• Новинка
Lucyever дамска мода кристали сандали 2018 лято удобни токчета плажни чехли ежедневни твърди дебели токчета пързалки чехли

Lucyever дамска мода кристали сандали 2018 лято удобни токчета плажни чехли ежедневни твърди дебели токчета пързалки чехли

резултат:
BGN 41.92
BGN 23.00 -45 %

Брой продукти
Налично


Нозете должина 22.5 cm=Еур 35=5 НАС
Нозете должина 23cm=Евра 36=НИ 6
Нозете должина 23.5 cm=Евра 37=НАС 6.5
Нозете должина 24cm=Eur 38=НАС 7.5
Нозете должина 24.5 cm=39 Eur=НАС 8.5
Нозете должина 25cm=Еур 40=НАС 9
Нозете должина беа 25,5 cm=Евра 41=НАС 9.5

Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
търговска марка:
Люцивер
Горния Материал:
PU
Тип Сандал:
Основни модели
Случай:
Ежедневни обувки
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Материал На Подметката На:
Дъвка
Номер На Модела:
H444
Материал Стелки:
PU
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Модни модели
Петата Височина:
Мед (3см-5см)
Елемент На Модата:
Crystal
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Вид На Шипове:
Квадратен ток
С Платформи:
No
Подкладочный Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали
Задни Насрещен Тип:
Няма

Избор на купувачи

2018 Нов плюс голям размер 34-52 Жълта мълния мода Секси 15 см висок ток, платформа момиче дамски Дамски обувки летни дамски сандали L955

127.97 -40 % BGN 77.00

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ,сите клиенти треба да се обезбеди ЦЕЛОСНА АДРЕСА,вклучуваат земја,регион,град,улица,стан БР.,со цел да се постигне успешно!Ве молиме внимателно проверете ја големината на табелата,тоа не е навистина НИ големина или велика БРИТАНИЈА големина ,во зависност од вашите метри должина,ве молиме да се измери вашата нога должина и дланка ширина на белата хартија,со цел да се избере вистинската големина!!! Ако вашите нозе е широк или масти,ве молиме изберете една големина поголеми!!! Ако не го разбираат тоа,можете да побарате од нас...

2017 Тенис Feminino Sandalias Mujer Плюс Голям Размер 34-43 Обувки Дамски Сандали Sapato Feminino Летен Стил Chaussure Femme 003

20.80 -4 % BGN 20.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Сини Дънкови Сандали Народен Цвете Бродирана Кърпа Клин Гладиаторски Сандали Дамски Сандали На Платформа На Сватбени Обувки Дамски Сандали

222.40 -45 % BGN 122.00

добредојдовте на нашата продавницаМожете да се меша било брендови , бои и големини .Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.Голема цел ние ќе понуди подобра цена,ве молам само да ме контактирате.Љубезно Ве Молиме Да ЗабележитеДраг Пријател, затоа што нашите чевли се прилагоди.Сите стоки ќе биде предаден во рок од 7 15 дена по приемот на плаќање.Ако ви се итни, ве молиме да не цел...

ANNYMOLI Дамски сандали на платформа високи токчета вечерни обувки лук обтегач открит чорап Родословни 2018 нова лятна обувки черен голям размер 33-43

83.01 -49 % BGN 42.00

ANNYMOLI Жените Сандали на Платформа Високи Потпетици Партија Чевли Лак Тока Отвори Пети Stiletto 2018 Нови Летни Чевли Розова Големи Димензии 3343

Ekoak 2017 Hot Fashion кристал cut-outs party women high heel сандали дамски летни обувки Дамски сандали размер 36-41

39.36 -44 % BGN 22.00

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 22.5 cm НИ 6.5 = ЕВРА 37 = нога должина 23.0 cm НИ 7.5 = EUR 38 = нога должина 23.5 cm НИ 8.5 = 39 EUR = нога должина 24.0 cm НИ 9 = ЕУР 40 = нога должина 24.5 cm НИ 9.5 = ЕВРА 41 = нога должина 25.0 cmМатеријал : кожа СТПБои : Зелена, Сина, ЗлатнаПета висина : 6cm

Lsewilly 2017 летни обувки за сватба бели сватбени обувки на ултра високи токчета на платформа за открит стелката на обувките с дебели токчета, сандали размер 48 SS712

72.00 -47 % BGN 38.00

Pls добиете сини картони прв и цел на чевли, тогаш!Нашата продавница главно се турка национален стил, нашите производи се од врвен квалитет, во модерен стил, со висок квалитет и ниска во цената...

ENMAYER естествена кожа, обувки от овча кожа обувки жена Остър чорап летни сандали обтегач на ремъка Fishman обувки размер диапазон 34-40

151.82 -48 % BGN 79.00

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина Било прашање pls контактирајте со нас! Производот Се ПокажеРазликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing позадина итн.ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас...

Лятото е горещо продажба на дамска мода открит чорап планински кристал висока платформа, сандали силует каишка на глезена на висок ток, сандали рокля обувки

159.46 -25 % BGN 120.00

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Лето Топла Продажба на Жените Мода Отвори Пети Кристал Висока Платформа Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиОпис : Име : Лето Топла Продажба на Жените Мода Отвори Пети Кристал Висока Платформа Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиТочка Бр : GA515Боја : како на сликиГолемина : 3542Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

Ekoak Размер 36-43 Нов 2017 Летни Чехли Мода Клинове Обувки На Платформа Дамски Сандали Дамски Секси Crystal Плажни Чехли

79.68 -49 % BGN 41.00

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 23.0 cm НИ 6.5 = ЕВРА 37 = нога должина 23.5 cm НИ 7.5 = EUR 38 = нога должина 24.0 cm НИ 8.5 = 39 EUR = нога должина 24.5 cm НИ 9 = ЕУР 40 = нога должина 25.0 cm НИ 9.5 = ЕВРА 41 = нога должина беа 25,5 cm НИ 10 = ЕВРА 42 = нога должина 26.0 cm = ЕВРА 43 = нога должина 26.5 cmГорниот Материјал : Стадото или СТПОбвивка Материјал : СТПOutsole Материјал : ГумаПета Висина : 5.5 cm Водоотпорен : 3.5 см

Плюс размер обувки 5-12 блестка сватбени обувки 20 см-тънки обувки на висок ток 8 см висок ток висок корсет обувки на платформа

120.00 -15 % BGN 102.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

SGESVIER нови дамски сандали на платформа с цип висок ток родословни Т каишка на сандали открит открит чорап летни обувки голям размер 32-46 OX317

75.84 -49 % BGN 39.00

SGESVIER Нови Жените Патент Сандали на Платформа Висока Пета Stiletto Т Рака Сандали Отвори Ѕиркаат Пети Летни Чевли Голема Големина 3246 OX317Ме плаќаат nt Генерално, ние прифати кредитна са бо или нашиот заштита дава само на плаќање начини акк ept од Aliexpress платформа...

Черен 8 инча секси сандали на високи токове клуб прозрачен ток 20 см ултра високи токчета на обувки с отворени пръсти на платформа планински кристал, колани, обувки

116.80 -15 % BGN 99.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

MORAZORA високо качество естествена кожа обувки с цип черно високи квадратни токчета на обувки с отворени пръсти Дамски сандали и летни обувки партия

142.40 -48 % BGN 74.00

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

Cuculus Кристал Дамски сандали естествена кожа мека гумена подметка базова обтегач на ремъка размер диапазон 34-40 дамски летни обувки GD80

69.01 -41 % BGN 41.00

WELCOME 11316ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА : ЕУР 3535363738394041Жените НАС4.5566.57.58.599.5Нозете Должина ( Инчи ) 8.66"8.86"9.06"9.25"9.45"9.65"9.84"10.04"Нозете Должина ( CM )22.0 cm22.5 cm23.0 cm23.5 cm24.0 cm24.5 cm25.0 cmБеа 25,5 смКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ МЕТРИ ДОЛЖИНА : СЛЕДНИТЕ СИТУАЦИЈА ИЗБОР ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА(+1) : Напомена : Драг Пријател, ве молиме избор на правото големина во зависност од вашите Нозе Должина (Пета До Пети), ако не може да се сигурни дека вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодаримеБренд : CuculSaturatusM odel : GD80Големина на : 3440Горниот Ма terial : Вистинска КожаOutsole Ма terial : ГумаМОДЕЛ ШОУТРГОВСКИ ИНФОРМАЦИИ : 1...

18 см супер високи токчета и с модел с рокля обувки на токчета на обувки за продажба на сценичното представяне на препоръчваме да се продават като топъл хляб

121.60 -15 % BGN 103.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

Кожени Каишки На Кръста На Жената Над Коляното Гладиаторски Сандали Стягам Преди Тънък Висок Ток Дами Секси Летни Обувки Свободен Стил

142.40 -5 % BGN 135.00

Добредојдовте на нашата продавница !Кожени Ремени Крстот Жените Во Текот На Коленото Гладијатор Сандали Чипка Назад Тенка Висока Пета Дами Секси Летни Чевли Слободен Стил​

20 см обувки на висок ток на платформа с отворени пръсти сандали оверлок секси обувки cos player shoes 8 инча платформа Обувки

115.20 -15 % BGN 98.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

Невероятна дама планински кристал, шипове високи токчета, сандали цвете Кристал секси прозрачни прозрачни PVC сандали обувки лятна рокля обувки

147.58 -40 % BGN 89.00

Топло совети Превозот 1 Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 2045days, EMS(715days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (38 работни денови)...

GBHHYNLH летни сандали клинове обувки сандали на платформа високи токчета сватбени обувки peep toe обувки на платформа, клинове, сандали LJA159

57.44 -25 % BGN 43.00

Нашиот производ големина стандард=EUR34=220mm(боси нозе должина)=EUR35=225mm(боси нозе должина)=EUR36=230mm(боси нозе должина)=EUR37=235mm(боси нозе должина)=EUR38=240mm(боси нозе должина)=EUR39=245mm(боси нозе должина)=EUR40=250mm(боси нозе должина)=EUR41=255mm(боси нозе должина)ве молиме дозволено да 0.20.5 грешка !

Прекрасна Пъстра Пеперуда Шипове Високи Токчета, Сандали Обувки С Отворени Пръсти Секси Мода Помпи Обувки Крила На Ангел Кожени Обувки

185.60 -41 % BGN 110.00

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашањаГолемина На Табела : Производ покажува : Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.Превозот време : Кина Пост(826 дена, EMS(510 дена),DHL(37 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.РазменаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме...

2017 нова разпродажба голям размер 32-48 сандали и летни обувки за сватба булката дамска мода секси обувки на висок ток, вечерни танци, помпи T871

112.00 -5 % BGN 106.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

DongCiTaCi Жени На Високи Токчета, Сандали Обувки Жена Помпи Прозрачен Дебел Ток Дами Peep Toe Slingback Каишка На Глезена Обтегач Обувки

46.13 -20 % BGN 37.00

Добредојдовте на Dong Ci Ta Ci е продавницаDong Ci Ta Ci Жените Високи Потпетици Сандали Чевли Жена Пумпи Транспарентен Дебели Пета Дами Ѕиркаат Пети Slingback Глуждот Рака Тока ЧевлиПакет : Без кутија,ако сакате кутија ве молиме контактирајте со нас треба да додадете 5$Напомена : ве молиме проверете ја вашата големина befor цел !овозможи 0.5 cm грешкаСовети Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере...

Голям размер красива каишка на щиколотке 18 см дебел висок ток на платформа Pole Dance обувки, дрехи / обувки за Сватба

120.00 -15 % BGN 102.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.