• Новинка
А02 пет LED яка шарени pet dog nylong light яка светоизлучающий яка версия на батерията и USB акумулаторна версия

А02 пет LED яка шарени pet dog nylong light яка светоизлучающий яка версия на батерията и USB акумулаторна версия

резултат:
BGN 3.66
BGN 3.00 -18 %

Брой продукти
Налично


A02 LED Светло Миленичиња Куче Јака Батеријата Верзија & USB наплаќа
НОВИ Пристигнување во Март 2018.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент.
Појавување на LED поводник, ве Молиме кликнете на сликата за да ги видите деталите!
Со цел да се спречи светлата од се притисне и блескави на за време на испорака, ние да се направи мала пластична фолија за да се престане да се префрлат. Кога ќе добиваат јака, само да го повлече овој филм излезе и светлата ќе работат.
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : најлон + LED Светло PP (јака помош на два CR2032 копчето батеријата. ) Тип : Прилагодлив Режим : 4 режими, Долги светла. Блиц. Бавно flash,исклучете ја ( од Страна на префрлување контрола) Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, розова,Црна LED боја : Исто како јака боја Освен Црна. Црна јака емитира бела светлина. ДВЕ ВЕРЗИЈА : БАТЕРИЈАТА ВЕРЗИЈА : Батерија : 2 ПАРЧИЊА CR2032 ( вклучуваат ) копчето батеријата -управувано на животниот век на Батеријата : 60-80 часа, нормални 2-3 месеци ; батеријата може да се заменливи , погодност продавници или супермаркети се достапни . USB ПОЛНЕЊЕ ВЕРЗИЈА : Вие Нема да се пречи да купат нова батерија кога го снема. препорачуваме оваа верзија. Големина : Големина : S, M,L,XL . (Ве молиме да остави малку простор за вашето домашно милениче вратот кога го изберат големина.) S = Ширина од 2,5 CM * Должина (22-40) CM Погоден за кучиња чиј врат е помеѓу 22 и 40 см. M = Ширина од 2,5 CM * Должина (32-50) CM Погоден за кучиња чиј врат е помеѓу 32 и 50cm. L = Ширина од 2,5 CM * Должина (48-60) CM Погоден за кучиња чиј врат е помеѓу 48 и 60 cm XL = Ширина од 2,5 CM * Должина (60-70) CM Погоден за кучиња чиј врат е помеѓу 60 и 70cm Introction : Најлон LED Осветлување Миленичиња Куче Безбедност јака, лесен и удобен за носење и да се отстрани со тока. Идеален за одење во текот на ноќта и да се забавувате.Shinning во мракот не само што го прави вашиот прекрасна милениче уникатен, но, исто така одличен начин да се обезбеди и вас и вашето домашно милениче безбедност. Со CE, ROHS, EN471 водоотпорен , чистење пренослив електронски дел на производот е погоден за темна околина или за прошетка на кучето во текот на ноќта , отворено и домашно милениче движење низ светла оптички влакна светлина, од предупредување , додека изразување на индивидуалноста , моден дизајн мода , ден или ноќ, кога ќе го вклучите и исклучите светлото емитуваат функција се погодни за домашно милениче користат Пакет содржи : Батерија Верзија : 1x Најлон Милениче Led Безбедност Светлина Јака USB полнење Верзија : 1x Најлон Милениче Led Безбедност Светлина Јака + 1 X USB кабел Реална слика
ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Подробности

Размер:
S Neck 22-40 cm, M Neck 32-50 cm, L Neck 48-60 cm, XL Neck 60-70 cm
Тип:
Куче
Материал:
Найлон
Характеристика:
Осветителни устройства
Модел:
Шарени
търговска марка:
Хайде погладим
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Тип Яка:
Основните Яки
Тип:
Яки

Избор на купувачи

Pet Dog Harness Leash Training Walk Жилетка За Малки До Средни Кучета Cat Harness With Leash Set Chihuahua Dropship Pet Products 8529

18.40 -40 % BGN 11.00

Плаќање Ние прифати исплата од aliexpress вклучувајќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб Пари и банкарски трансфер...

FG09 Безплатна доставка мода Пет куче деним каишка, сбруя комплект регулируеми куче Жан яка верига котка въже колан ходене олово

10.99 -18 % BGN 9.00

FG09 Нови Пристигнување Мода Миленичиња куче Тексас Поводник се Подигнат Поставите Прилагодливи Куче Жан Јака Синџир Мачка јаже појас Одење доведе Карактеристики Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Фармерки leashes Боја : Црвена, Црна,сина погоден : Мали и средни кучиња Големина XS : Ширина 1.0 CM Подигнат Биста 2842 CM , погоден за кучиња кои тежат 1 2.5 kg...

24 бр. / лот куче виси етикет на диск диск Пет ID емайл аксесоари яка колие с висулка Безплатна доставка

BGN 28.14

2017 Мода Симпатична Прилагодено Куче Ознака Персоналните Врежани Кучиња Мачка беџ Пет Јака Pendant За Маче Кученце кучеСпецификации : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 24 компјутериТип : Пет ознакаОбјектот материјал : МеталОбјектот големина : 25mmМода и прекрасен дизајнМногу видови на кучиња шема ознаки

Mogoko Leather Персонализирани Нашийници За Кучета Малки Кученца Custom Cat Пет Name Phone Collar Безплатна Гравиране За Малки, Средни И Големи Кучета

9.57 -16 % BGN 8.00

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис На ПроизводотГОЛЕМА ПЕРСОНАЛНИТЕ ПЕТ ЈАКАДодадете ги вашите куче(мачка) име, телефонски број, адреса, екстра телефон, или да бидат креативни и да додадете било кој текст што сакате да ја вашето домашно милениче ID плоча врежани Куче Јака...

MUTTCO retailing self-designed fashionale собственоръчно dog leash The BROWN SUIT dog collar 5 размери нашийници и каишки за кучета UDL039

14.24 -16 % BGN 12.00

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајниран fashionale рачно изработени куче поводник НА БРАУН ОДГОВАРААТ на куче јака 5 големини куче јаки и leashes UDL039 Опис Прилагодливи кожа вратот гердан...

В а23 Brand Pet Dog Double buffer leash headed пет tow въжето Dog Coupler Twin Lead 2 Way Пет Leash Dogs Walking Дърва Safety

8.61 -7 % BGN 8.00

A23 Бренд нови Миленичиња Куче бафер Двојно поводник на чело милениче влече јажето Куче Спојка Близнак Доведе 2 Начин Милениче Поводник Кучиња Одење Splitter БезбедностSprcification : Име на производ : бафер двојна глава јажеМатеријал : ПП+ Метал + Силна гумени бендотБоја : Црвена, Сина, ЦрнаГолемина : Широк= 2.0 cm ,Стигнале растојание =5080см , Целата должина 105cmНето тежина : 100gSuitabel за мали ans mediun кучињаПакетот вклучува : 1*Куче двојна глава поводник За нас : Производи : Сите наши производи се користи Екопријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка...

Высокоэластичный Найлонов Отразяваща Каишка За Кучета С Поясным Колан Hands Free Регулируема Каишка За Домашни Кучета Night Outdoor Training Products

32.99 -39 % BGN 20.00

ИНФОРМАЦИИВисоко Еластична Најлон Рефлексивни Куче Поводник Со Половината Појас Рацете Слободни Прилагодливи Миленичиња Куче Поводник Ноќ На Отворено Обука ПроизводиКарактеристики : Тесни најлон јаже, не е лесно да се пробиеСлучај на светлината е анти, висока безбедност факторДвојна рачка дизајнВисоко еластична еластична бенд делува како тампонБесплатни вашите раце, се повлече трендМатеријали : НајлонБоја : Црвена / ЗеленаГолемина : M(прилагодливи)Појас Ширина : 2.5 cmПрилагодување на опсегот : Појас : 70145cmВлечење јаже : 130190cmПакет се вклучени : 1 x Половината Појас1 x Рефлексивни Куче ПоводникВе Молиме Имајте Во Предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешкаПоради Различни Монитор, бојата може да има разлика0704126 СЛИКИПРЕВОЗОТ...

Трипътен каишка за домашни любимци регулируема тройна каишка за кучета за една/две/три малки средни кучета, котки пет доставки каишка

22.93 -8 % BGN 21.00

Три Начин Миленичиња Куче Поводник Прилагодливи Тројно Куче Поводник за Една / Две / Три Мали Средни Кучиња, Мачки Милениче Материјали ПоводникМатеријали : НајлонПоводник прилагодлива должина : 5587cmСите должина : 144170cmСе применуваат за : Мали Средни Куче

A20 LED найлон Пет нашийник за кучета и нежна висулка набор от пет мига яка, окачване 2 в 1

4.78 -16 % BGN 4.00

A20 Блескав Миленичиња Куче Јака и pendant сетНОВИ Пристигнување во април 2018.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент.Појавување на LED поводник, ве Молиме кликнете на сликата за да ги видите деталите!Со цел да се спречи светлата од се притисне и блескави на за време на испорака, ние да се направи мала пластична фолија за да се престане да се префрлат...

3 Размер Регулируем Мек Карикатура Найлон Пет Cat Dog Doggie Куче На Каишка Каишки Колан, Каишка Дърпане На Въже Ходене Доставка На Случаен Цвят

BGN 2.78

Имаме многу видови бои и тоа ќе испрати случајно,ве молиме да се разбере,ви благодарам.Опис : Материјал : ПолиестерБоја; како слика шоуГолемина : Влечење јаже должина 120cmS : ширина 1.0 cm ,градите големина 2540cm, погоден за мали миленичиња тежина под 5kg, како што се pomeranian, играчка poodle;М : ширина 1.5 cm ,градите големина 3045см, погоден за домашни миленичиња тежина под 7.5 кг;L : ширина 2.0 cm ,градите големина 4060cm, погоден за домашни миленичиња тежина под 10kg.Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1 сет Миленичиња Куче Куче Поводник Води Подигнат Појас ВлечењеНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 3cm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

20 бр/лот алуминий персонални гравиране Пет ID куче Етикет за идентификация на потребителски име адрес телефон форма на сърце

BGN 7.98

Тип : Двоен Двострано Куче беџ Материјал : Алуминиум Облик : Срце Облик Функција : Можете да engrave вашето домашно милениче име или вашиот телефонски број на ознаки ...

Нов прием на голямо куче колани мека модел жилетка на супер качество на силна голяма куче тренировочная сбруя от XS до XL

7.66 -9 % BGN 7.00

Шепа гума воздух мрежа мека куче подигнат Материјал : 100% полиестер ве Молиме бидете сигурни дека се подигнат' вратот отворање ако се доволно големи за да се вклопи во вашиот пес е преку глава...

Найлон 1000D тактически военен полицай на каишка за дресура на кучета ластични маншети

14.14 -29 % BGN 10.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 1000 D Најлон Боја : ACU Маскирна, Каки, Војска Зелена (прикажано како на сликата) ГОЛЕМИНА : (Прибл.) Должина : 104139cm / 40.9454.72 инчен (Средно еластичен дел е растеглив) Ширина : 2.5 cm / 0.98 инчен Тешки со голема отпорност на триење, отпорност на кинење и боење Побезбедно и плус големина кука, па дури и од big dog не може да се ослободи од неа Clasps и конектори се издржливи На кука може да издржи 100kg тензија Ова куче поводник имаат еден сообраќај се справи и една рачка Наменета за одење во различни средини куче поводник помага да се контролира вашето куче кога надвор на прошетка, Измијте и исушете на ниска топлина за чистење Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

PD06 New Pet Dog cat LED Collar Night Safety Glow Мигащи Cat Dog Collar Led light Luminous USB-Rechargeable & version Battery

BGN 3.98

D06 Светлина Миленичиња Куче Јака USB rechargerableНОВИ Пристигнување во Ноември,2017.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент.Појавување на LED поводник, ве Молиме кликнете на сликата за да ги видите деталите!Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : најлон + LED Светло PP (јака помош на два CR2032 копчето батеријата...

Естествена кожа с големи яки аксесоари за домашни любимци шипастые аксесоари за голямо куче колие домашни животни продукт яка halsband hond

BGN 13.89

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Вистинска Кожа го Изнесе На Додатоци Животни Резерви За Големо Куче Ѓердан Миленици Производ Јака halsband hond Предмет Тип : кучиња, јаки / Пет јаки / големи кучиња, јаки Големина ширина Јака XS 5.0 cm 3846cm S 5.0 cm 4351cm М 5.0 cm 4856cm L 5.0 cm 5361cmdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Малък размер куче, котка ветеринарен лекар елизаветинский яка конус ранозаживляющий скоба син размер XS, M, L

BGN 12.78

Исцелување Заграда : 1 Лесни, флексибилен и транспарентен пластика овозможува на домашни миленици да се види од страна на страна...

2 Way Real Leather Coupler Dog Walking Leash Dual No Tangle Lead For Dogs 2 Good For Small Medium Breeds Brown

BGN 22.38

Бренд вистинска кожа куче поводник, висока гаранција за квалитет.Вистинска Кожа,трајни,меки,силни и удобно.Висок квалитет на snap кука, ' рѓа и корозија отпорни на хардвер, неисчезнува, ЗДРАВ.Оваа кожа куче поводник се вклопат за повеќето кучиња,(Мала) или Medium (средна Раси)Функција : Отстранлив близнак спојка за шетаат две кучиња.Сите клипови оска, па затоа кучињата не се испреплетени и да си одат низ круговиПогодно за прошетка 2 кучиња заедноБоја : КафенаГолемина : 2 начин поводник должина : 56cm(22") ,0.8 см широк 1 начин поводник должина : 64cm(25"),1.6 см широк Вкупна должина : 130cm (52")Бесплатен превозот за повеќето земји...

Мека кожа Seude планински кристал кучето за кучешки каишки Bling мек лък кученце нашийник за домашни любимци на малки средни породи аксесоари за домашни любимци

7.10 -1 % BGN 7.00

Големина на : XXS Ширина 1.5 cm Вратот 1521cm Должина 25 смXS Ширина 1.5 cm Вратот 2026cm Должина од 30 смS Ширина 1.5 cm Вратот 2632cm Должина 36 смМ Ширина 2.0 cm Вратот 3238cm Должина 42 цмL Ширина од 2,5 cm Вратот 3745см Должина 50 cmXL Ширина 3.0 cm Вратот 3745см Должина 56 cm2 XL Ширина 3.0 cm Вратот 3745см Должина 61 смБоја : како на сликата покажуваПакет се вклучени : 1 buc Пет Јака Забелешка : 1.Големината мери со рака , па тоа може да имаат малку 12 cm разлика...

MUTTCO retailing self-design нашийник за кучета дърво Поли от сатен и найлон жълт, зелен и кафяв размери 5 нашийник за кучета и каишка UDC031

14.24 -16 % BGN 12.00

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајн куче јака ДРВОТО поли сатен и најлон жолта зелена и кафеава 5 големини куче јака и поводник UDC031 Опис Прилагодливи кожа вратот гердан...

G61 Solar Chargeable LED Pet Dog Collar Night Safety Светлоотразителни Glow Мигащи Cat Dog Collar USB акумулаторни водоустойчив яки

18.54 -14 % BGN 16.00

G61 Соларни Наплаќа LED Миленичиња куче Јака Ноќ Безбедност Рефлексивни Сјај Трепка Куче, Мачка Јака USB Полнење Водоотпорен Јаки [ Услов : ]100% Сосема Нов и Висок Квалитет на [име на Производ] : Нова Енергија пет јака [карактеристики на Производот : Прозрачна & рефлексивни [Производ Материјали : Најлон мрежа, пластика, соларни панели, метал [Карактеристики] : Соларен еколошки батерија [Производ] Рели : за 200 KG [Производ] живот : околу 14 часа на непрекината долги светла [] Полнење време : сончево време на полнење : за 8 часа полнење преку USB време : околу 2 часа ЗАБЕЛЕШКА : Соларна време на полнење е под влијание на интензитетот на сонцето Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, розова,бела LED боја : Исто како јака боја, Големина : S...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.