• Новинка
Лайден 4 Бр Сребърен Комплект Оборудване За Баня, Четка Една Кърпа И Халат Кука Кърпа На Ринга Стенен Държач За Тоалетна Хартия

Лайден 4 Бр Сребърен Комплект Оборудване За Баня, Четка Една Кърпа И Халат Кука Кърпа На Ринга Стенен Държач За Тоалетна Хартия

резултат:
BGN 174.35
BGN 99.00 -43 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Боја : Сребрена
Применливи место : Home-користење Бања,Хотел
Карактеристики :
1.Анти- ' рѓа
2.Лесно да се инсталира
3.Еколошки Материјали
4.Светло,лесен и цврст
5.Прекрасен Изглед по инсталиран
Пакет се вклучени :
1 X Бања Хардвер Собата
Монтажа Додатоци
Инсталација Настава
Превозот компанија Estimed превозот време за Песната адреса Кина пост воздух mail 20-60 работни дена www.17track.net/en/ Продавачот превозот mail 20-60 работни дена www.4006877805.com/en/ DHL/Федекс/UPS-от другите 4-8 работни дена официјален веб-сајт

Подробности

Тип:
Комплекти За Оборудване За Баня
Основен Материал:
Метални
Номер На Модела:
GJ-1990
търговска марка:
Leyden
Surface Покритие:
Надраскване
Тапицерия Комплект Оборудване За Баня:
Надраскване
Материал:
неръждаема стомана
Цвят:
Сребро
Тегло:
1.4kg
Включително:
Един Кърпа, Държач За Тоалетна Хартия,Халка За Кърпи За Ръце,Кука За Роба
Приложимо място:
Баня домашна употреба, хотел

Избор на купувачи

Търговия На Едро И Дребно За Продажба Нефритови Мрамор Държач За Тоалетна Хартия Багажник Луксозни Розово Злато Аксесоари За Баня Скоростна Тъкан Хартиени Постав?

94.37 -45 % BGN 52.00

Трговија На Големо И Мало Jade Мермер Тоалетна Хартија Носителот Рек Луксузни Розово Злато Бања Прибор Ткиво Кутија Хартиена Крпа НосителиОпис на производотМа тер ial : МесингИме : Тоалетна хартија носителот За повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.Превозот : ·Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS / FEDEX / DHL / EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.Гаранција : · Доаѓа со 5 години производство гаранција;·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.Контакт со нас на : ·Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.Повратни информации : ·Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Практически кухня, тоалетна хартия рулонная хартия, държач за кърпи творчески без удар шкаф кърпички закачалка цепляющаяся филм за съхранение на шкафа

18.64 -25 % BGN 14.00

Практична Кујна, тоалет тркалаат хартиена крпа рек носителот креативни нема Удар Кабинет Салфетки Ги Држат Филм Складирање Гардероба Вратата Кука виси полица организатор бања приборЖелезо сликарство третман, не е лесно да ' рѓа.Големо лого, дебела и издржливи.Не треба да се вежба дупки на ѕидот.Лесно виси на кабинет или партиција.Тоа може да се користи за да се откажам кујнската крпа, врски, панделки, итн.Опис : Задебелена железо материјал, парична казна и издржливи.Површината сликарство пропадна третман.На јадицата е навалена па тоа нема да го оштетат кабинет.Спецификација : Боја : белаМатеријал : железоГолемина на : 26*1.2*10.8 cm1 x Слободен Удар Хартија Багажник

Златист цвят на месинг материал Variouse елемент в аксесоарите за баня X16131-1

30.30 -14 % BGN 26.00

[ Точка Бр ] : X16131[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Злато[ Употреба ] : Бања & Тоалет[ Додатоци ] : Торба Монтирање Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

практичен здрав цинк сплав хромирана кука за дрехи може да се плъзга кука за баня, метални стенни метални куки куки за дрехи безплатна доставка

40.96 -49 % BGN 21.00

Објектот спецификите· Бренд Име : SEHNGRUIJIA· Тип : Облека Куките· Лепливоста Метод : Ноктите· Стил : Модерна· Број На Модел На : 8132 ,8231, 8331, 8631 ,8731· Број на куки : 3· Материјал : ЦинкЛегури· Боја : 5 бои availabe : Хром, ,златна, зелена chrone , црна, брусен nickle· Инсталација : Монтира На Ѕид· Примена : Бања / Спална соба / кујна· Тип : облека кука ,грб кука , облека кука ,Крпа Полици,Крпа решетката.· Стил : Виткање Подвижен Бања облека кука· Кука Начин : ѕид кука· Type2 : Грб Куките· Големина на : 9.5*11*2.5 CMтежина : 0.25 кг·примена Место : Бања ,Bedroomhook, кујна, итн​Испорака1...

Опаковка от сапун за баня Опаковка течен шампоан за душ 350/700/1050 мл стенен монтаж опаковка от сапун за баня, хотелски продукт

41.60 -40 % BGN 25.00

Превозот Ние ќе ја испрати својата точка во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија | Канада |(Околу 1525 Дена) Германија | Австрија | Швајцарија |(Околу 1525 Дена) Франција | Италија | (Околу 2530 Дена) Повеќето Земји | (За 2560 Дена) HK пост : во рамките на 25days или повеќе Сингапур Пост : во рамките на 25days или повеќе Кина пост : во рамките на 35days...

Високо качество на аксесоари за баня, монтиран на стената двоен керамичен притежателя на Черен бронз четка за зъби чаша притежателя ZR2677

49.60 -40 % BGN 30.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

Лайден 3M самоклеящийся 304SUS от неръждаема стомана, матиран никел куки за роба куки за дрехи кука закачалка за хавлии, аксесоари за баня

20.30 -41 % BGN 12.00

modname=ckeditorФункција : Многу poweful,силни и издржливи.Супериорен Бранеа Никел нерѓосувачки Челик материјал и високо вискозни 3 M лента.Леплива поддршка е 3 M производ, силна adhesiveness и штити од вода .Се лепат на ѕидот со високо вискозни 3 M лента која цврсто чувари нив од испаѓање.3 M Само Лепило намалува ризиците и го подобрува естетскиот ефект во голема мера се за својот изглед.Answer : ___________________________ Note : Препорачливо е 24 часа по виси објекти употреба.Прво чистење на ѕид, не со вода, ставете ги во саканата позиција.ПлаќањеКредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.ПревозотВе молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Акрилни опаковка на сапун и лосион помпа или кухненски бани, плотове прозрачен / хром 10 унции (светло синьо) psp0002

14.58 -18 % BGN 12.00

Течни Лосион Сапун ФармацевтСапун фармацевт пумпа има 10 мл Refillable фармацевт Широк отвор за лесно refills! Одлично за бањи, кујни или Направени од издржлив пластика со 'рѓадоказ, хром финиш пластични пумпа главата 3.8" дијаметар x 7"Големина : 3.8 x 3.8 x 7 инчиБоја : Светло Сина + ЈасноМатеријал : висок квалитет акриликПакет : 1x сапун фармацевтВо моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестродебитна картичка, Web Money и Банкарски трансфер...

Аксесоари за баня от хром месинг притежателя сапун ястия Стенен държач за стъклена плоча lba808

54.38 -36 % BGN 35.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

2 бр./лот 304 масло Бронзированная мивка от неръждаема стомана Опаковка течен сапун 17 грама бутилка / 3.15 инчов резьбовая тръба

63.97 -36 % BGN 41.00

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Главното тело на сапун фармацевт направени од најдобрите нерѓосувачки челик и силна пластика додатоци.НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН Нашите сапун фармацевт има 3" млазницата дека достигнува над мијалникот.ЛЕСНО ДА се СПРАВИ со купувањето, вклучува ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (17oz.) Сапун Шише што може да се РЕФИЛ ОД ВРВОТ...

Златист цвят месинг баня сапунерка притежателя Стенен държач керамична чаша плоча lba471

54.38 -36 % BGN 35.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Европейският притежателя винен Купа от неръждаема стомана класически окачен може да се върти вино чаша полк хол украса рафтове за съхранение

46.24 -1 % BGN 46.00

Европската нерѓосувачки челик Вино чаша носителот класичната виси Може да се ротира вино стакло полица дневна соба украси складирање багажникКарактеристики : Производ гарантира 100% нов и висок квалитет 1...

Новият Стенен Пластмаса Водоустойчив Тоалетна Ролка Хартиена Кутия Притежателя Баня Инструмент Гореща Продажба

12.78 -30 % BGN 9.00

Неверојатно Издржливи Бања Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Носителот Ткиво Носителот Ролна Хартија Носителот КутијаКарактеристики : Сосема нов модерен и стилски тоалет тркалаат носителот!Има една стандардна големина тоалет тек на време.Може да се монтира на ѕид, спаси многу простор за вас.Носи погодно за нашиот секојдневен живот, да се задоволат потребите на луѓето за подобар животРазумен структура, одличен квалитет, сигурна конекција, издржлив и лесен за инсталација.Модерен и стилски дизајн погоден за секоја бања.Освежување нова промена на ткивото и тоалетна хартија случаиОдржување Може да се чистат со мека влажна крпа,не користете абразивни scourers & средства за чистењеСпецификации : Состојба : новаКоличина : 1pcБоја : БелаГолемина : прибл 18*11*11.5 cmПакет Содржина : 1 x Тоалет Ткиво Хартија Носителот1 x Торба на шрафовите за монтирање

53 * 29*75 мм, Кука за дрехи стенни вратата се монтира метална шапка, палто е дреха, кука за чанта за дрехи, закачалка за кърпи античен бронзов цвят

15.98 -12 % BGN 14.00

53*29*75 MM Облека Кука Ѕид Врата Поставена Метална Капа Грб Облека Кука Торба Облека Крпа Закачалка Антички Бронзена БојаКарактеристики : Антички Месинг Мали Облека Кука Големина : 53*29*75 MM Материјал : Солидна Цинк Легура Додаток : Завртки се вклучениСлики : Испорака : 1...

Безплатна доставка високо качество на твърд месинг кука за халат за европейската живот баня златни куки за роба, твърди месингови куки за дрехи

54.38 -49 % BGN 28.00

Слободен испорака на високо квалитетни солидна месинг облека кука за европски живот бања злато облека кука, цврсти месинг облека кукитеОблека кука Спецификација : Материјал : Месинг;Современ стил, монтирани на ЅидЗаврши со додатоци за монтирање.Инсталација Метод : ЅидМонтираниСпецијални Функции;Лесно да се ИнсталираОблека кука Photes : Добредојдовте на нашата продавницаИмајте На Ум Пред Да Се Купи : За да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Безплатна доставка на нови трайни аксесоари за баня сапунерка стенни мед месинг класически ретро притежателя на сапун кошче за сапун ZR2600

59.52 -24 % BGN 45.00

Бесплатен превозот Нови Трајни Бања Прибор Сапун Јадење Ѕид Монтирани Бакар Месинг Класичен Ретро Сапун Носителот Сапун Кошница ZR2600Опис на производот : Инсталација Тип : Ѕид Монтира;Крај : Антички Месинг Позлатен;Лесно да се чистат и инсталиран;Пакет : Сапун Јадења & accesssories;Пратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

304 Аксесоари За Баня От Неръждаема Стомана Комплект Единичен Лира, Кука За Роба, На Хартиен Притежателя На Комплекти Оборудване За Бани

159.84 -45 % BGN 88.00

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Прибор Постави Една Крпа Бар, Облека Кука, Хартија Носителот Бања Хардвер Поставува

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.