• Новинка
50шт 72Patterns неръждаема стомана нокти плоча пробиване на ноктите печат маникюр принтер инструмент Шаблони за нокти печат на листа (01-72)

50шт 72Patterns неръждаема стомана нокти плоча пробиване на ноктите печат маникюр принтер инструмент Шаблони за нокти печат на листа (01-72)

резултат:
BGN 36.46

Брой продукти
Налично


Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија 72design (НОВА)
1lot=50pcs ДЕФИНИЦИЈА
72different дизајни за вашиот избор
ве молиме оставете го реден број што треба, или ние испрати дизајни по случаен избор !! Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 5.6 cm (Дијаметар) - Веднаш печат пред-дизајнирани слики на ноктите, можете да го изберете она што ви се допаѓа. - Создавање на вашата сопствена уникатна помине дизајн со овие неверојатно лесен за употреба помине уметност марки. - Може да се користи од страна на професионално или аматерски помине уметници дома или на работа. - Секоја плоча е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија (отстрани филмот пред употреба). КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1. Започнете со полирање на вашите нокти со редовни лак или база грб 2. Четка печат лак на сликата која сакате 3. Отстрани вишокот лак на сликата, така што полски останува само во калапот на уметноста печат 4. По неколку секунди од чекор 3, печат сликата на вашите нокти 5. Најпосле, откако печати има сушени нагоре, се палто врвот на тоа. Опис Item Состојба : 100% сосема нов и Висок квалитет загарантирана Објект Материјали : Челик Објект Боја#1-#72 Карактеристики Сосема Нов и Висок Квалитет. Површински третман : огледало светлина обработка, светла како огледало. Квалитетот карактеристики : безбедно, трајни, фина изработка, модерен дизајн, лесен тело клип, удобен и практичен. Челик површина има проѕирно сини PP заштитна фолија, искинати исклучите некоја заштитна фолија пред да го користите. Спецификација Сите предмети се гарантира сосема нов. За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден,ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни ме, благодарам. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Подробности

Тип Елемент:
Модел
Тип Шаблон:
Пробиване
търговска марка:
Мингли
Брой:
5454545
Материал:
неръждаем
Размер:
5.6
Тегло:
10kg
Номер На Модела:
хехе
номер на продукта:
hehe01-72
Размер:
5,6 см
Тегло:
10см
Форма:
Кръг
Стил:
Карикатура
Използван от:
шаблон за нокти
Тип:
пробиване на плочи
Опаковка:
Чанта
Материал:
Метални

Избор на купувачи

Nail Decal стикери за нокти, маникюр САМ етикети nail art design цветни фантастични цветя 10 difffernt patterns YHS52

1.28 -22 % BGN 1.00

Примена : Пакет : нема мало пакетТоа се домот различни colourfull цвеќиња decals за декорација на ноктите,и convent да го стави на ноктите,можете да погледнете детални инструкции како подолу на сликите.тоа не се вода трансфер нокти налепници,тоа се лепило нокти налепници,имајќи долго време на ноктите.ПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

TCT-070 холографски цвят разтворител стабилно по-дребния размер блясък на прах за нокти, декорация на нокти, гел-лак сенки за очи грим

BGN 24.67

TCT070 Holographic Боја Растворувач Отпорни Пофини Големина Сјајот во Прав За Помине Уметност Декорација на Ноктите Гел лак сенката за Очи Шминка Барање Број : TCT070 Обликот : Хексагонални Големина на : 0.08 MM Боја : 12 Различни Видови Holographi Colors Количина : 1 / 12 Торба Пакување Тежина : Abt...

Звездното голографическое хроматическое светеше лазерно покритие на ноктите блясък на прах ультратонкая прах нокти Маникюр Nail Art пигмент 12 Colr 1 кутия

1.49 -33 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 1.5 g1.8 gБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Во ПравИнструкции : 1.Се применуваат база на боја (опционално).2.Нанесете слој од специјален врвот гел, или други гел врвот грб (не ги препорачува, но не е потребно).3.Користете сунѓер падна сенки апликатори, или силиконски четка за да се удар тенок слој на боја на површината на ноктите.4.Печат со гел врвот грб.Се препорачува да се користи повеќе гел topcoat и запечатен со гел врвот грб...

2 г / скоростна смесен размер 1мм2мм3мм цветни нокти, блясък, пайети етикети кръгла мат цветове 3D маникюр декорации

BGN 0.77

Опис : Совршен за вградување во и на ноктите за различни помине уметност Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн...

Смесени размери rose gold Crystal нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.04 -1 % BGN 3.00

Боја : роза златоОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Змия кост / Якоцу верига нокти, шипове приказно змеиные кости метална верига пирони окачване маникюр златна метална верига 2,5 мм*50 см

BGN 2.43

Змија коска / Jakotsu Синџир Помине Studs Стара Змија Коски Метални Синџир Помине Шарм Помине Уметност Метал Злато Синџир 2,5 MM*50 CMНОВИ JAKOTSU Синџир Помине Уметност Метал Злато / Црн СинџирЛесно користењеМоже да се користи во природни нокти и лажни нокти советиГолемина : 3ММ*50 CMMeterial : Легури / МеталПакет : 50cm / торбаПогоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ гел систем со ноктите алатка.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,Мобилен телефон Украси и сл.Погоден За Професионални или Домашна Употреба.

10шт торта дизайн нокти 3d смола цвете и кристали емайл бижута направи си САМ аксесоари за scrapbooking YX98

BGN 2.82

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

HY6-6 невероятен блясък, пайети пръстен кръг точка форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 6 mmСјајот Облик : Како на сликатаСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

Mtssii 1 лист 3D релеф стикер за нокти цъфтят цветя 3D стикери за нокти етикети

1.52 -34 % BGN 1.00

Драги Ценети Купувачи,Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние сме среќни да ве информираме дека вашето купување ќе испраќање во текот на обработка на време !По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги ? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите купувачи купат како твое !ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,ве молиме доверба ние може да го реши вашиот проблем.со почитСпецификација : Количина : 1 листБоја : ЗлатнаПакет Содржина : 1 x 3 D помине налепницаНастава : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет!Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употребаКако да го Користите : 1...

74Styles 100 бр./лот маникюр Печат за подпечатване на изображението плоча hehe01-74 от неръждаема стомана модел нокти Маникюр шаблони инструменти, ERYTR141

BGN 60.03

висок квалитет 74designs мода hehe series100 Pcs / многу 74 Designs Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија (НОВИ) *** hehe 01 74 *** Опис : 100% сосема нов врвен Квалитет Количина : 1pcs Тип : hehe 0174 Големина : 5.5х5.5cm Материјали : челик Одлична за Нокти & Pedicare Едноставен и лесен за употреба Како да го користите : 1 Применуваат полски на сликата плоча (Тоа е најдобро да се користи подебели стил, цврсти лак) 2 Scrape исклучување на вишокот на полски брзо 3 Печатење на слика брзо (се Тркалаат во текот на моделот , не притиснете директно) 4 Печат на сликата на вашиот ноктите Вовед Детали : Отстрани заштитна фолија од сликата плоча Применуваат База на Грбот на вашите Нокти се Применуваат дизајниран лак за одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани вишокот на полски од плоча Брзо да притиснете на Stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат Врвот Грб Заврши секој чекор што е можно побрзо да се Исчисти Stamper и Scraper со лак Смена по секоја употреба Пакет : 1 x Помине Печат Плоча

10 бр. злато decoracion unas нокти шипове блясък на кристали 3d нокти окачване череша форма на Диамант бижута за нокти Y276~283

2.40 -17 % BGN 2.00

Примена : Бренд Име : Yu HuaiМатеријал : Цинк ЛегураПакет : 10pcs во еден polybag,30 или 50pcs во еден затворен бела вреќаНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

SYDJ02-12 невероятни кръгли точка блясък за нокти или бижута направи си САМ

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 2 ммСјајот Облик : Како на сликата Тркалезна форма DotСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

TCY001 блестящ бял със сребърни цветя ромбовидная форма 2 мм размер блясък на прах за нокти или други декорации DIY

BGN 13.60

TCY001 Shinning бела боја со сребрена бои Дијамант Форма 2 MM големина сјајот прашина за помине Уметност или други DIYдекорацијаОпис : Сјајот Облик : ДијамантСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

6 Стилове/Комплект Тайна Нокти Пълно Покритие На Самозалепващи Стикери За Нокти Красотата Полски Стикери За Украса На Ноктите Аксесоари 14 Съвети

BGN 3.18

Целосно Покривање На Ноктите Adhensive Обвива Трансфер Decal Налепници Помине УметностОПИССостојба : 100% сосема нов и висок квалитет6 стилови во еден сет...

SIAM AB смесени размери 3D стъкло маникюр планински кристал Flatback Crystal Strass ноктите камъни направи си САМ бижута и аксесоари за дрехи SS6-SS20

3.65 -18 % BGN 3.00

SIAM AB Мешани Големини 3 D Стакло Помине Уметност Кристал Flatback Кристал Strass Ноктите Камења DIY Накит, Облека, модни Додатоци SS6SS20Спецификација : Големина : Микс SS6SS20 Дизајн : Flatback Бои : SIAM AB Материјал : Стакло Пакет Содржина : 1 Пакет (околу 300350pcs) Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Кристал AB Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и др​Како да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

5 Box скъпоценни Камъни Кристал For маникюр Decorations волана кристал стъкло 3D Нокти Charms Acrilico Unhas шипове UV гел Maquiagem

11.02 -27 % BGN 8.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Како на сликата шоуПакет се Вклучени : 5 кутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

12 листа череп дизайн ноктите изкуство пренос на вода стикери стикери за нокти слайдер татуировки, аксесоари за нокти Красотата инструменти A1093-1104

3.18 -37 % BGN 2.00

Пакет Содржина : 12 листови.(12 различни дизајни)Опис : Тука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Употреба : *1.Трим,чистење и полирање на ноктите; боја на боја на позадина на прст ноктите и сув излезе.*2...

Rocooart DS180 нокти DIY пренос на вода нокти етикети бяло небето съзвездието нокти тайна етикети водни знаци нокти етикети

1.90 -47 % BGN 1.00

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Цел>=$7, со следење на број и Меѓународниот превозот информацииЦелКина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)Со следење на број и Меѓународниот превозот информациицел >= $150 ,бесплатен превозот со ЕМС или DHL или Fed Ex или SF Express (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)цел >= $100 ,слободен превозот од SF Express ( Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јапонија, Јужна Кореја)Ве молиме кликнете подолу објект слики да купи повеќеМало Пакет : не се вклучуваат при испраќање

Rainbow злато, сребро цвят лазерни холограма цвят 0.2 mm фин блясък на прах за декорация на нокти и други DIY аксесоари 5 г

1.15 -13 % BGN 1.00

Злато Сребро Бои Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ парична казна Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите DIY Додатоци 5gБоја : 2colors, злато и сребро.дизајни : ласерски holographicпакување : 5g / теглаВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

12 бр./компл. Pro 3D САМ метална красотата на злато, сребро 3D маникюр стикери стикери цвете маникюр декорации инструменти

BGN 3.20

'Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Смесен размер SS3-SS30 Gold Rose 1000pcs Нокти Rhinestones Flat Back Non Hotfix Glitter Nail Стоунс направи си САМ 3d Нокти Телефони украса

12.19 -26 % BGN 9.00

За Производи: Име : рамен грб нежешка маникир уметност rhinestones Материјал : стакло, кристал Боја : Злато се зголеми Облик : тркалезна рамен грб Големина : SS3SS30 1.3 мм6.5 mm пакет Содржина : 1 торба рамен дното rhinestones функција : 1) сјајна, без нечистотии, стакло проѕирен голема, светла сјај, со добра визуелни ефекти...

3 бр фламинго Еднорог нокти етикети животни серия вода стикер океана котка завод модел 3D маникюр стикер (3 броя в една опаковка)

BGN 1.41

3 КОМПЈУТЕР Фламинго Еднорог Нокти Налепници на Животните Серија Вода Decal Океанот Мачка Растенијата Шема 3 D Нокти Налепница (3 компјутери во еден пакет)Функција : Големина : 7 x21 cm, 3 листови за поставување Пакување : 1sets 3 дизајни на Нокти Налепница (со картичка пакет ) ( Белешки : Не't изберете дизајни, Благодарение) Дизајни : сребро црвени цвеќиња / чипка / француски леопард налепница 3sheets во еден сет Нокти НалепнициНокти налепници се лесно да се применуваат на вашите нокти, со или без лак...

FWC 1g Purple Mirror Powder Glitter Nail Art Decoration Ultra-fine Glitters Mix Nail 3D Glitter Powder

1.79 -44 % BGN 1.00

Answer : ___________________________ Note : Црна база се препорачува, но не е потребно Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл.1g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација Силна огледало црна пиштол ефект под силна светлина Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да се користи со УВ Гел лак : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, УВ БОЈА ГЕЛ, Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ...

60шт 12 цвята Моден 3D блести вратовръзка пеперуда кристал нокти етикети съвети, направи си САМ украса 5VXV 7H1I

BGN 2.51

11230 Поврзани со60 PCS 12 Трендовски бои 3 D Блеска Лак Вратоврска Кристал Помине Уметност Налепници Совети DIY ДекорацииФункција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Совршен за помине уметност декорација.Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик.Исто така може да се користи за декорација на вашиот Дом, мобилен телефон случај, покана картичка, телото уметност и др.Спецификација : Материјал : Пластични + СмолаBowknot Големина : Околу 11*7*3мм / 0.43*0.28*0.12"Кутија Големина : Околу 50*130*15mm / 1.97*5.12*0.59"12 Бои : Розова, Сина, Светло Сина, Црвена, Жолта, Црвена Роза, Портокалова, Светло Виолетова, Зелена, Кафе, Црна, Бела...

SMH5-8 невероятен блясък, пайети цвете форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 5 ммСјајот Облик : Како на сликаЦвет ФормиСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.1...

Ретро Овалния 3d маникюр Камея кристали за направи си САМ украса пакет от 100шт

8.40 -5 % BGN 8.00

Опис : Компатибилен со двете природни и вештачки нокти и лесен за да го залепите Право големина како фотографии е прикажано,не е премногу голема, но сјајна и забележителни Трендовски дизајн,различни стилови,утврдени со bling кристал , криви назад одговара на ноктите совршено Одлично за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, исто Така, може да се користи за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случај, покана картичка,накит декорација итн Трајни и reuseable,Убава и елегантнаСпецификација : Материјал : Алуминиум и Кристал Облик : Срцеформа Боја : Антички SliverИнструкции : Може да се користи со лак,УВ гел или акрил ноктите итн ја Исчистите површината на ноктите и база на полска,место на ноктите се Меша со други стилови на налепници ќе направи вашите нокти да изгледаат убавиAnswer : ___________________________ Note : Се должи на разликите помеѓу различни монитори,сликата може да не ја одразуваат вистинската боја се Должи на рачни мерења на локации,може да се 12mm грешка во големинаПакетот Вклучува : 100pcs во Бренд Печатени Торба (на artifical помине совети не се вклучени)Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат

Различни Стилове На Коледа Nail Art Water Transfer Нокти Stickers Decal Christmas Tree Bells Gifts Party Нейлз

BGN 1.92

12 Во 1 Помине Уметност Вода Трансфер Налепница A11531164Опис100% сосема новТип : A1153116412 Различни налепници во 1 Голема Нокти Налепница, ги зачувате вашите пари за да се создаде повеќе стиловиГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикПакет : 1pcs Големи помине уметност НалепнициКАКО ДА СЕ КОРИСТИ1...

Полезни ПУ маникюр пробиване плоча калъф чанта папка печат шаблон на притежателя на албум за съхранение на 6 см.*12 см шаблони комплекти 24 слота

7.34 -18 % BGN 6.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.