• Новинка
Дамски Обувки Сандали Комфорт Сандали, Летни Чехли 2018 Дамски Сандали С Високо Качество Плоски Сандали Гладиатор Sandalias Mujer

Дамски Обувки Сандали Комфорт Сандали, Летни Чехли 2018 Дамски Сандали С Високо Качество Плоски Сандали Гладиатор Sandalias Mujer

резултат:
BGN 25.60
BGN 12.00 -53 %

Брой продукти
Налично


Жените Чевли Сандали Удобност Сандали Лето Флип Апостолки 2018 Жена Сандали Висок Квалитет Рамни Сандали Гладијатор Sandalias Mujer
14320
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.
3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или E-mail.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
търговска марка:
КУИДФАР
Горния Материал:
Стадо
Тип Сандал:
Основни модели
Случай:
Ежедневни обувки
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Материал На Подметката На:
Дъвка
Номер На Модела:
1180(99
Материал Стелки:
PU
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Модни модели
Петата Височина:
Нисък (1 см-3 см)
Елемент На Модата:
Рим
Задни Насрещен Тип:
Задна Прашка
Страничната Вид Вампир:
ОТВОРИ
Вид На Шипове:
Клинове
С Платформи:
No
Подкладочный Материал:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Сандали

Избор на купувачи

KNCOKAR 2018 Summer women ' s fashion sexy and elegant high-band with sandals high-size sandals

81.60 -47 % BGN 43.00

Vamp материјал; велур Единствена материјал; гумена Пета висина; 10 cm Боја на несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина итн...

MORAZORA голям размер 34-43 Нов 2018 висококачествени дънкови Дамски сандали открит чорап шипове високи токчета ежедневни летни обувки

80.00 -47 % BGN 42.00

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм )Нашиот производ големина стандард : USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)Забелешка:1...

Естествена кожа на жената апартамент сандали на платформа дамски обувки Треска маратонки обувки 2018 Лятна мода платформа Обувки на висок ток

67.18 -52 % BGN 32.00

14386353735432619 Платформа Сандали парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

ESVEVA 2018 Дамски сандали приплъзване на кв. високи токчета, сандали велур ПУ лято лесен и модерен Slingback обувки дамски размер 34-43

87.65 -48 % BGN 46.00

modname=ckeditorГенерално, ние прифаќаме методи за плаќање : со кредитна картичка или нашиот заштита дава само на плаќање начини прифати со Aliexpress платформа.1.Ние ќе го испрати на предмети во рамките на 25 дена ( работни дена , не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Ако ви треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас .3...

INSTANTARTS жени лято приплъзване на окото сандали зает Като плетене, прежда любовник шаблон плоски обувки Дамски дамски чехли

63.98 -41 % BGN 38.00

За Нас 01 Нашиот бренд е INSTANTARTS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот 02 да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни...

Нов 2017 годишният римски стил пистата изглежда леопардовым принтом водоустойчив чехли с дебели 13 см високи токчета за Дамски сандали

63.98 -8 % BGN 59.00

Жешки ПредметиVamp : велурВнатре материјал : супер влакна на кожатаЕдинствена : гумависока пета : 13 cmВодоотпорен Тајван : 4 cmБоја : црна, жолтаГолемина : 3439[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

Известни Дизайнерски Лазерни Деколтета Дамски Сандали Бял Печат Високи Токчета Летни Обувки Жена Помпи Секси Остър Чорап Sandalias Mujer

170.45 -35 % BGN 111.00

ве молиме изберете големина accordding да ми големина на табелата не и на другите големина на табелата ,ви благодариме !ве молиме изберете ја вашата големина според вашиот Евра големина или footlength ,ако билопрашање или проблеми , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактиратеПлаќање Политика на Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти!Превозот и пакување Политика Брза и Безбедна Превозот 1, Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање...

Дамски сандали, джапанки 2018 Летни обувки Дамски сандали на танкетке Модни удобна платформа женски пързалки Дамски обувки

BGN 23.76

Жените Сандали Завртува Апостолки 2018 Летни Чевли Жена Оптоварување Сандали Мода удобно Платформа Женски Слајдови Дами ЧевлиВашето задоволство,нашите persuit...

Европейската станция 2017 лято открит чорап бутон с куха сандалией водоустойчив платформа Оксфорд долната част 13 см токчета на дамски обувки

71.84 -8 % BGN 66.00

Жешки ПредметиЧевли материјал : СТПОбвивка материјал : СТПНа insole материјал : СТПЕдинствена материјал : TPRБоја : црна, зелена и камилависока пета : 13 cmВодоотпорен Тајван : 4 cmГолемина : 3439[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Жешки Предмети

Модни шампанско четката удобни чешки клинове Дамски сандали Дамски обувки на висока платформа с отворени пръсти плюс размер sandalia feminina

47.73 -35 % BGN 31.00

Моден Beaded tassels Удобно Бохемски Оптоварување Жените Сандали Дами Чевли со Висока Платформа со Отворен Пети Плус Големина sandalia feminina Ако сакате другите стилови, ве молиме кликнете тука : имајте на ум; При изборот на големината, ве молиме да се контролира големината на маса, следете ги вашите метри должина, одберете ја соодветната НИ големина...

Известни Дизайнерски Обувки Жените Луксозни Скъпоценни Камъни Украсени Със Скъпоценни Камъни Гладиаторски Сандали Черен Велур Високи Токчета Една Жена Каишка На

153.60 -25 % BGN 115.00

ве молиме изберете големина accordding да ми големина на табелата не и на другите големина на табелата ,ви благодариме !ве молиме изберете ја вашата големина според вашиот Евра големина или footlength ,ако билопрашање или проблеми , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактиратеПлаќање Политика на Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти!Превозот и пакување Политика Брза и Безбедна Превозот 1, Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање...

Нови сандали на краката през пролетта и лятото на висок ток в думата обтегач Дамски обувки диапазон 34-40 ярда Секси night shop Pearl High heel tow

47.98 -35 % BGN 31.00

Добредојдовте клиенти и пријатели да купуваат Сите големини на нашата продавница се во Кинески големина јас пријатели, ве молиме да се Измери вашата нога должина пред купување Изберат правото големина според ногата должина Ако имате било какви прашања ве Молиме оставете порака за мене, јас ќе ви одговори што е можно поскоро Ако се купи некој производ, имате било какви проблеми контактирајте не веднаш, јас ќе го поправам ве Молиме не ми даде лоши критики јас ќе наплата тебе ако има било каков проблем, ви Благодариме за вашата поддршка НИ големина 4= ЕВРА 34 = 22 см Вашата поддршка е мојата мотивација НИ големина 5= ЕУР 35 = 22.5 cm НИ големина 6= ЕВРА 36 = 23 см НАС големина 6.5= ЕВРА 37 = 23.5 cm НИ големина 7.5= EUR 38 = 24 см НАС големина 8.5= 39 EUR = 24.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = 25 см

Фетиш GiaroSlick Нов 2017 мода каишка на глезена, с остър нос Дамски обувки метални тънки токчета на Обувки на висок ток унисекс сандали

140.80 -24 % BGN 107.00

【Стил】 : Класичен Висока пета Сандали 【Големина】 : EUR36#46# 【Пета】 : 18 CM 【Платформа】 : 0 CM 【Боја】 : Повеќе бои 【Горниот】 : Flex СТП 【Екориснички】 : ДАСистем ГОЛЕМИНИ S U...

В Европа и САЩ нов стил на обувки с високи токчета през 2017 г.-е модно шоу с кристални чехли и транспаром

49.44 -9 % BGN 45.00

Медиум материјал : два слоја од свинска кожа Табани : втор слој свинска кожа Стил : Европа и Америка Помош материјал : пластични Боја : златна, сребрена, црна Големина : 35 40 Medium материјал : два слоја од свинска кожа Табани : втор слој свинска кожа Стил : Европа и Америка Помош материјал : пластични Боја : златна, сребрена, црна Големина : 35 40 Со максимална : 8.5 CM детали за производот

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.