• Новинка
Високо качество на 1.56 показател на пречупване прозрачни лещи на очите оптични очила персонализирате късогледство рецепта лещи

Високо качество на 1.56 показател на пречупване прозрачни лещи на очите оптични очила персонализирате късогледство рецепта лещи

резултат:
BGN 32.00

Брой продукти
Налично


Функција :
Количина : 1/пар(2 ПАРЧИЊА)
Индекс : 1.56
Стил : Aspherical
Пол : Жените',Мажи, Деца
Материјал : CR-39 Смола.
Ултра-тенок, Тврд, Отпорен на Облоги, Анти-Рефлективен Облоги.
леќи се со анти-рефлективен, UV Заштита, Супер Светло, Aspheric, Висока Јасно!
Внимание : (леќа степен опсег : Сфера е од 0.00 ~ -12.00, Цилиндар е од -0.50 ~ -2.00, ако силата на вашиот рецепт е надвор од опсегот,
ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот и можеби ќе треба да се плати за разликата во цената на $20.00 по пар, како на леќи треба посебно прилагодување)
Вие едноставно можете да ни испратите порака како што е подолу кога ќе го постави цел :
Право (OD) : Сфера______ Cyl______ Оска______
Лево (OS) : Сфера______ Cyl______ Оска______
PD : ______mm
она што е PD?
Го препорачувам на ветер :

Подробности

Пощенски Код На Обектива:
1.56
Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Лещи
Пол:
Жени
Покритие:
HMC
Лещи Материал:
CR-39
Номер На Модела:
SOS
Оптично Атрибут Лещи:
UV400
търговска марка:
ТАКАВА Е РАВЕН НА ВЯТЪРА

Избор на купувачи

Унисекс Сгъваеми Очила За Четене Сгънати Висящи +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 F05

BGN 2.99

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Црна / Црвена Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Мал волумен, мала тежина, лесен за носење, во џебот или чантата, многу преносни, важат за мажите и жените на сите соодветни на старите лица...

ALOZ MICC нов прием на мода флип слънчеви очила на Жените и мъжете уникални извънгабаритни квадратни слънчеви очила мида два обектива очила Q344

17.12 -36 % BGN 11.00

1 Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 2...

BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила gafas de sol

52.78 -32 % BGN 36.00

Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.ОпределувањеГолемина : возрасни големинаPolarizerЖени МажиОна што е во кутијата1 x 1 дрво подарок кутија1 x 1 пп торба1 x 1 ткаенина торба1 x 1 очила за сонце​ Забелешка : Ако испратени од САД и руската магацин , Дрвена кутија ќе се испрати по случаен избор.Капка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Vintage Full Rim Metal Eyeglasses Frames Rx able man women Glasses Очила

36.78 -21 % BGN 29.00

Гроздобер Целосна Rim Очила Метални Рамки Rx во можност човекот жените Очила ОчилаСосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метални ЛегуриБоја : Црна / БакарСостојба : нова големина на Леќа : 48mm Мост : 21mm Храмот : 145mmВертикална : 33mm Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.ЦрнаБакарЗа насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

Поляризирани Очила За Нощно Виждане Жълти Слънчеви Очила За Шофиране На Мъже, Жени Марката Дизайнерски Очила Очила Oculos 2018 WarBLade

15.97 -37 % BGN 10.00

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

EAGWOO Pure Titanium Eyeglasses мъже без рамки предписани очила за четене късогледство очила с големи широки очила без рамки Очила 2052

BGN 111.98

ПРЕДМЕТ : ВКЛУЧУВААТ ТИТАНИУМ РАМКА + РЕЦЕПТ ЛЕЌИЛЕЌИ НА КАМЕРАТА : 1.61 ИЛИ 1.67 Г8 СУПЕР ЦВРСТИНА ОПТИЧКА ЛЕЌА, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КРИСТАЛ СЕЧЕЊЕ ТЕХНИКА, ВИСОК СТЕПЕН НА ПРЕНОС,ЛУКСУЗНИ ЧУВСТВОПодолу леќи за оптички : 1 / Рамка+1.61 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)2 / Рамка+1.67 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)3 / Рамка+1.61 Индекс Прогресивна леќи=пар( леќи за боја како реклама)4 / Рамка+1.61 Индекс Photochromic леќи=пар(Леќи по себе е ЈАСНО боја, која ќе транзит на СИВА или КАФЕАВА боја кога, итн.)Подолу Леќи За Боја За Вашата Изберете : Нашата продавница агли :

hotsales 9919 високо качество UV400 поляризирани пилот стил мини открит пътуване слънчеви очила за мъже

BGN 22.40

Атрибути1.Нерѓосувачки челик очила рамка cobined против пролизгување ацетат совети,со TAC поларизирани леќи.2.4 степен свиткување рамка, Тоа е polit RB стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.Антипрескокнете и висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење.571413549 mmПоларизирани леќи на камерата : Пакување случај :

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

12.61 -29 % BGN 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила oculos amarelo

BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

6.38 -22 % BGN 5.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

BGN 25.60

Атрибути1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.2 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење...

Моден дизайнер, ръчно изработени старинни Polit през цялата Кристал планински кристал, луксозни дамски слънчеви очила плажно парти дамски слънчеви очила oculos

30.98 -48 % BGN 16.00

Модниот Дизајнер на рачно изработени Гроздобер Polit &Круг Sungalsses Кристал&Кристал Луксузни дами очила за сонце, Плажа&Партија Жени

Високо Качество На Бонбони С Цвят На Притежателя Точки Въже Силиконови Очила Очила Слънчеви Очила Каишка Кабел Титуляр За Деца

BGN 1.89

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Без Завртка, Bendable, Трајни, Флексибилни Најбезбедно Наочари Кабелот за Вашите Деца...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

5.20 -23 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

класическа рамка с огледални слънчеви очила за жени брандираната обувки сиамски слънчеви очила за очите

14.37 -51 % BGN 7.00

1) Мы принимаем различные виды оплаты выше, являются основной способ оплаты, вы можете посмотреть 2) Aliepxress будет проверять ваш платеж в течение 24 часов...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.