало Декор Стенно Изкуство M202

BGN 12.62

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака...

Творчески Керамични Занаяти Творчески Начало Декор Хол Фън Шуй Бижута Сладък Малкият Буда Дзен Саксийни Украса

31.30 -39 % BGN 19.00

Креативни Керамички Занаети, Креативни Дома Декор Дневна Соба Фенг Шуи Накит Симпатична Мала Буда Зен Potted ДекорацијаГолемина : Црвена 10 * 6,9 см, Сина 7.8 * 6,9 см, Жолта 8.8 * 8.9 cm жанила 8.7 * 6.8 cm Материјал : Zisha Тао Забелешка : прирачник за мерење ќе имаат 12 cm грешка...

Monuntain and river silk painting scroll живопис traditional Grass живопис Chinese wash живопис

32.00 -25 % BGN 24.00

ТОА Е 100% СЕ СУПЕР КВАЛИТЕТ .Постојат два вида на големини може да се избере : 100cmx30cm , 140cmx45cmМатеријали : СвилаЗелена пакет : Жолта пакет : За плаќање : Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .За превозот : Бесплатен превозот ќе ја испрати преку Кина пост воздух mail ...

DCTAL Coffee Sticker Cup Decal Cafe Poster Рибка Art Wall Decals Pegatina Quadro Parede Decor Mural Coffee Sticker

30.40 -31 % BGN 21.00

Кафе Налепница Кафе Decal Кафе Налепница Храна Decal Кафе Постер Винил Уметност Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Кафе НалепницаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

(Без рамка) 3 бр./компл. ръчно рисувани с маслени бои голяма съвременната абстрактна живопис на номерата на стенно изкуство розово цвете лотос

40.64 -14 % BGN 35.00

DIY Слика Од Броеви комплет е идеален вовед за да се задоволства на слика, без оглед на искуство или возраст...

Начало Декор Платно Printed Pictures Wall Art 5 Бр. Тайван Синя Четиридесет Картини За Хола Животни Плакати Рамки

16.00 -50 % BGN 8.00

МатеријалВодоотпорен Платно Високо квалитетни Материјали .КвалитетААА+ Висок квалитет.Пад На ПревозотНие обезбедуваме капка превозот услуга.Премиум Квалитет, Добра Услуга, Брза ИспоракаУслуга На КлиентитеНие не прилагодено печатење платно и нудат фото сплит услуга...

Бира Маас Алфонс Муха живопис декоративно изкуство ръчна изработка високо качество

246.40 -14 % BGN 212.00

Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Пиво на Meuse, 1897 Ориентација : Вертикална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2.54 см)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.