• Новинка
2018 Мода стари звезди капка обици выдалбливают пентаграм на ухото бижута златист цвят неръждаема стомана, дамски висящи Brincos

2018 Мода стари звезди капка обици выдалбливают пентаграм на ухото бижута златист цвят неръждаема стомана, дамски висящи Brincos

резултат:
BGN 4.80
BGN 4.00 -17 %

Брой продукти
Налично


2017 Мода Гроздобер Ѕвезда Капка Обетки Шупливи Надвор Pentagram Уво Накит Злато од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Жените Виси Brincos Опис на Производот
Earring Тип :
Студ Обетки
Предмет Тип :
Обетки
Парична казна или Мода :
Моден
Назад Наоѓање :
Притисни-назад
Стил :
Тренди
Пол :
Жените
Материјал :
Никој
Метали Тип :
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема :
Геометриски
Број На Модел :
E335
Бренд Име :
Обетки
Накит Тип :
Обетки
Материјал Тип :
Нерѓосувачки челик
Пол :
Жените
Место на Потекло :
Guangdong, Кина (Копно)
Обетки Тип :
Студ Обетки
Боја :
Злато Сребро.
Назад Наоѓање :
Студ Обетки
Големина на :
42*24mm
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Производителот :
Фабрика
Слика Покаже :
1. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
2. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Воздухот Mail. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.
3. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака.
4. Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Земји
Царинските Транзит Станици и др., тоа Веројатно Ќе Потрае Подолго Време За Вашите Елементи за да се Дојде до Крајната Дестинација. Многу
Го цениме за Вашето Разбирање на оваа Неконтролирано Прашање.
5. Увозни Давачки / Даноци Не се Вклучени во Точка Цена или на Превозот Обвиненија. Овие Трошоци се на Купувачот Одговорност.
1. Ние Ќе бидеме Одговорни за Било какви Штети или Загуби Настанати во Превозот на Процесот.Ако Не Го Добиете Вашиот Објект На Време
Ве молиме Контактирајте со нас Веднаш, за Понатамошна Помош.
2. Купувачите Се Бара да ги Преземат Слики на Оштетениот Објект. Ние Ќе Ви Даде Брз Размена или Наплата.
4. Ве молиме да Забележите дека Големина и Боја Застапеност Се Предмет на Производство на Варијанса И Не Може да биде Точно .Исто така, Имајте на ум дека
Следи Прилагодувањата Може да се Разликува Од Компјутер на Компјутер и Може да ја нарушат Вистинските Бои.
1. Ние Ќе Остави Позитивни Повратни информации за Вас, А Ние ги Цениме Вашите Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации откако Ќе се Примени предмети.
2. Ако Имате Некои се Сомневаат или Незадоволни, ве Молиме да Не ја Напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Можете Да Контактирате со Нас на Прво и Ние
Ќе се Обидеме потрудиме да го Реши. На сите Ваши Пораки Ќе се Одговори во рок од 24 Часа.
3. Нашите Работното Време е Пекинг Време : 08 : 00-18 : 30, јас Ќе Ви Одговори во 16 Часа, Понекогаш, јас Можеби Далеку Канцеларија, Па Можеби
Одговори Вас Малку Доцна. Ви Благодариме За Вашата Поддршка И Сите
Пекинг Време=PDT Време+15 Часа =UTC Време+8 Часови =BST Време+7 Часа

Подробности

Цвят на метала:
Позлатени, посеребренный
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
QE335
търговска марка:
ГАТТВИКТ
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Материал:
Метални
Материал:
неръждаема стомана
Стил:
Модни модели
is_customized:
Yes
Задната Част На Находище:
Обеци-Карамфил
Случай:
Парти, Годеж, Годишнина, Сватба
Цвят:
злато / сребро
Размер:
42*24mm
Еко-Содружественный:
100% Олово И Никел Безплатно
Пакет:
Безплатна Опаковъчна Хартия-Кадифена Торбичка
Предимство:
Високо качество на ниска цена голям запас бърза доставка

Избор на купувачи

925 сребро дамски обеци нови вити листенца от сребърни обеци, дамски сребърни обици получаване на подаръци

3.52 -43 % BGN 2.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

2015 нов стил горещи продажба 3 двойки прекрасна 3d фалшиви Калибър Зайче животни обеци изискани бижута за дами и момичета

9.55 -6 % BGN 9.00

До 2015 Нов Стил Топла Продажба 3 Pairs Прекрасна 3d Лажни Мерач Bunny Зајакот Животинско Обетки парична Казна Накит, за Жени и ДевојчињаКарактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : ,18 K Злато Позлатен / сребрена позлатен / розово злато позлатенМатеријал : цинк Легура ,Пакет се Вклучени : opp вреќа1...

Ajojewel Изявление Квадратни Прости Обеци Жени Пълен Планински Кристал Дропшиппинг 2018 Бижута На Едро

7.15 -16 % BGN 6.00

Име : Ajojewel Изјава Плоштадот Едноставни Обетки Жените Целосна Кристал Dropshipping 2018 Накит Трговија На ГолемоМатеријал : Месинг + КристалОблечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

2018 нова мода имитация на перли пчелите обеци за жени елегантен кристал обеци сладки пчелите бижута партия обеци

7.31 -32 % BGN 5.00

Симулирани Бисер Пчела Студ Обетки за Жените Домот Кристал Earring Симпатична Пчели НакитГолемина : Околу 3.4 cm*4.3 cmБоја : БелаТежина : Околу 26g / парПакување : 1 пар / opp вреќаСовети : Цел>120бесплатен превозот од DHLFEDEXUPSот..; поддршка dropshipping

Стари кръгли обеци за жени ретро антично злато, сребро проста Европа бижута на ухото на жена Brincos Cristal

5.10 -22 % BGN 4.00

Опис на производотИме : Ретро earring 100% Сосема Нов Камења : Австралија Кристал Или Кубни Циркони сребро Позлатен Пакување : една пара во картичката opp вреќа ве Молиме обидете се да се купи 12pairs да се добие најдобра ценаФото ГалеријаПродавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket...

10 двойки / лот микс мода Индия, Африка момиче женски голяма дървена акрилни обеци за жените дълги виси обеци Statment бижута подаръци

27.20 -12 % BGN 24.00

Weclome на M&H куќаколичина : 10pair / многуМатеријал : дрво / Акриликголемина : како на сликатабоја : како на сликатадобредојдовте во мојата продавница ,за да најдете повеќе парична казна и евтини jewelries : Pls внимание : Обетки имам 10 пара за секој пакет , и обетки стил е ramdon испратите , можеби ќе добиете обетки дека не е во опис на производот фотографија, ние не ги преземе сите earring е фотографијата , ако ти е гајле тоа многу , pls размислат пред да се одржи редот!Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!

Модерен стил 14 мм стъкло кабошон купол обеци черно бели Ин Ян тай Джи Wicca обеци, бижута ръчно изработени подаръци

4.78 -16 % BGN 4.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотОпис На ПроизводотОпис На ПроизводотКвалитет : А+++++ Количина : 1 PAIR Кол : 1.4 cm Боја : сребро позлатен Antiqure бронза Материјал : бакар Занает : рачно изработени Пакет : Organze торба...

Грейс Джун планински кристал, Кристал клип на обеци не пиърсинг за момичета Годеж сватбата булката обици няма дупки за обици корейски стил

6.02 -17 % BGN 5.00

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Кристал Кристал Клип на Обетки Нема Прободен за Девојка Ангажман Свадба Невестата Обетки Нема Дупка Обетки Кореја СтилМатеријал : Син легури ,увоз кристал,кристалноПакет се вклучени : 1 пар*клип на обетки

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.