• Новинка
Регулируема Бърза Скорост На Фитнес Скок Въже За Скачане Высокосортная Стоманена Тел Фитнес Зала Боксьор Спортни Упражнения Симулатори 3 Метра

Регулируема Бърза Скорост На Фитнес Скок Въже За Скачане Высокосортная Стоманена Тел Фитнес Зала Боксьор Спортни Упражнения Симулатори 3 Метра

резултат:
BGN 5.90
BGN 5.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Прилагодливи Брзо Расте Фитнес Скокаат Јаже Скокнеш Високо Квалитетен Челик Жица Салата Боксер Атлетски Вежби За Обука Опрема 3 Метри
Описи :
Боја : црна
Должина : 3 Метри / 9.84 Feets
Дебелина : 2,5 MM челик жица
пакет содржи : 1 * челик жица Универзална Топката Лежишта скокаат јаже
Карактеристики : Подобрување на вашиот кардиоваскуларни здравје, преку охрабрување на повеќе срцето активност Оптимизирање на физичка како и ментална издржливост, и за спортисти и не-спортисти Одржување на вашата тежина во проверете; одржување во форма, додека управувачот јасно на тежината проблеми.
Користење на скокни јаже е еден од најефикасните начини на вежбање, и за сериозни спортисти и редовна работа надвор момци.
Ултра-брзо Кабел Скокни Јаже е вашиот најдобар тренингот опција, одлична за Крстот Фитнес, Бокс, Издржливост Обука, и Општи кардио.
Со топката лежишта цел да се зголеми бројот на револуции во минута, ова е голема јаже ако треба да се постигне, двокреветни и трокреветни unders, како и најдобри PRs во вашиот тренингот.
Скок Јаже доаѓа со свежа, нови карактеристики, вклучувајќи : - многу тешка материјал, наменета за зголемување на издржливост за јажето, без оглед на животната средина ќе се обучуваат во - за Разлика од другите јажиња кои имаат евтини пластични топката имајќи го ова 4 високо-одделение метал топката лежишта, која промовира побрзо претворање на јаже. - Јажето е исто така многу светло, што го прави лесен за почетници да се користи - управувањето е исто така се направени дополнителни удобно со 5 ¼ должина на рачка - кабелот е 9ft долго, и прилагодливи за да се се користи од страна на луѓе од различни висини

Подробности

Номер На Модела:
JS-QC040
търговска марка:
Фитнес зала напред
Функция:
Цялостно Фитнес-Упражнение
Отдел Име:
Жени
Тип:
Единично Въже За Скачане
Материал:
Пластмаса
Дължина:
3 m (Personal)
Цвят:
Черен
Материал:
пластмаса+стоманена тел
регулируема:
ДА
дължина въжета за скачане:
3 метра
Дължина на волана:
11,8 см
диаметърът на волана:
2 см
Пакет:
1 * скачане на въже за скачане

Избор на купувачи

Ново записване е 18 см масажна пръчка на Тежести мускулен валяк за теле краката на задната рехабилитация за възстановяване на млечна киселина, болка пръчици

42.48 -36 % BGN 27.00

Нови Пристигнување 18inch Масажа Стап Атлетика Мускулите Ролери за Теле Нозе Назад Рехабилитација на Млечна Киселина за Обновување на Болка СтаповиКарактеристики : Гума и полипропилен рачки за ергономски зафатТоа нема да се наведнуваат или ослабне, дури и под притисок најтешкитеДизајнирана за да ви дадат длабоко ткиво, целосна масажа на телотоУпотреба пред и по вежбање да се зголеми циркулацијата, топло мускулите и подобрување на мускулната обновување.Спецификации : Големина : 18 инчен ДолжинаМатеријал : Пластика.Пакет : 1*Мускулна Ролери Стап

микрохирургические инструменти от неръждаема стомана, 14 см директен корона хирургично офталмологично устройство за заключване на притежателя на иглата

37.30 -20 % BGN 30.00

1КОЛИЧИНА : 1pcs Офталмолошки Инструменти1 Во светот превозот, освен APO / FPO 2 Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail или aliexpress стандард на превозот...

1 чифт Лодыжечных белезници D-образен пръстен Лодыжечный каишка за кабел за машини и ленти на съпротива по вдигане на тежести на краката фитнес зала участък трениро

BGN 20.61

1 Пар Глуждот Ракави Дпрстен Глуждот Рака за Кабел Машини и Отпор Бендови за Дигање Нога Салата Водат ТренинготСите нарачки ќе биде предаден, ПОБРЗО,обично 25days по уплатата...

Атлетик Фитнес Резистивная Лента Cross Yoga Гумена Верига Sport Fit Training Equipment Тренировка Пилатес Elastic Band Slackline

2.77 -28 % BGN 2.00

Карактеристики : 1.Тоа може да помогне да се носат на обука за губење на тежината и мускулите се зголеми со отпор бенд.2.Можете да ги користите отпор бенд кога правите загревање и истегнување на вежби.3.Бендот може да се подобри на мускулите, физички перформанси и флексибилност effctively.Параметри : 1.Материјал : латекс2.Применливи сцена : фитнес вежби

1 Бр Спортно Въже За Скачане Дървена Дръжка Дръжка Деца Момче На Фитнес Оборудване Тренировочная Практика Скоростта На Скок Случаен Цвят

3.52 -15 % BGN 3.00

P S : Големи цел трансакции може да се приватни договори.Опис : БРЕНД НОВИЈАЖЕ СКОКНЕШСЛУЧАЕН БОЈА ИСПРАТИБОЈА : случајниГОЛЕМИНА : 2.4 M ПРИБЛДРВЕНА РАЧКАПакетот вклучува : 1 скокнешПочитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

D-образен пръстен на глезена котва прашка мулти фитнес зала кабел за закрепване на бедрото на крака, ролка на ремъка вдигане на фитнес упражнения, фитнес оборудване

3.87 -22 % BGN 3.00

Дпрстен Глуждот Водител на Рака Појас Мулти Салата Кабел Прилог Бедрото Нога Макара за на Рака Кревање Фитнес Вежби за Обука ОпремаОпис : Ова е ГПрстен Глуждот Рака.Обезбедува долготрајна издржливост.Исклучителен комфор Наредени со шокабсорбента баласт.Стандардна големина која одговара на сите.Карактеристики : Направени со памучна подлога за оптимално утеха и поддршка.За нозете, колковите, бедрата, сила за обука, итнГолемина : Една големина Одговара на сите(види како слика)Пакет Се Вклучени : 1 x Глуждот Дпрстен Мулти Салата Рака>>Превозот : Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте во предвид tha т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе не вратат shippi нг трошоци за одбиени пратки.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки...

Комплект от 3 естествени латексови 41 силови ленти съпротива контур фитнес кроссфит Николов гостилница укрепване на мускулите

40.93 -5 % BGN 39.00

Забелешка : Ако цел овој сет на отпор бендови, ние ќе ги испрати со торбичка, како подарок до вас.Затворенијамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете, па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете...

Укрепите мускулите ленти от естествен латекс силата на съпротивата ленти контур фитнес група Lifting Power Pull Up TLD-02

BGN 12.78

Природен латекс Сила Отпор Бендови Јамка Салата Фитнес Бендови Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите БендовиЗголемување На Брзина, Подобрување На Вертикален Скок, Ублажување На Болка Во Грбот, Физикална Терапија,Сила За Обука.Вежба Бендови за Асистирана се Повлече Прозорци, Брадата и Прозорци, Мускулите и Прозорци, Прстен Сосови или Моќ Кревање * Силни и Издржливи.Економски, чини помалку отколку месечна фитнес членарина.Manoeuvrable, па лесно може да се контролира движењето.Ефективно, зголемување на мускулната сила и намалување на телесните масти.Пренослив, овозможувајќи ви да го тренингот во секое време и насекаде.Различни intensities по различни цени, ве молиме видете ја табелата подолу е да се направи Нарачка...

8-Образна Еластичен Въже Нова Полезност Многоцветен Здрав Натяжной Удължител На Гърдите Йога, Пилатес Спорт Фитнес Колан Случаен Цвят

3.01 -34 % BGN 2.00

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продавница,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Продавница Листа"Ние Обезбеди Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Бренд Име : relcare Предмет Тип : Губење на Тежината Креми Број на Модел : Губење на Тежината Креми НЕТО WT : 1 парче Тип : Еластична Тензија Јаже Цевка Материјал : Латекс Рачка Материјал : Пена Боја : Испраќаат по Случаен избор Популарна во Европа и во сад секоја фитнес место и семејството, е збир на може да се користи за трчање, јога, аеробик, бокс и целокупната обликувањето фитнес фитнес тренинг уред...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.