• Новинка
696 Y1 Smart Watch кръг екран фитнес тракер активност монитор сън калории крачкомер песен поддръжка на SIM-карти

696 Y1 Smart Watch кръг екран фитнес тракер активност монитор сън калории крачкомер песен поддръжка на SIM-карти

резултат:
BGN 44.80
BGN 21.00 -53 %

Брой продукти
Налично

Главни карактеристики : функција на Телефонот : GSM : 850/900/1800/1900 Quad-band повик, телефонот книга, Hands-free Bluetooth телефонски повик, SMS Локалните SMS, Телефон SMS Bluetooth за Синхронизација (Само за Android) Забава MP3, Bluetooth музика свири на Телефонски повици потсетат Прстен, дво-насочно анти изгубени потсетам, Две начин за пребарување Pedometer, Чекор движење метар, Калории пресметка, Спортски километражата евиденција, Sedentary потсетам, Спиење мониторинг, Далечинско фотографии, Аларм, Календар, Известување ве потсетам, синхронизација на Време Функции : Извикува : Dial, hands-free повици, повик историја, телефон книга; BT Повикување на SMS : Локалните СМС, СМС Bluetooth за синхронизација притисни забава : MP3, MP4 локалните репродукција, Bluetooth музички плеер Повици за да ве потсети : Ринг тонови и вибрира на Часовникот на Екранот : 3 сетови на часовникот на екранот, слободно да се вклучите дво-насочно анти-загуби : Двонасочно потсетување, bi-во потрага Pedometer : Спортски pedometer, вежбање tachograph Sedentary потсетување : Поддржува PSG : Поддржува Камера : Види слики : локалната меморија за складирање. Далечински камера : што се зачувани во меморијата на телефонот календар : sync распоред BT Порака : QQ, We Chat, facebook, инстант информации, мобилни притисни за известување Спецификации : - CPU : MTK6261 D ROM+RAM меморија : 2 M+32 M,поддршка 32 G ТФ-Картичка Екран : 1.22" IPS Круг Екран Bluetooth : BT3.0 SIM Картичка : Микро Sim Мрежа Фреквенција : GSM 850/900/1800/1900 Quad-band повикување на Батеријата : 280m Ah Полимер Батерија Надворешна Димензија : 53.0x44.8x12.95mm Површината Занает : Метал sandblasting, висока светла страна, обликот на метал сечење, со висока сјај елоксирани алуминиумски лимови Бенд Материјал : TPU Бенд Тежина : 120g Подарок Кутија Големина : 100x85x65mm Акцелеметарски 3 D акцелерација Јазик : англиски,руски,шпански,полски,португалски,турски,италијански,француски,G erman,персиски,чешки,унгарски,арапски,Хинди Packging листа 1 x Y1 Smartwacth 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : немојте да се поврзете на smart watch со полнач директно, прекумерната тековната може да го оштети уредот, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере!!

Подробности

Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Език:
Френски, Арабски, Полски, Руски, Турски, Унгарски,Италиански, Испански,Английски,Португалски,Холандски
Формата На Екрана:
Кръг
Функция:
Седмица, Dial Покана, Съобщение За Напомняне,Answer Покана, Passometer,Аларма, Обратно Броене, Покана Reminder, Месец, Дистанционно Управление, Sleep Tracker, Push Съобщение
Разделителна способност:
240*240
На разположение на SIM карта:
ДА
Възрастова Група Прилагане На:
Възрастен
Модел на процесора:
MTK6261
gps-навигатор:
No
Механизъм:
No
ОВЕН:
Режим На Мрежата:
2G
Капацитет На Батерията:
300-450mAh
Тип на движение на:
Електронен
Материал На Корпуса:
Сплав
Няколко Скали:
ДА
Размер На Екрана:
1.22
материал на лентата :
Силикагел
Производител на процесора:
Mediatek
ЦИГАНИ:
На разположение изтегляне на приложението:
No
търговска марка:
696
водоустойчив клас:
животът водоустойчив
Стил:
Модни модели
Батерия Подвижен:
ДА
Тип:
На Китката
Подвижна Лента:
No
система:
Няма
Камера за задно виждане:
Няма

Избор на купувачи

Защита на силиконова кожа защитен калъф капак за Garmin Fenix 5S спортни часовници

3.01 -34 % BGN 2.00

Заштита Силиконска Кожа Заштитни Случај Покритие За Garmin Fenix 5 S Спортски Види Пакетот вклучува : 1 X Случај Капак (види не е вклучена) Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Q50 Smart Watch Kid Safe ръчен часовник GSM GPS Finder Локатор Tracker СИМ SOS Anti-Lost Smart Watch детски часовници за iOS и Android

41.60 -33 % BGN 28.00

8818426852163856 деца smart watch парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Oled екран е појасна од LCD,Oled има заштитен ефект врз детето очи,Ние препорачуваме да изберете опција OledФункција100% Сосема НовМатеријал : ABS, SilconБатерија : 3.7 V 320m A, вклучениДимензија : 43.5*40*11.8 ммЕкран Димензија : 0.96", 128 * 64pxКапацитет : 128 MB Rom + 64 MB RamGSM Фреквенција : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHzGPS Позицијата на Точноста : 30 MGSM Точноста : 100 1500 MРаботна Температура : 20 до 70 °CПоддршка на GСензор и Bluetooth УслугаОсновната функција : двојна контрола на владата; мобилни клиентот или компјутер GPRS услугата платформа; GPS реално време позиција, следење, мониторинг; здравствена план чекор; аларм " bluetooth анти загуби; електронски ограда; слаба батерија аларм функција; ги тргнеме на часовникот за аларм; далечински shutdowmВнимание : Кога ќе ја добијат,треба да се осигура вашата sim картичка може да работи и да се поврзете GSM мрежа успех,тоа е GRPS,тогаш видете го упатството внимателно, Можеме да го прифати негативниот фидбек затоа што не знаете како да го користите,pls контактирајте со нас на прво време ,ви благодариме!

Moveski S888A смарт часовници за деца Децата Smartwatch телефон със СИМ-предизвикателства анти-изгубени GPS тракер смарт часовници за Android / IOS

130.26 -19 % BGN 106.00

Опис на производотСпиење Следи со отчукувањата на Срцето Следи£ºThe wristband со фотоелектрически отчукувањата на срцето сензорот може да се следи и навестување на вежба отчукувањата на срцето за да направи да се приспособат на движење државата научно и консумираат масти континуирано и ефикасно...

Горещи продажба DM360 Bluetooth Smartwatch умни часовници за IOS Andriod мобилен телефон с монитор за сърдечния ритъм ръчен часовник

BGN 79.98

Топла Продажба DM360 Bluetooth Smartwatch Smart watch за IOS Andriod Мобилен Телефон со отчукувањата на Срцето следи рачен часовникФункцијаФункцијата за работа со АндроидФункцијата работи со IOSСпецифични опис0.Отчукувањата на срцето Следење0.Отчукувањата на срцето СледењеОткривање дали аеробна вежба1.Известување од телефон1.Известување од телефонМсм, Gmail, епошта, МСМ, ПОШТА, Твитер,yahoo...

За Apple AirPods син силиконов калъф противоударная защитно покритие с анти-изгубен каишка контур Струна въже е кабел за слушалки Airpods

5.57 -28 % BGN 4.00

За Apple Air Pods Сина Силикони Случај Шок Доказ Заштитник Покрие Со Антиизгубени Рака Јамка String Јаже Кабелот За Airpods Слушалка Карактеристики : Материјал : Увоз СиликониСтил : МодаКомпатибилен модел : за Apple Airpods СлушалкаПакет се Вклучени (по ваш избор) : Само Силикони Случај (Сина Боја) или Само Антиизгубени Рака (Бела Боја) или Заштитни Случај(Сина Боја)+ Antiизгубени Рака за Airpods(Бела Боја)

MXPOKWV DZ09 Bluetooth Smart Watch Android Smartwatch телефонно обаждане СИМ TF карта дистанционно помещение за Android Носете Smartwatch

BGN 27.17

2018 DZ09 Bluetooth Smart Watch Андроид Smartwatch Телефонски Повик SIM ТФКартичка Далечински Камера за Android Носат Smartwatch PK А1 GT08Најчесто поставувани ПРАШАЊА на погоден за носене Уреди DZ09 Smart Watch : Q1 : Каков вид на јазици не DZ09 поддршка ? Како да го Промените јазикот? А1 : англиски, италијански, германски, полски, шпански, француски, турски, португалски, руски Поставување Пат : Прилагодувања прилагодувања на Телефонот Прилагодувања за Јазик Изберете го јазикот што ви треба Q2 : тоа Е компатибилен со i Phone и Android Телефон? А2 : Овој часовник е целосно компатибилен со Android паметни телефони...

ZENHEO високо качество на каишка за часовник каишка за Fitbit Alta подмяна на ретро метална гривна за Fitbit Alta Smart Watchband

14.86 -33 % BGN 10.00

Висок Квалитет Види Бенд Рака За Fitbit Алта Замена Метал Бенд Хривнија За Fitbit Алта Smart Watch Correas де reloj Карактеристики : Специјално дизајнирани за Fitbit Алта.Издржливи и елегантен материјал, погоден за вашето секојдневно носење.Брзо ослободување,специјално дизајнирани за конектор.Спецификација : Боја : SliverГолемина : Прилагодлив Max...

Оригинален USB зарядно устройство, зарядно устройство държач за Samsung Gear Fit2 SM-R360 Pro SM-R365 Smart Watch кабел кабел на зарядно устройство база за Fit 2

10.43 -23 % BGN 8.00

USB Полнач за Dock Станица Држач за Samsung Опрема Fit2 СМR360 Про СМR365 Smart Watch Кабел Кабелот Полначи База За Собере 2 Карактеристики на Производот: 1...

Bluetooth Wireless Tracker Smart Finder iTag Tag Против Lost Reminder Alarm Key Пет Портфейла Локатор за iPhone за Samsung

7.49 -33 % BGN 5.00

Bluetooth Безжична Tracker Smart Пронаоѓач i Tag Ознака Анти Изгубени Аларм Потсетник за Повикување Милениче Паричникот Локатор за i Phone за SamsungФункција : itag е еден вид на bluetooth 4.0 ниска енергија производи, која работи преку itracing стан itag може да синџир на корисниците лесно загуби & вредни предмети заедно и работи со smart телефон за да се спречи изгубени...

XBERSTAR 2in1 USB зарядно устройство за Fitbit Ionic Smart Watch Charging Dock Station Cradle Stand Holder

16.88 -11 % BGN 15.00

XBERSTAR 2in1 USB Полнач за Fitbit Ionic Smart Watch Полнење Dock Станица Лулка Стојат НосителотКарактеристики : Специјално дизајнирани за Полнење и остатокот Fitbit Ionic Smart Фитнес Види Мал и лесен за употреба, Едноставно поставете го гледате на трибината, не треба да се отстрани види бендови, исто Така, може да работи како Мини Стојат Држачот за паметен Телефон Направени од издржлив КОМПЈУТЕР со не се лизга база, поддршка Fitbit Ionic се Види на стабилен и удобен агол на гледање голема gadget да се задржи вашата Fitbit ionic Види чиста и безбедна во текот на ноќта додека го полнитеСпецификација : должина на Кабел : 100cm Влез / Излез : 5 V / 1А Материјал:ABS+PC Боја:Црна Тежина : 68gПакувањето Вклучува : 1 * Fitbit Ionic Полнење стојат (Види и i Phone не се вклучени)1...

winait GSM монитор на сърдечната честота часовници KW18 CPU MTK2502C поддръжка на IOS + Android 350 ма висока мощност полимерна батерия

BGN 95.98

winait GSM отчукувањата на срцето следи види KW18 ПРОЦЕСОРОТ MTK2502 C поддршка IOS + Android 350 m Ah висока моќност полимер батерија Главни карактеристики : 1...

F28 умни часовници гривна за кръвно налягане на кислород монитор на сърдечната честота фитнес тракер интелигентни гривна за VIVO X9 X9Plus X7 X7Plus

124.30 -0 % BGN 124.00

Нови Пристигнување F28 Smart Watch Хривнија Крвен Притисок Крв, Кислород Heart Rate МониторФитнес Тракер Smart Wristband за VIVO X9 X9 PlX7 X7 PlPK Ми Band 2Уред за поддршка : Тоа Може да се Поврзе со и Одговара за IOS 7.0 и Погоре и Андроид 4.3 и Над Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth 4.0 !!!Компатибилен со овие модел паметни телефони : (1) Одговара за Apple i Phone X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Note 8 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;(4) Одговара за Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / P8 / P8 Лајт / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 Max / Г7 / Г7 Плус / P7 / P6;(5) Одговара за LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 / LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;(6) Одговара за HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;(7) Одговара за Sony Xperia XZ Z5 Z3+ Z3 Z2 Z1 C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;(8) Одговара за полнење за Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;(9) Одговара за Една Плус една+ 1 2 Х 3 / 3 T;(10) Одговара за Nokia Lumia 920 930 925 1020 година;(11) Одговара за Google NexG5 E980 D820 6 P 6 5 4 Google Пиксели / Пиксели XL;(12) Одговара за Cubot X15 X12 X17 X9 X6;(13) Одговара за OPPO R11 / R11 Плус / R9s / R9s Плус / R9 / R9 Плус / R7s / R7 / R7 Плус / A57 / A77 / A59s / A37;(14) Одговара за VIVO X20 / X20 PlX9s / X9s Плус / X9 / X9 PlX7 / X7 PlXplay6 / Xplay5;(15) Одговара за Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;(16) Одговара за Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .Aan така на IOS Android паметни телефони..Производи ДеталиБрој 1 F4 Smart Фитнес Хривнија IP68 водоотпорен Крвен Притисок Крв, Кислород отчукувањата на Срцето Следи Smart бенд На IPHONE / Андроид Функции : отчукувањата на Срцето Детекција : Поддршка (Втора генерација на динамичен отчукувањата на срцето мониторинг, ситеден следење на чукањето на срцето) Bluetooth Притисни : Поддршка (Повик, SMS Messenger, стан вести потсетници) Мулти Спорт на Владата : Кошарка режим, бадминтон режим, mountaineering режим, пливање на владата, работи на владата, возење режим, тенис на маса на владата, Фудбал режим Водоотпорен : IP68 водоотпорен (водоотпорен во 30 метри вода)Определување отчукувањата на Срцето, Крвниот притисок, Крвта со кислород Целосно користење на забрзување сензор и отчукувањата на срцето на сензорот во секоја вежба да го следат вашиот отчукувањата на срцето, крвниот притисок и крвните кислород таквите податоци да ви помогне да остане на здрава состојба кога сте во висок интензитет на вежбање...

Smart Tag Wireless Bluetooth 4.0 Tracker Портфейла Ключодържател Key Finder GPS Локатор Против Lost Alarm System 4 на цветове за избор

1.26 -21 % BGN 1.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

За Xiaomi Mi Band 2 взаимозаменяеми каишка от въглеродни влакна гривни за Xiaomi mi band 2 гривна pulseira аксесоари

7.18 -30 % BGN 5.00

За Xiaomi Mi Бенд 2 Замена на Рака Карбонски Влакна Wristbands Продолжен Плус Верзија за Xiaomi mi бенд 2 погоден за носене Додатоци врвката за на појасЗАБЕЛЕШКА : Ова е само за на Рака за Mi Бенд 2 , НЕ се ВКЛУЧУВААТ МИ БЕНД ДОМАЌИН ! Функција : 1.Тоа е за Xiao ми бенд 2,но тоа е веќе појас,за 252mm 2.Материјал на појас е Карбонски Влакна !! многу убаво и подобро Пропустливост 3.Тоа е многу дупка,за да ви помогне да се прилагоди 4.многу евтини на сите xiaomi го замени појас,ако ви треба многу ,ве молиме контактирајте со нас! Пакет се Вклучени : 1* Метал + Карбонски Влакна Рака за Xiomi Ми Бенд 2 ( не се вклучуваат сензор )

3D силиконови сменяеми въжета за Fitbit Charge 2 Band Smart Watch гривна за Fitbit Charge2 Band гривна каишка

6.37 -53 % BGN 3.00

Тежина : 16g / pcПакување Листа : 1 buc Замена БендAnswer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате различни бои, ве Молиме оставете масажа на нас кога ќе го поставите цел...

3x Clear LCD Screen Guard Protector Cover Film Skin за Garmin Fenix Кронос Sport GPS Watch аксесоари

11.18 -11 % BGN 10.00

Спецификација : Погодни за : Garmin Fenix ХроносMateriel : Јасно 3слоеви PET) филмДебелина : За 0.12 mmГолемина на & Одговара : Пресече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само.Површина : Мазна, не rubbery се чувствувамКоличина : 3* Clear LCD Екран Заштитник Филм1* инсталација алаткаКарактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистењеБез вода е потребно, трае 510 минути за да инсталиратеПреднамалување на натпреварот екран форма, Покривање на целосна LCD екран стаклоНамалување наОтсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светлаНе се меша со еден допир на екранот...

2018 NEW Bulgaria Smart Watch digital Pedometer smartwatch like smart bracelet band Waterproof IP67 Sport For ios, Android Phone

49.25 -37 % BGN 31.00

Опис на производот паметен Телефон поврзан со Стан преку Bluetooth 4.0 Стабилен, брз и супер ниска потрошувачка Pedometer : го поставите вашето здравје цел и да ги видите вашите секојдневни активности, проверува и анализира податоци во секое време Далечински камера во 10m Потсетник : Телефонски повик, Порака, Twitter и Facebook, Whats App, Skype Едноставен и јасен функцијата мени, едно копче функционирање, лесен за употреба LCD дисплеи чекори, растојание и калории 3 групи на ѕвончето звук на алармот, вие нема да пропуштите нешто Професионални стоперката поддржува подточка време и позадината на будење IP67 ( или 5 ATM ) стандард прашина и отпорен на вода 12 месеци времето на мирување под режимот на штедење, нема потреба да се разгледа замена на батеријата Долго време на мирување до 8 месеци и 12 месеци во режимот на штедење Гаранција : 1 година СТАН Име : Спортски+ СТАН Јазици : англиски, руски, француски, италијански, германски, шпански, португалски, Јапонски, и на арапски јазик...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.