• Новинка
500 бр. / ролка на Удължаване на ноктите Форма на Зелена подкова форма на ноктите Съвет поименно акрилни DIY инструменти крива гел ръководство етикети -30

500 бр. / ролка на Удължаване на ноктите Форма на Зелена подкова форма на ноктите Съвет поименно акрилни DIY инструменти крива гел ръководство етикети -30

резултат:
BGN 14.29
BGN 10.00 -30 %

Брой продукти
Налично


500pcs/тркалаат Ноктите Продолжување Форма Зелена Потковица Форма Помине Уметност Совет се Тркалаат Акрилик DIY Алатки Крива Гел Водич Налепници
Функција :
100% Сосема Нов!
Ноктите форми со самолепливи налепница.
Лесен за употреба, погодно за полетување.
Погоден за професионална употреба или лична употреба
Погоден за на доградба на акрилни нокти продолжување или УВ гел ноктите продолжување
1 Тркалаат x Помине Уметност Совет Продолжување Упатство
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

Подробности

Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Брой:
500pcs / roll
Стил:
Формата На Ноктите
търговска марка:
Грим преяждане
Номер На Модела:
B052220
Размер:
Nail Form
Материал:
Формата На Ноктите

Избор на купувачи

Mtssii 1 кутия блестящи кръгли тънки цветни пайети маникюр Glitter съвети UV гел 3D декорация на нокти Маникюр САМ аксесоари

1.17 -15 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаДекорација Боја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

08 неоновите розово червен цвят размер на 0.2 mm разтворител постоянен блясък за нокти, гел, лак за нокти или друго художествено украса

BGN 14.85

08 Неонски Розова Црвени Бои на 0,2 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти гел лак или Друг уметнички ДекорацијаСјајот Големина : 0.2 мм 1 / 128 008Сјајот на Бојата : Неонски Розова Црвени Бои (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

2018 NEW 3D маникюр glitter кристал wheel нейлз decoration accessoires доставки tools round square

3.18 -6 % BGN 3.00

100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

TCWB198 великолепен, блестящ огледален пигмент, хром пигмент, хамелеон прахобразен пигмент за нокти

BGN 24.67

TCWB198 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметностОбјектот : TCWB198Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 1g / 5g20g / теглатука are1g 5g и 20g три видови на пакување на располагање,различни пакување цената еразлични ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

2018 нов плосък черен 3d ноктите аксесоари от кристал колелото за блясък на ноктите украса през цялата правоъгълен площад

3.18 -6 % BGN 3.00

100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : Rectrangular / Плоштад / КругГолемина на : различна форма со differnt големина, стан 2 MM да 5 MMБоја : како на слики шоу, Поинаков агол прекршува различни боиВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

20pcs злато, сребро сплав морска мивка нокти планински кристал, бижута съвети нокти етикети шипове нокти DIY доставка

3.18 -37 % BGN 2.00

20pcs Злато Сребро Алуминиум Морска Школка Помине Уметност Кристал Декорации на Ноктите Совети Налепница Studs DIY Помине Материјали3 D Метални Легури Помине ДекорацииБои : Злато и Сребро.Тежина : 10gКарактер : Симпатична школка дизајн е лесно да се применуваат врз вашите нокти и да се направи што повеќе шарм и елегантнаПакување Содржина : 20pcs во една парцелаКако да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

12 цвята / скоростна 3D маникюр сушени цветни декорации ярко цвете, листенце натурален цветен Франция съвети за нокти

BGN 10.38

Име : помине уметност исушени цвеќињаБоја : 12 бои(случаен)Сушени цвеќиња обоени, па не боја секој пат кога се потполно иста боја,Таму ќе биде малку боја различни, ве молиме имајте во предвид.Опис на производот : Декоративни кристал ноктите и други вештачки нокти, така што нокти изгледаат светли, убава.Природни суви цвеќиња, не исчезнат.Инструкции : Пред првиот сув цвет потопување во течен кристал, натопени со помош на пинцета по еден мал дел од пријавата може да биде ставен на ноктите

Нови 14 съвета маникюр Full Cover самозалепващи етикети полска фолио съвети Wrap Decal маникюр решетка геометричен зиг-заг

BGN 1.20

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитетИзнос : секој пакет содржи 14 налепници, што е доволно за еден сет на 10 ноктитеАвтоadhensive...

SS6 2 мм карамфил високо качество на смолата плосък 3D лак за нокти мобилен красота САМ декоративни материали Изумруд N19

1.52 -34 % BGN 1.00

торба торба торба 3.95 / торба торбазапочнетекрајниот Производ Карактеристики Нокти, мобилен убавина, лаптоп убавина, огледала, запалки, козметички кутии, MP4, автомобил убавина, се држи автомобилот на логото, дома декорација, позадина разубавувањето, леплива каде да блесне, многу убава мода! Општи помине употреба 2mm или 3мм мал дијамантбазирани, леплива мобилен телефон со 2mm да 4mmбазирани, специјално за да видите лични преференции, големи бисер разубавувањето, мали бисер зглобовите! 【Име на производ】 : Ноктите смола вежба 【Боја】 : Смарагд 【Производ Материјал】 : Акрилик 【Спецификација на Производот】 : 2mm 【Опис】 : Секој пакет од околу 1000pcs, пакувањето е OPP вреќа може да се отвори, ќе се носат и солза во транзит, па ние завиткани колку што е можно, ве молиме клиенти се увери...

Пъстри Цветя На Ноктите Етикети На Вода Етикети Красиви Пълно Покритие На Ноктите Етикети Цъфти Модели 1 Лист Маникюр Вода Стикер

BGN 0.54

Спецификација : Тежина : 1gКоличина : 1 лист100% Сосема НовПакет Содржина : 1 лист Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1...

1 лист 3D Сладко Преводачи Japn Letter Kids Graffiti Pattern самозалепващи стикери за декорация на нокти DIY Salon Tips F127-128

BGN 0.72

1 лист помине уметност декорација налепница како ваш изборголемината на секој модел / листови : 12.2 mm*7,6 милиметри(Повеќе листови ќе понудата, поевтини вкупниот ќе биде)Детали desing за секој модел како што е подолу : Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекори : * Изберете дизајн и кора од надвор.* Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку пати.* Се применуваат врвот палто за најдобри резултати.Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните...

1 кутия Gold matte маникюр планински кристал, шипове колелото на 3D метал квадратна форма на триъгълник декорация на нокти аксесоари

2.82 -29 % BGN 2.00

1 Кутија Злато Мат Помине Уметност Кристал Studs Тркала 3 D Метал Плоштадот Триаголник во Облик на Ноктите Декорација ДодатоциСпецификација : Големина : различни големини како фото Дизајн : Месечината / Плоштад / Триаголник Бои : Мат Злато Пакет Содржина : 1 кутија Помине Украси Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Метални Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и дрКако да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

Прозрачен силиконов двоен страничен нокти Стампер стъргало набор от Nail Art Print Image Печат Stamping САМ полски дизайн маникюр инструменти

6.72 -11 % BGN 6.00

Јасно Силикони Двојно Страна Помине Stamper Scraper Поставите Помине Уметност Image Print Печат Печат DIY полски Дизајн на Нокти Помине Печатење АлаткаКарактеристики : 100% Сосема нов во мало поле пакет 1piece scrapper + 1pc помине двојно двострано печатење Боја : јасно Објектот : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.25g / set(Напомена : Поради различни лак квалитет, некои лак не е погоден за печат, па ве молиме да го изберат правото лак , и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper, ве молиме обидете се повторно...

12 цвята нокти кристали 2 мм акрил маникюр кристали и бижута за UV гел телефон лаптоп нокти DIY инструменти

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Материјал : ПластикаДијаметар : прибл 1.5 mmКоличина : 1 тркалаБоја : 12 боиВкупната Тежина : 10.8 gПакет Содржина : 1 тркало 12 боиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

LCJ 1g / бутилка Glitter Nail Powder маникюр Holo Glitters Powder Dust Shinny colorful mirror powder маникюр Decorations

2.24 -55 % BGN 1.00

Спецификација : Тежина : Околу 0.8 g1.0 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

1 бр. направи си САМ цветя от дантела линия модели на кръгли стоманени нокти Шаблони пробиване на плочи за нокти съвети маникюр инструмент аксесоари

1.58 -37 % BGN 1.00

Опис Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Големината на плоча : 5.5 (приближно) Филм : Сина tfilm на површината ( се отстрани пред да се користи) Пакет : 1 x печат плоча Вовед Отстраните некоја заштитна фолија од сликата плоча се Користи помине датотеката и датотеката на врвот на печат алатка лесно да додадете малку грубост Применуваат база на грб да помине Аплицираат дизајнирани нокти боја на одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани прекумерна полски од плоча Брзо да притиснете на stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат врвот палто Заврши секој чекор што е можно побрзо Чистење на stamper и scraper со нокти смена по секоја употреба Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

4 листа тънък лепило красотата снежинка етикети маникюр декорация стикери, акрилни аксесоари за нокти инструменти зимни стил F267-270

3.18 -6 % BGN 3.00

Пакет Содржина : 4 листови.Опис : големина : 7,6 CM*12.2 CM по листТука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

12 цвят на сушена цвете съвети нокти, декорация на нокти Дизайн благороден 36шт 3D стикер

11.04 -0 % BGN 11.00

Име : помине уметност исушени цвеќињаБоја : 12 бои(случаен)Големина : app 5мм7mmСпецификации : 36 / кутија, (3 парчиња на една боја)Сушени цвеќиња обоени, па не боја секој пат кога се потполно иста боја,Таму ќе биде малку боја различни, ве молиме имајте во предвид.Опис на производот : Декоративни кристал ноктите и други вештачки нокти, така што нокти изгледаат светли, убава.Природни суви цвеќиња, не исчезнат.Инструкции : Пред првиот сув цвет потопување во течен кристал, натопени со помош на пинцета по еден мал дел од пријавата може да биде ставен на ноктите

Tignish 50 Листа / Лот Разход На Цвят Вода Предаване На Ноктите Етикети Етикети На Изкуството Съвети За Декорации За Маникюр Стикери Ongles Инструменти

BGN 5.60

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Боја : Мешана боја 50 Листови Мешани Цвет дизајн Вода трансфер Нокти Налепници decals(дизајнот не ќе, исто така, исто како и сликите,тоа ќе биде, исто така, промена) Лесно DIY Дома & Салон за убавина Погоден за професионална употреба или домашна употреба Одлична за помине уметност декорација во комбинација со лак, УВ гел, на доградба на акрилни нокти, меѓу другите...

23 лист САМ маникюр нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр винили кухи етикети за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти

6.08 -34 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Својата голема за Маникир и Педикир, едноставен и лесен за користење Тип : Налепница Матрицата Како да го користите : Користете го овој матрицата за печатење на обрасци за вашите нокти...

1 бр нов Nail Art Decoration кристали, смесени размери блясък сърцето дизайн нокти мъниста, САМ маникюр колелото на аксесоари за нокти

2.48 -19 % BGN 2.00

1 Buc Нови Помине Уметност Декорација Rhinestones Микс Големини Сјајот Срцето Дизајн на Ноктите Монистра,DIY Нокти Тркала Помине ДодатоциВисок квалитет3d помине уметност декорацијаКарактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.Пакување Содржина : 1wheel

Маникюр Pearl Пайета Glitter Powder Акрил Кристал Нокти Decor 48 Бутилки

7.98 -12 % BGN 7.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Внимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.Погоден за професионална употреба или лична употребаТоа содржи какви било убави украси, како што се бисери...

3g Бляскъв Glitter Nail Powder великолепен маникюр холографски лазерен прах пигмент 12 цвята маникюр Nail Art Decoration

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Капацитет : Прибл 3gКоличина : 1 КутијаБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1g / кутија Сјајот во ПравФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние во голема мера го цениме вашата 5ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.