• Новинка
24 лазер, холограма цвят 0,2 мм 008 размер поръсване блестящ прах за декорация на нокти и други аксесоари САМ

24 лазер, холограма цвят 0,2 мм 008 размер поръсване блестящ прах за декорация на нокти и други аксесоари САМ

резултат:
BGN 30.93

Брой продукти
Налично


12 Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Тркалезна Форма Сјај за нокти и козметика -Size : 3ММ 1 Pack=600g US$ 61.36 /торба
24 Ласерски Бои 0.1 MM Сјајот во Прав за декорација на ноктите и други 1 Lot =50g*24 бои =1200g US$ 89.50 /set
Wholesale18 Ласерски Бои ,holographic Големина 1.0 MM Сјај за нокти уметност gliter ,ноктите гел ,партија,облека, декорација 1 Pack=900g US$ 46.02 /торба
2014 топла продажба 160g Петокрак Облик Ноктите Сјајот Sequins Големина : 2,5 MM за Декорација на Ноктите и DIY Мала Ѕвезда Sequins US$ 22.60 /торба
Трговија на големо 400g Петокрак Облик Ноктите Сјајот Sequins Големина : 2,5 MM за Декорација на Ноктите и DIY Мала Ѕвезда Sequins US$ 43.83 /торба
Трговија на големо 1200g Помине Сјајот во Прав Големина : 0.2 ММ за Декорација на Ноктите ,tattooing ,и DIY Decora
САД$ 54.66 /торба
24 Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ 008 Големина Наводнување со Сјај во Прав за декорација на ноктите и други Додатоци DIY
-Точка Бр. : 24 LH-008
- Сјајот Големина : 0.2 мм (1/128 008)
-Сјајот Дебелина : 38um
-Сјајот Облик : Хексагонални
-Сјајот на Бојата : Ласерски Бои Holographic Бои (како на сликата)
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)
-Сјајот Пакување и Н. В. т : Сигурен Полиестер Кеса и картонска Амбалажа .
Тука се 24colors *10g=240g , 24colors *20g=480g и 24colors *50g=1200g три видови на пакување на располагање,различни грама ,цената е различен,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.
Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца.

Подробности

Цвят:
24 цвята по 10 грама всеки, 24 цвят по 20 г от всяка, 24 цвята по 50 г на всеки
Тип Елемент:
блясък за нокти
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
24LH-008
НЕТНО ТЕГЛО:
240 ГРАМА/480Г/1200Г
Брой:
1
търговска марка:
Бинвон
is_customized:
Yes
Материал:
домашни любимци

Избор на купувачи

5g / box САМ UV Nail Glitter Powder пайети разход на лазерни черно кафе сребро холографски маникюр Glitter 289

2.02 -1 % BGN 2.00

5g / кутија DIY УВ Помине Сјајот во Прав Sequins Мешани Ласерски Црно Кафе Сребро Holographic Помине Уметност Сјајот 289100% сосема новСе користи За : DIY Помине Уметност Декорација,Божиќ Сјајот Занаети,Канцелариски материјал,Декорација Материјали(Стакло Уметност,Поликристални Стакло; Кристална Топка) Мебел Сликарство и други Области.Пакетот вклучува : 5.5 g / кутијаПревозот Термини : Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.Испорака Метод : Изберете метод што сакате.Повратни информации : 1...

12 листа череп дизайн ноктите изкуство пренос на вода стикери стикери за нокти слайдер татуировки, аксесоари за нокти Красотата инструменти A1093-1104

3.18 -37 % BGN 2.00

Пакет Содржина : 12 листови.(12 различни дизајни)Опис : Тука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Употреба : *1.Трим,чистење и полирање на ноктите; боја на боја на позадина на прст ноктите и сув излезе.*2...

Mtssii 1 лист 3D релеф стикер за нокти цъфтят цветя 3D стикери за нокти етикети

1.52 -34 % BGN 1.00

Драги Ценети Купувачи,Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние сме среќни да ве информираме дека вашето купување ќе испраќање во текот на обработка на време !По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги ? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите купувачи купат како твое !ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,ве молиме доверба ние може да го реши вашиот проблем.со почитСпецификација : Количина : 1 листБоја : ЗлатнаПакет Содржина : 1 x 3 D помине налепницаНастава : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет!Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употребаКако да го Користите : 1...

TCT-070 холографски цвят разтворител стабилно по-дребния размер блясък на прах за нокти, декорация на нокти, гел-лак сенки за очи грим

BGN 24.67

TCT070 Holographic Боја Растворувач Отпорни Пофини Големина Сјајот во Прав За Помине Уметност Декорација на Ноктите Гел лак сенката за Очи Шминка Барање Број : TCT070 Обликот : Хексагонални Големина на : 0.08 MM Боја : 12 Различни Видови Holographi Colors Количина : 1 / 12 Торба Пакување Тежина : Abt...

Смесени размери от син Кристал нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.18 -6 % BGN 3.00

Боја : мешани 3 боиОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

10 бр. злато decoracion unas нокти шипове блясък на кристали 3d нокти окачване череша форма на Диамант бижута за нокти Y276~283

2.40 -17 % BGN 2.00

Примена : Бренд Име : Yu HuaiМатеријал : Цинк ЛегураПакет : 10pcs во еден polybag,30 или 50pcs во еден затворен бела вреќаНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

HY6-6 невероятен блясък, пайети пръстен кръг точка форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 6 mmСјајот Облик : Како на сликатаСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

Звездното голографическое хроматическое светеше лазерно покритие на ноктите блясък на прах ультратонкая прах нокти Маникюр Nail Art пигмент 12 Colr 1 кутия

1.49 -33 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 1.5 g1.8 gБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Во ПравИнструкции : 1.Се применуваат база на боја (опционално).2.Нанесете слој од специјален врвот гел, или други гел врвот грб (не ги препорачува, но не е потребно).3.Користете сунѓер падна сенки апликатори, или силиконски четка за да се удар тенок слој на боја на површината на ноктите.4.Печат со гел врвот грб.Се препорачува да се користи повеќе гел topcoat и запечатен со гел врвот грб...

Rainbow злато, сребро цвят лазерни холограма цвят 0.2 mm фин блясък на прах за декорация на нокти и други DIY аксесоари 5 г

1.15 -13 % BGN 1.00

Злато Сребро Бои Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ парична казна Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите DIY Додатоци 5gБоја : 2colors, злато и сребро.дизајни : ласерски holographicпакување : 5g / теглаВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

Змия кост / Якоцу верига нокти, шипове приказно змеиные кости метална верига пирони окачване маникюр златна метална верига 2,5 мм*50 см

BGN 2.43

Змија коска / Jakotsu Синџир Помине Studs Стара Змија Коски Метални Синџир Помине Шарм Помине Уметност Метал Злато Синџир 2,5 MM*50 CMНОВИ JAKOTSU Синџир Помине Уметност Метал Злато / Црн СинџирЛесно користењеМоже да се користи во природни нокти и лажни нокти советиГолемина : 3ММ*50 CMMeterial : Легури / МеталПакет : 50cm / торбаПогоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ гел систем со ноктите алатка.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,Мобилен телефон Украси и сл.Погоден За Професионални или Домашна Употреба.

10шт торта дизайн нокти 3d смола цвете и кристали емайл бижута направи си САМ аксесоари за scrapbooking YX98

BGN 2.82

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

Нов ултра тънък Коледна Снежинка с нокти пайети Бяла Снежинка компютърни чипове нокти блясък блестка САМ маникюр декорации

5.20 -42 % BGN 3.00

Спецификација : Материјал : Ноктите paillette100% сосема новКоличина : 1 кутијаФункција : Многу тенок и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да се рефлектираат вистинската боја на објектот.

KADS New Arrival Fashion 004 Серия Various Beauty Hairstyle Shape Templates САМ Image маникюр Stamping Plate for Decorations

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Нови Пристигнување Мода Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

TCY001 блестящ бял със сребърни цветя ромбовидная форма 2 мм размер блясък на прах за нокти или други декорации DIY

BGN 13.60

TCY001 Shinning бела боја со сребрена бои Дијамант Форма 2 MM големина сјајот прашина за помине Уметност или други DIYдекорацијаОпис : Сјајот Облик : ДијамантСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

74Styles 100 бр./лот маникюр Печат за подпечатване на изображението плоча hehe01-74 от неръждаема стомана модел нокти Маникюр шаблони инструменти, ERYTR141

BGN 60.03

висок квалитет 74designs мода hehe series100 Pcs / многу 74 Designs Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија (НОВИ) *** hehe 01 74 *** Опис : 100% сосема нов врвен Квалитет Количина : 1pcs Тип : hehe 0174 Големина : 5.5х5.5cm Материјали : челик Одлична за Нокти & Pedicare Едноставен и лесен за употреба Како да го користите : 1 Применуваат полски на сликата плоча (Тоа е најдобро да се користи подебели стил, цврсти лак) 2 Scrape исклучување на вишокот на полски брзо 3 Печатење на слика брзо (се Тркалаат во текот на моделот , не притиснете директно) 4 Печат на сликата на вашиот ноктите Вовед Детали : Отстрани заштитна фолија од сликата плоча Применуваат База на Грбот на вашите Нокти се Применуваат дизајниран лак за одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани вишокот на полски од плоча Брзо да притиснете на Stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат Врвот Грб Заврши секој чекор што е можно побрзо да се Исчисти Stamper и Scraper со лак Смена по секоја употреба Пакет : 1 x Помине Печат Плоча

MIOBLET 1 Box Unicorn Glitter Nail Mix Colors-тънки пайети пигмент хром цветна блестка декорации за нокти, Маникюр

3.49 -43 % BGN 2.00

Спецификација : Големина : 5*9mm Облик : Еднорог Бои : Мешани Многу Различни Бои Пакет Содржина : 1 кутија Еднорог Помине Sequins Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Божиќ Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,телото уметност,и др

12 ОПАКОВАНЕ. / МНОГО ВОДА СТИКЕР ЗА НОКТИ NAIL ART STICKER ПЪЛНО ПОКРИТИЕ НА КИТАЙСКИ СТИЛ ЖИВОПИС РИБА ЦВЕТЕ ЛОТОС НОВА ГОДИНА BN529-540

2.54 -21 % BGN 2.00

ОПИСDESPCRIPTION : големина : 5.3 cm*6.3 cm за секој пакет боја & шема : како на сликата покаже пакет : пластични ракав за секој листПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 12 ПАКЕТИ / МНОГУКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : ве молиме тип ВОДА ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА на youtube за да пребарувате видео, можете да дознаете како да го користамПАКЕТ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), пари booker, TT, дебитна картичка, запад унија & money gram[ПРЕВОЗОТ]Ние само бродот на објектот на купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESSНие брод од страна на КИНА ПОСТ(1025 работни дена)ЦЕЛ НАД $100+ ние обезбеди бесплатен превозот на курирската служба DHL, или ЕМС[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 30 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

2 г / скоростна смесен размер 1мм2мм3мм цветни нокти, блясък, пайети етикети кръгла мат цветове 3D маникюр декорации

BGN 0.77

Опис : Совршен за вградување во и на ноктите за различни помине уметност Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн...

Различни Стилове На Коледа Nail Art Water Transfer Нокти Stickers Decal Christmas Tree Bells Gifts Party Нейлз

BGN 1.92

12 Во 1 Помине Уметност Вода Трансфер Налепница A11531164Опис100% сосема новТип : A1153116412 Различни налепници во 1 Голема Нокти Налепница, ги зачувате вашите пари за да се создаде повеќе стиловиГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикПакет : 1pcs Големи помине уметност НалепнициКАКО ДА СЕ КОРИСТИ1...

QT Beauty 1 Чанта шестоъгълник маникюр блясък люспи размер на 1 мм и на ноктите Маникюр тънки пайети нокти DIY блестящи пайети съвети

19.01 -47 % BGN 10.00

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со едноставна пластична кеса без шишеКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Сребрена боја сјајТежина : 50 / 100 / 200g факултативнаФункција : Тие се тенки и лесни за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.пакет : 1 торба помине уметност сјајот во прав

Планински кристал, лук 3D изкуство смола декорация на нокти 60шт микс бонбони цвят сладък лък ноктите съвет аксесоари за телефон украса Нов 2017

8.96 -11 % BGN 8.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

6 Стилове/Комплект Тайна Нокти Пълно Покритие На Самозалепващи Стикери За Нокти Красотата Полски Стикери За Украса На Ноктите Аксесоари 14 Съвети

BGN 3.18

Целосно Покривање На Ноктите Adhensive Обвива Трансфер Decal Налепници Помине УметностОПИССостојба : 100% сосема нов и висок квалитет6 стилови во еден сет...

Новият 2.8 см прозрачен силикон желе нокти Стампер главата на ноктите печат штамповочная корона инструменти, мек гел Стампер набор от

BGN 1.52

2016 година Ексклузивни Јасно Желе 2.8 cm Помине Stamper Рефил Печат Помине Уметност ТранспарентенStamper Главата Полскиот Печат Главата Нокти100% нов бренд и висок квалитетМатеријал : СиликонAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка е Stamper Главата и ве молиме да се свесниПакетот вклучува : 1 X Желе Stamper ГлаваВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

ANGNYA 5Box 10g Mini Acrylic Glitter Nail Powder Прах Кристал Crystal Paillettes 3D маникюр Decorations аксесоари за нокти

9.44 -15 % BGN 8.00

ANGNYA 5 Box 10g Мини доградба на Акрилни Нокти Сјајот во Прав Прашина Кристал Кристал Paillettes 3 D Помине Уметност Украси Помине Уметност Додатоци Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетМесто нив на вашите нокти да ги направи изгледа прекрасно.Погоден За Професионални или Домашна Употреба.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акриликСпецификации : Тип : Помине Уметност СјајМатеријал : А crylicБоја : СребренаКоличина : 5 BoxТежина : 90g Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

12 бр./компл. Pro 3D САМ метална красотата на злато, сребро 3D маникюр стикери стикери цвете маникюр декорации инструменти

BGN 3.20

'Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

5 Box скъпоценни Камъни Кристал For маникюр Decorations волана кристал стъкло 3D Нокти Charms Acrilico Unhas шипове UV гел Maquiagem

11.02 -27 % BGN 8.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Како на сликата шоуПакет се Вклучени : 5 кутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.