• Новинка
1 кутия за розово злато, хайвер маникюр Nail Art мини топката мъниста и кристали за нокти микро кристал Crystal 3D декорации за нокти

1 кутия за розово злато, хайвер маникюр Nail Art мини топката мъниста и кристали за нокти микро кристал Crystal 3D декорации за нокти

резултат:
BGN 1.90

Брой продукти
Налично


1 Кутија се Зголеми Злато Кавијар Нокти Помине Уметност Мини Топката Монистра, Rhinestones за Нокти Микро Кристал Кристал 3 D Помине Уметност Украси за Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
3Д декорација на нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите.
Погоден од professionas употреба или домашна употреба!
Големина : 0.8 mm,1mm,1.2 mm,1.5 mm
Боја : Злато, Сребро,Злато Се Зголеми
Пакет Содржина :
1 Кутија Челик Монистра (Лажни нокти не се вклучени)
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Подробности

търговска марка:
Мезерду
Номер На Модела:
Парче Мивки Морски Охлюв
Размер:
size(0.8/1/1.2/1.5 MM)
Брой:
1 кутия за
Тегло:
10g
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Материал:
Сплав
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Стил:
Икорный Маникюр
маникюр:
Висулки, мъниста
костюм за:
Професионален маникюр, педикюр от салон за използване на или за домашна употреба
Цвят:
Злато Сребро Розово Злато Мъниста
декорации за нокти:
перли на ноктите
красотата на ноктите:
3D Glitter Nail Art Decoration
Поддръжка:
Продажба на едро / Drop ship

Избор на купувачи

5 Box скъпоценни Камъни Кристал For маникюр Decorations волана кристал стъкло 3D Нокти Charms Acrilico Unhas шипове UV гел Maquiagem

11.02 -27 % BGN 8.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Како на сликата шоуПакет се Вклучени : 5 кутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

HY6-6 невероятен блясък, пайети пръстен кръг точка форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 6 mmСјајот Облик : Како на сликатаСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

Пирони шипове 100 бр / пакет нокти DIY нитове метални кухи през цялата стил позлатени шипове кристали мода 3d маникюр декорации

BGN 1.47

Ноктите Studs 100 PCS / Торба DIY Помине Занитвам Шупливи Метални Круг Стил Злато Позлата Studs Rhinestones Мода 3d Помине Уметност ДекорацијаОвој оглас е за 100pcs на текстура круг златни метални помине уметност studs (одликувања)...

Полезни ПУ маникюр пробиване плоча калъф чанта папка печат шаблон на притежателя на албум за съхранение на 6 см.*12 см шаблони комплекти 24 слота

7.34 -18 % BGN 6.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

Rainbow злато, сребро цвят лазерни холограма цвят 0.2 mm фин блясък на прах за декорация на нокти и други DIY аксесоари 5 г

1.15 -13 % BGN 1.00

Злато Сребро Бои Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ парична казна Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите DIY Додатоци 5gБоја : 2colors, злато и сребро.дизајни : ласерски holographicпакување : 5g / теглаВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

Mtssii 1 Листа Пеперуда Светещи Нокти Гиттер Маникюр Бляскъв Блясък Маникюр Стикери За Декорация На Маникюр Аксесоари

1.17 -15 % BGN 1.00

Вниманието на Корисниците : 1 оваа превозот начин е без следење на број и информации , превозот трае околу 3060 дена...

3D маникюр стикери смесени проекти 108 бр./Лист самозалепващи нокти аксесоари блясък за нокти

2.05 -2 % BGN 2.00

Предмети детали : 100% Сосема Нов Помине Уметност НалепнициМатеријал : ПластикаСодржина : 1 лист (108 PCS)Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекориОдберете дизајн и кора од надвор.Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку патиСе применуваат врвот палто за најдобри резултати.Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните.Пакет Содржина : 108pcs / Лист 3 D Цвет Нокти Налепници.

3 бр фламинго Еднорог нокти етикети животни серия вода стикер океана котка завод модел 3D маникюр стикер (3 броя в една опаковка)

BGN 1.41

3 КОМПЈУТЕР Фламинго Еднорог Нокти Налепници на Животните Серија Вода Decal Океанот Мачка Растенијата Шема 3 D Нокти Налепница (3 компјутери во еден пакет)Функција : Големина : 7 x21 cm, 3 листови за поставување Пакување : 1sets 3 дизајни на Нокти Налепница (со картичка пакет ) ( Белешки : Не't изберете дизајни, Благодарение) Дизајни : сребро црвени цвеќиња / чипка / француски леопард налепница 3sheets во еден сет Нокти НалепнициНокти налепници се лесно да се применуваат на вашите нокти, со или без лак...

BEAUTY7 12 цвята маникюр планински кристал плоски форми на по-дълги сълза правоъгълник стъкло пламък цветен камък за 3D декорация на нокти

9.97 -20 % BGN 8.00

Опис : Состојба : 100% Сосема НОВИме : декорации на ноктитеМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на сликата шоуСтил : мода,слатка и симпатичнаПакетот Вклучува : 1 PC Помине Уметност DIY ДекорацииГолемина : 1mm*3ммПакет Големина : 6*6*1Карактеристики : 100% Нов Бренд и Висок КвалитетПогоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одговараат За Домашна Употреба или Професионално.Убави, Слатки, со Висок квалитет, Преносни и EndurableОва е многу популарна, веруваме дека ќе го сакам и тоа многуСлика Покаже : Плаќање : (како на сликата покажува)Ние поддршка на методи за плаќање.1...

Осеяна с преливащи се цветове на дъгата пайети пайети за дизайн на ноктите и изкуство и занаяти направи си САМ украса на 1 опаковка=240 г

BGN 30.93

12 Holographic Бои од 0,05 ММ Најмалите Најдобрите големина Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите 20g*12 бои =240g 1.5 MM 060 24 Holographic Ласерски сјајот бои прашина за нокти тетоважа Уметност или други DIY декорација 1pack=1200g пакет24 Ласерски Holographic Бои 1 MM Ласерски Сјајот Spangles за нокти додатоци 1 Lot =50g*24 бои =1200g торба0.4 MM 24 Holographic Ласерски сјајот бои прашина за нокти тетоважа,лак Уметност или други DIY декорација 1pack=1200g пакетНаводнување со Светкава Виножито Бои, сјај spangles за нокти дизајн и Уметност и Занает, DIY декорација 1pack=240gТочка Бр...

74Styles 100 бр./лот маникюр Печат за подпечатване на изображението плоча hehe01-74 от неръждаема стомана модел нокти Маникюр шаблони инструменти, ERYTR141

BGN 60.03

висок квалитет 74designs мода hehe series100 Pcs / многу 74 Designs Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија (НОВИ) *** hehe 01 74 *** Опис : 100% сосема нов врвен Квалитет Количина : 1pcs Тип : hehe 0174 Големина : 5.5х5.5cm Материјали : челик Одлична за Нокти & Pedicare Едноставен и лесен за употреба Како да го користите : 1 Применуваат полски на сликата плоча (Тоа е најдобро да се користи подебели стил, цврсти лак) 2 Scrape исклучување на вишокот на полски брзо 3 Печатење на слика брзо (се Тркалаат во текот на моделот , не притиснете директно) 4 Печат на сликата на вашиот ноктите Вовед Детали : Отстрани заштитна фолија од сликата плоча Применуваат База на Грбот на вашите Нокти се Применуваат дизајниран лак за одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани вишокот на полски од плоча Брзо да притиснете на Stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат Врвот Грб Заврши секој чекор што е можно побрзо да се Исчисти Stamper и Scraper со лак Смена по секоја употреба Пакет : 1 x Помине Печат Плоча

Смесени размери от син Кристал нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.18 -6 % BGN 3.00

Боја : мешани 3 боиОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

QT Beauty 1 Чанта шестоъгълник маникюр блясък люспи размер на 1 мм и на ноктите Маникюр тънки пайети нокти DIY блестящи пайети съвети

19.01 -47 % BGN 10.00

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со едноставна пластична кеса без шишеКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Сребрена боја сјајТежина : 50 / 100 / 200g факултативнаФункција : Тие се тенки и лесни за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.пакет : 1 торба помине уметност сјајот во прав

TCT-070 холографски цвят разтворител стабилно по-дребния размер блясък на прах за нокти, декорация на нокти, гел-лак сенки за очи грим

BGN 24.67

TCT070 Holographic Боја Растворувач Отпорни Пофини Големина Сјајот во Прав За Помине Уметност Декорација на Ноктите Гел лак сенката за Очи Шминка Барање Број : TCT070 Обликот : Хексагонални Големина на : 0.08 MM Боја : 12 Различни Видови Holographi Colors Количина : 1 / 12 Торба Пакување Тежина : Abt...

MIOBLET 1 Box Unicorn Glitter Nail Mix Colors-тънки пайети пигмент хром цветна блестка декорации за нокти, Маникюр

3.49 -43 % BGN 2.00

Спецификација : Големина : 5*9mm Облик : Еднорог Бои : Мешани Многу Различни Бои Пакет Содржина : 1 кутија Еднорог Помине Sequins Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Божиќ Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,телото уметност,и др

12 бр./компл. Pro 3D САМ метална красотата на злато, сребро 3D маникюр стикери стикери цвете маникюр декорации инструменти

BGN 3.20

'Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

FWC 1g Purple Mirror Powder Glitter Nail Art Decoration Ultra-fine Glitters Mix Nail 3D Glitter Powder

1.79 -44 % BGN 1.00

Answer : ___________________________ Note : Црна база се препорачува, но не е потребно Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл.1g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација Силна огледало црна пиштол ефект под силна светлина Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да се користи со УВ Гел лак : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, УВ БОЈА ГЕЛ, Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ...

6 Стилове/Комплект Тайна Нокти Пълно Покритие На Самозалепващи Стикери За Нокти Красотата Полски Стикери За Украса На Ноктите Аксесоари 14 Съвети

BGN 3.18

Целосно Покривање На Ноктите Adhensive Обвива Трансфер Decal Налепници Помине УметностОПИССостојба : 100% сосема нов и висок квалитет6 стилови во еден сет...

SIAM AB смесени размери 3D стъкло маникюр планински кристал Flatback Crystal Strass ноктите камъни направи си САМ бижута и аксесоари за дрехи SS6-SS20

3.65 -18 % BGN 3.00

SIAM AB Мешани Големини 3 D Стакло Помине Уметност Кристал Flatback Кристал Strass Ноктите Камења DIY Накит, Облека, модни Додатоци SS6SS20Спецификација : Големина : Микс SS6SS20 Дизајн : Flatback Бои : SIAM AB Материјал : Стакло Пакет Содржина : 1 Пакет (околу 300350pcs) Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Кристал AB Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и др​Како да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

SMH5-8 невероятен блясък, пайети цвете форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 5 ммСјајот Облик : Како на сликаЦвет ФормиСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.1...

2 г / скоростна смесен размер 1мм2мм3мм цветни нокти, блясък, пайети етикети кръгла мат цветове 3D маникюр декорации

BGN 0.77

Опис : Совршен за вградување во и на ноктите за различни помине уметност Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.