• Новинка
4 листа тънък лепило красотата снежинка етикети маникюр декорация стикери, акрилни аксесоари за нокти инструменти зимни стил F267-270

4 листа тънък лепило красотата снежинка етикети маникюр декорация стикери, акрилни аксесоари за нокти инструменти зимни стил F267-270

резултат:
BGN 3.18
BGN 3.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Пакет Содржина : 4 листови.
Опис :
големина : 7,6 CM*12.2 CM по лист
Тука имаме голем сет на вода помине трансфери decals!
Нека ви имагинација се кандидира дивите, се создаде убави дизајни & креации, додадете камења, користете 2 или повеќе различни ноктите лакови - можностите се бескрајни!
Едноставен и лесен за употреба - со брилијантен бараат резултати.
Decal може да се примени и на ноктите, ноктите, гел на ноктите, вештачки нокти,
која се однесува на насликаните помине површината и останува колку што лак останува.
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,
Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите видови на плаќања
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка во цел при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост. Ние нудиме бесплатно Следење на Број.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по плаќање завршен примени.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 50 дена.
Ако не може да се добиваат по 50 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил, Мексико, Аргентина, Канада, Грција и Италија,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) Ние проверка на сите предмети пред испраќање, ако сте примиле некоја скршена / неисправен објектот, ве молиме да ги фотографиите и испратете ја на нас веднаш.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
Прифаќаме само оние случаи пријавени во рок од 7 дена.
2) ве Молиме да ја проверите на нашата опис внимателно пред purshing. Ако таму не е нешто во ред со нашите производи или опис, ние нема да сноси се врати превозот.
3) 30 Дена Наплата , Со цел да се врати објект што мора да ни се јавите за да побарате враќање адреса.

Подробности

Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Номер На Модела:
стикер за нокти F267-270
Стил:
Сладък стикери за нокти с формата на сърце мечка
Материал:
стикер за нокти
търговска марка:
Вкус-момиче
Размер:
7.6CM*12.2CM per sheet
Брой:
4 листа

Избор на купувачи

Роден е на доста от 12*6 см, правоъгълник нокти печат шаблон Хелоуин дизайн на изображението за печат на табела празник маникюр шаблони BPX-L007

BGN 3.98

Спецификација : 100% нов малоКоличина : 1 ЛистОблик : ПравоаголникГолемина : Прибл 126cmПакет Содржина : 1 Лист РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Уметност Печат ОбразецИнструкции : Плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper.Функција : 1...

2018 NEW 3D маникюр glitter кристал wheel нейлз decoration accessoires доставки tools round square

3.18 -6 % BGN 3.00

100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

KADS Flower 020 design маникюр decorations печат nail art печат stencil stamping template plates for nail polish stamping

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

Холографски лазер Apple Color Green Smile Face Glitter for нокти glitter nail art decorations makeup facepainting polish 6mm Size

BGN 13.60

TCA601 Holographic Ласерски Apple Зелена Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси Обликот : насмевка лице Size : 6 MM Боја : Ласерски Apple Зелена Боја Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

Много романтична червени рози, цветя, лепило за нокти Blossom Water Decal маникюр стикери за нокти, Маникюр, Нокти Water Sticker Adesivos

BGN 0.54

Спецификација : Тежина : 1gКоличина : 1 лист100% Сосема НовПакет Содржина : 1 лист Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1...

3-6мм светло-синя серия Mix Size имитация No Hole Pearl кръгли мъниста за декорации DIY маникюр

BGN 1.10

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

12 Стилове На Черен Маникюр Голям Прехвърляне На Вода Стикери За Нокти Стикер Съвети Класически Воден Знак Цветя Модел На Пеперуда За Декорация

BGN 1.92

12 Во 1 Помине Уметност Вода Трансфер Налепница A601612Опис100% сосема новТип : A601612Лесно да одговараат на сите бои на полски12 Различни налепници во 1 Голема Нокти Налепница, ги зачувате вашите пари за да се создаде повеќе стиловиГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикПакет : 1pcs Големи помине уметност НалепнициКАКО ДА СЕ КОРИСТИ1...

Meicailin 1 кутия UV led гел лак за нокти, блясък, лак за нокти Nail Art маникюр с гел лак за нокти Soak Off пайети гел мода

3.17 -5 % BGN 3.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба...

3g Бляскъв Glitter Nail Powder великолепен маникюр холографски лазерен прах пигмент 12 цвята маникюр Nail Art Decoration

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Капацитет : Прибл 3gКоличина : 1 КутијаБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1g / кутија Сјајот во ПравФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние во голема мера го цениме вашата 5ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука...

08 неоновите розово червен цвят размер на 0.2 mm разтворител постоянен блясък за нокти, гел, лак за нокти или друго художествено украса

BGN 14.85

08 Неонски Розова Црвени Бои на 0,2 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти гел лак или Друг уметнички ДекорацијаСјајот Големина : 0.2 мм 1 / 128 008Сјајот на Бојата : Неонски Розова Црвени Бои (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

100cm х 4 см лазерни цветни листа маникюр Transfer Foils оранжев лист на Конче стикер съвет лепило полски стикер за нокти DIY инструменти

1.82 -45 % BGN 1.00

100cm 4cm x Ласерски Шарени Листови Помине Уметност Трансфер Foils Портокал Лист Dragonfly Decal Совет Лепак полски Налепница DIY Нокти Алаткилесен за употреба со ноктите фолија лепак...

4 цвята Печат Nail Art САМ Image Plate Template Holder Bag Case Печат Organizer 1бр JAN9

2.42 -17 % BGN 2.00

4 Бои Печат Помине Уметност DIY Слика Плоча Образец Носителот Случај Торба за Печат Организатор 1 PCОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Портокалова,Жолта,Виолетова,РозоваМатеријал : кожа СТПКапацитет : 24 СлотовиДимензија : APP : 9cm(L) * 8cm(W)Едноставен и лесен за да го понесете соПакет содржи : 1 x ноктите Плоча складирање албум(Не се вклучени помине уметност за печатење матрицата / печат слика плоча)1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

1 бр 3d блясък за нокти пайети микс дизайн акрил UV гел декорация на нокти diy маникюр аксесоари за нокти

1.86 -46 % BGN 1.00

1 Buc 3d Сјајот Помине Уметност Sequins Микс Дизајни Акрилик УВ Гел Ноктите Декорацииdiy Маникир Нокти Додатоци3d помине уметност декорацијаКарактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.Пакување Содржина : 1wheel

KADS New Flower 018 design маникюр nail art печат plates маникюр печат template шаблони инструменти за щамповане лак

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

TCWB198 великолепен, блестящ огледален пигмент, хром пигмент, хамелеон прахобразен пигмент за нокти

BGN 24.67

TCWB198 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметностОбјектот : TCWB198Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 1g / 5g20g / теглатука are1g 5g и 20g три видови на пакување на располагање,различни пакување цената еразлични ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

12 цвята нокти кристали 2 мм акрил маникюр кристали и бижута за UV гел телефон лаптоп нокти DIY инструменти

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Материјал : ПластикаДијаметар : прибл 1.5 mmКоличина : 1 тркалаБоја : 12 боиВкупната Тежина : 10.8 gПакет Содржина : 1 тркало 12 боиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

Tignish 50 Листа / Лот Разход На Цвят Вода Предаване На Ноктите Етикети Етикети На Изкуството Съвети За Декорации За Маникюр Стикери Ongles Инструменти

BGN 5.60

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Боја : Мешана боја 50 Листови Мешани Цвет дизајн Вода трансфер Нокти Налепници decals(дизајнот не ќе, исто така, исто како и сликите,тоа ќе биде, исто така, промена) Лесно DIY Дома & Салон за убавина Погоден за професионална употреба или домашна употреба Одлична за помине уметност декорација во комбинација со лак, УВ гел, на доградба на акрилни нокти, меѓу другите...

Mtssii 1 кутия блестящи кръгли тънки цветни пайети маникюр Glitter съвети UV гел 3D декорация на нокти Маникюр САМ аксесоари

1.17 -15 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаДекорација Боја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Кутија Помине SequinsФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

KAD е трябвало да го направи!! Великолепна Роза Цвете Image Нокти Transfer Стикери За Нокти Вода Стикер За Красота Маникюр Декорации Инструменти

2.64 -24 % BGN 2.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : 8.5 cm*13.0 cmПакет Содржина : 1 PC Помине НалепницаКако да го користите : 1.Чистење на вашите нокти прво2.Изберете нокти налепници ви се допаѓа3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.