• Новинка
Високо качество на 4 лост монтиран на стената от неръждаема стомана, матиран сгъваем лост на срока за баня, Аксесоари за баня, лира закачалки за кърпи

Високо качество на 4 лост монтиран на стената от неръждаема стомана, матиран сгъваем лост на срока за баня, Аксесоари за баня, лира закачалки за кърпи

резултат:
BGN 63.41
BGN 51.00 -20 %

Брой продукти
Налично

Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Hight Квалитет 4 Лост Ѕид Монтирани Нерѓосувачки челик Бранеа Виткање Рака Бања Полица Бања Прибор Крпа Бар Крпа Полици

Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Ние брод на светот од кина.
Времето за испорака е прибл. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3. Димензии на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
4. Известување за Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
5. Известување за Корисниците од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.
6. Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина.
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција. (Со исклучок на опрема).
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО. Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително важни за нас како подобро НСД резултати, влијае на нашата пребарување поставување на alibaba.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ".

Подробности

Тип:
Отопляеми кърпа
търговска марка:
Смешители
Surface Покритие:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
TB001
Дължина:
Материал:
неръждаема стомана
Брой барове:
Четири Полотенцесушителя
Характеристика:
Отопляеми кърпа
Тип:
Отопляеми кърпа
Брой барове:
4 дръжки
Характеристика:
Стенен Монтаж
Surface Покритие:
Матиран Никел
Номер На Модела:
TB0001

Избор на купувачи

Аксесоари За Баня Стенен Полиран Притежателя На Ролка Тоалетна Хартия Кошница Хромирани Елементи Wba519

73.58 -35 % BGN 48.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Многофункционален държач хартия кърпи, препарат за съдове шампоан, гел за душ рафтове за съхранение Баня полк кухня с аксесоари за баня

BGN 37.79

мултифункционален Складирање Рек Крпа сапун држачот за ѕид одвод управување со Хартиена крпа држачот за бања кујна, спална соба додатоциОпис : 100% сосема нов и висок квалитет...

Акрилни опаковка на сапун и лосион помпа или кухненски бани, плотове прозрачен / хром 12 унции (Бял)

13.97 -14 % BGN 12.00

Течен Сапун ФармацевтСапун фармацевт пумпа има 12 мл Refillable фармацевт Широк отвор за лесно refills! Одлично за бањи, кујни или Направени од издржлив пластика со 'рѓадоказ, Chome заврши пластични пумпа главата 3.8" дијаметар x 6.8"Големина : 3.8 x 3.8 x 6.8 инчиБоја : БелаМатеријал : висок квалитет акриликПакет : 1x сапун фармацевтВо моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестродебитна картичка, Web Money и Банкарски трансфер...

Безплатна доставка пространство алуминиев държач хартия за търговски баня притежателя на хартия и у дома държач за тоалетна хартия

36.13 -36 % BGN 23.00

САД $ 17.39 28.35 / парче парче 33.4 / парче 41.53 / парче 27.21 / парче 20.76 / парче 27.59 / парче 35.72 / парче 27.73 / парче 27.86 / парче30.77 / парче 20.07 / парче 41.05 / парче / парче / парче / парче 13.47 / парче 20.13 / парче 11.87 / парче 26.39 / парче Бесплатен превозот Простор алуминиумска хартија држачот за Комерцијални тоалет хартија носителот и Дома тоалетна хартија носителотБања туш тапа Спецификации : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТоалетна Хартија НосителотЗа Комерцијални, Дома, Хотел Итн...

Gold crystal баня с душ стъклен рафт вана душ полк ъглова стойка златен притежателя на душата баня полк търговска притежателя полк

73.58 -9 % BGN 67.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Новият пристигането на притежателя на тоалетна хартия, кухненски кутия за салфетки Злато / хром sus аксесоари за баня, монтиран на стената ZR2310

33.60 -40 % BGN 20.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

душ кабини душ ролки душ колела

BGN 41.60

Туш кабина макара OD 2225мм стакло дебелина 46 8 PCS / SET многупарчиња / многусоба додатоци Лак стакло партиција вратата легура ролери многупарчиња / многуOD : 22mm 8pcs висок квалитет туш вратата ролки бесплатен превозот САД$ 37.84 / многупарчиња / многуOD : 25мм 8pcs hower соба додатоци за бања прибор туш кабина макара бања макара старомодни макара 25 дијаметар многупарчиња / многуOD : 27mm 8pcs Бања орбитал ексцентричен лого, стари туш макара многупарчиња / многуOD : 25мм 8pcs вратата макара имајќи макара за туш кабина многупарчиња / многунајлон макара лизгачки вратата тркала стакло туш кабина макара лизгачки вратата OD : 22mm многупарчиња / многуКружен лак просторија за капење пролет бања двојна прилагодливи тркала стаклените лизгачки вратата виси тркала многупарчиња / многуПочитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница, ви посакувам пријатен шопинг тука!стоковните параметри Име на производ : туш кабина макара туш макара Materilal : Бакар Материјал макара дијаметар : 25ММ Главно се користи во бања туш кабина туш куќиште туш вратата макараАко сакате да брод наредби од страна на кина пост воздух mail за заштеда на товар,ве молиме прифатете го неговиот време на испорака : 730 дена или повеќе,во зависност од дестинацијата или други фактори; Ако е потребно итно,ве молиме изберете EMS,DHL,UPSот,ТНТ,Fe Dex за превозот

SOGNARE стенни притежателите на чаши и чаши, хромирани стъклени чаши притежателя на четка за зъби, комплекти за оборудване за баня единствен притежател на чаша D1906-1

47.70 -39 % BGN 29.00

SOGNARE Ѕид Монтирани Првенство & Гимнастик Носителите на Хром Стакло ЧашиЧетка за заби Носителот Бања Хардвер поставува Една Чаша Носителот D19061Опис На ПроизводотМатеријал : БакарКрај : Хром ЗавршувањетоЗа повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.

античен бронз куки за дрехи една закачалка мебели монтиране на куката декоративни дрехи закачалка за дрехи на една кука 30 * 42 * 52 мм

15.98 -12 % BGN 14.00

античкиот бронза облека куки една закачалка Мебел ѕид кука декоративни облека грб закачалка вратата кука 30*42*52 MMКарактеристики : Гроздобер мали куки...

Безплатна доставка Китай фабрика плосък S форма на кука S размер кухня S кука 50 бр. / лот

BGN 47.81

Кина Фабриката За Рамно S Форма Кука S Големина Кујна S HookСпецификации : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикТежина : 12g / еезГолемина : 72*19*19mm(Мала големина)Дебелина : 2.0Answer : ___________________________ Note : оваа ставка има 4 големина,ако треба други големина,можете да ме контактирате и да го оставите порака!

Sus 304 масло Бронзированная мивка от неръждаема стомана Опаковка течен сапун 17 грама бутилка /3,15 инча резьбовая тръба за Дебелото инсталиране на палубата

30.11 -37 % BGN 19.00

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Главното тело на сапун фармацевт направени од најдобрите нерѓосувачки челик и силна пластика додатоци.НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН Нашите сапун фармацевт има 3" млазницата дека достигнува над мијалникот.ЛЕСНО ДА се СПРАВИ со купувањето, вклучува ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (17oz.) Сапун Шише што може да се РЕФИЛ ОД ВРВОТ...

Гумено дърво издълбани накладки апликация неокрашенный цвете врати и мебели за дома декор размер:24. 5X4. 5cm

BGN 2.94

Опис на производот : Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови, врати, прозорци, огледала, кабинети и др.Силен Европски стил, врежан јасно.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкусВи даде повеќе рафиниран и удобен животИме : Дрво Applique на Мебел и декорацијаМатеријал : Гума дрвоМодел : ЦветГолемина на (приближно) : 24.5 х 4.5 cmПогодни за : За Дома Мебел декорацијаПакетот Вклучува : 1 x Резба decalAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка ABS баня държач за тоалетна хартия и акрил кърпа, държач за хартия от Китай водопровод

30.21 -37 % BGN 19.00

САД $ 17.39 28.35 / парче парче 33.4 / парче 41.53 / парче 27.21 / парче 20.76 / парче 27.59 / парче 35.72 / парче 27.73 / парче 27.86 / парче30.77 / парче 20.07 / парче 41.05 / парче / парче / парче / парче 13.47 / парче 20.13 / парче 11.87 / парче 26.39 / парче Бесплатен превозот ABS бања тоалетна хартија носителот и Acryl крпа хартија носителот од Кина санитаријаБања туш тапа Спецификации : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТоалетна Хартија НосителотЗа Комерцијални, Дома, Хотел Итн...

Висококачествен найлон UV стабилизирано притежател на чаша питие за морски лодки, яхти RV Camper Truck

2.06 -3 % BGN 2.00

Забелешка 1.Риболов прачка носител е овластен патент ,Кина, Патент Бр 201530497993.3 оној кој фалсификати нив ќе треба да се претпостави законски responsiblities2...

Луксозен стил, луксозен Crystal месинг злато роба кука баня драперии злато за кърпи, дрехи кука декорация на дома баня

57.58 -39 % BGN 35.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка(должина стандард е 35cm) за вас,се надевам, ќе може да ги разбере!Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.· Превозот со DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS / DPEX / Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : · Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам...

Mayitr високо качество препарат за съдове баня практичен препарат за съдове палет 25 мм вана препарат за съдове за плъзгащи бар, баня тела

4.24 -29 % BGN 3.00

GY0002038Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Тип : Сапун ЈадењеМатеријал : ABSГолемина : 17*8.5 cm / 6.7"*3.3"Дупка со дијаметар : 25mmБоја : СребренаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Сапун ЈадењеAnswer : ___________________________ Note : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.