• Новинка
5pcs 3D маникюр Доставки сплав украса за окачване на бижута, плоска задна част на черепа дизайн на глави за блясък на кристали и шипове направи си САМ

5pcs 3D маникюр Доставки сплав украса за окачване на бижута, плоска задна част на черепа дизайн на глави за блясък на кристали и шипове направи си САМ

резултат:
BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,
Покана Картичка, Телото Уметност и др.
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите
Пакет Содржина :
1 * 5pcs Черепот Помине Rhinestones (изберете една боја)
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,
Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите видови на плаќања
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка во цел при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост. Ние нудиме бесплатно Следење на Број.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по плаќање завршен примени.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 50 дена.
Ако не може да се добиваат по 50 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил, Мексико, Аргентина, Канада, Грција и Италија,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) Ние проверка на сите предмети пред испраќање, ако сте примиле некоја скршена / неисправен објектот, ве молиме да ги фотографиите и испратете ја на нас веднаш.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
Прифаќаме само оние случаи пријавени во рок од 7 дена.
2) ве Молиме да ја проверите на нашата опис внимателно пред purshing. Ако таму не е нешто во ред со нашите производи или опис, ние нема да сноси се врати превозот.

Подробности

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Номер На Модела:
череп на ноктите Шарм
търговска марка:
Вкус-момиче
Размер:
App 6*10mm
Материал:
Акрил
Тегло:
10g
Брой:
5 броя

Избор на купувачи

TCWB198 великолепен, блестящ огледален пигмент, хром пигмент, хамелеон прахобразен пигмент за нокти

BGN 24.67

TCWB198 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметностОбјектот : TCWB198Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 1g / 5g20g / теглатука are1g 5g и 20g три видови на пакување на располагање,различни пакување цената еразлични ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

3D декорация на нокти кристали и метални шипове лазерни нитове мъниста смесен цвят на катран желе скъпоценни камъни UV гел маникюр окачване маникюр

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Материјал : ПВЦ / АкриликГолемина : Како на сликата прикажаниКоличина : 1 КутијаБоја : 31 Модели достапниПакет Содржина : 1 КутијаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ви благодариме за разбирањето!Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплатата завршен примени.3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена...

1бр лавандула цветен дизайн пренос на вода етикети лилаво цвете DS429 нокти етикети тайна фолио, стикер, маникюр

1.04 -4 % BGN 1.00

1 Лист Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници DS429ОПИС 100% сосема нов Големина : 12.5 cm x 5.3 cm Тип : вода трансфер налепница Пакет : 1pcs помине уметност Налепници Attension ве молиме : оваа налепница немаат пакување, само една налепница...

Пъстри Цветя На Ноктите Етикети На Вода Етикети Красиви Пълно Покритие На Ноктите Етикети Цъфти Модели 1 Лист Маникюр Вода Стикер

BGN 0.54

Спецификација : Тежина : 1gКоличина : 1 лист100% Сосема НовПакет Содржина : 1 лист Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1...

Mtssii 1 кутия блестящи кръгли тънки цветни пайети маникюр Glitter съвети UV гел 3D декорация на нокти Маникюр САМ аксесоари

1.17 -15 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаДекорација Боја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

1 бр. направи си САМ цветя от дантела линия модели на кръгли стоманени нокти Шаблони пробиване на плочи за нокти съвети маникюр инструмент аксесоари

1.58 -37 % BGN 1.00

Опис Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Големината на плоча : 5.5 (приближно) Филм : Сина tfilm на површината ( се отстрани пред да се користи) Пакет : 1 x печат плоча Вовед Отстраните некоја заштитна фолија од сликата плоча се Користи помине датотеката и датотеката на врвот на печат алатка лесно да додадете малку грубост Применуваат база на грб да помине Аплицираат дизајнирани нокти боја на одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани прекумерна полски од плоча Брзо да притиснете на stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат врвот палто Заврши секој чекор што е можно побрзо Чистење на stamper и scraper со нокти смена по секоја употреба Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

Flower Series Water Transfer Stickers 1 лист Nail Art Water Decals Vine Rose Нейлз Accessoires божур лилия Pretty МОЖНО

BGN 0.54

Спецификација : Количина : 1 лист100% сосема новПакет Содржина : 1sheet Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина coior на ноктите и сув излезе.2...

12 цвята нокти кристали 2 мм акрил маникюр кристали и бижута за UV гел телефон лаптоп нокти DIY инструменти

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Материјал : ПластикаДијаметар : прибл 1.5 mmКоличина : 1 тркалаБоја : 12 боиВкупната Тежина : 10.8 gПакет Содржина : 1 тркало 12 боиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

Маникюр Pearl Пайета Glitter Powder Акрил Кристал Нокти Decor 48 Бутилки

7.98 -12 % BGN 7.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Внимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.Погоден за професионална употреба или лична употребаТоа содржи какви било убави украси, како што се бисери...

23 лист САМ маникюр нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр винили кухи етикети за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти

6.08 -34 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Својата голема за Маникир и Педикир, едноставен и лесен за користење Тип : Налепница Матрицата Како да го користите : Користете го овој матрицата за печатење на обрасци за вашите нокти...

KADS Flower 020 design маникюр decorations печат nail art печат stencil stamping template plates for nail polish stamping

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

12 цвята / скоростна 3D маникюр сушени цветни декорации ярко цвете, листенце натурален цветен Франция съвети за нокти

BGN 10.38

Име : помине уметност исушени цвеќињаБоја : 12 бои(случаен)Сушени цвеќиња обоени, па не боја секој пат кога се потполно иста боја,Таму ќе биде малку боја различни, ве молиме имајте во предвид.Опис на производот : Декоративни кристал ноктите и други вештачки нокти, така што нокти изгледаат светли, убава.Природни суви цвеќиња, не исчезнат.Инструкции : Пред првиот сув цвет потопување во течен кристал, натопени со помош на пинцета по еден мал дел од пријавата може да биде ставен на ноктите

1 кутия Gold matte маникюр планински кристал, шипове колелото на 3D метал квадратна форма на триъгълник декорация на нокти аксесоари

2.82 -29 % BGN 2.00

1 Кутија Злато Мат Помине Уметност Кристал Studs Тркала 3 D Метал Плоштадот Триаголник во Облик на Ноктите Декорација ДодатоциСпецификација : Големина : различни големини како фото Дизајн : Месечината / Плоштад / Триаголник Бои : Мат Злато Пакет Содржина : 1 кутија Помине Украси Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Метални Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и дрКако да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

4 листа тънък лепило красотата снежинка етикети маникюр декорация стикери, акрилни аксесоари за нокти инструменти зимни стил F267-270

3.18 -6 % BGN 3.00

Пакет Содржина : 4 листови.Опис : големина : 7,6 CM*12.2 CM по листТука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

2018 нов плосък черен 3d ноктите аксесоари от кристал колелото за блясък на ноктите украса през цялата правоъгълен площад

3.18 -6 % BGN 3.00

100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : Rectrangular / Плоштад / КругГолемина на : различна форма со differnt големина, стан 2 MM да 5 MMБоја : како на слики шоу, Поинаков агол прекршува различни боиВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

KAD е трябвало да го направи!! Великолепна Роза Цвете Image Нокти Transfer Стикери За Нокти Вода Стикер За Красота Маникюр Декорации Инструменти

2.64 -24 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : 8.5 cm*13.0 cmПакет Содржина : 1 PC Помине НалепницаКако да го користите : 1.Чистење на вашите нокти прво2.Изберете нокти налепници ви се допаѓа3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.