• Новинка
Осеяна с преливащи се цветове на дъгата пайети пайети за дизайн на ноктите и изкуство и занаяти направи си САМ украса на 1 опаковка=240 г

Осеяна с преливащи се цветове на дъгата пайети пайети за дизайн на ноктите и изкуство и занаяти направи си САМ украса на 1 опаковка=240 г

резултат:
BGN 30.93

Брой продукти
Налично


12 Holographic Бои од 0,05 ММ Најмалите Најдобрите големина Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите 20g*12 бои =240g US$ 39.63 /set
1.5 MM 060 24 Holographic Ласерски сјајот бои прашина за нокти тетоважа Уметност или други DIY декорација 1pack=1200g US$ 61.36 /пакет
24 Ласерски Holographic Бои 1 MM Ласерски Сјајот Spangles за нокти додатоци 1 Lot =50g*24 бои =1200g US$ 61.36 /торба
0.4 MM 24 Holographic Ласерски сјајот бои прашина за нокти тетоважа,лак Уметност или други DIY декорација 1pack=1200g US$ 61.36 /пакет
Наводнување со Светкава Виножито Бои, сјај spangles за нокти дизајн и Уметност и Занает, DIY декорација 1pack=240g
-Точка Бр. : Светкава -12024
- Сјајот Големина : 1 мм (1/24 040)
-Сјајот Дебелина : 50um
-Сјајот Облик : Хексагонални
-Сјајот на Бојата : Прскање со вода Светкава Виножито Бои (како на сликата)
Почитувани ,овие бои се без растворувач отпорни,Тоа НЕ може да се користат во лак
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)
-Пакување Тежина : Abt. 20g*12colors=240g Сигурен Полиестер Торба
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Висок Квалитет
2. Светла и Искра Боја
3. 100% осигурување на квалитет
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќаат екстра за брзина препорачана превозот услуга. Ве молиме НЕ го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас .Ви благодариме!
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас !

Подробности

Цвят:
12 цвята по 20 грама всеки
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Размер:
1MM
Брой:
240 грама
Тегло:
240g
Номер На Модела:
Дъгата -12024
Материал:
домашни любимци
is_customized:
Yes
Материал:
домашни любимци

Избор на купувачи

Смесени размери rose gold Crystal нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.04 -1 % BGN 3.00

Боја : роза златоОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Mtssii 1 лист 3D релеф стикер за нокти цъфтят цветя 3D стикери за нокти етикети

1.52 -34 % BGN 1.00

Драги Ценети Купувачи,Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние сме среќни да ве информираме дека вашето купување ќе испраќање во текот на обработка на време !По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги ? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите купувачи купат како твое !ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,ве молиме доверба ние може да го реши вашиот проблем.со почитСпецификација : Количина : 1 листБоја : ЗлатнаПакет Содржина : 1 x 3 D помине налепницаНастава : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет!Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употребаКако да го Користите : 1...

Полезни ПУ маникюр пробиване плоча калъф чанта папка печат шаблон на притежателя на албум за съхранение на 6 см.*12 см шаблони комплекти 24 слота

7.34 -18 % BGN 6.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

12 бр./компл. Pro 3D САМ метална красотата на злато, сребро 3D маникюр стикери стикери цвете маникюр декорации инструменти

BGN 3.20

'Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

TCT-070 холографски цвят разтворител стабилно по-дребния размер блясък на прах за нокти, декорация на нокти, гел-лак сенки за очи грим

BGN 24.67

TCT070 Holographic Боја Растворувач Отпорни Пофини Големина Сјајот во Прав За Помине Уметност Декорација на Ноктите Гел лак сенката за Очи Шминка Барање Број : TCT070 Обликот : Хексагонални Големина на : 0.08 MM Боја : 12 Различни Видови Holographi Colors Количина : 1 / 12 Торба Пакување Тежина : Abt...

FWC 1g Purple Mirror Powder Glitter Nail Art Decoration Ultra-fine Glitters Mix Nail 3D Glitter Powder

1.79 -44 % BGN 1.00

Answer : ___________________________ Note : Црна база се препорачува, но не е потребно Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл.1g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација Силна огледало црна пиштол ефект под силна светлина Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да се користи со УВ Гел лак : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, УВ БОЈА ГЕЛ, Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ...

Нов ултра тънък Коледна Снежинка с нокти пайети Бяла Снежинка компютърни чипове нокти блясък блестка САМ маникюр декорации

5.20 -42 % BGN 3.00

Спецификација : Материјал : Ноктите paillette100% сосема новКоличина : 1 кутијаФункција : Многу тенок и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да се рефлектираат вистинската боја на објектот.

5 Box скъпоценни Камъни Кристал For маникюр Decorations волана кристал стъкло 3D Нокти Charms Acrilico Unhas шипове UV гел Maquiagem

11.02 -27 % BGN 8.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Како на сликата шоуПакет се Вклучени : 5 кутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

Смесени размери от син Кристал нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.18 -6 % BGN 3.00

Боја : мешани 3 боиОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

74Styles 100 бр./лот маникюр Печат за подпечатване на изображението плоча hehe01-74 от неръждаема стомана модел нокти Маникюр шаблони инструменти, ERYTR141

BGN 60.03

висок квалитет 74designs мода hehe series100 Pcs / многу 74 Designs Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија (НОВИ) *** hehe 01 74 *** Опис : 100% сосема нов врвен Квалитет Количина : 1pcs Тип : hehe 0174 Големина : 5.5х5.5cm Материјали : челик Одлична за Нокти & Pedicare Едноставен и лесен за употреба Како да го користите : 1 Применуваат полски на сликата плоча (Тоа е најдобро да се користи подебели стил, цврсти лак) 2 Scrape исклучување на вишокот на полски брзо 3 Печатење на слика брзо (се Тркалаат во текот на моделот , не притиснете директно) 4 Печат на сликата на вашиот ноктите Вовед Детали : Отстрани заштитна фолија од сликата плоча Применуваат База на Грбот на вашите Нокти се Применуваат дизајниран лак за одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани вишокот на полски од плоча Брзо да притиснете на Stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат Врвот Грб Заврши секој чекор што е можно побрзо да се Исчисти Stamper и Scraper со лак Смена по секоја употреба Пакет : 1 x Помине Печат Плоча

5g / box САМ UV Nail Glitter Powder пайети разход на лазерни черно кафе сребро холографски маникюр Glitter 289

2.02 -1 % BGN 2.00

5g / кутија DIY УВ Помине Сјајот во Прав Sequins Мешани Ласерски Црно Кафе Сребро Holographic Помине Уметност Сјајот 289100% сосема новСе користи За : DIY Помине Уметност Декорација,Божиќ Сјајот Занаети,Канцелариски материјал,Декорација Материјали(Стакло Уметност,Поликристални Стакло; Кристална Топка) Мебел Сликарство и други Области.Пакетот вклучува : 5.5 g / кутијаПревозот Термини : Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.Испорака Метод : Изберете метод што сакате.Повратни информации : 1...

SMH5-8 невероятен блясък, пайети цвете форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 5 ммСјајот Облик : Како на сликаЦвет ФормиСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.1...

SYDJ02-12 невероятни кръгли точка блясък за нокти или бижута направи си САМ

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 2 ммСјајот Облик : Како на сликата Тркалезна форма DotСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

3D маникюр стикери смесени проекти 108 бр./Лист самозалепващи нокти аксесоари блясък за нокти

2.05 -2 % BGN 2.00

Предмети детали : 100% Сосема Нов Помине Уметност НалепнициМатеријал : ПластикаСодржина : 1 лист (108 PCS)Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекориОдберете дизајн и кора од надвор.Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку патиСе применуваат врвот палто за најдобри резултати.Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.Пакет Содржина : 108pcs / Лист 3 D Цвет Нокти Налепници.

QT Beauty 1 Чанта шестоъгълник маникюр блясък люспи размер на 1 мм и на ноктите Маникюр тънки пайети нокти DIY блестящи пайети съвети

19.01 -47 % BGN 10.00

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со едноставна пластична кеса без шишеКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Сребрена боја сјајТежина : 50 / 100 / 200g факултативнаФункција : Тие се тенки и лесни за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.пакет : 1 торба помине уметност сјајот во прав

Различни Стилове На Коледа Nail Art Water Transfer Нокти Stickers Decal Christmas Tree Bells Gifts Party Нейлз

BGN 1.92

12 Во 1 Помине Уметност Вода Трансфер Налепница A11531164Опис100% сосема новТип : A1153116412 Различни налепници во 1 Голема Нокти Налепница, ги зачувате вашите пари за да се создаде повеќе стиловиГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикПакет : 1pcs Големи помине уметност НалепнициКАКО ДА СЕ КОРИСТИ1...

MIOBLET 1 Box Unicorn Glitter Nail Mix Colors-тънки пайети пигмент хром цветна блестка декорации за нокти, Маникюр

3.49 -43 % BGN 2.00

Спецификација : Големина : 5*9mm Облик : Еднорог Бои : Мешани Многу Различни Бои Пакет Содржина : 1 кутија Еднорог Помине Sequins Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Божиќ Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,телото уметност,и др

TCWB190 Хамелеон люспи магически ефект люспи голям размер хамелеон за нокти лак за нокти и други декорации DIY

68.13 -0 % BGN 68.00

TCWB190 Камелеон Снегулки Магија Ефект Снегулки големи димензии камелеон за помине Уметност лаки други DIY декорацијаОбјектот : TCWB190Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 5g / 20g Различна тежина, цената е различен ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот требаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

6 Стилове/Комплект Тайна Нокти Пълно Покритие На Самозалепващи Стикери За Нокти Красотата Полски Стикери За Украса На Ноктите Аксесоари 14 Съвети

BGN 3.18

Целосно Покривање На Ноктите Adhensive Обвива Трансфер Decal Налепници Помине УметностОПИССостојба : 100% сосема нов и висок квалитет6 стилови во еден сет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.