• Новинка
Търговците на дребно планински кристал, очила за четене жените диамантени рязане очила без рамки високи прозрачни дамски розови читатели Пресбиопические очила за

Търговците на дребно планински кристал, очила за четене жените диамантени рязане очила без рамки високи прозрачни дамски розови читатели Пресбиопические очила за

резултат:
BGN 26.66
BGN 24.00 -10 %

Брой продукти
Налично

1. Оваа presbyopic очила податоци е иста за двете страни. Нема астигматизам во presbyopic очила податоци. На PD(Pupillary далечина) е фиксна,тоа е погоден за повеќето стари лица. 2.Оваа очила е висока јасно леќи за очила,може да имате неколку непријатно во почетокот. Ако имате,Не грижете се,ова е нормален reation,потребно е неколку дена за да се навикне на тоа. 3.Ако ви треба Приватна сопствени очила за вашиот рецепт,треба да Контактирате со Услуга за плати за дополнителни трошоци. Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Рамка Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Рамка Леќа Дизајн : Дијамант сечење леќа Леќа Тип : Тешко & Мулти-обложени Пакет се вклучени : 1 Rimless Рамка Очила 1 Очила Кутија 1 Микрофибер Леќа Платно

Подробности

Очите Рецепта:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
търговска марка:
HD. space
Оптично Атрибут Лещи:
Антирефлексно Покритие
Пол:
Жени
Цвят Лещи:
Злато
Лещи Материал:
CR-39
Материал На Рамката:
Сплав
Покритие:
HMC
Височина На Обектива:
3,1 см
Широчина На Обектива:
5.3 см
Номер На Модела:
очила за четене женски
Тип Елемент:
точки
Тип Очила:
очила за четене
Очите Рецепта:
+1.0,+1.5,+2.0,+2.5,+3.0,+3.5,+4.0
Диоптър:
+100,+150,+200,+250,+300,+350,+400
дизайн на рамката:
Очила Без Рамки
Превъзходни Слънчеви Очила За Четене:
пресбиопические очила
Списък Разпределение:
Очила, Кутия За Очила, Кърпа За Лещи

Избор на купувачи

2014 горещи продажба на мъжки слънчеви очила модерен поляризирани очила момче Спорт шофиране Очила мъжки слънчеви очила PL35

BGN 16.80

PL32 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

HEJIE Fashion Women Rimless Против Blue Лъчи очила за четене твърди рамка покритие на обектива диоптър +1.0~ + 4.0 BD-PURPL

BGN 15.98

HEJIE Мода Мажи Жени Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила УлтраВисока светлина Јасно Слој Анти Нула АнтиОтсјај Леќа Диоптрија +1.0~+4.0 BDВИОЛЕТОВА​Виолетова

Унисекс Сгъваеми Очила За Четене Сгънати Висящи +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 F05

BGN 2.99

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Црна / Црвена Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Мал волумен, мала тежина, лесен за носење, во џебот или чантата, многу преносни, важат за мажите и жените на сите соодветни на старите лица...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

12.61 -29 % BGN 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

Поляризирани Очила За Нощно Виждане Жълти Слънчеви Очила За Шофиране На Мъже, Жени Марката Дизайнерски Очила Очила Oculos 2018 WarBLade

15.97 -37 % BGN 10.00

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила gafas de sol

52.78 -32 % BGN 36.00

Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.ОпределувањеГолемина : возрасни големинаPolarizerЖени МажиОна што е во кутијата1 x 1 дрво подарок кутија1 x 1 пп торба1 x 1 ткаенина торба1 x 1 очила за сонце​ Забелешка : Ако испратени од САД и руската магацин , Дрвена кутија ќе се испрати по случаен избор.Капка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

2018 Нов прием на бамбукови слънчеви очила на Жените и мъжете мода популярни унисекс слънчеви очила ретро класически очила очила с UV 400 защита

25.26 -45 % BGN 14.00

Љубезно Внимание на сите купувачи:1,Pls остатокот увери дека сите слики во вид на снимање, Како снимањето светлина, агол ибоја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!2, Откако ќе се направи нарачката и да добијат очила за сонце, Пред донесувањето на повратни информации,ако имате било какви прашања во врска со квалитетот, pls не hesitste да не контактирате директно, ниеќе одговор ПОБРЗО.3, Вашиот љубезно позитивни повратни информации ќе го промовира ни понуди подобра услуга за у.

Agstum Безплатна доставка полумесец мъже жени увийте около врата сгъваеми очила очила за четене очилата

37.65 -36 % BGN 24.00

Материјал : Метални+ПластикаМодел : 889Пол : УНИСЕКСБоја : 1colorsСостојба : НоваГолемина : 47mm / 1.58 инченМост : 21mm / 0.83 инченХрамот : 130mm / 5.12 инченВисина : 24mm / 0.94 инченШирина : 134mm / 5.28 инченAGSTUM Обезбеди квалитетот и ексфабрика цена читање очила и услуги на клиентитеРамката за повеќето удобно се вклопуваат достапна денес во прилог на сигурен издржливостГолема модна половина месечината читање очила дизајнКАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИВрвен квалитет на рамкаАкрилни Леќа и Optically точниДали сте во потрага за читање очила за канцеларијата или дома...

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

6.38 -22 % BGN 5.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

5.20 -23 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.