• Новинка
7 промяна на цвета Спалня сън осветление 3D хокей вратарят моделиране настолна лампа led ночники Usb спортни фенове подаръци начало декор

7 промяна на цвета Спалня сън осветление 3D хокей вратарят моделиране настолна лампа led ночники Usb спортни фенове подаръци начало декор

резултат:
BGN 36.85
BGN 22.00 -40 %

Брой продукти
Налично


3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи. Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас. Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот. 100% Реална Слика. Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .ИЛИ,можете да изберете да имате замена. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Подробности

Отделят Цвят:
Сензорен прекъсвач, дистанционно управление и сензорен екран
Тип Елемент:
Нощни Лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
търговска марка:
ПДЫГЫТ
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Форма:
Фигура
Използването на:
Празник
документ:
МКО, RoHS, CE
Производство На Електроенергия:
Докосване
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Номер На Модела:
3d led
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Източник На Захранване:
DC
Тип:
лека нощ
Тип На Батерията:
Няма
Мощност:
0-5W
Напрежение:
5V
Източник На Светлина:
Насекоми Домашни Цикада
Жак Нощни Лампи:
USB кабел
управление на лампа:
С натискане на бутона на захранването
детска лампа:
лека нощ
Пакет:
картонена кутия
Голям поръчка:
Свържете се с нас за повече отстъпки
Пакетът Включва:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
ние фабрика:
цена на едро
3d лампа:
Коледен Подарък
Напрежение:
USB 5V
Производство На Електроенергия:
Ключ

Избор на купувачи

7 цвята промяна красива 3D илюзия led лампа с кленов лист форма на нощна светлина като приятели, празнични подаръци, украса домашен офис

28.78 -24 % BGN 22.00

7 Colors Промена Убава 3 D Илузија LED Светилка со Maple Leaf Форма Ноќ Светилка како Пријатели Празник ПодароциТопла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : Црвено—ЗеленоСина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто СветкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Роденден / Празник и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатствоСекоја светилка има 7 единствена боја на светлина и светлото трепка

3D абстрактен карикатура Dragon Ball Night Light 7 цвята променящата творчески Зеленчуци настолна лампа сензорен бутон светлинното устройство начало декор

39.97 -40 % BGN 24.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

3D Night Light LED Спалня Декор Guitar Desk Lamp Prince Model Colorful Changing Baby Sleep Lighting Novelty Коледа Лампара подаръци

37.04 -41 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Карикатура 3D Light Touch led лампи момчета момичета подарък 3D илюзия на светлината домашна атмосфера лава лампа украса с USB кабел

23.98 -4 % BGN 23.00

Топла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : Црвено—ЗеленоСина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто СветкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Роденден / Празник и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатство

Бухал форма 3D LED Night Light детска стая украса лампи акрил цвят промяна маса светлини

27.18 -23 % BGN 21.00

Цртан филм Був Светлина 3 D LED Животинско Ноќ Светлина RGB Променливи Светилка Детето Деца Бебе Мека Светлото во Спалната соба Декорација ОсветлувањеТопла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел / Соба / Кафе бар / бар / КТВ и така натаму;Боја : Црвено—ЗеленоСина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто СветкавиЛесензаКористење,Лесен за Носење!Како да се Користи?Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.Совршен за : Канцеларија / Хотел / дневната Соба / Спалната соба / Кафе бар / КТВ / Подарок / Роденден / Празник и така натамуПакет Содржина : 1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ1 x Микро USB1 x упатствоНие прифаќаме Alipay...

LED Night Light With Dual USB Wall Charger Plug Здрач to Dawn Sensor Wall Lamp

3.54 -15 % BGN 3.00

LED Ноќ Светлина Со Двојна USB Ѕид Полначот Plug Мрак за да се Зора Сензор Ѕид СветилкаОпис : dualUSB порта дизајн им овозможува на корисниците да ја полните два електронски уреди истовремено...

5 бр./лот COB LED Switch night light стенен нощно лампа 4*AAA батерия работи с ключа Вълшебна лента за детска стая

36.80 -24 % BGN 28.00

Функција : Благодарение на најновата технологија КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ е светло осветлена 360 степени.Тоа доаѓа со велкро лента и магнетна база која го прави инсталација бриз.Исто така, можете да го поправам со заврткаТоа е многу лесен за употреба, како што е, handsfree, моќ од 3 x AAA батерија (не се Вклучени).Безбеден за дете децата соба или бебе бебе соба бидејќи не постои електрични жици.Солиден се изградени да издржат отворено рекреативни користат во сите временски услови Трајни ABS, нема стакло, шок и отпорен на вода IPX4 стандард.Оваа иновативна СветлинаВклучете го ноќниот светлина ви овозможува лесно да додадете светлина да било простор одлично за бањи, детски соби, гаражи, плакари,pantries, алатки свлечишта и RVs.Опис на производотМатеријал : ПВЦОбјектот Тежина : 65gПроизвод Димензии : 8.5*8.5*2.1 cmИзвор на енергија : 3*AAA(не се вклучени)Тип на Сијалица : LED1Модел на осветлување : вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НАПакување Содржина : 5 x КОЧАН LED Вклучете го Ноќниот Светлина

3D Night Light сменяеми цветни led акрилни пеперуди тела USB декоративно настроение дистанционно управление със сензорна настолна лампа

36.85 -40 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

3D спалня декор 7 цвята визуална симулация на барабана настолна лампа Led Night Light Usb Baby Sleep Лампара лампа музикални инструменти подаръци

36.93 -40 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

7 цвята промяна на творчески подаръци Beetle Car Modeling 3D Led настолна лампа Usb Touch Button Vehicle Night Lights Kids Спалня Декор

36.83 -40 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

7 цвята атмосфера 3D LED децата подарък саксофон нощни светлини начало декор на сън осветление настолна лампа нощни музикални инструменти лампа

36.94 -40 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

2017 нов RGBW пеперуда форма на L26*W20*H17cm 16 промяна на цвета на led нощни лампи за коледната украса безплатна доставка на 5 бр./лот

BGN 340.00

2017 Нови RGBW Пеперутка Форма L26*W20*H17cm 16 боја се менува LED Ноќ Светла за Божиќ Декорација бесплатен превозот 5pcs / МногуОпис На Производот1...

7 цвята промяна 3D Led модерен начало декор Beetle Car Modeling Night Light Vision Vehicle настолна лампа Usb нощни сън светлина подаръци

36.96 -40 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Led цветни преливки лека нощ Цигулка форма на 3D настолна лампа музикални инструменти спалня декор USB сън лампа детски подаръци

36.93 -40 % BGN 22.00

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

7 цвята промяна тенисист моделиране на 3D настолна лампа Usb сензорен бутон Led Night Light Baby Sleep Lighting спортни фенове подаръци

38.82 -41 % BGN 23.00

100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, безбедно да се користи Опис : Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес на преработка : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB / батерија Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : Шарени Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да се промени бојата ) База Големина : 87*87*43mm Поединечни пакувања : 64x35x47 CM Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : 280g 1x Акрилик Плоча 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер за Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.