• Новинка
Cuculus Кристал Дамски сандали естествена кожа мека гумена подметка базова обтегач на ремъка размер диапазон 34-40 дамски летни обувки GD80

Cuculus Кристал Дамски сандали естествена кожа мека гумена подметка базова обтегач на ремъка размер диапазон 34-40 дамски летни обувки GD80

резултат:
BGN 69.01
BGN 41.00 -41 %

Брой продукти
Налично


- WELCOME -
11316
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
ЕУР 35
35
36
37
38
39
40
41
Жените НАС
4.5
5
6
6.5
7.5
8.5
9
9.5
Нозете Должина ( Инчи ) 8.66"
8.86"
9.06"
9.25"
9.45"
9.65"
9.84"
10.04"
Нозете Должина ( CM )
22.0 cm
22.5 cm
23.0 cm
23.5 cm
24.0 cm
24.5 cm
25.0 cm
Беа 25,5 см
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ МЕТРИ ДОЛЖИНА :
СЛЕДНИТЕ СИТУАЦИЈА ИЗБОР ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА(+1) :
Напомена : Драг Пријател, ве молиме избор на правото големина во зависност од вашите Нозе Должина (Пета До Пети), ако не може да се сигурни дека вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме
Бренд :
Cuculus Saturatus
M odel :
GD80
Големина на :
34-40
Горниот Ма terial :
Вистинска Кожа
Outsole Ма terial :
Гума
МОДЕЛ ШОУ
ТРГОВСКИ ИНФОРМАЦИИ : 1. Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2. Потврдете Адреса Со Име и презиме Сите производи ќе бидат бидат тестирани строго пред превозот. Драги Ценети купувачи, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Espeically Русија Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно. 3. 72 Часа Брза Испорака Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда (освен Одмор).Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 72 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро. 4. Кина Пост, Epacket, DHL Ние брод во светот со Кина, Воздухот Пост, E-пакет, Стандард, DHL и така натаму. Ние сме unabl за контрола на времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица, услуги,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. 5. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди повратни информации. Тоа е многу важно за нас, немојте да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство. ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ ! Точноста на опис на производот Комуникација со продавачот Превозот време ве Молиме контактирајте со нас во прв пат ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!

Подробности

Обувки Размер:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
търговска марка:
CUCULUS SATURATUS
Горния Материал:
естествена кожа
Топ-Естествена Кожа Тип:
Овча кожа
Тип Сандал:
Основни модели
Случай:
Ежедневни обувки
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Материал На Подметката На:
Дъвка
Номер На Модела:
474 / GD80
Материал Стелки:
свинска кожа
Вид На Модела:
Цвете
Стил:
Елегантен
Петата Височина:
Нисък (1 см-3 см)
Елемент На Модата:
Crystal
Задни Насрещен Тип:
Задна Прашка
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Вид На Шипове:
Апартамент с
С Платформи:
ДА
Височина На Платформата:
0-3см
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Хастар-Естествена Кожа Тип:
Овча кожа
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали

Избор на купувачи

18 см супер високи токчета и с модел с рокля обувки на токчета на обувки за продажба на сценичното представяне на препоръчваме да се продават като топъл хляб

121.60 -15 % BGN 103.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

Черни платформа за жени Strappy Dress токчета цветя блок ток дамски сандали на висок ток каишка на глезена летни обувки голям размер 2018

89.58 -12 % BGN 79.00

Црна Платформи за Жените Strappy Фустан Штикли Флорални Блок Пета Сандали Дами Висока Пета Глуждот Рака Летни Чевли Голема Големина 2018Опис на производот Бренд : Tailingjia Пета Висина : 5.51"5.91" или 14cm15см, се Менува поради различни големина...

G-SPARROW 2018 Summer New Purple High-токчета Peep Toe сватбени сандали Дамски обувки на високи токове

123.82 -20 % BGN 99.00

НИ големина ЕУ големина велика БРИТАНИЈА големина АУ големина CN големина Нога Должина(cm) Нога Должина(инчи) 3.5 33 1.5 2 32 21 8.25 44.5 34 22.5 2.53 33 21.5 8.5 5 35 3 3.5 34 22 8.75 5.5 36 3.5 4 35 22.5 8.75 6 36 4 4.5 36 23 9 6.57 37 4.55 55.5 37 23.5 9.25 7.5 38 5.5 6 38 24 9.5 8 39 6 6.5 39 24.5 9.75 8.5 39 6.5 7 40 25 9.75 9 40 7 7.5 41 25.5 10 9.510 41 7.58 88.5 42 26 10.25 10.5 42 8.5 9 43 26.5 10.5 11 43 9 9.5 44 27 10.75 11.5 43 9.5 10 45 27.5 10.75 12 44 10 10.5 46 28 11 12.5 45 10.5 11 47 28.5 11.25

Красива 20 см сребърни сандали на висок ток 8 icnh платформа реколта сексуалната активност прозрачни сандали

120.00 -15 % BGN 102.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

2017 Нова Мода Плюс Голям Размер 31-45 Сандали, Летни Дамски Сватбени Секси Обувки На Висок Ток, Вечерни Танци, Помпи T863

25.60 -6 % BGN 24.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Soerben Секси Clear Square Heels Глезена, Опаковани В Дамски Сандали На Високи Токчета Лачена Кожа Открит Чорап Желе Шик Обувки Сандали

120.00 -6 % BGN 113.00

Прочитајте Пред ЦелГолемина : Нашите чевли големина е ЕУ големина освен CN големина, така големина нема да се кандидира на мали, така што не треба цел големина поголема.Боја : Забележете дека може да биде мала разлика за боја на различни уреди, за чевли во боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стокиВреме : Сите наши чевли се направениза ред,тоа значи дека ние треба 37 работни дена за процесот на чевли за вас,па ве молиме да бидете трпеливи!Никогаш не се надвор од акциите : колку Што има одредени материјални на пазарот,нашите чевли стил никогаш нема да излезе на берза,па ако се dropshipper, не грижете се!Стил : имаме над 1000+ различни стилови чевли,но Aliexpress онлајн производ количество се ограничи, за да знаете повеќе стилови, можете да контактирате со нас за повеќе стилови.Пета : Повеќето од нашите чевли се многу висока пета,ве молиме да се разгледа дали ќе може да се контролира пред да нарачате ...

Кожени Каишки На Кръста На Жената Над Коляното Гладиаторски Сандали Стягам Преди Тънък Висок Ток Дами Секси Летни Обувки Свободен Стил

142.40 -5 % BGN 135.00

Добредојдовте на нашата продавница !Кожени Ремени Крстот Жените Во Текот На Коленото Гладијатор Сандали Чипка Назад Тенка Висока Пета Дами Секси Летни Чевли Слободен Стил​

DongCiTaCi Жени На Високи Токчета, Сандали Обувки Жена Помпи Прозрачен Дебел Ток Дами Peep Toe Slingback Каишка На Глезена Обтегач Обувки

46.13 -20 % BGN 37.00

Добредојдовте на Dong Ci Ta Ci е продавницаDong Ci Ta Ci Жените Високи Потпетици Сандали Чевли Жена Пумпи Транспарентен Дебели Пета Дами Ѕиркаат Пети Slingback Глуждот Рака Тока ЧевлиПакет : Без кутија,ако сакате кутија ве молиме контактирајте со нас треба да додадете 5$Напомена : ве молиме проверете ја вашата големина befor цел !овозможи 0.5 cm грешкаСовети Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере...

18 см супер високи токчета на стъклена корен пакет сандали нощен клуб на производителите на обувки-продажба на нови продажби на дамски обувки

118.40 -15 % BGN 101.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

Лятото е горещо продажба на дамска мода открит чорап планински кристал висока платформа, сандали силует каишка на глезена на висок ток, сандали рокля обувки

159.46 -25 % BGN 120.00

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Лето Топла Продажба на Жените Мода Отвори Пети Кристал Висока Платформа Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиОпис : Име : Лето Топла Продажба на Жените Мода Отвори Пети Кристал Висока Платформа Сандали кроена Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиТочка Бр : GA515Боја : како на сликиГолемина : 3542Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

Лятото Е Нова Мода Открит Чорап Дънкови Сини Бели Черни Сандали Ресни Каишка На Глезена Сандали На Висок Ток Рокля Обувки

241.57 -49 % BGN 123.00

Добредојдовте во посета натрговија на големо & dropshipping се достапни.голема цел, голем попуст.Лето Нова Мода Отвори Пети Тексас Сино Бела Црните Сандали На Работ Глуждот Рака Висока Пета Сандали Облечи ЧевлиПратката 1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2.Dlivery Време.DHL обично трае 35 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 610 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 1015 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)715 работни дена да Азија 2)1030 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)3045 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

Сандали на висок ток, 18 см Европа и Съединените Щати, нощен клуб обувки корен пакет с цвета на големи ярды токчета за дамски обувки

115.20 -15 % BGN 98.00

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.Answer : ___________________________ Note : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина...

2017 нова разпродажба голям размер 32-48 сандали и летни обувки за сватба булката дамска мода секси обувки на висок ток, вечерни танци, помпи T871

112.00 -5 % BGN 106.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИАКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.