• Новинка
2018 нова мода имитация на перли пчелите обеци за жени елегантен кристал обеци сладки пчелите бижута партия обеци

2018 нова мода имитация на перли пчелите обеци за жени елегантен кристал обеци сладки пчелите бижута партия обеци

резултат:
BGN 7.31
BGN 5.00 -32 %

Брой продукти
Налично


Симулирани Бисер Пчела Студ Обетки за Жените Домот Кристал Earring Симпатична Пчели Накит
Големина : Околу 3.4 cm*4.3 cm
Боја : Бела
Тежина : Околу 26g/пар
Пакување : 1 пар/opp вреќа
Совети : Цел>120бесплатен превозот од DHLFEDEXUPS-от..; поддршка dropshipping

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Перли:
Имитация-перла
Номер На Модела:
Е427
Стил:
Сладък/Романтичен
Пол:
Жени
Формамодел:
Насекоми
Материал:
перлата на
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
АЛИСА УАН
is_customized:
Yes
Задната Част На Находище:
Push-back
Материал:
Рафтинг+кристал+акрил+имитация на перли
Цвят:
Бял
Размер:
About 3.4cm*4.3cm
Тегло:
About 26g/pair
Бърза доставка:
Поръчка>120usd безплатна доставка по DHL FEDEXUPS...
Тип:
пчелите обеци
Форма:
пчелите обеци-карамфил
Модел:
Имитация На Перли Обици
Стил:
Обеци Кристал
Характеристика:
Сладки Пчелите Украса

Избор на купувачи

Нов горещ луксозен AAA кубичен Циркон цвят розово злато обеци за жени романтична мода момиче бижута дами кръгли обици

15.25 -28 % BGN 11.00

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за Еден Пар Капка ОбеткиЖенски : Тежина : 1.4 g / P воздухКога ќе го поставите цел,ве Молиме наведете боја можете да изберете.Shoping1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.2.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време ...

12 Чифта/Лот Златист Цвят Crystal Снежна Цвете Обеци Жените Са Кухи Кубичен Циркон Кристал Дама Мода Бижута На Едро

24.80 -23 % BGN 19.00

12 Пара / Многу Златна Боја Кристал Снег Цвет Студ Earring Жените Шупливи Кубни Циркон Кристал Дама Мода Накит Трговија На Големо Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја : Злато Боја Количина : 12 парови

Модни бижута от неръждаема стомана, обеци дълъг бар сребро черното злато и за жени, момичета 1 двойка безплатна доставка

4.30 -7 % BGN 4.00

Моден накит од не ' рѓосувачки челик студ обетки долго бар сребро црното злато за жени, девојки 1pair бесплатен превозотМатеријал : нерѓосувачки челикТип : завртки назадБоја : сребрена, црна, златнаМерач : 1.2 mm​​ИСПОРАКАНарачки ќе биде предаден во рок од 7 дена по клиенти опција.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : тоа е недостапен за следење, љубезно ве молиме да се забележи.Во случај да не се добие парцела по подолг од времето за испорака, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се врати на плаќање за вас.ЗА ПАРЦЕЛАПостои можност дека парцела исчезна во транспортот.Ако тоа се случува, љубезно ве молиме : 1) Остава порака да ни се на Aliexpress.Ние ќе ви одговори што во времето и ќе им понудиме на нашите решение како што е подолу : 1) се Врати на плаќање за вас.2) Или ќе ја бесплатен производ, ако е тоа потребно.ПО ПРОДАЖБАВо случај да има доаѓа било кој квалитет на прашање откако ќе ја прими пратката, ве молиме контактирајте не директно.За сигурни дека ќе се врати на плаќање за вас, или ќе ја бесплатен производ, ако е тоа потребно.ПОВРАТНИ информацииНие ги цениме вашите повратни информации од 5 ѕвезди и ние го цениме секој коментар од клиентите.Ние ќе се подобро и подобро, врз основа на вашиот вид поддршка.Ако сте незадоволни со нашиот производ, љубезно ве молиме да ги споделите со нас пред да ги доставите вашите повратни информации,Ние ќе се потрудиме да им понуди совршено решение за вас.Ви благодарам многу за вашата поддршка!

BlingZircons Marquise Cut Cubic Цирконий Long Dropping Красиви Сватбени Обици За Сватбени Бижута, Аксесоари E030

25.28 -25 % BGN 19.00

Точка Име : Bling Zircons Бренд на Луксузни ААА+ Кубни Циркони Жените Свадба Накит CZ Кристал Голема Ѕвезда Долго Капка Обетки За Невести E007 Бренд : Bling Zircons Предмет Тип : Marquise Долго Dangle Булчински Обетки Материјал : Кубни Циркони Главни Бои : Бела Earring Големина : 6.4 cm

Проправи кристали дизайнер вдъхновени лист виси спад обеци за жени на малкия бизнес доставчик

2.21 -10 % BGN 2.00

Отворајќи Кристали Дизајнер Инспириран Лист Dangle Капка Обетки за Жени1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно!2, Сите предмети во парк,13 дневна брзо бесплатен превозот, $200.0 или повеќе од слободни Fed Ex!3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување!За Производот1, може да се љубезно ве молиме да проверите на нашата слики за стилови, бои и детали, било какви прашања & барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, во oder да можеме да подобра услуга вас, ви благодариме! : )2, Ние бидете сигурни дека квалитетот на секој накит што ние испрати, и ќе рефундирање без причина откако ќе не сакал тоа, но ќе треба да се врати оригиналната и плати за овие превозот во Кина, однапред ви благодариме! : )3, Секоја недела, ние ќе ги испрати нашите нови стилови и топла продажба на вас ако не ви се на ум : )За Превозот1...

натурален 3-4мм бяло сладководни перли обеци>безплатна доставка

57.42 -29 % BGN 41.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

Август чист 999 24-КАРАТОВО жълто злато Звезда обеци 1.17 г

BGN 332.80

Информации за производотМатеријал 24 K Жолто златоГолемина : 0.6 см*0.6 см(BAI ТАИ shou ши) Превозот : *Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање : * вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

2017 Нови Модни Аксесоари Жълт И Розов И Бял Цвят Crystal Кръг На Обръч Обеци За Жени Партия Бижута Ed043

BGN 4.78

Материјал : злато исполнетПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 4g Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

brinco сватба brincos moda pendientes обеци brinco сватба натурален зелен скъпоценен камък обеци зелен скъпоценен камък Дракон 925 сребърни обици

15.70 -49 % BGN 8.00

Вие сте добредојдени !!!!! Види, купиЗа насНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Злато Сребро Цвят Триъгълник Пискюл Обеци За Жени Ухото Бижута Двойна Виси Eardrop Черно Чар Дълги Обеци Аксесоари

4.45 -55 % BGN 2.00

Злато Сребрена Боја Триаголник Tassel Студ Обетки За Жените Уво Накит Двојно Dangle Eardrop Црна Шарм Долго Earring ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 4.5*1.5 CM Боја : Злато Сребрена Боја Количина : 1 пар

Акциите на New Simple 925 Pure Silver Ear Нейлз Mini Dumbbell Fashion Fashion Jewelry for Women ' s Fashion Gifts

21.09 -29 % BGN 15.00

Име на производ Гира уво помине Производ број МКE849 Производ материјал & nbsp; S925 чисто сребро + позлатен чисто сребро Производ големина 3.60*9.40 MM производ тежина 1.3 g производ изработка сребро позлата, против алергија траен сјајСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Продажба на едро на бижута и стилна бластване 8 мм мивка перлата на пеперуда сребърно покритие обица 209

17.57 -26 % BGN 13.00

Numro du modèle : 001Тип d'unit : piècePoids du colis : 0.01 kg (0.02 lb.)Димензии du colis : 16cm x 16cm x 5cm (6.30 во x 6.30 во x 1.97 во).голема продажбапродавницаheaderбанер {display : none;} .breadcrumblayout {position : relative;zозначувач : 3;} #bd {ширина : 1200px;} #bd .деталистраница {background : транспарентни;} .мобиленпопустактивирањето{fontweight : bolder;боја : црвена !важно;} Плус d'articles Catgories де бутици во Центарот де услуга Contactez maintenant Ajouter à la liste де ла бутик најпродаван Bijoux de mode 12 mm corail руж Роуз....

4 двойки летен стил naturalStone виси обеци, ръчно изработени спад змийска кожа обеци проправи Кристал кристал Чар бижута ER118

51.20 -10 % BGN 46.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори, камен Камен Големина : Прибл :24*45mm Облик : dangle Обетки Кристал Боја : види слика Количина : 4 параПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

E0106 Нова Мода Бижута Shining Crystal Листа Обеци За Жени 2017 Двойна Кубичен Циркон Пискюл Обеци Високо Качество

1.39 -28 % BGN 1.00

Опис на производот ID : 6674Опис на производот ID : 6645Почитувани Американските и руските купувачи,кога ќе го поставите цел и вредност повеќе од $5 .Ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на e Packet ,можете да ги пратите вашата нарачка сите на патот...

LULUKENI 2017 мода бижута капки вода и Кристали, дълги виси обеци пискюл планински кристал, Сватбени обици за жени, подарък DE105

9.58 -6 % BGN 9.00

Wecome на нашата продавница!Материјал : цинк легура,кристал ,безбедно и издржливГолемина : 8.8*2.5 cmТежина : 17g / парКоличина : 1pair=2 парчињаСостојба : 100% сосема новБоја : златна,сребрена,црнаЗабелешка : Поради снимање светло, дисплеј или други причини, вистинската стока може да биде малку различен од фотографиите, се надеваме дека може да се сметаат овој фактор.1...

10 двойки/лот ресни дълги обеци пискюл виси спад обеци, дамски златист цвят триъгълник Чар коприна брънка от веригата обеци бижута

14.06 -22 % BGN 11.00

10 пара / многу Дополнителните Долго Tassel Обетки Dangle Капка Earring Жените Златна Боја Триаголник Шарм Свила Линк Синџир Eardrop НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : за 5.6 CM Боја : Злато Боја Количина : 10 пар

Сребърен Цвят Триъгълник Квадратни Обеци За Жени, Бижута И Кухи Чар Виси Четка Обеци Eardrop Мода Ушни Аксесоари

BGN 0.38

Сребрена Боја Триаголник Плоштадот Студ Обетки За Жените Накит Шупливи Шарм Dangle Tassel Earring Eardrop Мода Уво ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 3.7*1.2 СМ во Боја : Сребрена Боја Количина : 1 пар

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.