• Новинка
BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила gafas de sol

BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила gafas de sol

резултат:
BGN 52.78
BGN 36.00 -32 %

Брой продукти
Налично


Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.
Определување
Големина : возрасни големина
Polarizer
Жени Мажи
Она што е во кутијата
1 x 1 дрво подарок кутија
1 x 1 пп торба
1 x 1 ткаенина торба
1 x 1 очила за сонце

Забелешка : Ако испратени од САД и руската магацин , Дрвена кутија ќе се испрати по случаен избор.
Капка s колкот и wholesales
Капка брод и кој lesales и двете сме lcomed.
За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 4-7 работни дена.
Како да ги пратите на пакет
Можете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа веб-страница : http : //www.17track.net/en
Дали има некој Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската данокот кој треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Како да се прошири на купувачот заштита време
Ако вашиот купувачот за заштита на времето истекува, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.
Oversea Испорака
За некои производи, ние акции во САД, Шпанија и Русија склад. Корисниците лоцирани во оние земји може да изберат брод од локалните склад.
САД Магацин (USPS) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Entre gal Локални) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Евро-бизнис парцела) : во рок од 15 дена
Русија Магацин(IML express) : во рок од 15 дена

Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Отдел Име:
Възрастен
Широчина На Обектива:
50мм
Стил:
правоъгълник
Материал На Рамката:
Дървен
Пол:
Мъже
Лещи Материал:
Полярен
търговска марка:
БОБО ПТИЦА
Височина На Обектива:
45 мм
Номер На Модела:
BG008/BG009
Оптично Атрибут Лещи:
Поляризирана

Избор на купувачи

История марка дизайнер от големи кръгли слънчеви очила Жени 3 цвят на рамката GG големи слънчеви очила Дамски черни нюанси oculos redondo 50 мм

17.39 -42 % BGN 10.00

ПРИКАЗНА Бренд Дизајнер Големи Тркалезни очила за сонце Жените 3 Бои Рамка GG Прекумерно Сонцето Женски Очила Црни Нијанси oculos редондо 50 MM

Черно и зелено-черен 2 чифта поляризирани сменяеми лещи за бърза якета XL слънчеви очила рамка, UVA & UVB защита

42.70 -11 % BGN 38.00

Поларизирана Замена на Леќи за Брзо Јакна XLОбјектот Карактеристики*Исполнет Јасност Поларизирана Филм**100% UV400 Заштита Од Полно Зраци**АнтиРефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување**Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода**Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој**Супериорна Острина & Контраст**Отпорност на ANSI Z80.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди**Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни**Набавка Не Вклучува Рамка*ВажноАко се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.Ни даде шанса, 99.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои...

Дълги Пазител На Мъжки Слънчеви Очила Поляризирани Лещи Унисекс Слънчеви Очила С Висока Разделителна Способност Eyewears Мъжки Шофиране Аксесоари 2018 Нов Стилен

10.64 -44 % BGN 6.00

Долго Чувар на Модниот Бренд Поларизирани Очила за СонцеПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

Kachawoo във формата на сърце слънчеви очила жени vintage мода червен, бежов голям котешко око Слънчеви очила, аксесоари за дамите 2018 лято

7.97 -25 % BGN 6.00

Kachawoo срце облик на очила за сонце жените гроздобер мода црвено беж голема мачка очи сонце очила додатоци за дами 2018 лето.

Унисекс Сгъваеми Очила За Четене Сгънати Висящи +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 F05

BGN 2.99

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Црна / Црвена Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Мал волумен, мала тежина, лесен за носење, во џебот или чантата, многу преносни, важат за мажите и жените на сите соодветни на старите лица...

Моден дизайнер, ръчно изработени старинни Polit през цялата Кристал планински кристал, луксозни дамски слънчеви очила плажно парти дамски слънчеви очила oculos

30.98 -48 % BGN 16.00

Модниот Дизајнер на рачно изработени Гроздобер Polit &Круг Sungalsses Кристал&Кристал Луксузни дами очила за сонце, Плажа&Партија Жени

Дамска Мода На Червени Луксозни Очила За Четене Ретро Без Рамки +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300

46.38 -20 % BGN 37.00

Жените Мода Црвено Луксузни Читање Очила Ретро Rimless +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Меморија ТитаниумБоја : ЦрвенаСостојба : нова големина на Леќа : 55мм Мост : 18mm Храмот : 137mmВертикална : 30мм Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.За насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

Ретро Стари Мъже, Жени Рамки За Очила, Прозрачни Лещи Слънчеви Очила Очила Очила Горещи

4.02 -0 % BGN 4.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Тоа е лесен, здрав, антикорозија, практична и издржлива Модерни кул изглед, fiy повеќето лицето форма и големина...

ALOZ MICC нов прием на мода флип слънчеви очила на Жените и мъжете уникални извънгабаритни квадратни слънчеви очила мида два обектива очила Q344

17.12 -36 % BGN 11.00

1 Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 2...

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

55.98 -45 % BGN 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

Преносим Овалния Твърд Калъф За Очила Пакет Слънчеви Очила Кутия За Съхранение На Магнитна Закопчалка

4.80 -17 % BGN 4.00

Преносни Овална тежок Случај Очила Пакет очила за сонце Складирање Кутија Магнетни Затворање 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и пренослив...

2014 горещи продажба на мъжки слънчеви очила модерен поляризирани очила момче Спорт шофиране Очила мъжки слънчеви очила PL35

BGN 16.80

PL32 очила за сонце со Пластична рамка и 0.74 mm Поларизирана lense, која има три видови на боја на рамката : Мат црно, Мат браун и Shinning Црна...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

5.20 -23 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.