• Новинка
Модни дамски метални рамки за очила без рамки Очила, оптични очила очила Rx able

Модни дамски метални рамки за очила без рамки Очила, оптични очила очила Rx able

резултат:
BGN 27.18
BGN 22.00 -19 %

Брой продукти
Налично

Дизајнерот стилот на рамката има моден трендовски изглед. Вие не може да тргне наопаку со овој класичен изглед. Леќа Ширина : 52mm/2.05 инчен Мост : 18mm/0.71 инчен Храмот : 138mm/5.43 инчен Големината на Рамката : 135mm/5.31 инчен Леќа Вертикална : 34mm/1.34 инчен Розова Црвено Злато Сребро Пурпурна Направен од висок квалитет на Метал материјал, тоа е многу здрав Мода оружје обезбедува непречено и удобност Тие се погодни за жени Доаѓа со отстранлив пластични леќи со printted. Можете да го преземете рамка за окото на лекар за да го замени со свој рецепт Достапни : Розова, Црвена, Златна, Сребрена, Виолетова Мерење : 52-18-138 Рамка Ширина : 135mm/5.31 инчен, Висина : 34mm/1.34 инчен (прибл.)
Испорака Детали
Бесплатни & Брза Испорака! Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по исплата потврда. За да се обезбеди вашиот објект пристигнува во совршена состојба, секоја цел е внимателно и нежно рака спакувани во тешки пакување кутија.
Ние брод во светот! International shipping задолжен се пресметува врз основа на предметот тежина и локација. Комбинираат превозот попуст важи за секој дополнителен предмет во рамките на иста пратка. Испорака обично трае околу 12-25 работни дена за повеќето земји. Ве молиме контактирајте со нас за се комбинираат превозот попуст по исходот, ако купите различни објекти од нашата продавница.
Дополнителни Информации
100% Гаранција за квалитет : Ние сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде пријатно. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие врати овластување број (оригинал превозот бесплатно е неповратните).
За Нас :
Ние сме биле продажба на ebay од 2011. Ние се специјализираат на eyewear производи како гроздобер,мода очила, јасно леќа очила, очила за сонце и партиските очила. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
Слободно можете да ни испратите е-маил за било прашање или загриженост. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоари За Очила
Аксесоари За Очила:
Кадри
Пол:
Жени
Материал На Рамката:
Сплав
търговска марка:
BETSION
Номер На Модела:
6091
Вид На Модела:
Домашни любимци

Избор на купувачи

2017 автентични поляризирани очила огледало за нощно виждане шофиране очила мъжки жълти лещи слънчеви очила за намаляване на заслепяването 3 цвята 9177

20.78 -13 % BGN 18.00

2016 година Автентични Поларизирани Очила за Спорт Огледало Ноќно Возење Очила Мажите Отворено Жолта леќа Велосипедизам очила за сонцеПакетот Вклучува : 1 Xsunglasses , 1 Xsunglasses случај, 1 Xclean платно

широчина-138 нов висококачествен Титан мъжки полукадровые очила за четене късогледство очила рамка на компютърни очила рамки за очила

51.81 -15 % BGN 44.00

Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!1 Мило да биде на услуга за вас Ве молиме да го проверите производот внимателно кога ќе го примите пакетот...

Нови поляризирани слънчеви очила Авиационна Визия за мъже и жени очила Ocular UV400 слънчеви очила шофьор нощно шофиране очила измамници

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Име на Производ Возрасни Очила Боја 7 Бои Материјал Метал Должина 149mm Нога Должина 151mm Совет Ширина 17mm Висина 55мм Топло потсетник За референца со цел да преовладуваат во вид Совет 1...

Черни кожени очила Слънчеви очила Eyewear Glasses Sunglass Eyeglass Display Sample Case Box With Clear Cover For 8pcs Glasses A632C-8S Free Shipping

BGN 90.37

Црна Кожа Eyewear Очила " очила со Eyeglass Екранот Примерок Случај Кутија Со Јасни Покритие За 8pcs Очила # A632 C8 S1.Класици очила за сонце примерок послужавник за Eyewear / Watch / Jewerly2.Држење очила за сонце 8pcs3.Материјал : Кожа, Дрво одбор4.Боја : Црна Со Јасни Маска5.Димензии : 332x242x77mm ( Внатрешно мали единица : 160x60x68mm )6.Со добар квалитет, но, евтини ценаСекогаш Гаранција за Квалитет и најниска цена !

Чашма 2017 Мода Очила Котешко Око Очила Мода Рамка Очила Жени Оптични

21.60 -17 % BGN 18.00

Рецепт Леќи Услуга : Ние Може да се Направи Myopia Очила и Читање Очила Според Вашиот Рецепт.Ве молиме Место Со Цел за Очила Рамка и Леќи во Нашата Продавница, и Ни Остави Порака со Вашиот Рецепт.Нормално, тоа Трае 37 Работни Дена за Сечење и Составување на Леќи.АнтиРефлективен Анти УВ, Анти Нула Леќи со Сино / Зелено Слој :

2018 Мода поляризирани слънчеви очила HD квадратно огледало Eyewears за мъже шофиране очила Очила за Защита Gafas KP1018 WarBLade

11.70 -40 % BGN 7.00

War BLade Mens Поларизирана Ноќ Возење Очила За Сонце ОчилаПОЛАРИЗИРАНИ ЛЕЌИ специјализирани мулти слој леќа дизајнирани за филтрирање и блокирање на над 99.96% од отсјајНаПоларизирани леќи блокови од интензивна хоризонтална рефлексии (на сјајот) со тоа што вертикално ориентирана филтер слојвградени во објективот, обезбедувајќи максимална удобност и подобрена видливост...

2017 нов нощно виждане поляризирани очила с антирефлексно шофиране очила поляризирани очила за мъже огледала, очила за нощно виждане 9123

20.78 -13 % BGN 18.00

2016 година Нови ноќенпоглед Очила Антиотсјај Возење Eyewear поларизирани очила за сонце за мажи огледала ноќ Визија спортски очилаПакетот Вклучува : 1 Xsunglasses , 1 Xsunglasses случај, 1 Xclean платно

Langford glasses frame cool man streamline късогледство предписани очила полнокадровые нескользящие червен оптичен носа pards 2105

BGN 46.40

Забелешка : ова е само рамка со демо леќа, ако сакате да се стави вашите рецепт на оваа рамка, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно со оваа рамка, може да се обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, сите наши леќи да ја видите на овој линк : Спецификација : Рамка Материјал : Пластични титаниум Рамка Боја : црна / црвена / сина Рамка Ширина : прибл...

История 2018 малки кръгли слънчеви очила модна марка, дизайнер, овални, слънчеви очила, прозрачни жълти лещи на очила нюанси за жени ST0315

BGN 12.24

ПРИКАЗНА 2018 Мали Тркалезни очила за сонце Моден Бренд Дизајнер Овална Сонце Очила Јасно Жолта Леќа Eyewear Нијанси За Жените ST0315

Чашма мъжете Риболов и шофиране клип поляризирани слънчеви очила качеството на оптична късогледство дограма точки за деня и нощта

40.00 -20 % BGN 32.00

FQA за Рецепт Леќи1 Можете да направите Очила според мојот Рецепт?Ние сме Професионални Наочари Снабдувач, ние соработуваме со многу Рамка и Леќи Фабрики и ние, исто така може да го прилагодите секој тип Леќи според купувачот барање.2...

Реколта Пълен Ръб Четене Слънчеви Очила Ретро Мъже, Жени Очила +100 +125 +150 +175 +200 +250 +300 +350 +375

43.18 -19 % BGN 35.00

Гроздобер Целосна Rim Читање " Очила Со Ретро Мажи Жени Очила +100 +125 +150 +175 +200 +250 +300 +350 +375Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метални+ПластикаБоја : Желка, ЦрнаСостојба : нова големина на Леќа : 55мм Мост : 19mm Храмот : 142mmВертикална : 44mm Рамка W idth : 135mmЦрнаЖелкаЗа насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.