• Новинка
RAKOL кубичен цирконий цветя асиметрични ушни маншет обеци за жени бяло злато цвят Brincos Безплатна доставка RE85307K

RAKOL кубичен цирконий цветя асиметрични ушни маншет обеци за жени бяло злато цвят Brincos Безплатна доставка RE85307K

резултат:
BGN 15.28
BGN 11.00 -28 %

Брой продукти
Налично


RAKOL Кубни Циркони Цвеќиња Асиметрични Уво Ткаенината Студ Обетки За Жените во Бело Злато Боја Brincos Бесплатен Превозот RE85307 K
Бренд : RAKOL
Главниот Камен : ААА+ CZ
Камен Боја : Бела
Позлата : Роза Златна Боја,Златна Боја,Сребрена Боја
Тежина : Околу 7.2 g
Должина : Околу 5.05 cm
Ширина : За 3.3 cm
Материјал : ЦВРСТИ БАКАР(ОЛОВО СЛОБОДНИ .НИКЕЛ БЕСПЛАТНО)
Превозот
Answer : ___________________________ Note : 1, Постојат некои земји се многу diffcult за царинење, можеме да испратите EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Прашање од клиенти
1,постои ли customes давачки?
Ние обично се прогласи за пониска цена за да ги избегнете високите царини. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка.
Затоа, ве Молиме да ни оставите порака да ни кажете за тоа кога ќе купите цел.
2,се Врати & exchange .
Ако не сте задоволни со производот и сакаат да се вратат,Дури и покрај тоа што само не ми се допаѓа тоа.Ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.
Ние може да ви даде гаранција дека ќе може да се добие целосна наплата или замена ако не се врати тоа, дека, исто така, треба плати превозот fe
3,Ако треба напишете повратни информации за секоја цел?
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да помогне да се остави Позитивни Повратни информации и 5 Совршен Ѕвезди за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и
ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
4,Ако производство може да се прилагоди?
Се разбира! Доколку имате потреба, можете да не контактирате за повеќе информации. Ние си имаме свој дизајнер и фабрика.
5,Колку долго може да се види на нови дизајни ?
Секоја недела ќе ги ажурира Нови Arrvail. Додај во вашата продавница листа, можете да се знае новиот arrvial наскоро,
https : //www..com/store/3368034?spm=2114.12010615.0.0.2f435bc8 I7z RSC

Подробности

Цвят на метала:
Цвят На Бяло Злато, Цвят Розово Злато, Цвета На Златото
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Раколь
Пол:
Жени
Материал:
Кубичен Цирконий
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
RE85307K
is_customized:
Yes
Формамодел:
Растение
Тип На Метали:
Мед
Задната Част На Находище:
Push-back
цвят на камъка:
Бял
Тегло:
About 7.2g
чиния:
Цвят На Трески/Златен Цвят/Цвят Розово Злато
Централен камък:
Кубичен Цирконий
Екологичен Стандарт:
Опазване На Околната Среда, Олово, Никел, Кадмий Безплатно
Дължина:
Около 505 см
Ширина:
около 3,3 см
Секс:
Жена
Дизайн:
Булката, Парти, Мода
Форма:
цветя, листа

Избор на купувачи

Промоция на бижута Fire Drop класически синьо Мънисто със сребърно покритие Сватбени обици Русия, САЩ, Австралия обеци

14.38 -44 % BGN 8.00

Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Сребрен ПозлатенПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Објект Sytle : Пад Обетки Камен име : Сини Топаз (Синтетички) Камен Боја : Сина Qu antity= 1 Пар објектПакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл1...

Високо качество на Циркон камък обеци инкрустирани с алергия обикновена мода обеци

BGN 8.48

Материјал : квалитетот на Животната средина бакарни легури CZ Производ Површина : никел слободни platinum позлата шампањ злато позлата (антиалергија, антиоксидација) Големина : mm11 * 15mm CZ Големина : Marquise CZ : 3мм * 6mm 2,5 mm * 5mm

1 бр. стоманени Зубец набор от Кристал Циркон цвете ушния хрущял козелок спирала обеци пиърсинг лабрет Родословни Устна пръстен очарователни бижута от 16 грама

2.06 -3 % BGN 2.00

Опис *Бренд : БЛАТО *Материјал : 316l Хируршки Челик&Месинг&COM Гем *Вратило Големина : 1.2*6*4mm *Цвет Врвот : Choosable(7mm,6.1 мм,9.3 mm) Како Слика Покаже *Боја : Choosable(Сребро,Злато се Зголеми) *Стил : Цвет Уво ' Рскавица TragХеликс Студ Earring *Пакет : Секое Парче Секој Opp Вреќа *Напомена : Окно може да се Расклопуваат за да го Промените *Многу 1pcs *Пакување : 1 Цвет Врвот со 2pcs Директно Бар(1pcs 6mm & 1pcs 8мм) и 2бр Labret Бар(1pcs 6mm & 1pcs 8мм) *Напомена : во Окното може да се Расклопуваат за да го Промените *Професионални Пакување за да се заштити вашата предметиДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL / Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит...

Нова Мода Бижута Геометрия Куб Голяма Топка Творчески Пукнатини Двойно Страна Перлени Обеци С Двойни Перли Обеци На Жените

BGN 0.32

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & МонистраГолема Топка Големина : 14*14*13mmМала Топка со Дијаметар : 8mmТежина : 5.3 Грама

Голям Кръг От Злато, Сребро Обеци, Пръстени Жени Голяма Кръгла Линия Обеци, Модни Бижута Аксесоари За Баскетбол Жена Pendientes

BGN 2.88

Голем Круг Злато Сребро Обрачот Обетки Жени Голем Круг Јамка Earring Мода Накит Додатоци Кошарка Жени PendientesОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 50mm Боја : Злато Сребро Количина : 2 пар

Перлени големи обеци сватбени кристални обеци за сватбени партита brinco em ouro Women fashion Jewelry Gold color Large earring

81.23 -41 % BGN 48.00

Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.Whats App & Wechat : 0086 134123635621 / Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit...

Модни Бохемия Кухи Цвете От Кристал Виси Обеци, Бижута Антично Злато Цвят Crystal Спад На Турски Bijoux Годеж Партия

8.82 -32 % BGN 6.00

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината / Ангажирање Подарок за : девојка / Мајка / жена / daught10005 октомври ноември НОВ СТИЛ

E00608 Европейския Американски Ново Пристигане На Околната Среда На Едро Бижута Изявление Планински Кристал, Сватбени Обици Виси

3.87 -22 % BGN 3.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

UMODE сладък цвете цирконии обеци за жени бяло злато цвят нов чар Звезда на ухото на игла букле D ' oreille Femme AUE0328

6.16 -35 % BGN 4.00

UMODE Симпатична Цвет Кубни Циркони Студ Обетки за Жените во Бело Злато Боја Нови Шарм Ѕвезда Уво Иглички Boucle D'oreille Femme AUE0328Бренд : UMODEГлавниот Камен : ААА+ micro круг намали јасно Кубни ЦиркониОбетки Тип : Австриската Кристал Цвет Студ Обетки за Жените Boucle D'OreilleФункција : Мода Свадба Партија Накит Ѕвезда Обетки Иглички Bijoux FemmeПозлата : Бело Злато БојаMeterial : Бакар / МесингПрилики : Свадбена Ангажман Датира Партија МатурскаGitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниФабриката: Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на ГолемоПревозот : Бесплатен Превозот

PATICO 925 сребро обеци жени сватбени аксесоари, мода бижута CZ Кристал Crystal кука обеци цена на едро

7.68 -35 % BGN 5.00

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

GS Brand Hot Sales AAA Циркон обеци за жени brincos розови кристали, обеци и аксесоари сватбена мода бижута G6

7.50 -60 % BGN 3.00

обетки studs,обетки за жените,Обетки,oorbellen,boucle d'oreille,boucle d'oreille femme,обетки за жените,küpe,pendientes mujer moda,уво клипови,студ обетки,Kaffa е уво,уво ткаенината,студ обетки,ОБЕТКИ,earings мода накит,carnations,orecchini,studs,boucle d'oreille femme pendante,сребро обетки,бисер обетки,обрачот обетки,pusety,oorbellen voor vrouwen,aretes,boucles d'oreilles pourles femmes,aros,Ткаенината,byuzhetery жените ѓердан заврши со обетки,обетки и ѓердани,обетки бижутерија,обетки за жените,обетки накит,обетки во собата,обетки tassels,обетки со смарагд,обетки со црвен камен,обетки со рубин,обетки со камења,Виси обетки,долги обетки,сребро обетки, обетки studs,обетки за жените,Обетки,oorbellen,boucle d'oreille,boucle d'oreille femme,обетки за жените,küpe,pendientes mujer moda,уво клипови,студ обетки,Kaffa е уво,уво ткаенината,студ обетки,ОБЕТКИ,earings мода накит,carnations,orecchini,studs,boucle d'oreille femme pendante,сребро обетки,бисер обетки,обрачот обетки,pusety,oorbellen voor vrouwen,aretes,boucles d'oreilles pour les femmes,aros,Ткаенината,ПРЕВОЗОТ 1.За да може да пратите онлајн)за 1560 работни денови за испорака; 2.цел > $5,ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet(на САД)за 1545 дена испорака(некои земјата ќе треба повеќе време); 3.цел > $150,ние ќе ја испратите вашата нарачка преку FEDEX,DHL,ARAMEX,EMS бесплатен превозот(за делот земји) за 310 работни денови за испорака...

Горещи продажба изискани посребрени бижута на едро цена по цена на производителя за окачване безплатна доставка мода розови обеци/adfasff LQ-E066

BGN 1.58

Големина : 3.2 cm * 1.9 cm Тежина : 5g LQE066 Топла продажба парична казна позлатен сребрен накит,трговија на Големо Фабрика цена штети бесплатен превозот мода се Зголеми Обетки E066

Shineland 2018 New Fashion Statement Обеци Rose Gold Цвят Выдалбливают Триъгълник Сплав Обеци Розово Луксозни Бижута За Жени

4.78 -37 % BGN 3.00

Shineland 2017 Нова Модна Изјава Обетки Се Зголеми Златна Боја Шупливи Надвор Триаголник Легура Студ Обетки Луксузни Накит За ЖенитеНакит ОдржувањеИЗБЕГНУВАЈТЕ ХЕМИКАЛИИ ? БАЊА ? НЕСРЕЌА ? ПОТ ? ВЛАЖНОСТИЗБРИШЕТЕ СО МЕКА КРПА + И СПАСИЗАМЕНА НОСЕЊЕИЗВЕСТУВАЊЕАко не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве МОЛИМЕ РАНГ НИ 5 ЅВЕЗДИ , и да ДОДАДЕТЕ ПРОДАВНИЦА ДА ЛИСТА, кои само ќе ве однесе 1 минута...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.