• Новинка
Силиконов Штемпелюющий Мат Нов Лак За Нокти Стикер Ръководство Печат Прехвърляне Палитра От Инструменти Моющаяся Плоча Pad Table Маникюр Tool

Силиконов Штемпелюющий Мат Нов Лак За Нокти Стикер Ръководство Печат Прехвърляне Палитра От Инструменти Моющаяся Плоча Pad Table Маникюр Tool

резултат:
BGN 5.18
BGN 4.00 -23 %

Брой продукти
Налично

Силиконски Помине Уметност Мат Нокти полски Налепница Печат Водич за Печатење на Пренос на Маса Покрие Палета на Алатки Помине Уметност Алатка Опис : Материјал : силикон Големина : app 20.7x15x0.1cm. Боја : проѕирна. Дизајни : 3designs А,Б, В, Тежина : app 40g Добро за : дом, канцеларија, ноктите продавница, убавина продавница. Пакетот Вклучува : 1 PC Помине Мат Карактеристики : Лесен за носење, слободно да се свитка, браздата нема да се прошири. Мие, лесен за чистење Помине уметност отпечатоци Проѕирен силикони квалитети, погоден за сите видови на користење На цветни шема Како да го користите : Ноктите боја за печатење специјална силиконска подлога, се направи нокти печатење во боја повеќе 1 Отстранете го подлога, определена форма, добра четка на лесното масло - на дното 2 шема печатени врз нокти има суши на - ги собереш 3 печатени образецот да се пополни вашиот сопствен омилена боја - боја 4 ќе направите декорација целата лупено надвор, да се стави парче на - Модифицирани 5 работи заврши, чистење алатки, до следната употреба 1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. 3. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. 4. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Или не,ве молиме да се поправи тоа, пред да се изврши плаќање. 2) ве Молиме оставете порака при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина,и др.). Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. 6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Подробности

Тип Елемент:
Модел
Материал:
силиконов мат
Тип Шаблон:
Пробиване
Номер На Модела:
№ 567
Тегло:
40g
Размер:
20.7*15cm
Брой:
1
търговска марка:
климонла
is_customized:
Yes
Инструменти За Нокти:
Силиконов Тампон За Щамповане На Обратно Прехвърляне На Печата На Водна Мрамор
Използването на:
Маникюр Manicure Practice Workspace Pad
Размер:
20.7*15cm
аксесоари за нокти:
Nail Stamper Art Tools Carimbo De Unha
Тип Елемент:
Шаблони плочи
Номер На Модела:
Маникюр щамповани плочи шаблони
Тегло:
40g
Номер На Модела:
Лак За Нокти Подложки Шаблон За Нокти
Характеристика:
пробиване на ноктите плочи carimbo de unha

Избор на купувачи

SS20 5 мм карамфил високо качество на смолата плосък 3D лак за нокти мобилна красотата САМ декоративни материали Deep rose red N13

BGN 3.60

торба торба торба торба торба торба торба торбазапочнетекрајниот Производ Карактеристики Нокти, мобилен убавина, лаптоп убавина, огледала, запалки, козметички кутии, MP4, автомобил убавина, се држи автомобилот на логото, дома декорација, позадина разубавувањето, леплива каде да блесне, многу убава мода! Општи помине употреба 2mm или 3мм мал дијамантбазирани, леплива мобилен телефон со 2mm да 4mmбазирани, специјално за да видите лични преференции, големи бисер разубавувањето, мали бисер зглобовите! 【Име на производ】 : Ноктите смола вежба 【Боја】 : Длабоко црвена роза 【Производ Материјал】 : Акрилик 【Спецификација на Производот】 : 5mm 【Опис】 : Секој пакет од околу 1000pcs, пакувањето е OPP вреќа може да се отвори, ќе се носат и солза во транзит, па ние завиткани колку што е можно, ве молиме клиенти се увери...

2018 г. за нов 6 колела 3d маникюр тюркоаз и кристали колелото на декорации за нокти, аксесоари за доставка инструменти кръг синьо

32.80 -39 % BGN 20.00

100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : ТркалезнаГолемина : 5mmКоличина : 60 PCS помине rhinestones во 1 тркалаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

1 кутия Gold matte маникюр планински кристал, шипове колелото на 3D метал квадратна форма на триъгълник декорация на нокти аксесоари

2.82 -29 % BGN 2.00

1 Кутија Злато Мат Помине Уметност Кристал Studs Тркала 3 D Метал Плоштадот Триаголник во Облик на Ноктите Декорација ДодатоциСпецификација : Големина : различни големини како фото Дизајн : Месечината / Плоштад / Триаголник Бои : Мат Злато Пакет Содржина : 1 кутија Помине Украси Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 D Метални Декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и дрКако да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

3-6мм светло-синя серия Mix Size имитация No Hole Pearl кръгли мъниста за декорации DIY маникюр

BGN 1.10

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

LCJ 1 кутия 6 г Русалка нокти, блясък на прах доста градиент на трептене блести пигмент на прах нокти на прах лазер декорация на нокти

1.76 -43 % BGN 1.00

Спецификација : Тежина : Околу 0.8 g1.0 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

08 неоновите розово червен цвят размер на 0.2 mm разтворител постоянен блясък за нокти, гел, лак за нокти или друго художествено украса

BGN 14.85

08 Неонски Розова Црвени Бои на 0,2 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти гел лак или Друг уметнички ДекорацијаСјајот Големина : 0.2 мм 1 / 128 008Сјајот на Бојата : Неонски Розова Црвени Бои (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

Flower Series Water Transfer Stickers 1 лист Nail Art Water Decals Vine Rose Нейлз Accessoires божур лилия Pretty МОЖНО

BGN 0.54

Спецификација : Количина : 1 лист100% сосема новПакет Содржина : 1sheet Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина coior на ноктите и сув излезе.2...

1 лист 3D Сладко Преводачи Japn Letter Kids Graffiti Pattern самозалепващи стикери за декорация на нокти DIY Salon Tips F127-128

BGN 0.72

1 лист помине уметност декорација налепница како ваш изборголемината на секој модел / листови : 12.2 mm*7,6 милиметри(Повеќе листови ќе понудата, поевтини вкупниот ќе биде)Детали desing за секој модел како што е подолу : Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекори : * Изберете дизајн и кора од надвор.* Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку пати.* Се применуваат врвот палто за најдобри резултати.Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните...

Прозрачен силиконов двоен страничен нокти Стампер стъргало набор от Nail Art Print Image Печат Stamping САМ полски дизайн маникюр инструменти

6.72 -11 % BGN 6.00

Јасно Силикони Двојно Страна Помине Stamper Scraper Поставите Помине Уметност Image Print Печат Печат DIY полски Дизајн на Нокти Помине Печатење АлаткаКарактеристики : 100% Сосема нов во мало поле пакет 1piece scrapper + 1pc помине двојно двострано печатење Боја : јасно Објектот : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.25g / set(Напомена : Поради различни лак квалитет, некои лак не е погоден за печат, па ве молиме да го изберат правото лак , и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper, ве молиме обидете се повторно...

4 листа тънък лепило красотата снежинка етикети маникюр декорация стикери, акрилни аксесоари за нокти инструменти зимни стил F267-270

3.18 -6 % BGN 3.00

Пакет Содржина : 4 листови.Опис : големина : 7,6 CM*12.2 CM по листТука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови можностите се бескрајни!Едноставен и лесен за употреба со брилијантен бараат резултати.Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

20pcs злато, сребро сплав морска мивка нокти планински кристал, бижута съвети нокти етикети шипове нокти DIY доставка

3.18 -37 % BGN 2.00

20pcs Злато Сребро Алуминиум Морска Школка Помине Уметност Кристал Декорации на Ноктите Совети Налепница Studs DIY Помине Материјали3 D Метални Легури Помине ДекорацииБои : Злато и Сребро.Тежина : 10gКарактер : Симпатична школка дизајн е лесно да се применуваат врз вашите нокти и да се направи што повеќе шарм и елегантнаПакување Содржина : 20pcs во една парцелаКако да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

KADS Flower 020 design маникюр decorations печат nail art печат stencil stamping template plates for nail polish stamping

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

Нови 14 съвета маникюр Full Cover самозалепващи етикети полска фолио съвети Wrap Decal маникюр решетка геометричен зиг-заг

BGN 1.20

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитетИзнос : секој пакет содржи 14 налепници, што е доволно за еден сет на 10 ноктитеАвтоadhensive...

3g Бляскъв Glitter Nail Powder великолепен маникюр холографски лазерен прах пигмент 12 цвята маникюр Nail Art Decoration

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Капацитет : Прибл 3gКоличина : 1 КутијаБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1g / кутија Сјајот во ПравФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние во голема мера го цениме вашата 5ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука...

KADS нов пристигане 1бр надпечатка САМ маникюрная плоча 8 възможност за избор цвете природа геометрия серия дизайн на ноктите, щамповани плочи

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Нови Пристигнување Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

3D декорация на нокти кристали и метални шипове лазерни нитове мъниста смесен цвят на катран желе скъпоценни камъни UV гел маникюр окачване маникюр

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Материјал : ПВЦ / АкриликГолемина : Како на сликата прикажаниКоличина : 1 КутијаБоја : 31 Модели достапниПакет Содржина : 1 КутијаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ви благодариме за разбирањето!Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплатата завршен примени.3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена...

1бр лавандула цветен дизайн пренос на вода етикети лилаво цвете DS429 нокти етикети тайна фолио, стикер, маникюр

1.04 -4 % BGN 1.00

1 Лист Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници DS429ОПИС 100% сосема нов Големина : 12.5 cm x 5.3 cm Тип : вода трансфер налепница Пакет : 1pcs помине уметност Налепници Attension ве молиме : оваа налепница немаат пакување, само една налепница...

4 цвята Печат Nail Art САМ Image Plate Template Holder Bag Case Печат Organizer 1бр JAN9

2.42 -17 % BGN 2.00

4 Бои Печат Помине Уметност DIY Слика Плоча Образец Носителот Случај Торба за Печат Организатор 1 PCОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Портокалова,Жолта,Виолетова,РозоваМатеријал : кожа СТПКапацитет : 24 СлотовиДимензија : APP : 9cm(L) * 8cm(W)Едноставен и лесен за да го понесете соПакет содржи : 1 x ноктите Плоча складирање албум(Не се вклучени помине уметност за печатење матрицата / печат слика плоча)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

KAD е трябвало да го направи!! Великолепна Роза Цвете Image Нокти Transfer Стикери За Нокти Вода Стикер За Красота Маникюр Декорации Инструменти

2.64 -24 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : 8.5 cm*13.0 cmПакет Содржина : 1 PC Помине НалепницаКако да го користите : 1.Чистење на вашите нокти прво2.Изберете нокти налепници ви се допаѓа3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат

Mtssii 1 кутия блестящи кръгли тънки цветни пайети маникюр Glitter съвети UV гел 3D декорация на нокти Маникюр САМ аксесоари

1.17 -15 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаДекорација Боја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

Tignish 50 Листа / Лот Разход На Цвят Вода Предаване На Ноктите Етикети Етикети На Изкуството Съвети За Декорации За Маникюр Стикери Ongles Инструменти

BGN 5.60

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Боја : Мешана боја 50 Листови Мешани Цвет дизајн Вода трансфер Нокти Налепници decals(дизајнот не ќе, исто така, исто како и сликите,тоа ќе биде, исто така, промена) Лесно DIY Дома & Салон за убавина Погоден за професионална употреба или домашна употреба Одлична за помине уметност декорација во комбинација со лак, УВ гел, на доградба на акрилни нокти, меѓу другите...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.