• Новинка
08 неоновите розово червен цвят размер на 0.2 mm разтворител постоянен блясък за нокти, гел, лак за нокти или друго художествено украса

08 неоновите розово червен цвят размер на 0.2 mm разтворител постоянен блясък за нокти, гел, лак за нокти или друго художествено украса

резултат:
BGN 14.85

Брой продукти
Налично


08 Неонски Розова Црвени Бои на 0,2 mm големина растворувач отпорни сјај за нокти гел лак или Друг уметнички Декорација
-Сјајот Големина : 0.2 мм 1/128 008
-Сјајот на Бојата : Неонски Розова Црвени Бои (како на сликата)
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)
-Пакување Тежина : Сигурен Полиестер Торба
Тука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.
Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Висок Квалитет и растворувач отпорни .
2. Светла и Искра Боја
3. 100% осигурување на квалитет
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца. Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите дис стави. Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка !

Подробности

Цвят:
50 грама, 200 грама, 500 гр
НЕТНО ТЕГЛО:
50/200 / 500g
Материал:
PET (Поли Этилентерефталат)
Брой:
1
Тип Елемент:
блясък за нокти
търговска марка:
Bink
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

12 цвята / скоростна 3D маникюр сушени цветни декорации ярко цвете, листенце натурален цветен Франция съвети за нокти

BGN 10.38

Име : помине уметност исушени цвеќињаБоја : 12 бои(случаен)Сушени цвеќиња обоени, па не боја секој пат кога се потполно иста боја,Таму ќе биде малку боја различни, ве молиме имајте во предвид.Опис на производот : Декоративни кристал ноктите и други вештачки нокти, така што нокти изгледаат светли, убава.Природни суви цвеќиња, не исчезнат.Инструкции : Пред првиот сув цвет потопување во течен кристал, натопени со помош на пинцета по еден мал дел од пријавата може да биде ставен на ноктите

3-6мм светло-синя серия Mix Size имитация No Hole Pearl кръгли мъниста за декорации DIY маникюр

BGN 1.10

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

6шт бонбони цвят на ноктите блясък, пайети набор от цветна Дъга нокти прах пигмент на прах за декорация на нокти комплект

3.79 -21 % BGN 3.00

6 Pcs Бонбони Боја на Ноктите Сјајот Sequins Поставите Шарени Виножито Помине Уметност Прашина Пигмент во Прав за Помине Уметност Украси СобатаСпецификација : 100% нов мало Тежина : Околу...

12 цвят на сушена цвете съвети нокти, декорация на нокти Дизайн благороден 36шт 3D стикер

11.04 -0 % BGN 11.00

Име : помине уметност исушени цвеќињаБоја : 12 бои(случаен)Големина : app 5мм7mmСпецификации : 36 / кутија, (3 парчиња на една боја)Сушени цвеќиња обоени, па не боја секој пат кога се потполно иста боја,Таму ќе биде малку боја различни, ве молиме имајте во предвид.Опис на производот : Декоративни кристал ноктите и други вештачки нокти, така што нокти изгледаат светли, убава.Природни суви цвеќиња, не исчезнат.Инструкции : Пред првиот сув цвет потопување во течен кристал, натопени со помош на пинцета по еден мал дел од пријавата може да биде ставен на ноктите

Нови 14 съвета маникюр Full Cover самозалепващи етикети полска фолио съвети Wrap Decal маникюр решетка геометричен зиг-заг

BGN 1.20

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитетИзнос : секој пакет содржи 14 налепници, што е доволно за еден сет на 10 ноктитеАвтоadhensive...

Meicailin 1 кутия UV led гел лак за нокти, блясък, лак за нокти Nail Art маникюр с гел лак за нокти Soak Off пайети гел мода

3.17 -5 % BGN 3.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба...

23 лист САМ маникюр нередовни окото шаблони за многократна употреба маникюр винили кухи етикети за подпечатване на шаблон на ноктите инструменти

6.08 -34 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Својата голема за Маникир и Педикир, едноставен и лесен за користење Тип : Налепница Матрицата Како да го користите : Користете го овој матрицата за печатење на обрасци за вашите нокти...

3g Бляскъв Glitter Nail Powder великолепен маникюр холографски лазерен прах пигмент 12 цвята маникюр Nail Art Decoration

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Капацитет : Прибл 3gКоличина : 1 КутијаБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1g / кутија Сјајот во ПравФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние во голема мера го цениме вашата 5ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука...

1 бр. направи си САМ цветя от дантела линия модели на кръгли стоманени нокти Шаблони пробиване на плочи за нокти съвети маникюр инструмент аксесоари

1.58 -37 % BGN 1.00

Опис Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Големината на плоча : 5.5 (приближно) Филм : Сина tfilm на површината ( се отстрани пред да се користи) Пакет : 1 x печат плоча Вовед Отстраните некоја заштитна фолија од сликата плоча се Користи помине датотеката и датотеката на врвот на печат алатка лесно да додадете малку грубост Применуваат база на грб да помине Аплицираат дизајнирани нокти боја на одбраната слика на плоча Scrape низ плоча со стружење алатка за да се отстрани прекумерна полски од плоча Брзо да притиснете на stamper на плочата за да ги собереш на дизајн Печат на сликата на вашиот ноктите со притискање надолу и подигнете веднаш за траен носат применуваат врвот палто Заврши секој чекор што е можно побрзо Чистење на stamper и scraper со нокти смена по секоја употреба Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...

20pcs злато, сребро сплав морска мивка нокти планински кристал, бижута съвети нокти етикети шипове нокти DIY доставка

3.18 -37 % BGN 2.00

20pcs Злато Сребро Алуминиум Морска Школка Помине Уметност Кристал Декорации на Ноктите Совети Налепница Studs DIY Помине Материјали3 D Метални Легури Помине ДекорацииБои : Злато и Сребро.Тежина : 10gКарактер : Симпатична школка дизајн е лесно да се применуваат врз вашите нокти и да се направи што повеќе шарм и елегантнаПакување Содржина : 20pcs во една парцелаКако да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

Холографски лазер Apple Color Green Smile Face Glitter for нокти glitter nail art decorations makeup facepainting polish 6mm Size

BGN 13.60

TCA601 Holographic Ласерски Apple Зелена Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси Обликот : насмевка лице Size : 6 MM Боја : Ласерски Apple Зелена Боја Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

100cm х 4 см лазерни цветни листа маникюр Transfer Foils оранжев лист на Конче стикер съвет лепило полски стикер за нокти DIY инструменти

1.82 -45 % BGN 1.00

100cm 4cm x Ласерски Шарени Листови Помине Уметност Трансфер Foils Портокал Лист Dragonfly Decal Совет Лепак полски Налепница DIY Нокти Алаткилесен за употреба со ноктите фолија лепак...

2018 нов плосък черен 3d ноктите аксесоари от кристал колелото за блясък на ноктите украса през цялата правоъгълен площад

3.18 -6 % BGN 3.00

100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : Rectrangular / Плоштад / КругГолемина на : различна форма со differnt големина, стан 2 MM да 5 MMБоја : како на слики шоу, Поинаков агол прекршува различни боиВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКАКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

LCJ 1 кутия 6 г Русалка нокти, блясък на прах доста градиент на трептене блести пигмент на прах нокти на прах лазер декорация на нокти

1.76 -43 % BGN 1.00

Спецификација : Тежина : Околу 0.8 g1.0 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

Прозрачен силиконов двоен страничен нокти Стампер стъргало набор от Nail Art Print Image Печат Stamping САМ полски дизайн маникюр инструменти

6.72 -11 % BGN 6.00

Јасно Силикони Двојно Страна Помине Stamper Scraper Поставите Помине Уметност Image Print Печат Печат DIY полски Дизајн на Нокти Помине Печатење АлаткаКарактеристики : 100% Сосема нов во мало поле пакет 1piece scrapper + 1pc помине двојно двострано печатење Боја : јасно Објектот : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.25g / set(Напомена : Поради различни лак квалитет, некои лак не е погоден за печат, па ве молиме да го изберат правото лак , и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper, ве молиме обидете се повторно...

KADS New Flower 018 design маникюр nail art печат plates маникюр печат template шаблони инструменти за щамповане лак

7.98 -37 % BGN 5.00

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper...

3D декорация на нокти кристали и метални шипове лазерни нитове мъниста смесен цвят на катран желе скъпоценни камъни UV гел маникюр окачване маникюр

1.58 -37 % BGN 1.00

Спецификација : Материјал : ПВЦ / АкриликГолемина : Како на сликата прикажаниКоличина : 1 КутијаБоја : 31 Модели достапниПакет Содржина : 1 КутијаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ви благодариме за разбирањето!Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплатата завршен примени.3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена...

Пъстри Цветя На Ноктите Етикети На Вода Етикети Красиви Пълно Покритие На Ноктите Етикети Цъфти Модели 1 Лист Маникюр Вода Стикер

BGN 0.54

Спецификација : Тежина : 1gКоличина : 1 лист100% Сосема НовПакет Содржина : 1 лист Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1...

Flower Series Water Transfer Stickers 1 лист Nail Art Water Decals Vine Rose Нейлз Accessoires божур лилия Pretty МОЖНО

BGN 0.54

Спецификација : Количина : 1 лист100% сосема новПакет Содржина : 1sheet Помине Вода Decals НалепницаНоктите Апликација : 1.Трим, чистење и полирање на ноктите; боја на позадина coior на ноктите и сув излезе.2...

Маникюр Pearl Пайета Glitter Powder Акрил Кристал Нокти Decor 48 Бутилки

7.98 -12 % BGN 7.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Внимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.Погоден за професионална употреба или лична употребаТоа содржи какви било убави украси, како што се бисери...

1 бр нов Nail Art Decoration кристали, смесени размери блясък сърцето дизайн нокти мъниста, САМ маникюр колелото на аксесоари за нокти

2.48 -19 % BGN 2.00

1 Buc Нови Помине Уметност Декорација Rhinestones Микс Големини Сјајот Срцето Дизајн на Ноктите Монистра,DIY Нокти Тркала Помине ДодатоциВисок квалитет3d помине уметност декорацијаКарактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.Пакување Содржина : 1wheel

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.