• Новинка
Mtssii 1 Листа Пеперуда Светещи Нокти Гиттер Маникюр Бляскъв Блясък Маникюр Стикери За Декорация На Маникюр Аксесоари

Mtssii 1 Листа Пеперуда Светещи Нокти Гиттер Маникюр Бляскъв Блясък Маникюр Стикери За Декорация На Маникюр Аксесоари

резултат:
BGN 1.17
BGN 1.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Вниманието на Корисниците : 1. оваа превозот начин е без следење на број и информации , превозот трае околу 30-60 дена . Ве молиме бидете трпеливи да чекаат вашиот парцела . 2. Доколку има доцнење во превозот, ве молиме контактирајте со нас да преговара за продолжување на потврда време. Не отворајте спор во рок од 60 дена , доколку не сте го добиле во текот на 60 дена , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе биде прв пат приоритет .
Пакет : 1, таа и Пеперутка Помине Sticekrs

Подробности

Тип Елемент:
Стикер И Стикер
търговска марка:
Мцсии
Брой:
1 лист
Номер На Модела:
AAJ72367
Стил:
стикери за нокти пеперуди
Размер:
1 sheet
Материал:
сепсиал пластмаса
Перо 1:
стикери за нокти пеперуди
Перо 2:
Искрящ Блясък
перо 3:
Светлинен Лак За Нокти Gitter

Избор на купувачи

Rainbow злато, сребро цвят лазерни холограма цвят 0.2 mm фин блясък на прах за декорация на нокти и други DIY аксесоари 5 г

1.15 -13 % BGN 1.00

Злато Сребро Бои Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ парична казна Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите DIY Додатоци 5gБоја : 2colors, злато и сребро.дизајни : ласерски holographicпакување : 5g / теглаВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

SYDJ02-12 невероятни кръгли точка блясък за нокти или бижута направи си САМ

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 2 ммСјајот Облик : Како на сликата Тркалезна форма DotСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

2 г / скоростна смесен размер 1мм2мм3мм цветни нокти, блясък, пайети етикети кръгла мат цветове 3D маникюр декорации

BGN 0.77

Опис : Совршен за вградување во и на ноктите за различни помине уметност Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн...

Ретро Овалния 3d маникюр Камея кристали за направи си САМ украса пакет от 100шт

8.40 -5 % BGN 8.00

Опис : Компатибилен со двете природни и вештачки нокти и лесен за да го залепите Право големина како фотографии е прикажано,не е премногу голема, но сјајна и забележителни Трендовски дизајн,различни стилови,утврдени со bling кристал , криви назад одговара на ноктите совршено Одлично за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, исто Така, може да се користи за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случај, покана картичка,накит декорација итн Трајни и reuseable,Убава и елегантнаСпецификација : Материјал : Алуминиум и Кристал Облик : Срцеформа Боја : Антички SliverИнструкции : Може да се користи со лак,УВ гел или акрил ноктите итн ја Исчистите површината на ноктите и база на полска,место на ноктите се Меша со други стилови на налепници ќе направи вашите нокти да изгледаат убавиAnswer : ___________________________ Note : Се должи на разликите помеѓу различни монитори,сликата може да не ја одразуваат вистинската боја се Должи на рачни мерења на локации,може да се 12mm грешка во големинаПакетот Вклучува : 100pcs во Бренд Печатени Торба (на artifical помине совети не се вклучени)Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат

TCT-070 холографски цвят разтворител стабилно по-дребния размер блясък на прах за нокти, декорация на нокти, гел-лак сенки за очи грим

BGN 24.67

TCT070 Holographic Боја Растворувач Отпорни Пофини Големина Сјајот во Прав За Помине Уметност Декорација на Ноктите Гел лак сенката за Очи Шминка Барање Број : TCT070 Обликот : Хексагонални Големина на : 0.08 MM Боја : 12 Различни Видови Holographi Colors Количина : 1 / 12 Торба Пакување Тежина : Abt...

FWC 1g Purple Mirror Powder Glitter Nail Art Decoration Ultra-fine Glitters Mix Nail 3D Glitter Powder

1.79 -44 % BGN 1.00

Answer : ___________________________ Note : Црна база се препорачува, но не е потребно Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл.1g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација Силна огледало црна пиштол ефект под силна светлина Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да се користи со УВ Гел лак : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, УВ БОЈА ГЕЛ, Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ...

5 Box скъпоценни Камъни Кристал For маникюр Decorations волана кристал стъкло 3D Нокти Charms Acrilico Unhas шипове UV гел Maquiagem

11.02 -27 % BGN 8.00

DIY свој помине уметност со овој професионален кристал предизвика повеќе воодушевување погледи, комплименти & вниманиеОбидете се да дизајн свој ноктитеФУНКЦИЈА : 100% сосема новПогоден За Професионални или Домашна Употреба.Цел : Овие сјајна сјајот помине уметност украси се погодни за употреба на врвот на ноктите полирање,маникир и педикир, УВ градител гел,акрилик,итн.исто така, може да декорирате вашиот дом,мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло,направени картичка, телото уметност, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден За Professional или Home НасМатеријал : Алуминиум & КристалБоја : Како на сликата шоуПакет се Вклучени : 5 кутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

Смесени размери rose gold Crystal нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.04 -1 % BGN 3.00

Боја : роза златоОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

HY6-9 невероятен блясък, пайети пръстен кръг точка форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 6 mmСјајот Облик : Како на сликатаСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

5g / box САМ UV Nail Glitter Powder пайети разход на лазерни черно кафе сребро холографски маникюр Glitter 289

2.02 -1 % BGN 2.00

5g / кутија DIY УВ Помине Сјајот во Прав Sequins Мешани Ласерски Црно Кафе Сребро Holographic Помине Уметност Сјајот 289100% сосема новСе користи За : DIY Помине Уметност Декорација,Божиќ Сјајот Занаети,Канцелариски материјал,Декорација Материјали(Стакло Уметност,Поликристални Стакло; Кристална Топка) Мебел Сликарство и други Области.Пакетот вклучува : 5.5 g / кутијаПревозот Термини : Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.Испорака Метод : Изберете метод што сакате.Повратни информации : 1...

QT Beauty 1 Чанта шестоъгълник маникюр блясък люспи размер на 1 мм и на ноктите Маникюр тънки пайети нокти DIY блестящи пайети съвети

19.01 -47 % BGN 10.00

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со едноставна пластична кеса без шишеКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Сребрена боја сјајТежина : 50 / 100 / 200g факултативнаФункција : Тие се тенки и лесни за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.пакет : 1 торба помине уметност сјајот во прав

24 лазер, холограма цвят 0,2 мм 008 размер поръсване блестящ прах за декорация на нокти и други аксесоари САМ

BGN 30.93

12 Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Тркалезна Форма Сјај за нокти и козметика Size : 3ММ 1 Pack=600g торба24 Ласерски Бои 0.1 MM Сјајот во Прав за декорација на ноктите и други 1 Lot =50g*24 бои =1200g Wholesale18 Ласерски Бои ,holographic Големина 1.0 MM Сјај за нокти уметност gliter ,ноктите гел ,партија,облека, декорација 1 Pack=900g торба2014 топла продажба 160g Петокрак Облик Ноктите Сјајот Sequins Големина : 2,5 MM за Декорација на Ноктите и DIY Мала Ѕвезда Sequins торбаТрговија на големо 400g Петокрак Облик Ноктите Сјајот Sequins Големина : 2,5 MM за Декорација на Ноктите и DIY Мала Ѕвезда Sequins торбаТрговија на големо 1200g Помине Сјајот во Прав Големина : 0.2 ММ за Декорација на Ноктите ,tattooing ,и DIY DecoraСАД$ 54.66 / торба24 Ласерски Holographic Бои 0.2 ММ 008 Големина Наводнување со Сјај во Прав за декорација на ноктите и други Додатоци DIYТочка Бр...

Смесени размери от син Кристал нокти кристали и плоски на дъното на кръгла 3D декор на колелото маникюр блясък на ноктите декорация на 2 мм-6 мм

3.18 -6 % BGN 3.00

Боја : мешани 3 боиОблик : тркалезна, како слики покажуваатГолемина : Мешани големини , стан 2mm да 6mmЛесен за користењеПогоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти!Погоден за домашна употреба или професионална употреба!Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Mtssii 1 лист 3D релеф стикер за нокти цъфтят цветя 3D стикери за нокти етикети

1.52 -34 % BGN 1.00

Драги Ценети Купувачи,Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи.Ние сме среќни да ве информираме дека вашето купување ќе испраќање во текот на обработка на време !По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги ? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите купувачи купат како твое !ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,ве молиме доверба ние може да го реши вашиот проблем.со почитСпецификација : Количина : 1 листБоја : ЗлатнаПакет Содржина : 1 x 3 D помине налепницаНастава : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет!Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употребаКако да го Користите : 1...

12 бр./компл. Pro 3D САМ метална красотата на злато, сребро 3D маникюр стикери стикери цвете маникюр декорации инструменти

BGN 3.20

'Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Полезни ПУ маникюр пробиване плоча калъф чанта папка печат шаблон на притежателя на албум за съхранение на 6 см.*12 см шаблони комплекти 24 слота

7.34 -18 % BGN 6.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

50шт 72Patterns неръждаема стомана нокти плоча пробиване на ноктите печат маникюр принтер инструмент Шаблони за нокти печат на листа (01-72)

BGN 36.46

Помине Уметност Печат Печат Слика Образец Плоча HEHE Серија 72design (НОВА)1lot=50pcs ДЕФИНИЦИЈА72different дизајни за вашиот изборве молиме оставете го реден број што треба, или ние испрати дизајни по случаен избор !! Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 5.6 cm (Дијаметар) Веднаш печат преддизајнирани слики на ноктите, можете да го изберете она што ви се допаѓа...

6 Стилове/Комплект Тайна Нокти Пълно Покритие На Самозалепващи Стикери За Нокти Красотата Полски Стикери За Украса На Ноктите Аксесоари 14 Съвети

BGN 3.18

Целосно Покривање На Ноктите Adhensive Обвива Трансфер Decal Налепници Помине УметностОПИССостојба : 100% сосема нов и висок квалитет6 стилови во еден сет...

HY6-6 невероятен блясък, пайети пръстен кръг точка форма пайети за нокти изкуство или направи си САМ украса

BGN 11.82

Точка Бр : Сјајот Sequins Сјајот Големина : Околу 6 mmСјајот Облик : Како на сликатаСјајот Боја : Како на сликата( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g два вида на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба...

Нов ултра тънък Коледна Снежинка с нокти пайети Бяла Снежинка компютърни чипове нокти блясък блестка САМ маникюр декорации

5.20 -42 % BGN 3.00

Спецификација : Материјал : Ноктите paillette100% сосема новКоличина : 1 кутијаФункција : Многу тенок и лесен за употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на вашите нокти!Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да се рефлектираат вистинската боја на објектот.

3 бр фламинго Еднорог нокти етикети животни серия вода стикер океана котка завод модел 3D маникюр стикер (3 броя в една опаковка)

BGN 1.41

3 КОМПЈУТЕР Фламинго Еднорог Нокти Налепници на Животните Серија Вода Decal Океанот Мачка Растенијата Шема 3 D Нокти Налепница (3 компјутери во еден пакет)Функција : Големина : 7 x21 cm, 3 листови за поставување Пакување : 1sets 3 дизајни на Нокти Налепница (со картичка пакет ) ( Белешки : Не't изберете дизајни, Благодарение) Дизајни : сребро црвени цвеќиња / чипка / француски леопард налепница 3sheets во еден сет Нокти НалепнициНокти налепници се лесно да се применуваат на вашите нокти, со или без лак...

Осеяна с преливащи се цветове на дъгата пайети пайети за дизайн на ноктите и изкуство и занаяти направи си САМ украса на 1 опаковка=240 г

BGN 30.93

12 Holographic Бои од 0,05 ММ Најмалите Најдобрите големина Сјајот во Прав за декорација на ноктите и другите 20g*12 бои =240g 1.5 MM 060 24 Holographic Ласерски сјајот бои прашина за нокти тетоважа Уметност или други DIY декорација 1pack=1200g пакет24 Ласерски Holographic Бои 1 MM Ласерски Сјајот Spangles за нокти додатоци 1 Lot =50g*24 бои =1200g торба0.4 MM 24 Holographic Ласерски сјајот бои прашина за нокти тетоважа,лак Уметност или други DIY декорација 1pack=1200g пакетНаводнување со Светкава Виножито Бои, сјај spangles за нокти дизајн и Уметност и Занает, DIY декорација 1pack=240gТочка Бр...

TCWB190 Хамелеон люспи магически ефект люспи голям размер хамелеон за нокти лак за нокти и други декорации DIY

68.13 -0 % BGN 68.00

TCWB190 Камелеон Снегулки Магија Ефект Снегулки големи димензии камелеон за помине Уметност лаки други DIY декорацијаОбјектот : TCWB190Во боја : Како на сликата(камелеон пигмент, промена на бојата во друга насока.)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : 5g / 20g Различна тежина, цената е различен ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот требаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

Звездното голографическое хроматическое светеше лазерно покритие на ноктите блясък на прах ультратонкая прах нокти Маникюр Nail Art пигмент 12 Colr 1 кутия

1.49 -33 % BGN 1.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 1.5 g1.8 gБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Во ПравИнструкции : 1.Се применуваат база на боја (опционално).2.Нанесете слој од специјален врвот гел, или други гел врвот грб (не ги препорачува, но не е потребно).3.Користете сунѓер падна сенки апликатори, или силиконски четка за да се удар тенок слој на боја на површината на ноктите.4.Печат со гел врвот грб.Се препорачува да се користи повеќе гел topcoat и запечатен со гел врвот грб...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.