• Новинка
Yesucan 10 Цвята Китайски Стил Ръчно Изработени Бижута Хмонг Бродерия С Четка Виси Обеци Реколта Дълги Ресни Етнически Обеци Падане

Yesucan 10 Цвята Китайски Стил Ръчно Изработени Бижута Хмонг Бродерия С Четка Виси Обеци Реколта Дълги Ресни Етнически Обеци Падане

резултат:
BGN 5.33
BGN 3.00 -44 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Бренд : Yesucan
Пол : Женски,Дами,Мајка,Сопруга,Ќерка,Девојка
Стил : Клуб,Хипхопот,Рок,Забава,Свадба,Ангажман,Годишнина,Подарок
Предмет Тип : Долго tassel dangle обетки
Тежина : 25g(Приближно)
Материјал : Топ Цинк Легура + Памук
Количина : 1 Pair
Пакет : opp вреќа
Фото Покаже :
Ако вашата нарачка цена надмине $150, ќе испрати парцела од DHL, Fed Ex, SF,или Aramex превозот услуга. (далечна земја барање $200) Забелешка :
Пакет :

Подробности

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Етнически
Пол:
Жени
търговска марка:
Есукан
Материал:
Памук
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
ZE451
is_customized:
Yes
Формамодел:
Геометрична
Място на произход на стоките:
Иу, Китай
Пол:
Жени, Жена, момиче, майка, съпруга, приятел
Тип На Метали:
Сплав На Цинк+ Памук
Стил:
Парти / Сватба / Годеж / Юбилей / Подарък / Празник
Тегло:
25 грама (приблизително)
Цвят:
Червено, Жълто, Цветен, Зелен, Син, Розов, Червен, Розов

Избор на купувачи

Голям Кръг От Злато, Сребро Обеци, Пръстени Жени Голяма Кръгла Линия Обеци, Модни Бижута Аксесоари За Баскетбол Жена Pendientes

BGN 2.88

Голем Круг Злато Сребро Обрачот Обетки Жени Голем Круг Јамка Earring Мода Накит Додатоци Кошарка Жени PendientesОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : околу 50mm Боја : Злато Сребро Количина : 2 пар

PATICO 925 сребро обеци жени сватбени аксесоари, мода бижута CZ Кристал Crystal кука обеци цена на едро

7.68 -35 % BGN 5.00

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Нов Дизайн На Летен Стил Темперамент Двойна Crystal Ring Женски Пръстен Сребро За Момичета

1.01 -1 % BGN 1.00

Големина : ПрилагодливНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Нова Мода Бижута Геометрия Куб Голяма Топка Творчески Пукнатини Двойно Страна Перлени Обеци С Двойни Перли Обеци На Жените

BGN 0.32

Никел и Олово СлободниМатеријал : Алуминиум & МонистраГолема Топка Големина : 14*14*13mmМала Топка со Дијаметар : 8mmТежина : 5.3 Грама

E00608 Европейския Американски Ново Пристигане На Околната Среда На Едро Бижута Изявление Планински Кристал, Сватбени Обици Виси

3.87 -22 % BGN 3.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

wing yuk так New Arrival Fashion New Vintage Gold Color Irregular Metal Изявление Капка обици за жени, бижута 2018 горещи продажба

4.29 -7 % BGN 4.00

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.крило гадост tak Нови Пристигнување Мода Нови Гроздобер Златна Боја Нерегуларни Метал Изјава Капка Обетки За Жените Накит 2018 Топла ПродажбаСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

Безплатна доставка 2015 новата двойка естествени 11-13 мм австралийски южните морета, бели перли на обеци

39.98 -30 % BGN 28.00

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнисе вториот засекогаш.1.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас.2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем...

Истинско Сребро 925 Проба Сладки Пчелни Животни Обеци За Момичета И Деца Многоцветни Эмалевые Обеци Карикатура Бижута Подарък

10.45 -33 % BGN 7.00

Опис на производот ID : 7082 Име : Мода 925 sterling silver студ earring Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Големина : За 0.9*0.6 см Подарок за : Деца / Девојка / Сопруга Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

Перлени големи обеци сватбени кристални обеци за сватбени партита brinco em ouro Women fashion Jewelry Gold color Large earring

81.23 -41 % BGN 48.00

Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.Whats App & Wechat : 0086 134123635621 / Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit...

KEJIALAI Hexing Star Sun Moon обици Капка обици сплав, Кристали, обеци, мода Bijoux Big Изявление Bijoux сватба QD-E0312

27.82 -42 % BGN 16.00

KEJIALAI Hexing Ѕвезда Обетки Сонцето Месечината Капка Обетки Легура Обетки Кристал Мода Bijoux Голема Изјава Bijoux Свадба QDE0312Како на барање на купувачот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.