• Новинка
74Styles 100 бр./лот маникюр Печат за подпечатване на изображението плоча hehe01-74 от неръждаема стомана модел нокти Маникюр шаблони инструменти, ERYTR141

74Styles 100 бр./лот маникюр Печат за подпечатване на изображението плоча hehe01-74 от неръждаема стомана модел нокти Маникюр шаблони инструменти, ERYTR141

резултат:
BGN 60.03

Брой продукти
Налично


висок квалитет 74designs мода hehe series100 Pcs/многу 74 Designs Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија (НОВИ) *** hehe 01 74 *** Опис : 100% сосема нов врвен Квалитет Количина : 1pcs Тип : hehe 01-74 Големина : 5.5х5.5cm Материјали : челик Одлична за Нокти & Pedicare Едноставен и лесен за употреба Како да го користите : 1 - Применуваат полски на сликата плоча (Тоа е најдобро да се користи подебели стил, цврсти лак) 2 - Scrape исклучување на вишокот на полски брзо 3 - Печатење на слика брзо (се Тркалаат во текот на моделот , не притиснете директно) 4 - Печат на сликата на вашиот ноктите Вовед Детали : Отстрани заштитна фолија од сликата плоча Применуваат База на Грбот на вашите Нокти се Применуваат дизајниран лак за одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани вишокот на полски од плоча Брзо да притиснете на Stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат Врвот Грб Заврши секој чекор што е можно побрзо да се Исчисти Stamper и Scraper со лак Смена по секоја употреба Пакет : 1 x Помине Печат Плоча

Подробности

Тип Елемент:
Модел
търговска марка:
Мингли
Тип Шаблон:
Пробиване
Размер:
5.6
Материал:
неръждаема стомана
Брой:
435454
Тегло:
10kg
Номер На Модела:
hehety7
Име:
Шаблони за нокти
Дизайн:
Шаблони За Нокти
номер на продукта:
hehe01-72
Тегло:
10 г
Размер:
5,6 см
Тип:
шаблони
Форма:
cartoony цвете
Опаковка:
Чанта
Използван от:
nail art designs plate

Избор на купувачи

HY6-6 невероятен блясък, пайети пръстен кръг точка форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 6 mmСјајот Облик : Како на сликатаСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

TCY001 блестящ бял със сребърни цветя ромбовидная форма 2 мм размер блясък на прах за нокти или други декорации DIY

BGN 13.60

TCY001 Shinning бела боја со сребрена бои Дијамант Форма 2 MM големина сјајот прашина за помине Уметност или други DIYдекорацијаОпис : Сјајот Облик : ДијамантСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

TCM0400 light copper Color Glitter powder -0.4 MM glitter nail hexagon ослепително блестящ прах, САМ Flash powder

BGN 11.82

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : TCM0400Dears,ве молиме љубезно се напомене дека оваа боја НЕ е растворувач отпорни.Сјајот Големина : 0.4 mm (1 / 64 015)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот Боја : Светло Бакар Боја, Сјај (како на сликата)Сјајот Пакување и Н...

QT Beauty 1 Чанта шестоъгълник маникюр блясък люспи размер на 1 мм и на ноктите Маникюр тънки пайети нокти DIY блестящи пайети съвети

19.01 -47 % BGN 10.00

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со едноставна пластична кеса без шишеКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Сребрена боја сјајТежина : 50 / 100 / 200g факултативнаФункција : Тие се тенки и лесни за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.пакет : 1 торба помине уметност сјајот во прав

MIOBLET 1 Box Unicorn Glitter Nail Mix Colors-тънки пайети пигмент хром цветна блестка декорации за нокти, Маникюр

3.49 -43 % BGN 2.00

Спецификација : Големина : 5*9mm Облик : Еднорог Бои : Мешани Многу Различни Бои Пакет Содржина : 1 кутија Еднорог Помине Sequins Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Божиќ Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,телото уметност,и др

12 бр./компл. Pro 3D САМ метална красотата на злато, сребро 3D маникюр стикери стикери цвете маникюр декорации инструменти

BGN 3.20

'Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

5 Box скъпоценни Камъни Кристал For маникюр Decorations волана кристал стъкло 3D Нокти Charms Acrilico Unhas шипове UV гел Maquiagem

11.02 -27 % BGN 8.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Како на сликата шоуПакет се Вклучени : 5 кутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

10шт торта дизайн нокти 3d смола цвете и кристали емайл бижута направи си САМ аксесоари за scrapbooking YX98

BGN 2.82

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

3D маникюр стикери смесени проекти 108 бр./Лист самозалепващи нокти аксесоари блясък за нокти

2.05 -2 % BGN 2.00

Предмети детали : 100% Сосема Нов Помине Уметност НалепнициМатеријал : ПластикаСодржина : 1 лист (108 PCS)Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекориОдберете дизајн и кора од надвор.Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку патиСе применуваат врвот палто за најдобри резултати.Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.Пакет Содржина : 108pcs / Лист 3 D Цвет Нокти Налепници.

TCWB190 Хамелеон люспи магически ефект люспи голям размер хамелеон за нокти лак за нокти и други декорации DIY

68.13 -0 % BGN 68.00

TCWB190 Камелеон Снегулки Магија Ефект Снегулки големи димензии камелеон за помине Уметност лаки други DIY декорацијаОбјектот : TCWB190Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 5g / 20g Различна тежина, цената е различен ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот требаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

Новият 2.8 см прозрачен силикон желе нокти Стампер главата на ноктите печат штамповочная корона инструменти, мек гел Стампер набор от

BGN 1.52

2016 година Ексклузивни Јасно Желе 2.8 cm Помине Stamper Рефил Печат Помине Уметност ТранспарентенStamper Главата Полскиот Печат Главата Нокти100% нов бренд и висок квалитетМатеријал : СиликонAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка е Stamper Главата и ве молиме да се свесниПакетот вклучува : 1 X Желе Stamper ГлаваВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

Mtssii 1 лист 3D релеф стикер за нокти цъфтят цветя 3D стикери за нокти етикети

1.52 -34 % BGN 1.00

Драги Ценети Купувачи,Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние сме среќни да ве информираме дека вашето купување ќе испраќање во текот на обработка на време !По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги ? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите купувачи купат како твое !ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,ве молиме доверба ние може да го реши вашиот проблем.со почитСпецификација : Количина : 1 листБоја : ЗлатнаПакет Содржина : 1 x 3 D помине налепницаНастава : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет!Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употребаКако да го Користите : 1...

Планински кристал, лук 3D изкуство смола декорация на нокти 60шт микс бонбони цвят сладък лък ноктите съвет аксесоари за телефон украса Нов 2017

8.96 -11 % BGN 8.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

Нов ултра тънък Коледна Снежинка с нокти пайети Бяла Снежинка компютърни чипове нокти блясък блестка САМ маникюр декорации

5.20 -42 % BGN 3.00

Спецификација : Материјал : Ноктите paillette100% сосема новКоличина : 1 кутијаФункција : Многу тенок и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да се рефлектираат вистинската боја на објектот.

Звездното голографическое хроматическое светеше лазерно покритие на ноктите блясък на прах ультратонкая прах нокти Маникюр Nail Art пигмент 12 Colr 1 кутия

1.49 -33 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 1.5 g1.8 gБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Во ПравИнструкции : 1.Се применуваат база на боја (опционално).2.Нанесете слој од специјален врвот гел, или други гел врвот грб (не ги препорачува, но не е потребно).3.Користете сунѓер падна сенки апликатори, или силиконски четка за да се удар тенок слој на боја на површината на ноктите.4.Печат со гел врвот грб.Се препорачува да се користи повеќе гел topcoat и запечатен со гел врвот грб...

12 листа череп дизайн ноктите изкуство пренос на вода стикери стикери за нокти слайдер татуировки, аксесоари за нокти Красотата инструменти A1093-1104

3.18 -37 % BGN 2.00

Пакет Содржина : 12 листови.(12 различни дизајни)Опис : Тука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Употреба : *1.Трим,чистење и полирање на ноктите; боја на боја на позадина на прст ноктите и сув излезе.*2...

10 бр. злато decoracion unas нокти шипове блясък на кристали 3d нокти окачване череша форма на Диамант бижута за нокти Y276~283

2.40 -17 % BGN 2.00

Примена : Бренд Име : Yu HuaiМатеријал : Цинк ЛегураПакет : 10pcs во еден polybag,30 или 50pcs во еден затворен бела вреќаНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

BEAUTY7 12 цвята маникюр планински кристал плоски форми на по-дълги сълза правоъгълник стъкло пламък цветен камък за 3D декорация на нокти

9.97 -20 % BGN 8.00

Опис : Состојба : 100% Сосема НОВИме : декорации на ноктитеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата шоуСтил : мода,слатка и симпатичнаПакетот Вклучува : 1 PC Помине Уметност DIY ДекорацииГолемина : 1mm*3ммПакет Големина : 6*6*1Карактеристики : 100% Нов Бренд и Висок КвалитетПогоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одговараат За Домашна Употреба или Професионално.Убави, Слатки, со Висок квалитет, Преносни и EndurableОва е многу популарна, веруваме дека ќе го сакам и тоа многуСлика Покаже : Плаќање : (како на сликата покажува)Ние поддршка на методи за плаќање.1...

Смесени размери rose gold Crystal нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.04 -1 % BGN 3.00

Боја : роза златоОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

2 г / скоростна смесен размер 1мм2мм3мм цветни нокти, блясък, пайети етикети кръгла мат цветове 3D маникюр декорации

BGN 0.77

Опис : Совршен за вградување во и на ноктите за различни помине уметност Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн...

12 ОПАКОВАНЕ. / МНОГО ВОДА СТИКЕР ЗА НОКТИ NAIL ART STICKER ПЪЛНО ПОКРИТИЕ НА КИТАЙСКИ СТИЛ ЖИВОПИС РИБА ЦВЕТЕ ЛОТОС НОВА ГОДИНА BN529-540

2.54 -21 % BGN 2.00

ОПИСDESPCRIPTION : големина : 5.3 cm*6.3 cm за секој пакет боја & шема : како на сликата покаже пакет : пластични ракав за секој листПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 12 ПАКЕТИ / МНОГУКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : ве молиме тип ВОДА ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА на youtube за да пребарувате видео, можете да дознаете како да го користамПАКЕТ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), пари booker, TT, дебитна картичка, запад унија & money gram[ПРЕВОЗОТ]Ние само бродот на објектот на купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESSНие брод од страна на КИНА ПОСТ(1025 работни дена)ЦЕЛ НАД $100+ ние обезбеди бесплатен превозот на курирската служба DHL, или ЕМС[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 30 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

5g / box САМ UV Nail Glitter Powder пайети разход на лазерни черно кафе сребро холографски маникюр Glitter 289

2.02 -1 % BGN 2.00

5g / кутија DIY УВ Помине Сјајот во Прав Sequins Мешани Ласерски Црно Кафе Сребро Holographic Помине Уметност Сјајот 289100% сосема новСе користи За : DIY Помине Уметност Декорација,Божиќ Сјајот Занаети,Канцелариски материјал,Декорација Материјали(Стакло Уметност,Поликристални Стакло; Кристална Топка) Мебел Сликарство и други Области.Пакетот вклучува : 5.5 g / кутијаПревозот Термини : Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.Испорака Метод : Изберете метод што сакате.Повратни информации : 1...

SMH5-8 невероятен блясък, пайети цвете форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 5 ммСјајот Облик : Како на сликаЦвет ФормиСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.1...

1 колело микс 12 цвята нередовни естествен камък 3D маникюр декорации колела, DIY красотата на ноктите бижута аксесоари за маникюр инструменти

2.38 -16 % BGN 2.00

1 Тркала Микс 12 Бои Нерегуларни Природен Камен 3 D Помине Уметност Украси Тркала DIY Убавина Помине Накит Додатоци Нокти Алатки100% Нови и Високо Квалитетни Материјали : Камен Тежина : 20g Употреба : DIY Ноктите,Телефон украси Карактер : креативни и лесно лесен за користење,ве направи повеќе елегантна и шармантна Пакување Содржина : 1 buc

6 Стилове/Комплект Тайна Нокти Пълно Покритие На Самозалепващи Стикери За Нокти Красотата Полски Стикери За Украса На Ноктите Аксесоари 14 Съвети

BGN 3.18

Целосно Покривање На Ноктите Adhensive Обвива Трансфер Decal Налепници Помине УметностОПИССостојба : 100% сосема нов и висок квалитет6 стилови во еден сет...

3 бр фламинго Еднорог нокти етикети животни серия вода стикер океана котка завод модел 3D маникюр стикер (3 броя в една опаковка)

BGN 1.41

3 КОМПЈУТЕР Фламинго Еднорог Нокти Налепници на Животните Серија Вода Decal Океанот Мачка Растенијата Шема 3 D Нокти Налепница (3 компјутери во еден пакет)Функција : Големина : 7 x21 cm, 3 листови за поставување Пакување : 1sets 3 дизајни на Нокти Налепница (со картичка пакет ) ( Белешки : Не't изберете дизајни, Благодарение) Дизајни : сребро црвени цвеќиња / чипка / француски леопард налепница 3sheets во еден сет Нокти НалепнициНокти налепници се лесно да се применуваат на вашите нокти, со или без лак...

Rainbow злато, сребро цвят лазерни холограма цвят 0.2 mm фин блясък на прах за декорация на нокти и други DIY аксесоари 5 г

1.15 -13 % BGN 1.00

Злато Сребро Бои Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ парична казна Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите DIY Додатоци 5gБоја : 2colors, злато и сребро.дизајни : ласерски holographicпакување : 5g / теглаВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.